Piłka do plażówki

Mak
Posty: 22
Rejestracja: 22 paź 2015, o 13:55
Płeć: M

Piłka do plażówki

Post autor: Mak »

Hej! ;)

Przyszła wiosna, ostatnio wpadło parę całkiem ciepłych dni. Mamy na osiedlu fajne boisko do plażówki.
I tu pytanie opłaca inwestować się w piłkę docelowo do tego stworzoną np. coś takiego MIKASA-VLS-300?
Do tej pory graliśmy zwykłą i nie narzekamy :) Ktoś ma jakieś doświadczenie z piłkami do plażówki, jak z trwałością?
Rivas
Posty: 2
Rejestracja: 27 paź 2015, o 15:58
Płeć: M

Re: Piłka do plażówki

Post autor: Rivas »

Jak nie będziesz nią ciupał na asfalcie, to wytrzyma :D
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Piłka do plażówki

Post autor: lipton »

Te VLS-300 są dość wytrzymałe. Ja swoją mam od jakiegoś 2010-2011, swego czasu graliśmy 4-5 razy w tygodniu (oczywiście tylko na piasku jak producent przykazał) i jeszcze da się nią pograć, choć nie ukrywam, że nieco się zużyła. Śmiało możesz inwestować.
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Piłka do plażówki

Post autor: Noworoczny »

I koniecznie w linkowanym sklepie.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Mak
Posty: 22
Rejestracja: 22 paź 2015, o 13:55
Płeć: M

Re: Piłka do plażówki

Post autor: Mak »

lipton pisze:Te VLS-300 są dość wytrzymałe. Ja swoją mam od jakiegoś 2010-2011, swego czasu graliśmy 4-5 razy w tygodniu (oczywiście tylko na piasku jak producent przykazał) i jeszcze da się nią pograć, choć nie ukrywam, że nieco się zużyła. Śmiało możesz inwestować.
Dzięki! ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tematy ogólno-siatkarskie”