[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Gra VM

Gra VM

Postprzez Superman » 17 maja 2017, o 18:28

Siemanko :D
Są tu jacyś gracze Volleyball Managera? Chodzi mi o tego co się z neta pobiera. Ogólnie chyba wygasło stare forum i wpadłem na pomysł żeby założyć nowe i póki co sprawdzam ile osób gra i czy w ogóle grają i czy warto forum odpalać :)
Superman

Re: Gra VM

Postprzez milosz88 » 28 sty 2018, o 19:35

Nigdy nie słyszałem o takiej grze i myślę, że nie jestem jedyny. Sprawdź grywalność na oficjalnej stronie. Nowe forum mogłoby się cieszyć jakąś popularnością, jeżeli takowej nie ma dla polskiej społeczności.
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa
milosz88

Re: Gra VM

Postprzez jogis » 23 lut 2018, o 12:53

[post skasowany]
Ostatnio edytowano 23 lut 2018, o 13:21 przez mewa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Użytkownik nie miał nic do powiedzenia
Jesteśmy tym, co pamiętamy.
jogis

Powrót do Tematy ogólno-siatkarskie