NAGRODY w Volleyclub (a właściwie ich brak -ja nie dostałem)

Manager Strefy Siatkówki - http://www.volleyclub.pl

Moderatorzy: volleyclub pl, nig

pierog22
Posty: 3
Rejestracja: 4 mar 2010, o 15:07
Płeć: M

NAGRODY w Volleyclub (a właściwie ich brak -ja nie dostałem)

Post autor: pierog22 »

Witam wszystkich zainteresowanych. Zająłem pierwsze miejsce w 12 kolejce menagera i co, według informacji na stronie volleyclub dostałem nagrode 200zł + koszulka. Niestety nic nie dostałem i nie dostanę, gdyż pan administrator napisał mi że mam założone dwa konta u sponsora Betsafe.com (co jest nie prawdą) i złamałem regulamin. Gdy napisałem do Betsafe.com tam powiedzieli mi że mam niepełne dane osobowe i kazali mi podsyłać skany dwóch dokumentów tożsamości. Gdy podesłałem to pan napisał mi że adres się nie zgadza z tym co podałem (no nie zgadza i zgadzać nie będzie - bo oni tam nie rozumieją co to jest adres zamieszkania a co adres zameldowania). Ewidentnie jest adres zamieszkania (który w moim przypadku jest inny niż adres zameldowania).
Jestem zawiedziony gdyż liczyłem na tą nagrodę (pierwszy raz coś wygrałem) ale tylko fikcyjnie bo nic nie dostanę.

Piszę to by ostrzec tych wszystkich którzy mogą mieć podobną sytuacją jak ja, a być może to nie tylko mnie tak potraktowana a wiekszość wygrywających osób. Na pewno na następny sezon nie będę wydawał pieniędzy na zakładanie drużyny w Volleyclub gdyż czuję się oszukany.
Awatar użytkownika
volleyclub pl
volleyclub
volleyclub
Posty: 170
Rejestracja: 18 wrz 2009, o 08:02
Płeć: M

Re: NAGRODY w Volleyclub (a właściwie ich brak -ja nie dostałem)

Post autor: volleyclub pl »

Witam! Niestety muszę publicznie sprostować informacje, które Pan podał. Po pierwsze nieprawdą jest, że nie dostanie Pan żadnej nagrody, gdyż nie otrzyma Pan 200 pln na konto gracza w betsafe.com, ponieważ go Pan fizycznie nie posiada. Zgodnie z naszym regulaminem, aby otrzymać taką nagrodę trzeba posiadać konto u naszego sponsora. Pozostałe nagrody zostaną wysłane pocztą, a wysyłki te realizujemy co pewien czas.
Jeśli chodzi o kwestię konta w betsafe, to pisze Pan nieprawdę. W naszej korespondencji przyznał się Pan, że źle założył Pan konto za pierwszym razem, a następnie założył Pan drugie. Zgodnie z przepisami betsafe.com nie ma możliwości posiadania 2 kont przez 1 użytkownika, w związku z czym Pana konto zostało zablokowane/zamknięte. Jeżeli miał Pan jakiekolwiek kłopoty z założeniem konta (co nie zdarza się w przypadku 90% osób, jak Pan sugeruje, gdyż jest to prosta operacja) należało kontaktować się bezpośrednio z betsafe.com. Jeśli będzie taka konieczność mogę wkleić tu napisany przez Pana email w tej sprawie.... Sprawę zgodnie z informacją, którą Panu przekazaliśmy, wykrył dział bezpieczeństwa w betsafe.com - my nie mamy dostępu do takich danych. Po Pana prośbie przekazaliśmy wyjaśnienia do osoby współpracującej z nami ze strony betsafe, jednak jak do tej pory nie otrzymaliśmy pozytywnej odpowiedzi w tej sprawie.
Co do wygranych przekazywanych innym uczestnikom, mogę Panu zagwarantować, iż jak do tej pory wypłaciliśmy wszystkie nagrody dla użytkowników, którzy posiadali konta w betsafe.com (zdecydowana większość dotychczasowych laureatów) i Pana problem jest pierwszym takim przypadkiem. Jest nam z tego powodu bardzo przykro, ale niestety regulamin wymaga posiadania aktywnego konta w betsafe.com aby otrzymać nagrodę.
pierog22
Posty: 3
Rejestracja: 4 mar 2010, o 15:07
Płeć: M

NAGRODY w Volleyclub (a właściwie ich brak -ja nie dostałem)

Post autor: pierog22 »

Nie ładnie proszę Pana, zamknął Pan temat i teraz nawet nie mogę odpowiedzieć na to co Pan napisał. Dlatego jestem zmuszony założyć nowy temat o tym samym tytule.
Więc Proszę Pana ja skontaktowałem się z Betsafe.com (sponsorem nagród) i dostałem odpowiedź że mam podane nie pełne dane osobowe. Tak faktycznie konto zakładałem dwa razy gdyż za pierwszym razem zerwało mi internet i musiałem cały proces powtórzyć i nie jest to nic dziwnego, zakładałem jeszcze raz konto na te same dane. Wyjaśniłem to sobie wszystko z Panem Bogdanem Stanczak z Betsafe i nie było z tego powodu żadnego problemu, podałem jedyne konto na jakiem mogę się zalogować (i dodałem że jeśli jest jakieś inne utworzone to niech administrator je usunie i może sprawdzić że nigdy nie było logowania na nie). Z tego powodu nikt w Betsafe nie robił mi problemu, faktycznie zapomniałem przez te dwukrotne zakładanie konta podać numeru mieszkania, Pan z Betsafe poprosił mnie bym mu dosłał skany dwóch dokumentów potwierdzających moją tożsamość - i tak uczyniłem. Po czym dostałem odpowiedź (zostało mi zasugerowane) że jestem oszustem gdyż podałem inne dane do Betsafe a inne mam w skanach jakie podesłałem. No i to też faktycznie się zgadza, gdyż w Betsafe jest wyraźnie napisane "Proszę podać adres zamieszkania" - więc taki podałem a on w moim przypadku jest inny niż adres zameldowania (ten z dokumentów). I tego już nie są w stanie pojąć w Betsafe. Jak by mieli napisane "Adres zameldowania" lub ewentualnie "Adres zamieszkania potwierdzony dokumentem tożsamości" lub tak jak powinno być właściwie i jest to w Bankach Internetowych, powinno być: "Adres zamieszkania" oraz "Adres zameldowania".
I piszę to wszystko by przestrzec innych którzy będą zakładać konto - podali jednak swój adres zameldowania (a na pewno wiele osób jest w takiej samej sytuacji jak i ja - czyli mają inny adres zamieszkania a inny zameldowania) a nie tak jak tam każą adres zamieszkania.

Ja już się pogodziłem z tym że mimo wygranej nie dostanę nagrody - a tu też nie powinno być na stronie informacji że nagroda została wypłacona (jeśli nie została). Może Pan wklejać naszą korespondencje mailową (ja nic nie mam do ukrycia i również mogę wkleić jeśli będzie potrzeba moją korespondencje z Panem lub z Panem z Betsafe).
Awatar użytkownika
nig
volleyclub
volleyclub
Posty: 51
Rejestracja: 17 wrz 2009, o 20:48
Płeć: M
Kontakt:

Re: NAGRODY w Volleyclub (a właściwie ich brak -ja nie dostałem)

Post autor: nig »

Administratorzy forum zamknęli temat gdyż po wymianie poglądów uznali go za zakończony. Udało nam się odblokować temat i przenieśliśmy tutaj Pański wpis.

Informujemy, że zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy aby sytuację rozwiązać. Nie możemy jednak ingerować w wewnętrzne regulacje naszego sponsora. Jak będzie Pan posiadał konto w serwisie betsafe.com to będziemy mogli interweniować w sprawie zasilenia go wygraną.

Pozdrawiam.
Manager Strefy Siatkówki http://www.volleyclub.pl
pierog22
Posty: 3
Rejestracja: 4 mar 2010, o 15:07
Płeć: M

Re: NAGRODY w Volleyclub (a właściwie ich brak -ja nie dostałem)

Post autor: pierog22 »

Ale ja konto na Betsafe oczywiście posiadam. I teraz mam podane wszystkie dane tak jak chcieli, mimo że adres zamieszkania mam inny (i mieszkam pod innym adresem), podałem adres zameldowania taki jak w dokumentach tożsamości. Więc konto z prawidłowymi danymi posiadam.
Awatar użytkownika
nig
volleyclub
volleyclub
Posty: 51
Rejestracja: 17 wrz 2009, o 20:48
Płeć: M
Kontakt:

Re: NAGRODY w Volleyclub (a właściwie ich brak -ja nie dostałem)

Post autor: nig »

Oficjalna odpowiedź ze strony betsafe.com.
"... Ten pan naruszył nasz regulamin i zgodnie z procedurami jakie obowiązują w Betsafe wypłata na żadne jego konto
nie jest możliwa. Ten pan otrzymał od nas wszystkie informacje na ten temat ...".

Tym wpisem kończymy temat i zamykamy dyskusję.
Wszelkie kolejne wpisy na ten temat zostają zablokowane gdyż nie dotyczą już naszej gry.
Manager Strefy Siatkówki http://www.volleyclub.pl
Zablokowany

Wróć do „Manager Strefy Siatkówki”