[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Odzież Sportowa.

Odzież Sportowa.

Postprzez m33t » 16 lis 2015, o 20:19

Witam!
Kieruję moje pytanie odnośmie odzieży Sportowej.Bardzo często zdarza mi się grać z bluzkami typowo bawełnianymi co praktycznie uniemożliwia robienie padów/rzutów.Mam zamiar zakupić bluzke siatkarską z 100% poliester czy jest to materiał śliski?Jeśli nie to co polecacie?
Parkiet nie jest to jakiś zbytnio Siatkarski tylko zwykła Hala Sportowa Szkolna,niezbyt nowoczesna.
m33t

Re: Odzież Sportowa.

Postprzez Noworoczny » 26 cze 2016, o 19:35

Nie wie ktoś czasem, gdzie można nabyć repliki koszulek siatkarskich kadry Francji? Nie umim znaleźć.
nie chcemy polityki na forum
Noworoczny

Postprzez SerCos » 26 cze 2016, o 19:58

SerCos

Postprzez t.nor » 5 paź 2016, o 13:13

[post skasowany]
Ostatnio edytowano 5 paź 2016, o 13:29 przez Guilder, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Punkt 16. Regulaminu Forum.
t.nor

Powrót do Tematy ogólno-siatkarskie