II kolejka:
Akhrem Aleh 25
Antanowicz Serhij
Baranowicz Michał 7
Barman Zbigniew 16
Cedic Vladimir 11
Cernic Matej 0
Czarnowski Patryk 22
Divis Lukas 24,5
Drzyzga Fabian 15
Gierczyński Krzysztof 33
Gladyr Jurij 18
Głód Tomasz
Grozer Georg 23,5
Grzyb Wojciech -5
Hrazdira Michal 18
Ignaczak Krzysztof 11
Jakub Jarosz 15
Józefacki Tomasz
Jurkiewicz Wojciech 7
Kapelus Serhij
Kaźmierczak Wojciech
Konarski Dawid
Kosok Grzegorz 18,5
Kubiak Michał 37
Lipiński Piotr
Lubiejewski Marcin
Łomacz Grzegorz 8,5
Masny Michał
Mierzejewski Marcin 14
Mika Mateusz
Możdzonek Marcin 6,5
Nawrocki Jacek 4
Neroj Bartłomiej 11,5
Nowakowski Piotr 24
Ruciak Michał 25
Sopko Martin 12
Sordyl Mariusz 4
Statsenko Oleksandr
Travica Ljubomir 1
Tuia Samuel 11,5
Wiśniewski Łukasz 20,5
Witczak Dominik
Zagumny Paweł 23
Zatorski Paweł 11
Oczywiście mogą być błędy gdyż liczyłem to zaraz po ukazaniu się statystyk
Punkty zawodników
Moderatorzy: volleyclub pl, nig
Punkty zawodników
Na zawsze Resovia
Re: Punkty zawodników
Nie wiem za bardzo jak się upomnieć o nagradę za zwycięstwo w 2. kolejce Managera. Konto zalożyłem ale nie wiem za bardzo co dalej.
Resovia Rzeszów 1905
* * * * * * *
* * * * * * *
Re: Punkty zawodników
jak na razie brak statystyk zespołu Fart Kielce za trzecią kolejkę, co z punktami tych zawodników oraz z punktami libero Jastrzębskiego Węgla?
Re: Punkty zawodników
Po naliczeniu punktów i odczekaniu pewnego czasu na reklamacje kontaktujemy się ze zwycięzcami za pośrednictwem poczty email na adres podany przy rejestracji w serwisie volleyclub.pl.MAX pisze:Nie wiem za bardzo jak się upomnieć o nagradę za zwycięstwo w 2. kolejce Managera. Konto zalożyłem ale nie wiem za bardzo co dalej.
Manager Strefy Siatkówki http://www.volleyclub.pl
Re: Punkty zawodników
Wyniki wprowadzamy minimum 48 godzin po ostatnim meczu kolejki.Broki pisze:jak na razie brak statystyk zespołu Fart Kielce za trzecią kolejkę, co z punktami tych zawodników oraz z punktami libero Jastrzębskiego Węgla?
Manager Strefy Siatkówki http://www.volleyclub.pl
Re: Punkty zawodników
5 kolejka:
Akhrem Aleh 19
Antanowicz Serhij
Baranowicz Michał 13,5
Barman Zbigniew 26
Cedic Vladimir 20,5
Cernic Matej 0
Czarnowski Patryk 20
Divis Lukas 24
Drzyzga Fabian 4,5
Gierczyński Krzysztof 4,5
Gladyr Jurij 18
Głód Tomasz 0
Grozer Georg 27,5
Grzyb Wojciech
Hrazdira Michal
Ignaczak Krzysztof 8
Jakub Jarosz 10
Józefacki Tomasz 0
Jurkiewicz Wojciech
Kapelus Serhij
Kaźmierczak Wojciech
Konarski Dawid
Kosok Grzegorz
Kubiak Michał 28,5
Lipiński Piotr
Lubiejewski Marcin
Łomacz Grzegorz 16
Masny Michał
Mierzejewski Marcin 25
Mika Mateusz 19
Możdzonek Marcin 1
Nawrocki Jacek
Neroj Bartłomiej 11
Nowakowski Piotr 10
Ruciak Michał 15,5
Sopko Martin 24
Sordyl Mariusz 7
Statsenko Oleksandr
Travica Ljubomir 7
Tuia Samuel 25,5
Wiśniewski Łukasz 9
Witczak Dominik
Zagumny Paweł 13,5
Zatorski Paweł 17
Akhrem Aleh 19
Antanowicz Serhij
Baranowicz Michał 13,5
Barman Zbigniew 26
Cedic Vladimir 20,5
Cernic Matej 0
Czarnowski Patryk 20
Divis Lukas 24
Drzyzga Fabian 4,5
Gierczyński Krzysztof 4,5
Gladyr Jurij 18
Głód Tomasz 0
Grozer Georg 27,5
Grzyb Wojciech
Hrazdira Michal
Ignaczak Krzysztof 8
Jakub Jarosz 10
Józefacki Tomasz 0
Jurkiewicz Wojciech
Kapelus Serhij
Kaźmierczak Wojciech
Konarski Dawid
Kosok Grzegorz
Kubiak Michał 28,5
Lipiński Piotr
Lubiejewski Marcin
Łomacz Grzegorz 16
Masny Michał
Mierzejewski Marcin 25
Mika Mateusz 19
Możdzonek Marcin 1
Nawrocki Jacek
Neroj Bartłomiej 11
Nowakowski Piotr 10
Ruciak Michał 15,5
Sopko Martin 24
Sordyl Mariusz 7
Statsenko Oleksandr
Travica Ljubomir 7
Tuia Samuel 25,5
Wiśniewski Łukasz 9
Witczak Dominik
Zagumny Paweł 13,5
Zatorski Paweł 17
Na zawsze Resovia