transmisje TV z Pucharu Polski

Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: transmisje TV z Pucharu Polski

Post autor: Pele »

MAksik - a co Ty ku... wiesz o robieniu filmów i zwiastunów??
:D :D :D
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3938
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: transmisje TV z Pucharu Polski

Post autor: Klugenhammer »

Polszmat nie przewiduje transmisji z żadnego z ćwierćfinałów PP 20 stycznia, mimo iż już w 1/4 będziemy mieli takie hity jak mecze ZAKSA-JW czy Politechnika-Resovia. Co ciekawe w tym dniu na wszystkich antenach będą dawali same powtórki boksu i innych staroci.
23_Janne
Posty: 169
Rejestracja: 18 kwie 2008, o 13:53
Płeć: M
Lokalizacja: SWD

Re: transmisje TV z Pucharu Polski

Post autor: 23_Janne »

Łagodnie rzecz ujmując, skandal...
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: transmisje TV z Pucharu Polski

Post autor: Ted »

Klugenhammer pisze:Polszmat nie przewiduje transmisji z żadnego z ćwierćfinałów PP 20 stycznia, mimo iż już w 1/4 będziemy mieli takie hity jak mecze ZAKSA-JW czy Politechnika-Resovia. Co ciekawe w tym dniu na wszystkich antenach będą dawali same powtórki boksu i innych staroci.
Jeżeli w Legionowie do tego czasu zrobią jakąś lepszą sieć, to mogę pociągnąć live akcja po akcji. Najwyżej będziecie sobie odświeżali forum ;) No chyba, że Piotruś z Radio Park udostępni trochę Internetu ;) Bo zakładam, że Piotrek wystąpiłeś do TPSA o przydział odpowiedniego łącza? :)
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4599
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: transmisje TV z Pucharu Polski

Post autor: niepoinformowany »

Ted pisze:
Klugenhammer pisze:Polszmat nie przewiduje transmisji z żadnego z ćwierćfinałów PP 20 stycznia, mimo iż już w 1/4 będziemy mieli takie hity jak mecze ZAKSA-JW czy Politechnika-Resovia. Co ciekawe w tym dniu na wszystkich antenach będą dawali same powtórki boksu i innych staroci.
Jeżeli w Legionowie do tego czasu zrobią jakąś lepszą sieć, to mogę pociągnąć live akcja po akcji. Najwyżej będziecie sobie odświeżali forum ;) No chyba, że Piotruś z Radio Park udostępni trochę Internetu ;) Bo zakładam, że Piotrek wystąpiłeś do TPSA o przydział odpowiedniego łącza? :)
I jak z tym sprawa wygląda?

Na razie zanosi się na mecz Polski ze Szwecją w TV a na komputerze jakieś radyjko z Pucharem Polski.. :D
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: transmisje TV z Pucharu Polski

Post autor: Pele »

Nie było możliwości technicznej a net w Legionowie to...... cos czego prawie nie ma
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Camperiush
Posty: 30
Rejestracja: 25 wrz 2009, o 20:06
Płeć: M

Re: transmisje TV z Pucharu Polski

Post autor: Camperiush »

Jak wygląda sytuacja z transmisjami z półfinałów?
Nomi
Posty: 59
Rejestracja: 14 maja 2010, o 18:16
Płeć: M

Re: transmisje TV z Pucharu Polski

Post autor: Nomi »

Camperiush pisze:Jak wygląda sytuacja z transmisjami z półfinałów?
Tym razem odziwo normalnie :D czyli oba półfinały na kanale polsatu sport, 14:45 Resovia-Skra, 17:30 Czwa-ZAKSA :)
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3938
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: transmisje TV z Pucharu Polski

Post autor: Klugenhammer »

Pele pisze:Nie było możliwości technicznej a net w Legionowie to...... cos czego prawie nie ma
Można robić transmisje live w jakości HD z Rajdu Dakar, gdzieś z odciętej od świata pustyni w Chile, a nie można połączyć się z Legionowem? Ludzie, gdzie my żyjemy...
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: transmisje TV z Pucharu Polski

Post autor: KChudz »

Klugenhammer pisze:
Pele pisze:Nie było możliwości technicznej a net w Legionowie to...... cos czego prawie nie ma
Można robić transmisje live w jakości HD z Rajdu Dakar, gdzieś z odciętej od świata pustyni w Chile, a nie można połączyć się z Legionowem? Ludzie, gdzie my żyjemy...
Kas misiu kasa.
Wszystkie możliwości techniczne zależą od KASY. :o i decyzji czy to się opłaci (lub KTO opłaci) :D
Domelinho
Posty: 586
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 17:53
Płeć: M

Re: transmisje TV z Pucharu Polski

Post autor: Domelinho »

14 45 Skra Resovia TV4 i PS 17 30 Zaksa Czewa PS
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: transmisje TV z Pucharu Polski

Post autor: Ted »

KChudz pisze:
Klugenhammer pisze:
Pele pisze:Nie było możliwości technicznej a net w Legionowie to...... cos czego prawie nie ma
Można robić transmisje live w jakości HD z Rajdu Dakar, gdzieś z odciętej od świata pustyni w Chile, a nie można połączyć się z Legionowem? Ludzie, gdzie my żyjemy...
Kas misiu kasa.
Wszystkie możliwości techniczne zależą od KASY. :o i decyzji czy to się opłaci (lub KTO opłaci) :D
O to bym się akurat nie martwił. Na meczu Polska Urałoczka też Internetu nie było. Przepraszam, skłamałbym. Internet był, ale bardzo, bardzo słabiutki. W mojej ocenie to nie jest problem pieniędzy, a problem organizacyjny. Arena Legionowo to najnowocześniejszy obiekt na Mazowszu, a także drugi pod względem wielkości zaraz po Torwarze. Odpowiednie rozwiązania technologiczne to tylko kwestia czasu na tej hali.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: transmisje TV z Pucharu Polski

Post autor: madlark »

Trochę to dziwi narzekanie na neta. Nie wiem jakie pasmo jest wam potrzebne, ale przez gsm powinno wszystko hulać.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: transmisje TV z Pucharu Polski

Post autor: Pele »

madlark pisze:Trochę to dziwi narzekanie na neta. Nie wiem jakie pasmo jest wam potrzebne, ale przez gsm powinno wszystko hulać.
Problem jest w tym, że jakośc tego połączenia zalezy od zasięgu więc nie zawsze gsm pozwala na szybkie połączenie i przekazywanie danych. Prowadząc transmisje radiową można mieć przerwy więc jednak jest problem
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: transmisje TV z Pucharu Polski

Post autor: madlark »

Pele pisze:
madlark pisze:Trochę to dziwi narzekanie na neta. Nie wiem jakie pasmo jest wam potrzebne, ale przez gsm powinno wszystko hulać.
Problem jest w tym, że jakośc tego połączenia zalezy od zasięgu więc nie zawsze gsm pozwala na szybkie połączenie i przekazywanie danych. Prowadząc transmisje radiową można mieć przerwy więc jednak jest problem
Z ciekawości spytam. Czy sami realizujecie takie łącze, czy tez korzystacie z firmy zewnętrznej(specjalistycznej)?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: transmisje TV z Pucharu Polski

Post autor: Pele »

madlark pisze:
Pele pisze:
madlark pisze:Trochę to dziwi narzekanie na neta. Nie wiem jakie pasmo jest wam potrzebne, ale przez gsm powinno wszystko hulać.
Problem jest w tym, że jakośc tego połączenia zalezy od zasięgu więc nie zawsze gsm pozwala na szybkie połączenie i przekazywanie danych. Prowadząc transmisje radiową można mieć przerwy więc jednak jest problem
Z ciekawości spytam. Czy sami realizujecie takie łącze, czy tez korzystacie z firmy zewnętrznej(specjalistycznej)?
A co to znaczy "sami realizujecie takie łącze"??
JA jestem dziennikarzem sportowym który przeprowadza relację z meczu ZAKSY oraz pisze relacje na radiową stronę internetową. Relacja leci łączem inetnetowym do radia, program showcast. Do tego potrzebna jest odpowiednia prędkośc transmisji czyli sygnał wychodzacy odemnie (czyli z miejsca przeprowadania relacji) do radia. A to juz jest problem bo GSM często traci się sygnał i to juz jest problem
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
zbyszek_2013
Posty: 678
Rejestracja: 16 lut 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: transmisje TV z Pucharu Polski

Post autor: zbyszek_2013 »

To jest temat transmisje TV z Pucharu Polski a nie temat o łączach internetowych lub relacjach radiowych. ;)
"Dopóki nie miałem Internetu nie wiedziałem, że na świecie żyje tylu idiotów" - Stanisław Lem.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: transmisje TV z Pucharu Polski

Post autor: Nagor »

Jest jakiś stream do drugiego półfinału?
...
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: transmisje TV z Pucharu Polski

Post autor: azsiak88 »

Nie ma bo przeszukałem chyba całego neta :| Skandal, że nie puścili meczu na Iplii, no ale czego można się po Polszmacie spodziewać ostatnio :x
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
yeti98
Posty: 50
Rejestracja: 12 lut 2010, o 14:44
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: yeti98 »

Gdzie wy ogladacie ten mecz?Jeśli w IPLI to dlaczego nie moge ogladnać meczu(tak mam kupione konto VIP)
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: KChudz »

yeti98 pisze:Gdzie wy ogladacie ten mecz?Jeśli w IPLI to dlaczego nie moge ogladnać meczu(tak mam kupione konto VIP)
VIP nie daje dostępu, trzeba wykupić transmisję
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: transmisje TV z Pucharu Polski

Post autor: Pele »

azsiak88 pisze:Nie ma bo przeszukałem całego neta :| Skandal, że nie puścili meczu na Iplii, no ale czego można się po Polszmacie spodziewać ostatnio :x
Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale organizator turnieju nie potrafił zorganizowac w stolicy łącza internetowego. Na Torwarze nie ma dostępu do netu bo nie spodziewali się takiej ilośći dziennikarzy na turnieju. Ciekawe ale może to dlatego brak transmisji na Ipli??
Bo dla mnie to rzenada z tym netem na torwarze
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: transmisje TV z Pucharu Polski

Post autor: Nagor »

Na Torwarze nie ma dostępu do netu bo nie spodziewali się takiej ilośći dziennikarzy na turnieju.
:o Niby Wawa, a tu taka zaściankowa, jestem w szoku a zarazem niestety utwierdzam się w przekonaniu, że z polskiej siatkówki niedługo nic nie zostanie... Ale kto by się spodziewał dziennikarzy na finale PP...
...
Awatar użytkownika
tclancy22
Posty: 1167
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 19:46
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: transmisje TV z Pucharu Polski

Post autor: tclancy22 »

Dziwne, bo ja ogladalem mecz wlasnie na Ipli. A wlasciwie oba polfinaly. Nadmienię, ze mam konto VIP i pakiet sportowy, ale przy Pucharze nie musialem wklepywac kodu wiec chyba bylo za darmo.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: transmisje TV z Pucharu Polski

Post autor: Pele »

Nagor pisze:
Na Torwarze nie ma dostępu do netu bo nie spodziewali się takiej ilośći dziennikarzy na turnieju.
:o Niby Wawa, a tu taka zaściankowa, jestem w szoku a zarazem niestety utwierdzam się w przekonaniu, że z polskiej siatkówki niedługo nic nie zostanie... Ale kto by się spodziewał dziennikarzy na finale PP...
Do poniedziałku można było wysyłać wniosek o akredytację a we torek już była znana liczba dziennikarzy którzy przyjazdą na puchar. Więc było wiadmo ilu nas będzie- wystarczy odrobina chęci i można dokładnie określić, potrzeby itp. Sponsorem jest operator bezprzewodowego dostępu do neta a w hali nie ma neta!!!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: transmisje TV z Pucharu Polski

Post autor: madlark »

Pele pisze:
Nagor pisze:
Na Torwarze nie ma dostępu do netu bo nie spodziewali się takiej ilośći dziennikarzy na turnieju.
:o Niby Wawa, a tu taka zaściankowa, jestem w szoku a zarazem niestety utwierdzam się w przekonaniu, że z polskiej siatkówki niedługo nic nie zostanie... Ale kto by się spodziewał dziennikarzy na finale PP...
Do poniedziałku można było wysyłać wniosek o akredytację a we torek już była znana liczba dziennikarzy którzy przyjazdą na puchar. Więc było wiadmo ilu nas będzie- wystarczy odrobina chęci i można dokładnie określić, potrzeby itp. Sponsorem jest operator bezprzewodowego dostępu do neta a w hali nie ma neta!!!
Polkomtel trzyma z Polsatem, więc wspiera swojego medialnego partnera. Po co im konkurencja? :o
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: transmisje TV z Pucharu Polski

Post autor: KChudz »

Pele pisze:
azsiak88 pisze:Nie ma bo przeszukałem całego neta :| Skandal, że nie puścili meczu na Iplii, no ale czego można się po Polszmacie spodziewać ostatnio :x
Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale organizator turnieju nie potrafił zorganizowac w stolicy łącza internetowego. Na Torwarze nie ma dostępu do netu bo nie spodziewali się takiej ilośći dziennikarzy na turnieju. Ciekawe ale może to dlatego brak transmisji na Ipli??
Bo dla mnie to rzenada z tym netem na torwarze
IPLA nadawana jest z innych serwerów i brak net'a na Torwarze nie ma tu żadnego znaczenia, bo sygnał daje wóz transmisyjny Polsatu.
Na IPLI była transmisja bo ja tam oglądałem :D
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: transmisje TV z Pucharu Polski

Post autor: azsiak88 »

No to ja nie wiem dlaczego nie mogłem znaleźć meczu na Iplii :( Gdyby wygrał AZS to teraz powyrywałbym sobie chyba włosy :|
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: transmisje TV z Pucharu Polski

Post autor: Guilder »

azsiak88 pisze:No to ja nie wiem dlaczego nie mogłem znaleźć meczu na Iplii :( Gdyby wygrał AZS to teraz powyrywałbym sobie chyba włosy :|
A kliknąłeś na stronie głównej na zakładkę "na żywo"? Jest nieco schowana, po lewej stronie u góry pod reklamami.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: transmisje TV z Pucharu Polski

Post autor: azsiak88 »

Guilder pisze:
azsiak88 pisze:No to ja nie wiem dlaczego nie mogłem znaleźć meczu na Iplii :( Gdyby wygrał AZS to teraz powyrywałbym sobie chyba włosy :|
A kliknąłeś na stronie głównej na zakładkę "na żywo"? Jest nieco schowana, po lewej stronie u góry pod reklamami.
Faktycznie, jest tam coś takiego. Wszedłem przedtem w zakładkę SPORT i tam nic takiego nie było. Mój błąd.
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchar Polski”