Problemy/uwagi

Manager Strefy Siatkówki - http://www.volleyclub.pl

Moderatorzy: volleyclub pl, nig

alexkiller
Posty: 53
Rejestracja: 10 paź 2009, o 11:22
Płeć: M

Re: Problemy/uwagi

Post autor: alexkiller »

znalazłem dwa błędy w punktacji za ostatnią kolejkę:
Travica powinien mieć 4 pkt. zamiast 0
Jurkiewicz powinien mieć 22 pkt. zamiast 12 ;)
Chodząc po ziemi trzymaj głowę w chmurach...
alexkiller
Posty: 53
Rejestracja: 10 paź 2009, o 11:22
Płeć: M

Re: Problemy/uwagi

Post autor: alexkiller »

volleyclub pl pisze:Wiemy o tym, że tak jest i wiedzieliśmy wcześniej. Po prostu zręczność managera będzie polegała na tym, żeby wybrać takich zawodników, którzy będą grali jak najwięcej spotkań. W 4 kolejkach będą tylko 3 spotkania liczące się do ich klasyfikacji -oczywiście będzie dokładnie napisane, w których kolejkach takie coś bedzie miało miejsce. Sytuacja będzie tak wyglądała, ponieważ nie chcieliśmy kończyć managera po 1/3 sezonu :)
nie rozumiem czemu zapanowała taka cisza na tym forum? nikt tu nie zagląda czy wszystkim jest już obojętne co się będzie dalej działo? :|
organizatorzy wymyślili dziwne rzeczy, żeby jakoś obronić się przed nie do końca przemyślaną ilością kolejek w managerze w tym sezonie, a nikt nawet słowem tego nie skomentował ??? !!!
pewnie jak każdy, również i ja życzyłbym sobie, żeby gra trwała jak najdłużej (czyli 28 a nie 24 kolejki), ale, żeby miało to jakiś sens muszą być zachowane chociaż podstawy sprawiedliwości - a w rozwiązaniu zaproponowanym przez organizatorów takich na pewno nie ma...

Jaką winę ponoszą właściciele drużyn, w których znajdują się zawodnicy, których drużyny z PlusLigi nie awansowały do szóstki? W regulaminie od początku rozgrywek nie było słowa o takim rozwiązaniu (planowane 4 kolejki rozliczane tylko wśród zawodników z drużyn 1-6), gdyby była taka informacja być może inaczej wyglądałaby budowa drużyn. Dlaczego ktoś kto przykładowo opierał swoją drużynę na bardzo popularnych Divisu i Kapferze (co więcej dwóch z trzech najlepszych przyjmujących w managerze) nagle zostaje pozbawiony jakichkolwiek szans na sukces? Bo po pierwsze wybrał ich z jakiegoś powodu i chciałby nimi grać do końca, po drugie gdyby musiał robić transfery wiązałoby się to z ujemnymi punktami, po trzecie zawodnicy z klubów 7-10 z reguły mają niższe ceny i ciężko ich kimkolwiek zastąpić z drużyn 1-6, bo są drożsi, a po czwarte ktoś po prostu może nie mieć ochoty ich wyrzucać ze składu, bo uważa, że będą najlepsi w końcówce sezonu...
Nie może być tak, że jedną nieprzemyślaną decyzją, organizator nagle pozbawia całkowicie (albo mocno ogranicza) szanse na wygraną części managerów a równolegle zdecydowanie premiuje innych, którzy akurat w swoich drużynach mają wyłącznie zawodników z drużyn z miejsc 1-6 i nie muszą totalnie nic zmieniać. Nie trzeba chyba wchodzić w szczegóły, żeby wyjaśnić jak zmieniłyby się szanse dla poszczególnych właścicieli managerów. I nie ponosiliby oni nawet grama odpowiedzialności za to wszystko, że nagle po ponad 1/2 sezonu ich drużyny, mimo że są w czołówce to w gruncie rzeczy są słabe i nie mają szans, bo organizatorzy nagle zmienili zasady....

i żeby nie było - absolutnie nie jestem zwolennikiem skracania zabawy o te 4 kolejki, bo nie o to chodzi, ale żeby zachować jakąkolwiek sprawiedliwość i dalszą możliwość walki dla wielu o najwyższe cele, wszyscy muszę mieć zbliżone możliwości rywalizacji...

i też, żeby nie było, że tylko krytykuję, nic od siebie nie proponując, podsuwam organizatorom 2 przykładowe rozwiązania, które na pewno będą bardziej sprawiedliwe niż to pierwotne:
1) po pierwsze widzę taką możliwość, żeby te 6 kolejek, które się pokrywają dla 1-6 i 7-10 grać normalnie, natomiast jako dopełnienie 4 kolejek II fazy z miejsc 1-6 dołożyć play-offy (czy też play-outy, jak zwał tak zwał) drużyn 7-10. Z tego, co pamiętam w terminarzu wygląda to tak, że drużyny z miejsc 1-6 grają jedszcze tę drugą fazę, a drużyny 7-10 już w tym czasie zaczynają granie w play-offach. Terminy trochę się rozmijają, trzeba by podliczanie konkretnych kolejek delikatnie odkładać w czasie, ale przy tym rozwiązaniu wszystkie podstawowe założenia managera zostałyby zachowane - każdy grałby do końca takimi zawodnikami, jakich uważa za najlepszych/najkorzystniejszych, nie byłoby problemu konieczności zmian/transferów i pozbawiania części właścicieli równych szans... ;)
2) jeśli z jakiegoś powodu powyższe rozwiązanie nie jest dobre widziałbym w pewnym sensie rozwiązanie pierwotnie zaproponowane przez organizatorów, ale z pewną, bardzo znaczącą modyfikacją, a mianowicie z "abolicją transferową". Mogłoby to wyglądać tak, że każdy zawodnik z drużyn z miejsc 7-10 mógłby zostać wytransferowany na kogoś z miejsc 1-6 bez -10 punktów za transfer, a ewentualne transfery zawodników z drużyn 1-6 dalej normalnie byłyby punktowane -10 jako nie mające znaczenia w tej sytuacji. Dzięki temu manager toczyłby się w swoim czasie, bez kombinowania z konkretnymi kolejkami, ale wszyscy ci, którzy mają w składach ludzi z miejsc 7-10 mogliby ich powymieniać (w miarę możliwości budżetowych) na innych bez ponoszenia kary kilkudziesięciu punktów w niezawinionej przez siebie sytuacji... ;)

czekam na racjonalne rozwiązania ;)
Chodząc po ziemi trzymaj głowę w chmurach...
zibibobi
Posty: 790
Rejestracja: 28 paź 2009, o 20:21
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Problemy/uwagi

Post autor: zibibobi »

Cisza zapanowała być może dlatego, że grający albo pogodzili się z faktem albo poprostu nie mają nic do zaproponowania. Wydaje mi się, że z przedstawionej przez ciebie propozycji "sprawiedliwsza" ( o ile w ogóle może być w tym momencie sprawiedliwe rozwiązanie) jest pierwsza. Druga tzw. abolicyjna prawdopodobnie nie pozwoli wypełnić luk zawodnikami z zespołów 1-6. Przewiduję, że volleyclub odpowie, że ryzyko jest wkalkulowane w grę, że dotyczy wszystkich grających, że, na tym polega urok gry żeby przewidywać, na początku rozgrywek, właściwe scenariusze znając zasady rywalizacji w PLS-ie itd.itp. Nie wiem czy jest, w tym momencie, jakieś dobre rozwiązanie? Bo cokolwiek organizatorzy postanowią spotka się z uznaniem jednych i sprzeciwem innych. Może nalezy wziąć pod uwagę twoje propozycje w opracowywaniu regulaminu w nowej edycji, o ile do niej dojdzie. Sam też kilka przedstawię, ale po zakończeniu gry.
alexkiller
Posty: 53
Rejestracja: 10 paź 2009, o 11:22
Płeć: M

Re: Problemy/uwagi

Post autor: alexkiller »

zibibobi pisze:Przewiduję, że volleyclub odpowie, że ryzyko jest wkalkulowane w grę, że dotyczy wszystkich grających, że, na tym polega urok gry żeby przewidywać, na początku rozgrywek, właściwe scenariusze znając zasady rywalizacji w PLS-ie itd.itp.
Należna ironia zibibobi :) Oby jak najmniej tego typu tłumaczeń, bo za rok skończy się na 200 drużynach startujących w grze, tych najbardziej obojętnych rzeczywistości managerów. Bądź co bądź gra toczy się o niemałe nagrody, zwłaszcza za pierwsze miejsce, więc wszelkie reguły i zasady powinny być w 99% przejrzyste, a przy rozwiązaniu wstępnie zaproponowanym przez organizatorów nie ma ani trochę obiektywizmu... :|

życzyłbym sobie tylko, żeby sprawa została jak najszybciej przez organizatorów dokładnie wyjaśniona, bo mam w swoich drużynach sporo zawodników z miejsc 7-10, chciałbym zrobić jak najszybciej kilka transferów, a nie znając dalszych zasad nie wiem na czym stoję !!!
Chodząc po ziemi trzymaj głowę w chmurach...
Awatar użytkownika
volleyclub pl
volleyclub
volleyclub
Posty: 170
Rejestracja: 18 wrz 2009, o 08:02
Płeć: M

Re: Problemy/uwagi

Post autor: volleyclub pl »

Witam! Nie bardzo rozumiem, o co chodzi w problemie. Regulamin od początku stanowił, że gra obejmuje 18 kolejek I fazy i 10 drugiej. Nie bardzo też rozumiem, te ironiczne uwagi.. Regulamin znany był od początku wszystkim, wszysycy znali schemat rozgrywek, więc były dwa wyjścia - zakończyć grę po 18 kolejkach, czyli w środę, lub kontynuować ją dalej z nierówną liczbą spotkań dla wszystkich drużyn - która jednak jest do "przejścia" wystarczy zrobić transfer.. Wybraliśmy tę drugą opcję. Jak zawsze każde rozwiązanie ma swoich przeciwników i zwolenników - obecnie przeciwników mamy dokładnie 2 :)
Co do regulaminu rozgrywek to reklamacje prosze składać do Polskiej Ligi Siatkówki :)
Co do zmian w zasadach managera, to owszem robimy je, ale tylko pomiędzy edycjami, na podstawie opinii naszych graczy - tak jak miało to miejsce pomiędzy I i II edycją. Tak więc stale czekamy na Wasze pomysły i rozwiązania.
Prosiłbym także, o nie wprowadzanie w swoje posty domysłów typu "...jedną nieprzemyślaną decyzją..." - bo zapewniam, że akurat ten problem był rozważany bardzo długo przed startem tej edycji.
zibibobi
Posty: 790
Rejestracja: 28 paź 2009, o 20:21
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Problemy/uwagi

Post autor: zibibobi »

Witam volleycluba.pl i spróbuję się odnieść do obrażalskiego tonu.
"Jak zawsze każde rozwiązanie ma swoich przeciwników i zwolenników - obecnie przeciwników mamy dokładnie 2". Nie wiemy i Państwo też nie wiecie czy przeciwników jest 2 czy 20 a może 38? Dokładnie było by, że mamy 2 którzy oficjalnie wypowiedzieli się w tej sprawie i na tym forum. Poza tym, jako że nie widzę innych wypowiadających się w tej sprawie oprócz mojej osoby i alexkillera, domniemuję że jedną z tych 2 osób jestem ja. Proszę o wskazanie w mojej wypowiedzi wątku dotyczacego sprzeciwu. Jest akurat odwrotnie. W swojej wypowiedzi napisaliście akurat to co przewidywałem że napiszecie. Cytuję:
"Przewiduję, że volleyclub odpowie, że ryzyko jest wkalkulowane w grę, że dotyczy wszystkich grających, że, na tym polega urok gry żeby przewidywać, na początku rozgrywek, właściwe scenariusze znając zasady rywalizacji w PLS-ie itd.itp. Nie wiem czy jest, w tym momencie, jakieś dobre rozwiązanie? Bo cokolwiek organizatorzy postanowią spotka się z uznaniem jednych i sprzeciwem innych. Może nalezy wziąć pod uwagę twoje propozycje w opracowywaniu regulaminu w nowej edycji, o ile do niej dojdzie. Sam też kilka przedstawię, ale po zakończeniu gry.
A to że akurat ktoś pyta (alexkiller) nie jest nic zdrożnego. Należało poprostu odpowiedzieć i koniec kropka. Korona z głowy nikomu by nie spadła. Z siatkarskim pozdrwieniem,
alexkiller
Posty: 53
Rejestracja: 10 paź 2009, o 11:22
Płeć: M

Re: Problemy/uwagi

Post autor: alexkiller »

volleyclub pl pisze:Witam! Nie bardzo rozumiem, o co chodzi w problemie. Regulamin od początku stanowił, że gra obejmuje 18 kolejek I fazy i 10 drugiej. Nie bardzo też rozumiem, te ironiczne uwagi.. Regulamin znany był od początku wszystkim, wszysycy znali schemat rozgrywek, więc były dwa wyjścia - zakończyć grę po 18 kolejkach, czyli w środę, lub kontynuować ją dalej z nierówną liczbą spotkań dla wszystkich drużyn - która jednak jest do "przejścia" wystarczy zrobić transfer.. Wybraliśmy tę drugą opcję. Jak zawsze każde rozwiązanie ma swoich przeciwników i zwolenników - obecnie przeciwników mamy dokładnie 2 :)
Co do regulaminu rozgrywek to reklamacje prosze składać do Polskiej Ligi Siatkówki :)
Co do zmian w zasadach managera, to owszem robimy je, ale tylko pomiędzy edycjami, na podstawie opinii naszych graczy - tak jak miało to miejsce pomiędzy I i II edycją. Tak więc stale czekamy na Wasze pomysły i rozwiązania.
Prosiłbym także, o nie wprowadzanie w swoje posty domysłów typu "...jedną nieprzemyślaną decyzją..." - bo zapewniam, że akurat ten problem był rozważany bardzo długo przed startem tej edycji.
No tak, najłatwiej nie zauważać problemu i powagi sytuacji. Przyznam szczerze, że z przebiegu managera i pewnych reakcji organizatorów w tym sezonie, spodziewałem się właśnie takiej odpowiedzi. Jak dla mnie kpina, pewnie dla większej ilości osób także, ale jako że nikt się tu nie wypowiada, nie wolno mi nic domniemywać.
Mam jednak poważne wątpliwości, co do tego, że przewidzieliście ten problem (przepraszam dla was to nie problem, tylko ciekawe urozmaicenie gry) przed rozpoczęciem sezonu, bo na moje pierwsze pytanie dotyczące tego zagadnienia odpowiedź pojawiła się dopiero po ponad 5 dniach. Mam wrażenie, że dopiero wtedy zaczęliście zastanawiać się nad sytuacją...Ale mniejsza o to.
Jakim prawem możecie pisać, że "obecnie przeciwników mamy dokładnie 2 :)", sugerując w domyśle, że wszyscy inni są za...Powiedziałbym raczej, że z perspektywy forum jest dwóch przeciwników i ani jednego zwolennika :x Niestety wszyscy inni olewają różnego rodzaju problemy, źle podliczone punkty itd. Nie zabierają głosu, nie udzielają się na forum, jednym słowem wszystko jest obojętne. Szkoda.
Powiem tak - uważam się za człowieka inteligentnego, mam sporo do czynienia z siatkówką, wiedziałem przed rozpoczęciem sezonu jak wygląda nowy system rozgrywek, przeczytałem cały regulamin managera, ale w życiu bym się nie domyślił, że wobec powyższego kilka managerowych kolejek będzie granych bez 40% uprawnionych zawodników. Powiem więcej, jeśli wśród wszystkich startujących managerów w tym sezonie jest choć jedna osoba, która była świadoma takiego rozwiązania już w momencie wybierania składów (nie mówię o takich, których ten problem obecnie nie dotyczy przez całkowity przypadek, bo nie mają akurat w składzie zawodników z miejsc 7-10, ale nie mieli takiej świadomości w momencie konstruowania składów) - stawiam piwo, niech stracę ;)
Ale nie dajmy się zwariować i nie pozwólmy robić z siebie "debili". Nikt z managerów nie wymyśliłby na początku, że część jego zawodników będzie nieprzydatna pod koniec sezonu.
Drodzy organizatorzy wystarczyło dopisać przed startem krótkie dwa zdania w regulaminie na ten temat. A nie teraz zasłaniać się, że rzekomo na tym miała polegać zręczność managera i trzeba było to przewidzieć. Zaświadczam, że nie można było.
Może czas się przyznać, że wcale nie do końca przewidzieliście wszystkie sprawy w tym sezonie ???
Chodząc po ziemi trzymaj głowę w chmurach...
Awatar użytkownika
volleyclub pl
volleyclub
volleyclub
Posty: 170
Rejestracja: 18 wrz 2009, o 08:02
Płeć: M

Re: Problemy/uwagi

Post autor: volleyclub pl »

Widzę, że uparcie próbuje Pan nas przekonać, że wie Pan lepiej o czym myśleliśmy, a o czym nie. No trudno, ma Pan takie prawo.
Napiszę Panu w takim razie (choć może nie powiniem zdradzać takich "tajemnic"), że tak jak pisałem wcześniej, problem ten rozpatrywaliśmy przed sezonem, mając dwa wyjścia (koniec po 18 kolejce, lub nie równą liczbę spotkań dla wszystkich zawodników). Wybraliśmy tę drugą opcję, korzystając z "doświadczenia" innej gry tego typu prowadzonej dla piłkarskiej Ligi Mistrzów przez jeden z ogólnopolskich portali. Otóż w LM, obowiązuje mniej więcej od połowy rozgrywek system pucharowy, a co za tym idzie, co 2 kolejki gry odpada kilka drużyn, aż do momentu gdy zostaną tylko 2 (tak finał też jest rundą w grze). W związku z tym, od połowy gry ma Pan dostępnych zawodników z 50% drużyn, potem już tylko z 25% itd. aż do ostatniej rundy gdzie zostaje 6,5%... Mało tego, gdy do finału dochodzą faworyci (a zwykle tak jest) to nie ma możliwości, aby za posiadany budżet wystawił Pan do gry drużynę, w której wystąpią wszyscy gracze.. U nas przez 24 z 28 kolejek ma Pan 100% zawodników, przez 4 będzie to 60% i zawsze będzie możliwość aby skompletować taki skład, w którym wszyscy zawodnicy ze składu podstawowego będą mogli wystąpić. Jako, że wspomniana wyżej gra działa na takich zasadach od kliku lat i nie widać aby coś miało się zmienić w tej kwestii, uznaliśmy, iż w naszej grze rozwiążemy tę sprawę podobnie.


Co do głosów będących za czy przeciw temu rozwiązaniu, to proszę wziąć pod uwagę, iż to forum jest tylko jednym z miejsc, gdzie użytkownicy wyrażają swoje opinie o grze, znacznie więcej osób kontaktuje się z nami bezpośrednio poprzez formularz zgłoszeniowy (również w innych sprawach związanych z grą, o których Pan wspomina, że nikt nie reaguje). Do tej pory nie otrzymaliśmy ani jednej uwagi na temat "nie przemyślenia" czy "niesprawiedliwości" tego rozwiązania. Przyjmujemy zatem, że nie jest ono aż tak złe jak Pana zdaniem (ale zarazem przyjmujemy do wiadomości Pana zdanie i będziemy mieli je na uwadze, w przypadku, gdyby przyszłoroczny system rozgrywek był skonstruowany podobnie).
alexkiller
Posty: 53
Rejestracja: 10 paź 2009, o 11:22
Płeć: M

Re: Problemy/uwagi

Post autor: alexkiller »

trochę uciekacie od sedna problemu, jak dla mnie cały manager może być oparty na zawodnikach 5 losowo wybranych drużyn (chociaż byłoby to nudne) albo co drugą kolejkę na innych zawodnikach dla urozmaicenia...chodzi tylko i wyłącznie o jasność zasad od początku i sposób informowania. Nie było to oczywiste. Jeśli na tym ma polegać trudność managera, że na początku sezonu nie da się przewidzieć pewnych rzeczy i choćby nie wiem jak się wysilając umysłowo nie można rozgryźć wszystkich zasad... Dalej podtrzymuję moją propozycję - jeśli ktoś z graczy przed wybieraniem składów wymyślił, że w czterech kolejkach kilka drużyn nie będzie brana pod uwagę - czapki z głów, stawiam piwo ;)
cóż, widzę, że nie ma większego zainteresowania naszą wymianą poglądów, nie ma ewentualnych głosów poparcia, pozostaje mi zaakceptować taki system, bo to nie ja ustalam zasady... Z jednej strony będzie ciekawie, bo sporo osób musi porobić jakieś transfery, a nie mając wystarczających funduszy ciężko będzie im zastąpić względnie tanich zawodników z 7-10. Z drugiej strony, tak jak pisałem będzie niesprawiedliwie, bo ktoś nawet 5 kolejek temu, nie będąc świadomym tej sytuacji z owymi 4 kolejkami, robił trochę bezsensu transfery, kupując zaledwie na kilka kolejek ludzi z miejsc 7-10...

Uważam tylko, że będą to bardzo nudne 4 kolejki, abstrahując od konieczności transferów, realny wybór ograniczy się do ledwie kilku przyjmujących i kilku środkowych, będzie pewnie bardzo dużo podobnych wyników punktowych drużyn i stąd ciężko o jakieś większe emocje...Szkoda, że nie rozważyliście jednej z moich propozycji (żeby doliczyć 4 kolejki fazy play-off tej dolnej grupy), skutkowałoby to tylko wydłużeniem czasowym, ale tak samo byłoby 28 kolejek, na pewno ciekawszych (z większą możliwością rotacji, różnic punktowych) i pewnie większymi emocjami do samego końca w klasyfikacji generalnej ;)
pozdrawiam
Chodząc po ziemi trzymaj głowę w chmurach...
endrju11
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2011, o 23:18
Płeć: M

Re: Problemy/uwagi

Post autor: endrju11 »

Witam,

W zwiazku z walkowerem dla Farta w meczu z Jastrzebskim jak beda naliczane punkty dla zawodnikow obu druzyn?
zibibobi
Posty: 790
Rejestracja: 28 paź 2009, o 20:21
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Problemy/uwagi

Post autor: zibibobi »

Mecz sie odbył, zawodnicy punktowali. A to że formalnie na boisku było 4 obcokrajowców skutkuje walkowerem na korzyść Farta. Problemem mogą być punkty np. dla trenerów bo z 3:2 robi się 3:0. Nie wiem czy Regulamin przewidywał taką sytuację. O ile nie, to organizatorzy muszą to jakoś rozstrzygnąć. Wydaje mi się, że rozsądnie byłoby utrzymać wynik i zdobycze punktowe tak jak w meczu.
alexkiller
Posty: 53
Rejestracja: 10 paź 2009, o 11:22
Płeć: M

Re: Problemy/uwagi

Post autor: alexkiller »

tradycyjnie błąd w punktacji w tym samym miejscu - Cerven powinien mieć 10 pkt. więcej za skuteczność ataku ;)
Chodząc po ziemi trzymaj głowę w chmurach...
Awatar użytkownika
henio
Posty: 202
Rejestracja: 23 paź 2009, o 07:51

Re: Problemy/uwagi

Post autor: henio »

volleyclub pl pisze:Wiemy o tym, że tak jest i wiedzieliśmy wcześniej. Po prostu zręczność managera będzie polegała na tym, żeby wybrać takich zawodników, którzy będą grali jak najwięcej spotkań. W 4 kolejkach będą tylko 3 spotkania liczące się do ich klasyfikacji -oczywiście będzie dokładnie napisane, w których kolejkach takie coś bedzie miało miejsce. Sytuacja będzie tak wyglądała, ponieważ nie chcieliśmy kończyć managera po 1/3 sezonu :)
Proszę o podanie lokalizacji, gdzie taka informacja jest "dokładnie napisana". Oczywiście istniej tabelka zatytułowana "Mecze 21 kolejki Managera", ale przez "dokładne" rozumię, że organizator poda harmonogram kolejek do końca II fazy, a nie tylko najbliższą.
"W Polsce trzeba mieć alibi w postaci Mistrzostwa Świata lub złota olimpijskiego, żeby uznano, że ma się rację. " - Hubert Wagner
Awatar użytkownika
volleyclub pl
volleyclub
volleyclub
Posty: 170
Rejestracja: 18 wrz 2009, o 08:02
Płeć: M

Re: Problemy/uwagi

Post autor: volleyclub pl »

Mecze następnej kolejki zawsze są widoczne na naszej stronie.

Kolejki od XIX do XXIV będą odbywały się w pełnym składzie drużyn, czyli zarówno z grup 1-6 jak i 7-10 (mimo małych rozbieżności terminowych tych kolejek). Dopiero ostatnie 4 kolejki, będą obejmowały tylko spotkania z grupy 1-6.

Kalendarz zostanie uaktualniony, jak tylko Plusliga poda dokładne daty rozgrywania kolejnych spotkań wg nowego terminarza.

Obecnie następna kolejka czyli XXII zaczyna się jutro i obejmuje mecze grup 1-6 oraz 7-10 (te z 19 lutego), a kolejna czyli XXIII zaczyna się już w sobotę 19 lutego i obejmuje mecze grupy 1-6 oraz mecze grupy 7-10 (te z 26.02). Kolejka XXIV zacznie się najprawdopodobniej 4 marca meczami grupy 7-10 (chyba że dojdzie jeszcze do zmian w terminarzu).
zibibobi
Posty: 790
Rejestracja: 28 paź 2009, o 20:21
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Problemy/uwagi

Post autor: zibibobi »

No to mamy jasność sprawy. Gdyby tak jeszcze były wyniki 21 kolejki ( 22 juz jutro).
alexkiller
Posty: 53
Rejestracja: 10 paź 2009, o 11:22
Płeć: M

Re: Problemy/uwagi

Post autor: alexkiller »

jest jeden błąd w punktacji za ostatnią kolejkę - nie został policzony 1 punkt Wojtaszkowi za atak, ten jakże atomowy atak, dyszlem ;)
Chodząc po ziemi trzymaj głowę w chmurach...
Benek83
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2011, o 13:50
Płeć: M

Re: Problemy/uwagi

Post autor: Benek83 »

Witam
Zauważyłem ciekawe zdarzenie w statystykach opublikowanych na stronie plusligi z meczu Fart-Olsztyn uwzględnionych jest tylko 9 zawodników Farta a co z pozostałymi 3 z meczowej 12 chyba o nich zapomnieli :D dobrze, że nie są to kluczowi zawodnicy także nie ma to większego wpływu na wyniki managera
Awatar użytkownika
volleyclub pl
volleyclub
volleyclub
Posty: 170
Rejestracja: 18 wrz 2009, o 08:02
Płeć: M

Re: Problemy/uwagi

Post autor: volleyclub pl »

alexkiller pisze:jest jeden błąd w punktacji za ostatnią kolejkę - nie został policzony 1 punkt Wojtaszkowi za atak, ten jakże atomowy atak, dyszlem ;)
Poprawione.
zibibobi
Posty: 790
Rejestracja: 28 paź 2009, o 20:21
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Problemy/uwagi

Post autor: zibibobi »

Była już 22 kolejka?
Awatar użytkownika
volleyclub pl
volleyclub
volleyclub
Posty: 170
Rejestracja: 18 wrz 2009, o 08:02
Płeć: M

Re: Problemy/uwagi

Post autor: volleyclub pl »

Wyniki XXII kolejki są dostępne na naszej stronie.

W sobotę o godzinie 14.15 kończymy przyjmować zgłoszenia do XXIV kolejki. Rozpocznie się ona spotkaniem pomiędzy Delectą Bydgoszcz i Skrą Bełchatów.

Wyniki XXIII kolejki zostaną opublikowane po jej dokończeniu, czyli we wtorek 1 marca w godzinach wieczornych.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Manager Strefy Siatkówki”