Andrzej Niemczyk [*]

Camillo Marcotti

Andrzej Niemczyk [*]

Post autor: Camillo Marcotti »

Niestety dotarła dzisiaj informacja o śmierci tej niewątpliwie wielkiej postaci - myślę, że należy mu się kawałek miejsca na naszym forum. Jedną walkę z rakiem wygrał, drugiej niestety nie.

Spoczywaj w pokoju, Wielki Trenerze, mam nadzieję, że kiedyś, z góry, będzie Ci jeszcze dane zobaczyć siatkarki zdobywające medale !!!
luk_m5
Posty: 626
Rejestracja: 4 lip 2012, o 13:20
Płeć: M

Re: Andrzej Niemczyk [*]

Post autor: luk_m5 »

R.I.P. Najlepszy polski trener.

Dziękuje za wszystkie emocje, które dane mi było przeżyć dzięki Panu i Pana drużynie.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Andrzej Niemczyk [*]

Post autor: drukjul »

Wspaniały, wielki trener, nietuzinkowy człowiek, niepowtarzalna silna osobowość - zawsze mówi wprost, bez owijania w bawełnę, co mu leży na sercu.

Polskiej siatkówce, ale myślę że także wszystkim kibicom będzie Trenera "Złotek" bardzo brakowało

Ja także dziś dziękuje przede wszystkim za wszystkie emocje i wielkie wzruszenia, które mogłem przeżyć dzięki Pana pracy z reprezentacją.

Serdeczne wyrazy współczucia rodzinie oraz wszystkim bliskim Trenera.
Camillo Marcotti

Re: Andrzej Niemczyk [*]

Post autor: Camillo Marcotti »

Ja osobiście mam nadzieję, że znajdą się ludzie, którym będzie się chciało zorganizować równie godny turniej imienia trenera Niemczyka, jak mamy memoriał Huberta Wagnera. Andrzej również osiągnął sporo i na pewno na taki turniej, z udziałem najlepszych reprezentacji zasługuje. Na którym, podobnie jak u Wagnera, pojawiałyby się Złotka.
Camillo Marcotti

Re: Andrzej Niemczyk [*]

Post autor: Camillo Marcotti »

Przepraszam za post pod postem, ale:

http://reklama konkurencyjnego serwisu.wp.pl/siatkowka/60 ... i-andrzeju

Naprawdę poruszający tekst. Warto przeczytać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tematy ogólno-siatkarskie”