Kurs na sędziego siatkarskiego - czy jest sens go robić?

saite
Posty: 3
Rejestracja: 12 lis 2012, o 11:48
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Kurs na sędziego siatkarskiego - czy jest sens go robić?

Post autor: saite »

Witam na początku wszystkich :) Dawno temu się rejestrowałem i w końcu, po miesiącach zapomnienia o tym fakcie, jest okazja napisać pierwszego posta. Ale do rzeczy.

Jak w temacie. Jakiś czas temu wpadł mi do głowy pomysł, żeby zrobić kurs na sędziego siatkarskiego. Pisałem nawet w tej sprawie do Wojewódzkiego Związku Piłki Siatkowej, tyle że wtedy trochę się spóźniłem bo pisałem do nich w lutym a ostatnią rekrutację i kurs przeprowadzali w okresie listopad-grudzień... teraz następny był pewnie znowu w kwietniu :x No i pomyślałem, że fajnie byłoby się zająć czymś czym się interesuję i w czym być może mógłbym się jakoś zrealizować - stąd właśnie taki pomysł...

Tylko moje wątpliwości polegają na tym, czy taki kurs w ogóle warto robić w przypadku tzw. osoby "znikąd", czyli po prostu w przypadku zwykłej osoby, która nie ma znajomości w tym środowisku siatkarskim itd. Czy będzie to kasa wyrzucona w błoto, czy jednak jest później szansa że można będzie się rozwijać w tym kierunku? Oczywiście zaczynając nawet od najniższego szczebla - wiadomo, że "nie od razu Rzym zbudowano" :) Czy jednak jest to też środowisko, gdzie bez znajomości nie mam co szukać i żaden kurs mi nic nie da? Może ktoś już taki kurs robił?

Będę wdzięczny za jakąś dobrą odpowiedź :)
Pieczar
Posty: 71
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:49
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Kurs na sędziego siatkarskiego - czy jest sens go robić?

Post autor: Pieczar »

a skąd jesteś? :P
Pozdrawiam
Pieczar
saite
Posty: 3
Rejestracja: 12 lis 2012, o 11:48
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Kurs na sędziego siatkarskiego - czy jest sens go robić?

Post autor: saite »

Z Rzeszowa :P A czy to ma jakieś znaczenie?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tematy ogólno-siatkarskie”