Komentarze bez Facebooka

OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Komentarze bez Facebooka

Post autor: OlaMleko »

Czy już naprawdę nie można nawet komentować artykułów bez posiadania konta na tym śmieciowym fejsbuku? Ucieszsyłam się na wiadomość o wprowadzeniu opcji dyskusji pod artykułami, a tu zonk. Wiem, że to redakcja ustala reguły, ale niezdrowe jest wiązanie KAŻDEJ dziedziny życia z jednym portalem! Rozwiązanie jest złe i wykluczające część użytkowników strony. Naprawdę, istnieją jeszcze świat i ludze poza fejsbukiem.
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Komentarze bez Facebooka

Post autor: mikser »

Rozwiązanie o tyle dobre, że ograniczy chamstwo. A że nie pomyśleli, że nie każdy ma konto na fb (ja też nie mam) - jest forum i tu też można komentować :)
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2563
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Komentarze bez Facebooka

Post autor: Murilo0 »

Facebook jest skrajnie irytujący i denerwuje mnie to przeklęte F na większości stron internetowych. Szkoda, że i ten portal podąża za tą głupią "modą" :x
All work and no play makes Jack a dull boy...
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Komentarze bez Facebooka

Post autor: mikser »

To nie jest podążanie za modą tylko opcja "panowania nad językiem" żeby nie było anonimowego buractwa i jeżdżenia po zawodnikach, które szerzy się chociażby na volley24...Dobra sprawa
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Komentarze bez Facebooka

Post autor: OlaMleko »

mikser pisze:To nie jest podążanie za modą tylko opcja "panowania nad językiem" żeby nie było anonimowego buractwa i jeżdżenia po zawodnikach, które szerzy się chociażby na volley24...Dobra sprawa
Nieprawda, podejrzwam, że wystarczy założyć jakieś fikcyjne konto i całe założenie bierze w łeb...
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Komentarze bez Facebooka

Post autor: mikser »

Już widzę jak masowo będą powstawały fikcyjne konta, żeby tylko zacząć trolować w komentach...Większości się po prostu nie zechce. Jak pisałem wcześniej - nie mam fb i problemu nie widzę ;)
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2563
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Komentarze bez Facebooka

Post autor: Murilo0 »

mikser pisze:To nie jest podążanie za modą tylko opcja "panowania nad językiem" żeby nie było anonimowego buractwa i jeżdżenia po zawodnikach, które szerzy się chociażby na volley24...Dobra sprawa
Nie uważam by podpisywanie się imieniem i nazwiskiem poprawiło "panowanie nad językiem". Czy udostępniając swoje dane nie mogę jeździć po zawodnikach? Burakiem albo się jest albo nie i nic tego nie zmieni.
All work and no play makes Jack a dull boy...
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Komentarze bez Facebooka

Post autor: mikser »

Murilo, jasne że buractwa się całkiem nie wytępi ale przystopować można. Nie każdy jest chojrakiem jak musi się z imienia i nazwiska podpisać...Czyli jesteś na "nie" jeśli chodzi o komentowanie czy o komentowanie powiązane z fb?
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2563
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Komentarze bez Facebooka

Post autor: Murilo0 »

Jestem zdecydowanie na nie jeśli chodzi o komentowanie powiązane z fb, bo faworyzuje tą grupę ludzi, którzy dobrowolnie pozbawili się prywatności, nie przewidując daleko idących konsekwencji z tego wynikających. Poprzez umożliwienie komentowania tylko przez Fb, zachęca się ludzi do zakładania kont na tym badziewnym serwisie.
All work and no play makes Jack a dull boy...
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Komentarze bez Facebooka

Post autor: OlaMleko »

Murilo0 pisze:Jestem zdecydowanie na nie jeśli chodzi o komentowanie powiązane z fb, bo faworyzuje tą grupę ludzi, którzy dobrowolnie pozbawili się prywatności, nie przewidując daleko idących konsekwencji z tego wynikających. Poprzez umożliwienie komentowania tylko przez Fb, zachęca się ludzi do zakładania kont na tym badziewnym serwisie.
Boże, to pocieszające, widzieć, że nie tylko ja tak myślę. Spodziewałam się raczej krytyki. Mnie boli najbardziej to dziwne przekonanie, że wszystko, po prostu wszystko musi przechodzić przez facebooka. To już urosło do rozmiarów jakiejś patologii.
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Komentarze bez Facebooka

Post autor: Marcy$ »

OlaMleko pisze: Boże, to pocieszające, widzieć, że nie tylko ja tak myślę. Spodziewałam się raczej krytyki. Mnie boli najbardziej to dziwne przekonanie, że wszystko, po prostu wszystko musi przechodzić przez facebooka. To już urosło do rozmiarów jakiejś patologii.
Podpisuję się pod tymi słowami.


Mam wrażenie, że będę niedługo uznany za martwego, bo nie ma mnie na twarzoksiążce :)
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Komentarze bez Facebooka

Post autor: weary_skier »

Jeśli o mnie chodzi, to cieszę się, że akurat komentarze są uzależnione od posiadania konta na facebooku. Spowoduje to, że będzie ich zdecydowanie mniej niż przy opcji bez rejestracji a to dobrze dla tego forum. Jednak obawiam się i tak, że uruchomienie komentarzy pod artykułami to prosty krok do zmniejszenia aktywności na forum.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Komentarze bez Facebooka

Post autor: madlark »

weary_skier pisze:Jeśli o mnie chodzi, to cieszę się, że akurat komentarze są uzależnione od posiadania konta na facebooku. Spowoduje to, że będzie ich zdecydowanie mniej niż przy opcji bez rejestracji a to dobrze dla tego forum. Jednak obawiam się i tak, że uruchomienie komentarzy pod artykułami to prosty krok do zmniejszenia aktywności na forum.
A dlaczego już nie wystarcza konto na siatka.org? Za mało prestiżowe? ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3942
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Komentarze bez Facebooka

Post autor: Klugenhammer »

madlark pisze: A dlaczego już nie wystarcza konto na siatka.org? Za mało prestiżowe? ;)
Jak nie wiadomo o co chodzi to pewnie chodzi o to co zwykle. :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tematy ogólno-siatkarskie”