XIV kolejka

Manager Strefy Siatkówki - http://www.volleyclub.pl

Moderatorzy: volleyclub pl, nig

zibibobi
Posty: 790
Rejestracja: 28 paź 2009, o 20:21
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

XIV kolejka

Post autor: zibibobi »

Szanowni Organizatorzy! Czas się opamiętać. XII i XIII kolejka, podobnie jak wcześniej kolejki V i VII wytrąciły normalny rytm gry. Za kilka dni wracamy na ligowe parkiety w ramach XIV kolejki. Dobrze by było gdybyście jednak nie mącili ludziom w głowach i na właściwym miejscu umieścili gospodarzy i gości. Nie wypada wprowadzać grających w błąd.
Awatar użytkownika
volleyclub pl
volleyclub
volleyclub
Posty: 170
Rejestracja: 18 wrz 2009, o 08:02
Płeć: M

Re: XIV kolejka

Post autor: volleyclub pl »

Poprawione, dzięki za info.
szczteam
Posty: 12
Rejestracja: 12 sty 2010, o 22:30
Płeć: M

Re: XIV kolejka

Post autor: szczteam »

Wygrałem 13 kolejkę i mimo, że wyniki były dwa dni temu to nie dostałem żadnej wiadomości na moja pocztę. Czy mogę otrzymac info kiedy dostane taka wiadomosc i kiedy na moje konto betsafe.com wpłynie wygrana?
Awatar użytkownika
volleyclub pl
volleyclub
volleyclub
Posty: 170
Rejestracja: 18 wrz 2009, o 08:02
Płeć: M

Re: XIV kolejka

Post autor: volleyclub pl »

szczteam pisze:Wygrałem 13 kolejkę i mimo, że wyniki były dwa dni temu to nie dostałem żadnej wiadomości na moja pocztę. Czy mogę otrzymac info kiedy dostane taka wiadomosc i kiedy na moje konto betsafe.com wpłynie wygrana?
Spokojnie :). Zgodnie z tym co piszemy zawsze przy publikacji wyników, jest czas na zgłaszanie ewentualnych błędów w punktacji, więc musimy zawsze poczekać 1 dzień. Emaile już zostały wysłane, teraz czekamy na dane zwycięzców, potem przekazujemy je do betsafe, a oni wypłacają pieniądze na Wasze konta. Zwykle cała procedura trwa około 3-4 dni (zależy to też od tego kiedy użytkownicy prześlą nam swoje dane).
szczteam
Posty: 12
Rejestracja: 12 sty 2010, o 22:30
Płeć: M

Re: XIV kolejka

Post autor: szczteam »

Ten email do mnie to chyba idzie przez afryke bo podobno wyslaliscie go rano a jeszcze nie doszedl nie wiem ile czasu moze jeszcze isc???? :o To kiedy dostane ta wiadomosc??
Awatar użytkownika
volleyclub pl
volleyclub
volleyclub
Posty: 170
Rejestracja: 18 wrz 2009, o 08:02
Płeć: M

Re: XIV kolejka

Post autor: volleyclub pl »

szczteam pisze:Ten email do mnie to chyba idzie przez afryke bo podobno wyslaliscie go rano a jeszcze nie doszedl nie wiem ile czasu moze jeszcze isc???? :o To kiedy dostane ta wiadomosc??
Proszę sprawdzić SPAM bo może tam wpadł.. Na wszelki wypadek wysłałem jeszcze raz ... jakby znów nie doszedł to proszę o info z emaila zarejestrowanego w grze.
tom123456
Posty: 3
Rejestracja: 21 lut 2010, o 13:05
Płeć: M

Re: XIV kolejka

Post autor: tom123456 »

kiedy beda wyniki 14 kolejki
asix076
Posty: 7
Rejestracja: 6 gru 2009, o 21:16
Płeć: K

Re: XIV kolejka

Post autor: asix076 »

tom123456 pisze:kiedy beda wyniki 14 kolejki
pewnie jutro ;)
mosiadzo
Posty: 4
Rejestracja: 16 lut 2010, o 22:24
Płeć: M

Re: XIV kolejka

Post autor: mosiadzo »

Witam..
Czy Daniel Pliński nie powinien otrzymać w XIV kolejce 10 punktów?
3 pkt za pierwszy skład
2 pkt za punktową zagrywkę
2 pkt za atak
oraz
3 pkt za 40 procentową skuteczność w ataku przy liczbie 5 ataków w meczu
Ilość ta wynika ze statystyk PlusLigi oraz regulaminu gry menagera
szczteam
Posty: 12
Rejestracja: 12 sty 2010, o 22:30
Płeć: M

Re: XIV kolejka

Post autor: szczteam »

Wszystko dobrze policzyłeś ale za 40% skuteczności jest zero punktów niestety musi byc przynajmniej 41% :D Masz pecha ;)
mosiadzo
Posty: 4
Rejestracja: 16 lut 2010, o 22:24
Płeć: M

Re: XIV kolejka

Post autor: mosiadzo »

Środkowy
w zależności od procentowej skuteczności ataku w całym meczu:
* od 0% do 20% - minus 5 punktów
* powyżej 20% do 40% - 0 punktów
* powyżej 40% do 60% - 3 punkty
* powyżej 60% do 80% - 6 punktów
* powyżej 80% - 10 punktów
Według regulaminu.Chyba że go zmienili..
alexkiller
Posty: 53
Rejestracja: 10 paź 2009, o 11:22
Płeć: M

Re: XIV kolejka

Post autor: alexkiller »

na początku "gry" pojawiła się gdzieś na forum oficjalna interpretacja organizatorów, bo ktoś zadawał podobne pytanie, a zresztą skoro w regulaminie jest napisane powyżej 40% to chyba nie ulega żadnej wątpliwości, że 40 do tego zbioru się nie zalicza?!
Chodząc po ziemi trzymaj głowę w chmurach...
Awatar użytkownika
volleyclub pl
volleyclub
volleyclub
Posty: 170
Rejestracja: 18 wrz 2009, o 08:02
Płeć: M

Re: XIV kolejka

Post autor: volleyclub pl »

mosiadzo pisze:Środkowy
w zależności od procentowej skuteczności ataku w całym meczu:
* od 0% do 20% - minus 5 punktów
* powyżej 20% do 40% - 0 punktów
* powyżej 40% do 60% - 3 punkty
* powyżej 60% do 80% - 6 punktów
* powyżej 80% - 10 punktów
Według regulaminu.Chyba że go zmienili..
3 pkt należą się od 40,1% skuteczności, dlatego właśnie jest zapis "powyżej 40%".. Pozdrawiam
szczteam
Posty: 12
Rejestracja: 12 sty 2010, o 22:30
Płeć: M

Re: XIV kolejka

Post autor: szczteam »

Nigdy nie będzie w statystykach PLS skuteczności 40,1% bo oni zaokrąglają wyniki, jak sami policzymy skutecznośc zawodnika na podstawie liczby jego ataków do liczby ataków skończonych (dane z PLS) to może nam wyjśc skutecznośc np. 40,4% ale oni wpiszą (PLS) ze jest 40%. Może byc conajwyżej 41, 42 itd. wiec nie piszcie ze od 40,1% są punkty bo musielibyście zmienic liczbę punktów we wszystkich kolejkach hehe :D
Awatar użytkownika
volleyclub pl
volleyclub
volleyclub
Posty: 170
Rejestracja: 18 wrz 2009, o 08:02
Płeć: M

Re: XIV kolejka

Post autor: volleyclub pl »

szczteam pisze:Nigdy nie będzie w statystykach PLS skuteczności 40,1% bo oni zaokrąglają wyniki, jak sami policzymy skutecznośc zawodnika na podstawie liczby jego ataków do liczby ataków skończonych (dane z PLS) to może nam wyjśc skutecznośc np. 40,4% ale oni wpiszą (PLS) ze jest 40%. Może byc conajwyżej 41, 42 itd. wiec nie piszcie ze od 40,1% są punkty bo musielibyście zmienic liczbę punktów we wszystkich kolejkach hehe :D
Nie musielibyśmy, bo zgodnie z naszym regulaminem za oficjalne uznaje się statystyki podane przez Plusligę ;)
olek322
Posty: 431
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 22:09
Płeć: M

Re: XIV kolejka

Post autor: olek322 »

Dzisiaj sobie wszedłem na menagerka, o którym wogle zapomniałem i nie logowałem się od jakiś 10 kolejek, patrzę a tam 50 w generalce i 3 w liga forum.siatka.org :D trochę śmieszna sytuacja, bo przecież Oivanen nie grał przez kilka kolejek, miałem też Dębca wystawionego na 1 podczas gdy miałem jeszcze Stańczaka :) i wogle na kapitanie cały czas Ruciak, Ali w składzie, hehe
ODPOWIEDZ

Wróć do „Manager Strefy Siatkówki”