Problemy/uwagi

Manager Strefy Siatkówki - http://www.volleyclub.pl

Moderatorzy: volleyclub pl, nig

alexkiller
Posty: 53
Rejestracja: 10 paź 2009, o 11:22
Płeć: M

Problemy/uwagi

Post autor: alexkiller »

Niestety od początku uruchomienia Managera w tym sezonie nie został rozwiązany problem ze Szczerbaniukiem....Zaraz po transferze do Farta widniał w spisie drużyn, miał przypisaną cenę, natomiast......nie dało się go kupić !!! W okienku podczas dokonywania transferów nie jest dostępny !!!
O ile przed startem I kolejki tylko się zastanawiałem nad kupnem i zauważyłem wówczas problem, o tyle teraz chciałbym go kupić, dlatego mam nadzieję, że przed jutrzejszą blokadą o 14.15 zostanie dodany i będzie można go przetransferować ;)
Chodząc po ziemi trzymaj głowę w chmurach...
Awatar użytkownika
volleyclub pl
volleyclub
volleyclub
Posty: 170
Rejestracja: 18 wrz 2009, o 08:02
Płeć: M

Re: Problemy/uwagi

Post autor: volleyclub pl »

alexkiller pisze:Niestety od początku uruchomienia Managera w tym sezonie nie został rozwiązany problem ze Szczerbaniukiem....Zaraz po transferze do Farta widniał w spisie drużyn, miał przypisaną cenę, natomiast......nie dało się go kupić !!! W okienku podczas dokonywania transferów nie jest dostępny !!!
O ile przed startem I kolejki tylko się zastanawiałem nad kupnem i zauważyłem wówczas problem, o tyle teraz chciałbym go kupić, dlatego mam nadzieję, że przed jutrzejszą blokadą o 14.15 zostanie dodany i będzie można go przetransferować ;)
Witam! Poprawiliśmy ten błąd, powinno działać. Jakby były jeszcze takie kłopoty to bardzo proszę zgłaszać je na email, poprzez formularz kontaktowy na stronie. Przyspieszy to naszą reakcję.
Awatar użytkownika
d12343
Posty: 787
Rejestracja: 13 paź 2009, o 09:47
Płeć: K
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Problemy/uwagi

Post autor: d12343 »

No i mamy pierwszą w tym sezonie zmianę trenera... O ile pamiętam, pierwszą w trakcie sezonu odkąd bawimy się w managera.

Co teraz z wirtualnymi drużynami, których trenerem jest Sordyl? Czy automatycznie Sordyl zostanie zamieniony nowym trenerem, czy trzeba go zakupić? I czy można teraz "sprzedać" Sordyla i odzyskać kwotę do niego przypisaną? Co jeśli się nie kupi nowego trenera, 0 punktów / punkty minusowe?
It's magic, it's tragic, it's a loss, it's a win.
Wojtek60
Posty: 196
Rejestracja: 3 wrz 2010, o 13:53
Płeć: M

Re: Problemy/uwagi

Post autor: Wojtek60 »

Pan Gacek chyba ma "ciut" za dużo punktów wpisanych ???
Wojtek60
Posty: 196
Rejestracja: 3 wrz 2010, o 13:53
Płeć: M

Re: Problemy/uwagi

Post autor: Wojtek60 »

Z p. Janeczkiem podobnie !!!
dedkam
Posty: 105
Rejestracja: 25 wrz 2009, o 14:46
Płeć: M
Lokalizacja: Łańcut k/Rzeszowa

Re: Problemy/uwagi

Post autor: dedkam »

gierczyński o 3 za mało
Na zawsze Resovia
Awatar użytkownika
volleyclub pl
volleyclub
volleyclub
Posty: 170
Rejestracja: 18 wrz 2009, o 08:02
Płeć: M

Re: Problemy/uwagi

Post autor: volleyclub pl »

Błędy poprawione, dzięki za zwrócenie uwagi.

Co do Sordyla, to sprawa jest prosta. Trener jako nie "grający" dostaje 0 pkt za każdy mecz, aby go wymienić trzeba go sprzedać i kupić sobie nowego trenera - nie będzie żadnej automatycznej zmiany.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Problemy/uwagi

Post autor: Nagor »

Nie gadajcie, że ktoś wziął Sordyla na trenera :]
...
alexkiller
Posty: 53
Rejestracja: 10 paź 2009, o 11:22
Płeć: M

Re: Problemy/uwagi

Post autor: alexkiller »

wiem, że jest już po czasie zgłaszania uwag do wyników ostatniej kolejki, ale dopiero teraz po całym tygodniu miałem czas na dłuższą chwilę usiąść do managera....
niestety, ale wygląda na to, że jest błąd w punktacji Ruciaka za ostatnią kolejkę. Zostało mu naliczone 19,5 pkt, natomiast według ostatnich (zapewne aktualnych na moment naliczania punktów, w jego przypadku nie zmieniły się od momentu pierwszego pojawienia się na plsie) statystyk bilans Ruciaka przedstawia się: 3 pkt za pierwszy skład, 2 pkt za asa, -1 za błąd przyjęcia, 9 pkt za % przyjęcia (74%), 8 pkt za ataki i 1,5 pkt za blok co łącznie jakby nie liczyć daje 22,5 pkt !!! Są to 3 punkty różnicy, co nie jest wcale mało :|
Co więcej akurat w sprawdzanym przeze mnie składzie miałem Ruciaka jako kapitana, a więc jego wynik x 1,5, czyli różnica aż 4,5pkt w stosunku do naliczonych wyników...
Zdaję sobie sprawę, że jest już po czasie zgłaszania takich uwag, niestety nawał zajęć nie pozwolił mi wcześniej zweryfikować wyników. Być może da się jeszcze jakoś "bezboleśnie" zmienić wyniki, w rankingu ostatniej kolejki nie powinno to mieć żadnego znaczenia, chociaż widzę, że np. siódma drużyna (użytkownika Nulon) miała Ruciaka jako kapitana, powinna dostać 4,5 pkt więcej i dzięki temu wskoczyłaby aż na 4. miejsce, czyli miejsce nagradzane ;)
Wysłałem tę samą wiadomość również mailem, abyście szybciej ją przeczytali ;)
pozdrawiam
Chodząc po ziemi trzymaj głowę w chmurach...
Awatar użytkownika
volleyclub pl
volleyclub
volleyclub
Posty: 170
Rejestracja: 18 wrz 2009, o 08:02
Płeć: M

Re: Problemy/uwagi

Post autor: volleyclub pl »

alexkiller pisze:wiem, że jest już po czasie zgłaszania uwag do wyników ostatniej kolejki, ale dopiero teraz po całym tygodniu miałem czas na dłuższą chwilę usiąść do managera....
niestety, ale wygląda na to, że jest błąd w punktacji Ruciaka za ostatnią kolejkę. Zostało mu naliczone 19,5 pkt, natomiast według ostatnich (zapewne aktualnych na moment naliczania punktów, w jego przypadku nie zmieniły się od momentu pierwszego pojawienia się na plsie) statystyk bilans Ruciaka przedstawia się: 3 pkt za pierwszy skład, 2 pkt za asa, -1 za błąd przyjęcia, 9 pkt za % przyjęcia (74%), 8 pkt za ataki i 1,5 pkt za blok co łącznie jakby nie liczyć daje 22,5 pkt !!! Są to 3 punkty różnicy, co nie jest wcale mało :|
Co więcej akurat w sprawdzanym przeze mnie składzie miałem Ruciaka jako kapitana, a więc jego wynik x 1,5, czyli różnica aż 4,5pkt w stosunku do naliczonych wyników...
Zdaję sobie sprawę, że jest już po czasie zgłaszania takich uwag, niestety nawał zajęć nie pozwolił mi wcześniej zweryfikować wyników. Być może da się jeszcze jakoś "bezboleśnie" zmienić wyniki, w rankingu ostatniej kolejki nie powinno to mieć żadnego znaczenia, chociaż widzę, że np. siódma drużyna (użytkownika Nulon) miała Ruciaka jako kapitana, powinna dostać 4,5 pkt więcej i dzięki temu wskoczyłaby aż na 4. miejsce, czyli miejsce nagradzane ;)
Wysłałem tę samą wiadomość również mailem, abyście szybciej ją przeczytali ;)
pozdrawiam
Zgodnie z regulaminem, nie ma możliwości zmiany wyników. Reklamacje przyjmujemy 24 godziny po ogłoszeniu wyników, później niestety już nie. Tak więc wyniki zostają takie jak były.
kamilo83
Posty: 9
Rejestracja: 12 lis 2009, o 14:54
Płeć: M

Re: Problemy/uwagi

Post autor: kamilo83 »

Witam z tego co zauważyłem to punktacje następujących zawodników za IX kolejkę powinny wyglądać następująco: Grozera powinna być-2.5,Wojtaszka -2 i Gacka 14. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
volleyclub pl
volleyclub
volleyclub
Posty: 170
Rejestracja: 18 wrz 2009, o 08:02
Płeć: M

Re: Problemy/uwagi

Post autor: volleyclub pl »

kamilo83 pisze:Witam z tego co zauważyłem to punktacje następujących zawodników za IX kolejkę powinny wyglądać następująco: Grozera powinna być-2.5,Wojtaszka -2 i Gacka 14. Pozdrawiam
Witam! Chyba coś źle Pan policzył, wg nas Grozer 3,5, Wojtaszek 5, Gacek 17 i tak też jest wpisane.
kamilo83
Posty: 9
Rejestracja: 12 lis 2009, o 14:54
Płeć: M

Re: Problemy/uwagi

Post autor: kamilo83 »

Witam rzeczywiście popełniłem błędy w obliczeniach odjąłem libero punkty za stracone punkty zagrywką a w przypadku Grozera odjąłem mu punkty za procent skuteczności ataku pomimo tego, że nie wykonał 10 prób w meczu zwracam honor te wyniki, które zostały ogłoszone w tych przypadkach są prawidłowe Przepraszam za zamieszanie Pozdrawiam
Awatar użytkownika
pyska1294
Posty: 7
Rejestracja: 25 paź 2009, o 12:32
Płeć: K
Kontakt:

Re: Problemy/uwagi

Post autor: pyska1294 »

Witam mam pytanie co do pkt Łomacza (IX kolejka) gdyż z moich obliczeń wynikło, że powinien mieć 22 a Wy opublikowaliście 19pkt. Pozdrawiam
Chwilami myślę, że siatkówka wypełnia zbyt dużo przestrzeni w moim życiu, ale wiem też, że bez niej byłoby ono puste...
alexkiller
Posty: 53
Rejestracja: 10 paź 2009, o 11:22
Płeć: M

Re: Problemy/uwagi

Post autor: alexkiller »

Drodzy organizatorzy - co się z wami dzieje, nie za dużo tych błędów w obliczeniach ostatnio?
Łomacz źle policzony, powinien mieć 22 pkt (zamiast 19) - gość, który jest na drugim miejscu w ostatniej kolejce powinien tę kolejkę wygrać przy dobrze policzonych punktach !!!
A teraz hit kolejki, punkty źle naliczone aż o 10 !!! bądźmy poważni. Gunia powinien mieć 23,5 zamiast 13,5, przecież tak znaczące różnice mogą pozmieniać później całe klasyfikacje.... :x
starajcie się, bo niezależnie od ewentualnych unowocześnień i zmian w grze zniechęcicie dużą część grających, skoro nie mogą być pewni rzetelnie policzonych punktów w każdej kolejce, a tym samym miejsca (ewentualnych nagród)...
Chodząc po ziemi trzymaj głowę w chmurach...
Awatar użytkownika
volleyclub pl
volleyclub
volleyclub
Posty: 170
Rejestracja: 18 wrz 2009, o 08:02
Płeć: M

Re: Problemy/uwagi

Post autor: volleyclub pl »

alexkiller pisze:Drodzy organizatorzy - co się z wami dzieje, nie za dużo tych błędów w obliczeniach ostatnio?
Łomacz źle policzony, powinien mieć 22 pkt (zamiast 19) - gość, który jest na drugim miejscu w ostatniej kolejce powinien tę kolejkę wygrać przy dobrze policzonych punktach !!!
A teraz hit kolejki, punkty źle naliczone aż o 10 !!! bądźmy poważni. Gunia powinien mieć 23,5 zamiast 13,5, przecież tak znaczące różnice mogą pozmieniać później całe klasyfikacje.... :x
starajcie się, bo niezależnie od ewentualnych unowocześnień i zmian w grze zniechęcicie dużą część grających, skoro nie mogą być pewni rzetelnie policzonych punktów w każdej kolejce, a tym samym miejsca (ewentualnych nagród)...
Dziękujemy za zgłoszenie. Wygląda na to, że nasz skrypt do obliczenia punktów nie zaakceptował wartości 100% wpisanej w rubryce ataku Gunii. Stąd ten błąd. Plusliga co kolejkę wpisuje dane w innym formacie i przez to czasami zdarzają nam się błędy.
Podobnie sprawa się ma czasem z naliczaniem 3 pkt za skład wyjściowy - też czasem występuje problem z idnetyfikacją wpisu, choć na 1 rzut oka wygląda on identycznie.

Jak Pan sobie zdaje sprawę, nie jesteśmy w stanie liczyć wszystkich wyników ręcznie, stąd czasem zdarzy nam się taki błąd. Właśnie po to wprowadziliśmy okres reklamacyjny wyników.

Wyniki zostały skorygowane.

Bardzo przepraszam za zamieszanie i niedogodności.
kamilo83
Posty: 9
Rejestracja: 12 lis 2009, o 14:54
Płeć: M

Re: Problemy/uwagi

Post autor: kamilo83 »

Witam w XI kolejce Perłowski uzyskał 24.5 pkt (3 za wyjście w 6, 1.5 za blok, 10 za atak i 10 za skuteczność ataku) a ma naliczone tylko 14.5. Pozdrawiam
alexkiller
Posty: 53
Rejestracja: 10 paź 2009, o 11:22
Płeć: M

Re: Problemy/uwagi

Post autor: alexkiller »

Zgłaszam jeszcze jeden, bardzo ważny w tym przypadku błąd: !!!
Kurek ma źle naliczone punkty, dostał 20, a powinien mieć ich 17, tym razem zaczynał mecz na ławce, stąd prawdopodobnie różnica tych 3 pkt, bo jego statystyki się nie zmieniały.
Tak się składa, że pierwsza drużyna ostatniej kolejki grała Kurkiem, zostały zaliczone 3 pkt za dużo, co oznacza, że powinienem wygrać tę kolejkę drużyną (Doświadczeni Plażowicze), która jest aktualnie na drugim miejscu ;)
Prośba po raz kolejny o interwencję ;)
Chodząc po ziemi trzymaj głowę w chmurach...
Awatar użytkownika
volleyclub pl
volleyclub
volleyclub
Posty: 170
Rejestracja: 18 wrz 2009, o 08:02
Płeć: M

Re: Problemy/uwagi

Post autor: volleyclub pl »

Dzięki za zgłoszenie. Poprawione :)
marcind
Posty: 1
Rejestracja: 8 gru 2010, o 16:53
Płeć: M

Re: Problemy/uwagi

Post autor: marcind »

Chciałęm zgłosic że nie naliczono mi punktów dla zawodnika rezerwowego który zastąpił Jakuba Peszko i naliczono mi 0 punktów a Jakub wogule niewystąpił w ostatniej kolejce
kamilo83
Posty: 9
Rejestracja: 12 lis 2009, o 14:54
Płeć: M

Re: Problemy/uwagi

Post autor: kamilo83 »

Widzę, że punktacja Perłowskiego nie została poprawiona może to jest mniej znacząca pomyłka ale należałoby ją też poprawić :D
alexkiller
Posty: 53
Rejestracja: 10 paź 2009, o 11:22
Płeć: M

Re: Problemy/uwagi

Post autor: alexkiller »

marcind pisze:Chciałęm zgłosic że nie naliczono mi punktów dla zawodnika rezerwowego który zastąpił Jakuba Peszko i naliczono mi 0 punktów a Jakub wogule niewystąpił w ostatniej kolejce
też interweniowałem dzisiaj po południu w tej samej sprawie - czekamy na reakcję...
Chodząc po ziemi trzymaj głowę w chmurach...
Awatar użytkownika
nig
volleyclub
volleyclub
Posty: 51
Rejestracja: 17 wrz 2009, o 20:48
Płeć: M
Kontakt:

Re: Problemy/uwagi

Post autor: nig »

alexkiller pisze:
marcind pisze:Chciałęm zgłosic że nie naliczono mi punktów dla zawodnika rezerwowego który zastąpił Jakuba Peszko i naliczono mi 0 punktów a Jakub wogule niewystąpił w ostatniej kolejce
też interweniowałem dzisiaj po południu w tej samej sprawie - czekamy na reakcję...
Gotowe! Przepraszamy za zwłokę, teraz powinno być OK.
Manager Strefy Siatkówki http://www.volleyclub.pl
alexkiller
Posty: 53
Rejestracja: 10 paź 2009, o 11:22
Płeć: M

Re: Problemy/uwagi

Post autor: alexkiller »

Dzięki, lepiej późno niż wcale. Całe szczęście, że na własne potrzeby prowadzę trochę statystyk, bo kilka błędów pozostałoby niezauważonych ;)
Chodząc po ziemi trzymaj głowę w chmurach...
alexkiller
Posty: 53
Rejestracja: 10 paź 2009, o 11:22
Płeć: M

Re: Problemy/uwagi

Post autor: alexkiller »

witam, nie to, żebym był złośliwy, ale zaintrygowała mnie dzisiaj pewna sprawa ;)
nie od dziś wiadomo, że zgodnie z regulaminem Managera:
II edycja Konkursu obejmuje 18 kolejek sezonu zasadniczego Plusligi w sezonie 2010/2011 oraz 10 kolejek II rundy sezonu zasadniczego Plusligi w sezonie 2010/2011.
Mam jednak poważne zastrzeżenie, co do możliwości rozgrywania managera przez 28 kolejek !!!

Otóż zgodnie z systemem rozgrywek plus ligi (ze strony plusliga.pl) faza druga dzieli drużyny na 2 grupy: drużyny 1-6 grają systemem mecz i rewanż, a więc łącznie 10 kolejek, natomiast drużyny 7-10 także grają 2 mini rundy (mecz i rewanż), ale jako że są cztery mają do zagrania w tej fazie tylko 6 kolejek !!! !!!

Jak w takim wypadku manager ma potrwać 28 kolejek skoro część drużyn (przed fazą play-off) zagra tylko 24 kolejki, a logicznym jest fakt, że zawodnicy wybierani w managerze mogą pochodzić również z tych drużyn (może jest ich relatywnie mniej, ale są) ;)
Chodząc po ziemi trzymaj głowę w chmurach...
Awatar użytkownika
volleyclub pl
volleyclub
volleyclub
Posty: 170
Rejestracja: 18 wrz 2009, o 08:02
Płeć: M

Re: Problemy/uwagi

Post autor: volleyclub pl »

alexkiller pisze:witam, nie to, żebym był złośliwy, ale zaintrygowała mnie dzisiaj pewna sprawa ;)
nie od dziś wiadomo, że zgodnie z regulaminem Managera:
II edycja Konkursu obejmuje 18 kolejek sezonu zasadniczego Plusligi w sezonie 2010/2011 oraz 10 kolejek II rundy sezonu zasadniczego Plusligi w sezonie 2010/2011.
Mam jednak poważne zastrzeżenie, co do możliwości rozgrywania managera przez 28 kolejek !!!

Otóż zgodnie z systemem rozgrywek plus ligi (ze strony plusliga.pl) faza druga dzieli drużyny na 2 grupy: drużyny 1-6 grają systemem mecz i rewanż, a więc łącznie 10 kolejek, natomiast drużyny 7-10 także grają 2 mini rundy (mecz i rewanż), ale jako że są cztery mają do zagrania w tej fazie tylko 6 kolejek !!! !!!

Jak w takim wypadku manager ma potrwać 28 kolejek skoro część drużyn (przed fazą play-off) zagra tylko 24 kolejki, a logicznym jest fakt, że zawodnicy wybierani w managerze mogą pochodzić również z tych drużyn (może jest ich relatywnie mniej, ale są) ;)

Wiemy o tym, że tak jest i wiedzieliśmy wcześniej. Po prostu zręczność managera będzie polegała na tym, żeby wybrać takich zawodników, którzy będą grali jak najwięcej spotkań. W 4 kolejkach będą tylko 3 spotkania liczące się do ich klasyfikacji -oczywiście będzie dokładnie napisane, w których kolejkach takie coś bedzie miało miejsce. Sytuacja będzie tak wyglądała, ponieważ nie chcieliśmy kończyć managera po 1/3 sezonu :)
zibibobi
Posty: 790
Rejestracja: 28 paź 2009, o 20:21
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Problemy/uwagi

Post autor: zibibobi »

Wiedziałem, że Alexkiller, nauczony ubiegłorocznym doswiadczeniem nie podaruje sobie tej przyjemności, żeby w tym nic nie znaczącym rankingu zabłysnąc. W rywalizacji wygranych kolejek mamy remis, po 2. Wytrawny zawodnik i strateg z Ciebie. Z taki zawodnikiem to sama przyjemnośc rywalizowac. Gratuluję.
alexkiller
Posty: 53
Rejestracja: 10 paź 2009, o 11:22
Płeć: M

Re: Problemy/uwagi

Post autor: alexkiller »

zibibobi pisze:Wiedziałem, że Alexkiller, nauczony ubiegłorocznym doswiadczeniem nie podaruje sobie tej przyjemności, żeby w tym nic nie znaczącym rankingu zabłysnąc. W rywalizacji wygranych kolejek mamy remis, po 2. Wytrawny zawodnik i strateg z Ciebie. Z taki zawodnikiem to sama przyjemnośc rywalizowac. Gratuluję.
wyczuwam odrobinę ironii? mylę się?
Ubiegłoroczne doświadczenie było tylko i wyłącznie takie, że od połowy sezonu do najlepszych lig zapraszało się aktualnie najlepsze drużyny managera, windując w ten sposób ligę w rankingach, kto tego nie robił nie miał szans. Ot cała strategia najlepszych :]
ten sezon zdecydowanie lepszy dla mnie od poprzedniego, ale wciąż daleki od ideału...
a jakie wrażenia z gry u Ciebie do tej pory?
Chodząc po ziemi trzymaj głowę w chmurach...
zibibobi
Posty: 790
Rejestracja: 28 paź 2009, o 20:21
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Problemy/uwagi

Post autor: zibibobi »

Ironia ironią. Byłęm świecie przekonany, ze o ile masz min.10 druzyn to wczesniej czy później pojawisz się w rankingu druzynowym. I tak sie stało. Musze przyznac ze niezłe, przemyslane, składy skomponowałeś. Odpusciłem ranking zespołowy bo z jednej strony, jak do tej pory nie widziałem godnego przeciwnika a teraz jak go widzę to raqczej nie widzę szans na wygraną, tym bardziej ze jest to chyba jedyny ranking beż zadnego bonusa, żadnej premii. Poza tym uwazam, ze ten ranking aby miał sens winien byc ograniczony czasowo np. do 3 czy 5 kolejki w sensie wchodzenia zespołu X czy Y do danej druzyny, a takze ograniczenie aby jeden zespół mógł należeć np. maksymalnie do 2 druzyn. To tak na gorąco. W tym momencie odpusciłem także, moze nie do końca, generalkę. Jako, że w któryms momencie nie wyczułem klimatu i jakos tak średnio wyszedłem na niektórych ruchach. W tej chwili koncentruje się raczej na układaniu składów pod konkretną kolejkę. I nie ma dla mnie znaczenia, że np. musze wymienić 5,6 czy 7 zawodników i stracić w punktacji generalnej te 50 czy 60 punktów (bo jaka to dla mnie różnica czy zespół będzie 278 czy 349?). Lepiej cos ugrać w kolejce niz liczyc na miejsce w czołowej 10, chociaz to wciąz dla mnie mozliwe. Miałem swojego czasu w 10 dwa zespoły, teraz żadnego. Widze, ze ty masz dwa i to całkiem niezłe z szansami na sukces. U mnie msci sie teraz niefrasobliwe stworzenie zespołow w fazie zgłaszania, co spowodowane było brakiem czasu na jakieś głębsze przemyslenia. W nowym sezonie postaram sie lepiej skonstuować zespoły. Póki co zyczę wielu emocji zaróno sportowych jak i w Managerze.
alexkiller
Posty: 53
Rejestracja: 10 paź 2009, o 11:22
Płeć: M

Re: Problemy/uwagi

Post autor: alexkiller »

ranking tak naprawdę czysto zabawowy, zgodzę się, że bez żadnych ograniczeń co do przystępowania nowych drużyn tym bardziej jest abstrakcyjny (vide poprzedni sezon i to, co przytaczałem w poprzednim poście), ale nie ma za niego żadnych nagród czy premii, niestety, szkoda.
wyniki niektórych drużyn są niezłe, ale praktycznie we wszystkich moich drużynach nie obeszło się bez transferów, potraktowałem to jako inwestycje, już we wczesnej fazie gry, które mam nadzieję zaprocentują, zresztą już powoli widać jakieś pozytywy. Ale żałuję wielu wyborów i strategii w momencie tworzenia drużyn ;)
ogólnie rzecz biorąc myślę, że nawet będąc ze 150 pkt za liderem, ale mając na chwilę obecną dobrze poukładaną drużynę, można wygrać całość klasyfikacji. Jeszcze tyle kolejek i potencjalnych punktów do zdobycia, że będą okazje, żeby odrobić nawet spore straty. Czas pokaże :)
Chodząc po ziemi trzymaj głowę w chmurach...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Manager Strefy Siatkówki”