Gry siatkarskie na PC

ArsMoriendi
Posty: 149
Rejestracja: 21 maja 2012, o 16:42
Płeć: M

Gry siatkarskie na PC

Post autor: ArsMoriendi »

Znacie jakieś dobre gry siatkarskie na PC? Ja znam Volleyball 04 Ateny, ale nie wiem gdzie tę grę można dostać/ściągnąć. Od dłuższego czasu gram w International Volleyball 2010, początkowo był nawet fajny, ale z czasem na bardzo trudnym poziomie ogrywam Brazylię Chinami do 4-5 i gra staje się nudna. Jest jeszcze Pro Volleyball 2 - straszny gniot. O ile mi wiadomo, to w Londyn 2012 jest siatkówka plażowa, ale to nie to samo.
A Wy znacie jakieś inne, ciekawe gierki siatkarskie? To trochę lipa, że nie ma gry siatkarskiej typu pes czy fifa. FIVB mogłoby wydać licencjonowany produkt... Ale na nic takiego się nie zanosi
ciorny17
Posty: 8533
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Gry siatkarskie na PC

Post autor: ciorny17 »

Nie ma takich gier. Wszystkie, które wymieniłeś są praktycznie jedynymi grywalnymi szczególnie International Volleyball (ale po czasie robi się nudne). Dlaczego takie gry nie powstają, ano dlatego, że w Juesej nie jest popularna siatkówka i nie ma sensu tworzyć takiej gry, która nie przyniesie zysków.
Kłamca.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gry siatkarskie na PC

Post autor: Guilder »

Jeszcze była "Beach Volleyball", i choć Ateny 2004 biła na głowę (w "Atenach" nauczyłem się po godzinie bić asy serwisowe w róg boiska i wygrywałem sety do zera) to jednak w skali od 1 do 10 to dalej jest maksymalnie 4.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
ArsMoriendi
Posty: 149
Rejestracja: 21 maja 2012, o 16:42
Płeć: M

Re: Gry siatkarskie na PC

Post autor: ArsMoriendi »

Niech Amerykanie znowu wygrają Igrzyska, to może coś zrobią. Żeby Japończycy zaczęli odnosić, to Konami może by coś zrobiło.. Ale byłaby super gierka, wystarczy odpowiednia promocja
Awatar użytkownika
prijegomysl
Posty: 251
Rejestracja: 5 maja 2011, o 17:10
Płeć: M

Re: Gry siatkarskie na PC

Post autor: prijegomysl »

Z tego, co pamiętam na Ps2 była bardzo fajna gra o siatkówce halowej kobiet. Możliwe, że od japońskiej firmy KONAMI. Gra posiadała komentarz i niezły system gry.
Tu link do gameplaya:http://www.youtube.com/watch?v=9tDrsa-d ... re=related
Kooistra zasuwa cały rok na treningu, a Nawrocki śmieję mu
się prosto w twarz. Brawo,brawo!!
ArsMoriendi
Posty: 149
Rejestracja: 21 maja 2012, o 16:42
Płeć: M

Re: Gry siatkarskie na PC

Post autor: ArsMoriendi »

Gierka ciekawie wygląda, lepiej niż IV2010. Szkoda, że nie ma jej na pc.
A propos IV2010.. Nie da się nic zrobić, żeby komp lepiej grał? Mam poziom bardzo trudny, wszystkie wyłączone ułatwienia i jestem w stanie ograć Brazylię Bułgarią 3:0. I graczom starałem się ustawić realne umiejętności, ale niestety to nie działa. Włączam mecz i przy każdym widnieją statystyki 90-95 atak i 100 obrona. A w ustawieniach mają po dajmy na to 80 każdej umiejętności.. Wie ktoś, jak to zmienić ??
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Gry siatkarskie na PC

Post autor: hugo »

Pograjcie sobie w siatę w grze Mario Sports Mix:

http://www.youtube.com/watch?v=sz7R89gXYOk


Realizmu zero, ale zabawa przednia. W sumie to najbardziej realistyczną grą siatkarską jest... manager VM:)
\
ArsMoriendi
Posty: 149
Rejestracja: 21 maja 2012, o 16:42
Płeć: M

Re: Gry siatkarskie na PC

Post autor: ArsMoriendi »

No tak, ale w Managerze nie rozgrywasz meczy. A mi głównie o to chodzi.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Gry siatkarskie na PC

Post autor: Arff »

Najlepszą grą siatkarską w historii jest oczywiście seria Power Spikes :) Grywalność nie ma sobie równych z żadną inna na świecie, a wyglądało to tak:

Obrazek
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
ArsMoriendi
Posty: 149
Rejestracja: 21 maja 2012, o 16:42
Płeć: M

Re: Gry siatkarskie na PC

Post autor: ArsMoriendi »

Gdyby Japonia została mistrzem olimpijskim - KONAMI na pewno zrobiłoby grę siatkarską na miarę Pesa.
A może chociaż USA wygra, to EA Sports coś zrobi...
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Gry siatkarskie na PC

Post autor: hugo »

forum.ea.com/eaforum/forums/show/3722.page (aktualnie jakiś problem jest ze stroną)

Tu macie forum, gdzie podajecie sugestie.Stwórzcie wątek i może jak będzie dość popularny to zainteresuje się nim EA SPORTS.
\
Awatar użytkownika
prijegomysl
Posty: 251
Rejestracja: 5 maja 2011, o 17:10
Płeć: M

Re: Gry siatkarskie na PC

Post autor: prijegomysl »

Jest też taka bardzo grywalna gierka. Ma w sobie to „coś”.
Jeśli ktoś nie zna to podaje filmik z gry.
http://www.youtube.com/watch?v=IEszCRSzZAg

Obrazek
Kooistra zasuwa cały rok na treningu, a Nawrocki śmieję mu
się prosto w twarz. Brawo,brawo!!
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Gry siatkarskie na PC

Post autor: hugo »

Dynamizmem nie powala, jak każda gra siatkarska...
I to jest właśnie problem no 1. Jak przenieść dynamizm siatkówki na PC czy konsolę tak by gra była realistyczna i zarazem grywalna? Beach volleyball to zupełnie inna para kaloszy, bo tam wszystko odbywa się dużo wolniej.
\
timothee
Posty: 21
Rejestracja: 8 sie 2012, o 11:43
Płeć: M

Re: Gry siatkarskie na PC

Post autor: timothee »

ArsMoriendi pisze:Znacie jakieś dobre gry siatkarskie na PC? Ja znam Volleyball 04 Ateny, ale nie wiem gdzie tę grę można dostać/ściągnąć. Od dłuższego czasu gram w International Volleyball 2010, początkowo był nawet fajny, ale z czasem na bardzo trudnym poziomie ogrywam Brazylię Chinami do 4-5 i gra staje się nudna. Jest jeszcze Pro Volleyball 2 - straszny gniot. O ile mi wiadomo, to w Londyn 2012 jest siatkówka plażowa, ale to nie to samo.
A Wy znacie jakieś inne, ciekawe gierki siatkarskie? To trochę lipa, że nie ma gry siatkarskiej typu pes czy fifa. FIVB mogłoby wydać licencjonowany produkt... Ale na nic takiego się nie zanosi
Rzeczywiście kiepsko jest z grami siatkarskimi ... nie wierzyłem i trochę szukałem i pojawiają się te co wspominacie na forum: Ateny, Beach Volleyball i pro Volleyball.

A co do Aten, pytałeś gdzie można dostać - zobacz w sklepach internetowych bo można kupić w sumie za małą kasę: 04 Ateny
ArsMoriendi
Posty: 149
Rejestracja: 21 maja 2012, o 16:42
Płeć: M

Re: Gry siatkarskie na PC

Post autor: ArsMoriendi »

Za 30zł z wysyłką gdzieś wyjdzie. Tanio , na grę z 2004 roku i z taką grafiką to nie jest...
ArsMoriendi
Posty: 149
Rejestracja: 21 maja 2012, o 16:42
Płeć: M

Re: Gry siatkarskie na PC

Post autor: ArsMoriendi »

Hmm jak ktoś chce to mogę wrzucić plik TEAMS z IV2010. Zrobiłem trochę męskich reprezentacji, podstawowe 6 dla USA, Brazylii, Polski, Rosji, Serbii, Niemiec, Włoch, Argentyny, Bułgarii, Francji, Czech, Kuby. Zawsze to fajniej się gra ;)
Awatar użytkownika
Giggsy
Posty: 4
Rejestracja: 28 lip 2013, o 02:05
Płeć: M

Re: Gry siatkarskie na PC

Post autor: Giggsy »

Jeśli ktoś z Was ma chęć pograć w grę siatkarską to zapraszam na forum do mnie. Najlepiej jakbyście się wypowiadali w tym temacie dalej to pomogę Wam otworzyć oczy na świat siatkówki w grach online.
Awatar użytkownika
PiotrekJ
Posty: 255
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 16:46
Płeć: M

Re: Gry siatkarskie na PC

Post autor: PiotrekJ »

giggsy to opowiadaj co masz do zaoferowania :P
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
Awatar użytkownika
Giggsy
Posty: 4
Rejestracja: 28 lip 2013, o 02:05
Płeć: M

Re: Gry siatkarskie na PC

Post autor: Giggsy »

Napisane zostało już w jednym z tematów co mam do zaoferowania, a jeśli ktoś chce więcej info to zapraszam do mnie na gg, ale pewnie nikt nie pofatyguje się na mój komunikator to ofertę przedstawię tutaj:

OFERTA VLAS FORUM:

Jest serwis siatkarski o tematyce gry Dig&Spike Volleyball. Zaoferować mogę Wam wiele turniejów różnego rodzaju. Mamy w grze dwie opcje rozgrywki halową i plażową, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Panie oraz panowie napewno z tego skorzystają. Każdy ma prawo się u nas pojawić oraz zagrać. Wszystkie informacje u mnie możecie się dowiedzieć lub u mojego moderatora, który czeka na wasze zgłoszenia.

Oczywiście na facebooku też jest nasza strona pod nazwą Volleyball Attacks, więc serdecznie mogę Was zaprosić. Jeśli ktoś z Was miałby chęć podziałać na rzecz serwisu VLAS to z miłą chęcią go przyjmiemy. Naprawdę warto skorzystać. Nic na tym nie tracicie, a spędzicie miło czas z najlepszą siatkówką jaka wogóle kiedykolwiek wyszła, bo te gry z PC to nie dają takich możliwości jak DIg&Spike Volleyball na emulator Super Nintendo, czyli Snes9k.

Zaryzykujcie i wpadnijcie z pewnością czegoś ciekawego będzie można się dowiedzieć o tej grze oraz o turniejach związanych z tą grą.

POLECAM!
macko
Posty: 99
Rejestracja: 10 mar 2013, o 18:35
Płeć: M

Re: Gry siatkarskie na PC

Post autor: macko »

Dead or Alive Xtreme 2 (Xbox 360)
Dość nietypowa gra siatkarska o czym możecie się przekonać oglądając poniższy materiał :]
https://www.youtube.com/watch?v=vBk2u4lE_Bg
oraz jej poprzedniczka :]
Dead or Alive Xtreme Beach Volleyball (Xbox)
https://www.youtube.com/watch?v=sZLaIGFkkj4
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tematy ogólno-siatkarskie”