Pytania dotyczące zasad, punktacji itp.

Manager Strefy Siatkówki - http://www.volleyclub.pl

Moderatorzy: volleyclub pl, nig

Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Pytania dotyczące zasad, punktacji itp.

Post autor: niepoinformowany »

Jest też druga strona medalu. Zawodnicy z drużyn, które będą grać ze Skrą. Minusowe punkty za wynik, a i statystyki indywidualne zbyt dobre nie będą.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
kubaw1980
Posty: 31
Rejestracja: 7 paź 2009, o 01:40
Płeć: M

Re: Pytania dotyczące zasad, punktacji itp.

Post autor: kubaw1980 »

niepoinformowany pisze:Jest też druga strona medalu. Zawodnicy z drużyn, które będą grać ze Skrą. Minusowe punkty za wynik, a i statystyki indywidualne zbyt dobre nie będą.
Ze Skra zagrają tylko dwa razy. Jest jeszcze 16 spotkań z innymi zespołami. A jeśli grają ze SKRĄ, to tych pechowców umieszczę w rezerwie, a do składu podstawowego desygnuję tych, co akurat nie grają w danej kolejce ze SKRĄ :)
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Pytania dotyczące zasad, punktacji itp.

Post autor: KadrO »

kubaw1980 pisze:
niepoinformowany pisze:Jest też druga strona medalu. Zawodnicy z drużyn, które będą grać ze Skrą. Minusowe punkty za wynik, a i statystyki indywidualne zbyt dobre nie będą.
Ze Skra zagrają tylko dwa razy. Jest jeszcze 16 spotkań z innymi zespołami. A jeśli grają ze SKRĄ, to tych pechowców umieszczę w rezerwie, a do składu podstawowego desygnuję tych, co akurat nie grają w danej kolejce ze SKRĄ :)
Akurat teraz ze Skrą gra Resovia i warto dać na kapitana Oivannena, którego niestety nie posiadam :D Akhrem ponownie nim zostanie ;d
Qiub
Posty: 512
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:11
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Pytania dotyczące zasad, punktacji itp.

Post autor: Qiub »

KadrO pisze:Akurat teraz ze Skrą gra Resovia i warto dać na kapitana Oivannena, którego niestety nie posiadam Akhrem ponownie nim zostanie
Ja mam w składzie Oivanena ale przypomniały mi się wszystkie mecze Fina ze Skrą i nie przypominam sobie żeby w którymś z nich zagrał jakoś dobrze, toteż kapitanem u mnie będzie albo Ruciak albo Hardy. Oboje mają w miarę łatwych przeciwników, a Michał będzie chciał się pokazać po słabszym meczu z Delectą.
Podpis.
kubaw1980
Posty: 31
Rejestracja: 7 paź 2009, o 01:40
Płeć: M

Re: Pytania dotyczące zasad, punktacji itp.

Post autor: kubaw1980 »

Qiub pisze:
KadrO pisze:Akurat teraz ze Skrą gra Resovia i warto dać na kapitana Oivannena, którego niestety nie posiadam Akhrem ponownie nim zostanie
Ja mam w składzie Oivanena ale przypomniały mi się wszystkie mecze Fina ze Skrą i nie przypominam sobie żeby w którymś z nich zagrał jakoś dobrze, toteż kapitanem u mnie będzie albo Ruciak albo Hardy. Oboje mają w miarę łatwych przeciwników, a Michał będzie chciał się pokazać po słabszym meczu z Delectą.
Patrząc na historię spotkań miedzy SKRĄ a RESOVIĄ, to już jeden ugrany set będzie dla RESOVII dużym sukcesem, więc nie wiem skąd takie parcie, żeby wybierać w drugiej kolejce na kapitana zadowonika tejże drużyny.

Co do Ruciaka, pomimo że nie zagrał rewelacyjnie zwłaszcza w ataku (32% skuteczności) to u mnie najlepiej zapunktował w konkursie -aż 27,5 punkt. :o To tylko potwierdza moją opinię, że punkty w konkursie często nie odzwierciedlają faktyczny poziom gry zawodników.
piotasg
Posty: 29
Rejestracja: 26 wrz 2009, o 19:50

Re: Pytania dotyczące zasad, punktacji itp.

Post autor: piotasg »

kubaw1980 pisze:
Qiub pisze:
KadrO pisze:Akurat teraz ze Skrą gra Resovia i warto dać na kapitana Oivannena, którego niestety nie posiadam Akhrem ponownie nim zostanie
Ja mam w składzie Oivanena ale przypomniały mi się wszystkie mecze Fina ze Skrą i nie przypominam sobie żeby w którymś z nich zagrał jakoś dobrze, toteż kapitanem u mnie będzie albo Ruciak albo Hardy. Oboje mają w miarę łatwych przeciwników, a Michał będzie chciał się pokazać po słabszym meczu z Delectą.
Patrząc na historię spotkań miedzy SKRĄ a RESOVIĄ, to już jeden ugrany set będzie dla RESOVII dużym sukcesem, więc nie wiem skąd takie parcie, żeby wybierać w drugiej kolejce na kapitana zadowonika tejże drużyny.

Co do Ruciaka, pomimo że nie zagrał rewelacyjnie zwłaszcza w ataku (32% skuteczności) to u mnie najlepiej zapunktował w konkursie -aż 27,5 punkt. :o To tylko potwierdza moją opinię, że punkty w konkursie często nie odzwierciedlają faktyczny poziom gry zawodników.
Ruciak ogólnie źle nie zagrał w tym meczu akurat decydowały drobne błędy nie było dominacji jednej z drużyn.
teken
Posty: 61
Rejestracja: 11 paź 2009, o 12:58
Płeć: M

Re: Pytania dotyczące zasad, punktacji itp.

Post autor: teken »

piotasg pisze:
KadrO pisze:Akurat teraz ze Skrą gra Resovia i warto dać na kapitana Oivannena, którego niestety nie posiadam Akhrem ponownie nim zostanie
Ja mam w składzie Oivanena ale przypomniały mi się wszystkie mecze Fina ze Skrą i nie przypominam sobie żeby w którymś z nich zagrał jakoś dobrze, toteż kapitanem u mnie będzie albo Ruciak albo Hardy. Oboje mają w miarę łatwych przeciwników, a Michał będzie chciał się pokazać po słabszym meczu z Delectą.
Patrząc na historię spotkań miedzy SKRĄ a RESOVIĄ, to już jeden ugrany set będzie dla RESOVII dużym sukcesem, więc nie wiem skąd takie parcie, żeby wybierać w drugiej kolejce na kapitana zadowonika tejże drużyny.

Co do Ruciaka, pomimo że nie zagrał rewelacyjnie zwłaszcza w ataku (32% skuteczności) to u mnie najlepiej zapunktował w konkursie -aż 27,5 punkt. :o To tylko potwierdza moją opinię, że punkty w konkursie często nie odzwierciedlają faktyczny poziom gry zawodników.[/quote]

Ruciak ogólnie źle nie zagrał w tym meczu akurat decydowały drobne błędy nie było dominacji jednej z drużyn.[/quote]

No bo jak się wygrywa 3:2 to faktycznie słaba dominacja.
buraklesny
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2009, o 22:37

Re: Pytania dotyczące zasad, punktacji itp.

Post autor: buraklesny »

Piszę w następującej sprawie: w trakcie domowych zabaw z długopisem i liczydłem zauważyłem drastyczny brak jakiejkolwiek konsekwencji w kwesti naliczania punktów dla zawodników, grających na pozycji przyjmującego. Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby jakiś przedstawiciel strony organizującej naszą zabawę był w stanie rozwiać moje wątpliwości, a żeby wyjaśnić mój tok rozumowania postaram się zilustrować go kilkoma najbardziej uderzającymi przykładami. Od razu zaznaczę, że obliczeń dokonywałem zarówno według statystyk z 13.10, jak i tych ostatecznych z 14.10, tak więc nie wchodzą w grę ewentualne korekty punktów w statystykach.

A zatem:
1) Bartek Kurek wywalczył w 1 kolejce Plus Ligi 18 punktów atakiem, 2 blokiem (czyli 3 w naszej zabawie), 1 zagrywką (czyli 2pkt menedżera) oraz 3 za wyjście w podstawowym składzie. Razem daje to sumę 26 punktów. Odejmując 1pkt stracony bezpośrednio po przyjęciu zagrywki mamy 25. I tyle właśnie zostało naliczone Bartkowi według oficjalnej klasyfikacji 1 kolejki. Z tym że według regulaminu zawodnikowi przyjmującemu winno się naliczać punkty za procent przyjęcia POZYTYWNEGO w ciągu meczu. A w przypadku Bartka ów współczynnik wynosi 7/14 czyli idealne 50%. Powinien zatem dostać 3 punkty i mieć razem 28. Bo chyba nie liczymy procentu przyjęcia perfekcyjnego jeżeli w regulaminie wyraźnie napisano, że chodzi o POZYTYWNE?!

2) Z kolei Michał Ruciak w ataku zapisał na swoje konto 11pkt, 1 punkt blokiem (1,5 w grze) i 3 zagrywką (6 w menedzerze). Doliczając 3 punkty za wyjście w podstawowym składzie i odejmując 2 zepsute przyjęcia mamy 19,5. I tak powinno pozostać przy kalkulacji według przyjęcia PERFEKCYJNEGO (39,3%). Jednak doliczając dodatkowe 6pkt za przyjęcie POZYTYWNE (78%) Ruciak otrzymuje ostateczną liczbę 25,5 pkt. Skąd zatem wasze 27,5???!!!! I jak to jest że jednemu przyjmującemu liczymy odbiór PERFEKCYJNY a drugiemu POZYTYWNY? Coś tu chyba jest nie w porządku.

Podobny chaos występuje przy punktacji, obliczanej dla Akhrema, Bąkiewicza i paru innych. Liczę zatem na cierpliwość dla mojego słowotoku i wyjaśnienia rozwiewające wszelkie wątpliwości.
Awatar użytkownika
volleyclub pl
volleyclub
volleyclub
Posty: 170
Rejestracja: 18 wrz 2009, o 08:02
Płeć: M

Re: Pytania dotyczące zasad, punktacji itp.

Post autor: volleyclub pl »

buraklesny pisze:Piszę w następującej sprawie: w trakcie domowych zabaw z długopisem i liczydłem zauważyłem drastyczny brak jakiejkolwiek konsekwencji w kwesti naliczania punktów dla zawodników, grających na pozycji przyjmującego. Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby jakiś przedstawiciel strony organizującej naszą zabawę był w stanie rozwiać moje wątpliwości, a żeby wyjaśnić mój tok rozumowania postaram się zilustrować go kilkoma najbardziej uderzającymi przykładami. Od razu zaznaczę, że obliczeń dokonywałem zarówno według statystyk z 13.10, jak i tych ostatecznych z 14.10, tak więc nie wchodzą w grę ewentualne korekty punktów w statystykach.

A zatem:
1) Bartek Kurek wywalczył w 1 kolejce Plus Ligi 18 punktów atakiem, 2 blokiem (czyli 3 w naszej zabawie), 1 zagrywką (czyli 2pkt menedżera) oraz 3 za wyjście w podstawowym składzie. Razem daje to sumę 26 punktów. Odejmując 1pkt stracony bezpośrednio po przyjęciu zagrywki mamy 25. I tyle właśnie zostało naliczone Bartkowi według oficjalnej klasyfikacji 1 kolejki. Z tym że według regulaminu zawodnikowi przyjmującemu winno się naliczać punkty za procent przyjęcia POZYTYWNEGO w ciągu meczu. A w przypadku Bartka ów współczynnik wynosi 7/14 czyli idealne 50%. Powinien zatem dostać 3 punkty i mieć razem 28. Bo chyba nie liczymy procentu przyjęcia perfekcyjnego jeżeli w regulaminie wyraźnie napisano, że chodzi o POZYTYWNE?!

2) Z kolei Michał Ruciak w ataku zapisał na swoje konto 11pkt, 1 punkt blokiem (1,5 w grze) i 3 zagrywką (6 w menedzerze). Doliczając 3 punkty za wyjście w podstawowym składzie i odejmując 2 zepsute przyjęcia mamy 19,5. I tak powinno pozostać przy kalkulacji według przyjęcia PERFEKCYJNEGO (39,3%). Jednak doliczając dodatkowe 6pkt za przyjęcie POZYTYWNE (78%) Ruciak otrzymuje ostateczną liczbę 25,5 pkt. Skąd zatem wasze 27,5???!!!! I jak to jest że jednemu przyjmującemu liczymy odbiór PERFEKCYJNY a drugiemu POZYTYWNY? Coś tu chyba jest nie w porządku.

Podobny chaos występuje przy punktacji, obliczanej dla Akhrema, Bąkiewicza i paru innych. Liczę zatem na cierpliwość dla mojego słowotoku i wyjaśnienia rozwiewające wszelkie wątpliwości.
Witam! Wg naszych obliczeń punkty dla tych zawodników naliczone są poprawnie. O to obliczenia :

Kurek : 3 pkt za podstawowy skład, 18 pkt za atak, 2 pkt za zagrywkę, 3 pkt za blok, 0 pkt za skuteczność przyjęcia (36% pozytywnego) oraz minus 1 pkt za 1 błąd w przyjęciu = 25 pkt

Ruciak: 3 pkt za podstawowy skład, 11 pkt za atak, 6 pkt za zagrywkę, 1,5 pkt za blok, 6 pkt za skuteczność przyjęcia (64% pozytywnego) = 27,5 pkt

Obliczenia na podstawie statystyk z wczoraj o godzinie 20.00, stąd też tak jak pisaliśmy są to statystyki obowiązujące dla naszej gry. Pozdrawiam
buraklesny
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2009, o 22:37

Re: Pytania dotyczące zasad, punktacji itp.

Post autor: buraklesny »

Czyli rozumiem, że w środę o 18 w w środę o 21 były inne statystyki niż w środę o godzinie 20? Bo mi wychodzi tak a Wam wychodzi inaczej...

No to jeszcze pozostaje kwestia metody obliczania przyjęcia pozytywnego. Bo z tego co się orientuje uproszczony wzór powinien wyglądąć tak:

ilość przyjęć pozytywnych = (suma wszystkich przyjęć) - (strata punktu po przyjęciu) - (przyjęcia negatywne)

a może się myle?
Awatar użytkownika
volleyclub pl
volleyclub
volleyclub
Posty: 170
Rejestracja: 18 wrz 2009, o 08:02
Płeć: M

Re: Pytania dotyczące zasad, punktacji itp.

Post autor: volleyclub pl »

buraklesny pisze:Czyli rozumiem, że w środę o 18 w w środę o 21 były inne statystyki niż w środę o godzinie 20? Bo mi wychodzi tak a Wam wychodzi inaczej...

No to jeszcze pozostaje kwestia metody obliczania przyjęcia pozytywnego. Bo z tego co się orientuje uproszczony wzór powinien wyglądąć tak:

ilość przyjęć pozytywnych = (suma wszystkich przyjęć) - (strata punktu po przyjęciu) - (przyjęcia negatywne)

a może się myle?
Mylisz się. Przyjęcie pozytywne to cyferka w statystkach na stronie Plusligi w rubryce oznaczonej "Poz%" i z tego co się orientuję zależą od tego w które miejsce zostanie przyjęta piłka.
kubamistrzu5
Posty: 2
Rejestracja: 25 wrz 2009, o 21:48
Płeć: M

Re: Pytania dotyczące zasad, punktacji itp.

Post autor: kubamistrzu5 »

ja mam jeszcze pytanie dotyczące sponsoringu :) a mianowicie jeśli się zarejestrowałem na betsafe to kiedy mogę się spodziewać dodatkowych pieniędzy w budżecie drużyny? i jakiego rzędu będzie ta kwota??
Awatar użytkownika
nig
volleyclub
volleyclub
Posty: 51
Rejestracja: 17 wrz 2009, o 20:48
Płeć: M
Kontakt:

Re: Pytania dotyczące zasad, punktacji itp.

Post autor: nig »

kubamistrzu5 pisze:ja mam jeszcze pytanie dotyczące sponsoringu :) a mianowicie jeśli się zarejestrowałem na betsafe to kiedy mogę się spodziewać dodatkowych pieniędzy w budżecie drużyny? i jakiego rzędu będzie ta kwota??
http://volleyclub.pl/wiadomosc.php?nid=14
http://volleyclub.pl/wiadomosc.php?nid=12
Manager Strefy Siatkówki http://www.volleyclub.pl
piotrekk
Posty: 360
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:31
Płeć: M

Re: Pytania dotyczące zasad, punktacji itp.

Post autor: piotrekk »

ponawiam pytanie poprzednika- rejestrowałem konto na betsafe mniej więcej na początku poprzedniego tygodnia, oczywiście wypełniłem również formularz pozyskiwania sponsora dostępny na waszej stronie- wszystko odbyło się bez żadnych problemów. Zgodnie z dalszymi wytycznymi i tu cyt: "Weryfikacja zgłoszenia pozyskania sponsora następować będzie w każdy wtorek następujący po tygodniu w którym dokonano zgłoszenia, dla zgłoszeń złożonych do godziny 22.00 każdej niedzieli w trakcie trwania całej Gry. Zgłoszenia dokonane po godzinie 22.00 w niedzielę w danym tygodniu, będą weryfikowane dopiero w kolejnym terminie." weryfikacja powinna zostać rozpatrzona w ostatni wtorek. Informacji potwierdzającej pozyskanie sponsora do tej pory nie dostałem, środków dodatkowych również nie ma i nie wiem czy drugi raz powtórzyć procedurę czy jednak wszystko jest tak jak ma być??- prosiłbym o jakąś szybką odpowiedź.
piotrekk
Posty: 360
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:31
Płeć: M

Re: Pytania dotyczące zasad, punktacji itp.

Post autor: piotrekk »

Acha czyli wszystko jasne- przeczyłem jedno zdanie.
kubaw1980
Posty: 31
Rejestracja: 7 paź 2009, o 01:40
Płeć: M

Re: Pytania dotyczące zasad, punktacji itp.

Post autor: kubaw1980 »

Dlaczego na liście zawodników do kupienia, nie ma wszystkich? Np. ze SKRY nie mogę kupić Hebdy :( (który wystąpił na boisku) oraz Kolanka i Cedzyńskiego (znaleźli się w "12" na mecz w I kolejce)!!!!!!!!
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Pytania dotyczące zasad, punktacji itp.

Post autor: KadrO »

kubaw1980 pisze:Dlaczego na liście zawodników do kupienia, nie ma wszystkich? Np. ze SKRY nie mogę kupić Hebdy :( (który wystąpił na boisku) oraz Kolanka i Cedzyńskiego (znaleźli się w "12" na mecz w I kolejce)!!!!!!!!
Bo transferowanie ich to czysta bezmyślność i niedorzeczność, nie wiem w ogóle jak ktoś mógł na to wpaść...
Awatar użytkownika
volleyclub pl
volleyclub
volleyclub
Posty: 170
Rejestracja: 18 wrz 2009, o 08:02
Płeć: M

Re: Pytania dotyczące zasad, punktacji itp.

Post autor: volleyclub pl »

kubaw1980 pisze:Dlaczego na liście zawodników do kupienia, nie ma wszystkich? Np. ze SKRY nie mogę kupić Hebdy :( (który wystąpił na boisku) oraz Kolanka i Cedzyńskiego (znaleźli się w "12" na mecz w I kolejce)!!!!!!!!
Miłosz Hebda jest dostępny od kilku dni, znajduje sie na końcu listy transferowej, gdyż został dodany później niż reszta zawodników.
Rogos99
Posty: 5
Rejestracja: 8 gru 2008, o 17:28
Płeć: M

Re: Pytania dotyczące zasad, punktacji itp.

Post autor: Rogos99 »

Jak wybrać kapitana zespołu?
buraklesny
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2009, o 22:37

Re: Pytania dotyczące zasad, punktacji itp.

Post autor: buraklesny »

Mylisz się. Przyjęcie pozytywne to cyferka w statystkach na stronie Plusligi w rubryce oznaczonej "Poz%" i z tego co się orientuję zależą od tego w które miejsce zostanie przyjęta piłka.
to trzeba było od razu powiedzieć, że punkty naliczane są według statystyk, znajdujących się w dziale "mecze" a nie w dziale "statystyki" ;) nie byłoby problemu
kapitan_zbik
Posty: 29
Rejestracja: 16 paź 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Pytania dotyczące zasad, punktacji itp.

Post autor: kapitan_zbik »

Witam. Mam pytanie w którym momencie wybiera się kapitana? Bo zrobiłem drużynę, wybrałem wyjściowy skład i teraz mam wysłać sms-a po kod. Zrobiłem coś nie tak czy dopiero po aktywacji drużyny wybiera się kapitana?
teken
Posty: 61
Rejestracja: 11 paź 2009, o 12:58
Płeć: M

Re: Pytania dotyczące zasad, punktacji itp.

Post autor: teken »

Rogos99 pisze:Jak wybrać kapitana zespołu?
Proste. Ustaw skład na kolejke i tam masz do wyboru.
Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1528
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Pytania dotyczące zasad, punktacji itp.

Post autor: nikt wazny »

kapitan_zbik pisze:Witam. Mam pytanie w którym momencie wybiera się kapitana? Bo zrobiłem drużynę, wybrałem wyjściowy skład i teraz mam wysłać sms-a po kod. Zrobiłem coś nie tak czy dopiero po aktywacji drużyny wybiera się kapitana?
Kapitana wybiera się dopiero po aktywacji drużyny.
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
mk1910
Posty: 8
Rejestracja: 11 paź 2009, o 12:57
Płeć: M

Re: Pytania dotyczące zasad, punktacji itp.

Post autor: mk1910 »

mam pytanie odnosnie pozyskania sponsora... czy poza wypelnieniem formualarza cos jeszcze sie robi bo zrobilem to juz w tamta sobote i nic mi nie doszlo...
Bigmac
Posty: 136
Rejestracja: 26 maja 2008, o 14:54
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Pytania dotyczące zasad, punktacji itp.

Post autor: Bigmac »

Pytanie do nulona :D, czy któraś z Twoich 28 drużyn jest w lidze prywatnej siatka.org, lidze dżentelmenów lub szerockiej ?
Edit: widze ze ten nulon to ma własną prywatną lige :|
Awatar użytkownika
volleyclub pl
volleyclub
volleyclub
Posty: 170
Rejestracja: 18 wrz 2009, o 08:02
Płeć: M

Re: Pytania dotyczące zasad, punktacji itp.

Post autor: volleyclub pl »

mk1910 pisze:mam pytanie odnosnie pozyskania sponsora... czy poza wypelnieniem formualarza cos jeszcze sie robi bo zrobilem to juz w tamta sobote i nic mi nie doszlo...
Proszę przeczytać regulamin :). Dodatkowe pieniadze od sponsora zostaną przyznane po II kolejce dopiero, czyli w nastepna środę.
piotasg
Posty: 29
Rejestracja: 26 wrz 2009, o 19:50

Re: Pytania dotyczące zasad, punktacji itp.

Post autor: piotasg »

Pytanie : Co będzie z 5 i 6 kolejką w menadżerze Skra ma przełożone mecze z tych kolejek listopadowych na grudzień .
W tym czasie będzie grała w pucharze mistrzów . Teoretycznie z gry wypadają zawodnicy Skry,Olsztyna i Częstochowy ????
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Pytania dotyczące zasad, punktacji itp.

Post autor: niepoinformowany »

piotasg pisze:Pytanie : Co będzie z 5 i 6 kolejką w menadżerze Skra ma przełożone mecze z tych kolejek listopadowych na grudzień .
W tym czasie będzie grała w pucharze mistrzów . Teoretycznie z gry wypadają zawodnicy Skry,Olsztyna i Częstochowy ????
Jakiś problem? Zagrają to wtedy doliczą punkty.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
piotasg
Posty: 29
Rejestracja: 26 wrz 2009, o 19:50

Re: Pytania dotyczące zasad, punktacji itp.

Post autor: piotasg »

niepoinformowany pisze:
piotasg pisze:Pytanie : Co będzie z 5 i 6 kolejką w menadżerze Skra ma przełożone mecze z tych kolejek listopadowych na grudzień .
W tym czasie będzie grała w pucharze mistrzów . Teoretycznie z gry wypadają zawodnicy Skry,Olsztyna i Częstochowy ????
Jakiś problem? Zagrają to wtedy doliczą punkty.

Jest to najbardziej logiczne rozwiązanie - tylko będziemy mieli w pewnym momencie dużo wirtualnych wyników .
Lookost
Posty: 52
Rejestracja: 18 paź 2009, o 20:02
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz/Poznań

Re: Pytania dotyczące zasad, punktacji itp.

Post autor: Lookost »

Ostatnio też zastanawiałem się na sposobem rozegrania tego pucharu.

Oczywiście da się zrobić tak, by zliczać punkty dopiero po rozegraniu tych meczów, ale od tej 5 i 6 kolejki zrobi się bałagan.
Z większości par III rundy pucharu (5 kolejka ligi) nie zostanie wyłoniony zwycięzca, więc pary czwartej rundy wyglądać będą:
Drużyna A lub Drużyna B z pary I vs. Drużyna A lub drużyna B z pary II

Po kolejnej rundzie? Któraś z tych 4 drużyna vs. któraś z 4 drużyn podobnej "pary"?

A im dalej tym gorzej :D

I dopiero przed finałem pucharu (X kolejka) okaże się, kto tak naprawdę w nim jest :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Manager Strefy Siatkówki”