Reprezentacja Bułgarii mężczyzn

everyin
Posty: 137
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:57
Płeć: K

Reprezentacja Bułgarii mężczyzn

Post autor: everyin »

Co sadzicie na temat reprezentacji Bulgarii? Ja uwazam, ze jest to swietna, przyszlosciowa druzyna, ktora prezentuje silowy i solidnie wyszkolony technicznie styl gry. Atutem ekipy bulgarskiej jest pomieszanie rutyny z mlodoscia. Bez watpliwosci podpora druzyny jest jej kapitan Plamen Konstantinov, ktory jest swietnym technikiem oraz niemal perfekcyjnie przyjmujacym zawodnikiem i tak na marginesie bardzo sympatycznym czlowiekiem:) Matej Kazijski jest jednym z najwyzej skaczacych siatkarzy na swiecie oraz zostal wybrany najlepszym graczem Europy. Mysle, ze najslabszym punktem Bulgarow jest rozgrywajacy, ktory mowiac szczerze nie nalezy do czolowki swiatowej. Ciekawe jak daleko zajda na ME.
mk_a
Posty: 2
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 10:10
Płeć: K

Re: Reprezentacja Bulgarii

Post autor: mk_a »

Według mnie słabym punktem reprezentacji Bułgarii jest ich psychika oraz to, że świetne mecze przeplatają bardzo słabymi. Co do ME to równie dobrze mogą walczyć o złoto jak i nie załapać się do czwórki.
everyin
Posty: 137
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:57
Płeć: K

Re: Reprezentacja Bulgarii

Post autor: everyin »

Tak masz racje psychika jest ich zdecydowanie slaba strona i graja nie na rownym poziomie.
"Entre la gente es más la copia que los originales"
Ann
Posty: 288
Rejestracja: 21 sie 2007, o 09:19
Płeć: K
Lokalizacja: Londyn

Re: Reprezentacja Bulgarii

Post autor: Ann »

Temat w sam raz dla mnie. Bułgarzy są nieprzewidywalni. I to bardziej od Polaków. Mają wewnętrzne niesnaski, których jak sami twierdzą oficjalnie nie pokazują, demonstrują itd, ale to nie wpływa na jednoczenie tego zespołu.

Tajemnicą Poliszynela jest, że Plamen Konstantinow i Wlado Nikolow za sobą nie przepadają, choć jak podkreślają nie ma to żadnego wpływu na ich postawę, albo lepiej napisać nie miało, bo tego drugiego w kadrze nie ma i nie wiadomo czy wróci. Niedawno okazało się, że Matej Kazijski (najlepszy przyjaciel Nikolowa) też przyznaje bez cienia zażenowania, że poza boiskiem z Konstantinowem sobie w drogę wolą nie wchodzić.

A sami zawodnicy? Brązowi medaliści z MS juniorów w Teheranie (Kazijski, Jordanow, Gajdarski, Aleksiew, Miluszew) to przyszłośc tej reprezentacji. Do tego dochodzą odkrywane corocznie perełki w osobach Metodiego Ananiewa, Nikolaja Nikolowa czy nawet Wlado Aleksandrowa, który w tym roku na krotko pojawił się w kadrze podczas Ligi Światowej.

W Bułgarii mówiło się długo, że Aleksiew zajmie kiedyś miejsce Konstantinowa, ale postępy jakie czyni Ananiew pozwalają przypuszczać, że może to być ten drugi. Podobnie jak Niki Nikolow, którego "nie było w programie" i to Gajdraski miał zastąpić Ewgenia Iwanowa, ten rok pokazał, że niekoniecznie tak będzie bo młody gracz mistrza Bułgarii błyszczy formą.

Ich problemem faktycznie jest rozegranie. Stanew w lidze zebrał dobre recenzje, ale nie wiem kompletnie jak to przełoży (i czy w ogóle) na grę w kadrze. Żekowa wszyscy się uczepili, ale chłopak faktycznie nie gra tego co wydawało się, że potrafi. Z młodego Zarewa będą ludzie - według mnie (jeśli Stoew da mu szansę).
everyin
Posty: 137
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:57
Płeć: K

Re: Reprezentacja Bulgarii

Post autor: everyin »

Tak masz racje, ze z Zarewa moze byc dobry zawodnik, ale na takie imprezy jak ME jest chyba jeszcze malo pewny. Stojew powinien sprawdzac go na slabszych turniejach. A co do konfliktow w druzynie Bulgarii, to slyszalam, ze Plamen Konstantinov i Wlado Nikolov za soba nie przepadaja. Obilo mi sie o uszy, ze kiedys Plamen klucil sie z Jewgienijem Iwanovem. Interesuje mnie Bulgarska reprezentacja i ich mecze, poniewaz sa zupelnie nieprzewidywalne. Potrafia wygrac z Brazylia ale rowniez przegrac z teoretycznie slabszym od siebie zespolem.
"Entre la gente es más la copia que los originales"
Ann
Posty: 288
Rejestracja: 21 sie 2007, o 09:19
Płeć: K
Lokalizacja: Londyn

Re: Reprezentacja Bulgarii

Post autor: Ann »

everyin pisze:Tak masz racje, ze z Zarewa moze byc dobry zawodnik, ale na takie imprezy jak ME jest chyba jeszcze malo pewny. Stojew powinien sprawdzac go na slabszych turniejach.

Tylko, że np Stanew nie ma większego doświadczenia od Zarewa. Ok Stanew grał na MŚ juniorów (jesli mnie pamięć nie myli) ale to jednak Zarew pograł trochę w tym roku w kadrze (chociażby podczas LŚ). Niestety po fali krytyki jaka spadła na Stoewa po Lidze Światowej postanowił był coś zmienić i zaszokował wszystkich brakiem powołania dla Nikolowa , Cwetanowa a przy okazji i Zarewowi się dostało.

A co do konfliktów - Plamen to Plamen, jaki jest widzieliśmy w Polsce. W Bułgarii traktują go jak Boga (niestety) o czym sama się naocznie przekonałam w Warnie w tym roku. I prawda jest taka, że on dopiero jak przyjeżdża do Polski to się zmienia w normalnego, fajnego Plamena.

Ja cały czas liczę że Stoew (lub jego następca bo już się w Bułgarii kilku "ewentualnych" znalazło) dadzą szanse Vlado Aleksandrowowi z Czerno more. Był w Katowicach na meczach grupowych z Polską. Zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie swoją grą.
everyin
Posty: 137
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:57
Płeć: K

Re: Reprezentacja Bulgarii

Post autor: everyin »

Moze i masz racje co do Zarewa, tez uwazam, ze to przyszlosciowy zawodnik. A co do Plamena, to co masz na mysli mowiac,ze sie przekonalas w Warnie? Ale wydaje mi sie, ze to Wlado Nikolov jest bardziej wybuchowy niz Plamen, owszem Plamen pokazal w PLS-ie swoj charakter,np.: gdy dostal w meczu z Czestochowa czerwona kartke, sam potem przyznal, ze jest troche nerwowy i, ze czesto ponosza go emocje.
"Entre la gente es más la copia que los originales"
Ann
Posty: 288
Rejestracja: 21 sie 2007, o 09:19
Płeć: K
Lokalizacja: Londyn

Re: Reprezentacja Bulgarii

Post autor: Ann »

everyin pisze:A co do Plamena, to co masz na mysli mowiac,ze sie przekonalas w Warnie?
Chodziło mi o to, że na własne oczy zobaczyłam, że Plamena faktycznie w Bułgarii traktują jak Boga i niewiele brakuje żeby przed nim czerwony dywan rozkładali.
everyin pisze:Ale wydaje mi sie, ze to Wlado Nikolov jest bardziej wybuchowy niz Plamen
Oj nie. Vlado to oaza spokoju. W sposobie zachowania, mówieniu to niebo a ziemia w porównaniu z Plamenem.
Obaj mają wspólną cechę - dyskutanci. Ale to cecha narodowa ;)
Awatar użytkownika
pawcioss
Posty: 14
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 20:11
Płeć: M

Re: Reprezentacja Bulgarii

Post autor: pawcioss »

Co tu dużo mówić o Bułgarach... takie cwaniaczki z nich. Poza boiskiem dużo gadają jacy to oni dobzi nie są a jak przychodzi co do czego to przegrywają. Np podczas Ligi światowej: w fazie grupowej jak przegrywali z nami to mówili że forma będzie w Katowicach podczas finału Lś ale jakoś nie widze ich na 1 miejscu tylko na 6... Teraz tak samo - "Rewanż na Polsce będzie na ME..." oby się znowu przeliczyli:D POLSKA BIAłO - CZERWONI!!!
vani
Posty: 17
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:53
Płeć: K

Re: Reprezentacja Bulgarii

Post autor: vani »

Osobiscie ich lubie. Troche podpadli podczas tej sytuacji z kibicami, ale ot wkoncu nie ich wina.
Zwróciłam uwage, ze rozmawiacie o Plemenie Kostantinowie. Szczerze - nie przepadam za nim.
Ani jego gra, ani jego postawa podczas meczu mnie nie zachwyca.
Za to lubie bardzo Kazijskiego, Żekowa i Gajdarskiego. NIe wspominając o ich libero :)

Ogólnie lubię tą reprezentacje.
Winiar^Dante^Winiar^Zagumny^Winiar^ Rouzier^Winiar^Pierre xD
KamilAzsOlsztyn
Posty: 42
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:03
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Reprezentacja Bulgarii

Post autor: KamilAzsOlsztyn »

graja fajna siatkówke zazwyczaj mozna spodziewac sie niezlego widowiska...wyroznia sie oczywiscie kaziyski i wg mnie jordanow.niespecjalnie podoba mi sie gra ich rozgrywacza za to libero-salparow to dobry fachowiec
klub:Azs Olsztyn waga:76kg wzrost:189cm rocznik:1992
Awatar użytkownika
slu
Posty: 9
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:59
Płeć: M
Kontakt:

Re: Reprezentacja Bulgarii

Post autor: slu »

Psychika i temperament wrecz przeszkadzają im w dobrej, równej grze. Poza tym mają trenera bardzo aroganckiego, którego działania jakoś mnie nie przekonują.
PROUD TO BE POLISH
trawelka
Posty: 61
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:09
Płeć: K
Lokalizacja: Konstancin

Re: Reprezentacja Bulgarii

Post autor: trawelka »

to jest drużyna na tyle nieobliczalna,że zazwyczaj trudno mi oceniać ich szanse podczas jakiś imprez ;) Są pewni siebie,ale ta pewność czasami okazuje się zgubna...
W ME powinni bez problemu wyjść z grupy,ale potem trafią m.in.na Polskę i Rosję..Pewnie znowu będą mówić,że tym razem rewanż za MŚ się uda,itd.(i pewnie znowu plan ten spali na panewce :) ).Może pokonają za to Rosję??na pewno stać ich na to.
A co do bułgarskiego trenera,to bardzo lubi dokonywać wielu zmian,jak tylko gra przestaje się układać (jest to dosyć widoczne)
Ann
Posty: 288
Rejestracja: 21 sie 2007, o 09:19
Płeć: K
Lokalizacja: Londyn

Re: Reprezentacja Bulgarii

Post autor: Ann »

Znów pan Stoew zaskoczył wszystkich (po tym jak w Bułgarii znaleźli jego ewentualnego następcę Stoew stał się nieobliczany :D) i na mistrzostwa Europy nie pojedzie Todor Aleksiew. Stoew postawił na Metodiego Ananiewa.
Personalnie mi się ta decyzja nie podoba, ale biorąc pod uwagę postępy jakie Ananiew zrobił w tym roku może coś z tego będzie.

Choć mam przeczucie, że jak Bułgarom ME nie wyjdą (co rozumiem przez brak pierwszej trójki) to Stoew nie doczeka do Pekinu.
everyin
Posty: 137
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:57
Płeć: K

Re: Reprezentacja Bulgarii

Post autor: everyin »

Mnie rowniez zaskoczylo to, ze odpadl Aleksjew, no ale coz, wydaje mi sie , ze Metodi Ananiew zasluguje na ta szanse, ktora dostal od trenera Stoewa. Grupe na ME maja do pokonania, wiec wydaje mi sie, ze z pierwszej fazy przejda, nie wiem co bedzie potem, bo to zupelnie nieprzewidywalna druzyna, ktora moze zaskoczyc nas swoja swietna gra i dojsc do finalow ale rowniez moze szybko odpasc. Zycze im sukcesow:)
"Entre la gente es más la copia que los originales"
Awatar użytkownika
Anusiek
Posty: 20
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:47
Płeć: K
Lokalizacja: ^^Sieradz...moje miastooo^^
Kontakt:

Re: Reprezentacja Bulgarii

Post autor: Anusiek »

Baardzo lubięę repreznetacje Bulgarii, sa swietna druzyna, tylko maja strasznie slaba psychike, jak sie zaczna klocic, to koniec... Maja swietnych mlodych zawodnikow Mateya Kaziyskiego;D Boyana Yordanova:) Krasimira Gaydarskiego etc...a ich libero Salparov, jest swietny ;] Najbardzie denerwuje mnie zachowanie ich trenera... maja patent na Brazylijczykow:D ''Bulgari younacy'' to bardzo przyszlosciowa druzyna, mam nadzieje,ze w finale ME spotkaja sie z Polakami...:)
..."Każdym swoim zagraniem pokazujesz, kim naprawdę jesteś"...
Awatar użytkownika
czarnykwiat
Posty: 13
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:19
Płeć: K

Re: Reprezentacja Bulgarii

Post autor: czarnykwiat »

Moja druga, po naszych Orzełkach, ulubiona repa.
Bułgarzy jak to południowcy narwani, temperamentni oraz nieprzewidywalni. Rekordy nieprzewidywalności bije jednak Martin Stoew - czym się kieruje ten facet przy podejmowaniu swoich decyzji, tego nie jestem w stanie objąć swoim rozumem.
Bardzo lubię mecze z udziałm Bułgarów, bo wiem że prawie zawsze będzie to dobre widowisko. A po LŚ interkontynentalnej w K-cach polubiłamich jeszcze bardziej. To absolutne zdziwienie i szok na ich twarzach jak zaczeliśmy im bić brawo przed meczem to było to, co mnie ostateczne przekonało do tych chłopaków. Czy się między sobą kłócą czy kochają - nie moja sprawa, dla mnie jako kibica mają grać i wygrywać. Przed tą drużyną duża przyszłość, żeby jeszcze tylko Stoew przestał kłapać tyle dziobem. Widzę, żę Plamen cieszy się dużą popularnością na tym forum - nic dziwnego, ma facet charyzmę, a że przy tym gada na okrągło :D , my go nie słyszymy. Może mu to jednak przeszkadzać w poprawnych kontaktach w drużynie. Ale jak już powiedziałam - nie nasz problem.
Życze chłopakom sukcesu na ME.
olek322
Posty: 431
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 22:09
Płeć: M

Re: Reprezentacja Bulgarii

Post autor: olek322 »

Zgadzam sie z opiniami wyżej że ich najsłabszym punktem jest rozegranie. Żekov w polsce nie załapał by sie nawet do szerokiej kadry. Ponadto środek też mają troche cienki. Pozatym to klasa światowa. Szczególnie podoba mi sie gra Jordanowa. Trzeba jednak przyznać że ostatnio to tylko oni potrafią pokonac Brazylię na ważnej imprezie. Bułgaria jest troche tak jak polska parę lat temu. Niby mają wszystko żeby zdobywać medale a jednak coś zawsze im nie wyjdzie. Ja bym zaczął od zmiany trenera bo Stoiev jedynie co dobrego zrobił to wprowadził młodych.
Ann
Posty: 288
Rejestracja: 21 sie 2007, o 09:19
Płeć: K
Lokalizacja: Londyn

Re: Reprezentacja Bulgarii

Post autor: Ann »

olek322 pisze:Ponadto środek też mają troche cienki.
Cieńki środek? Młody Niki Nikolow to dla mnie rewelacja sezonu i na pewno odkryty wielki talent. Ewgeni Iwanow ma swoje lata, ale na koniec sezonu w Polsce pokazał co potrafi a Krasi Gajdarski miał kryzys z którego według mnie już wyszedł.
Zobaczymy co pokażą na ME, ale według mnie środkowi są całkiem na poziomie.
olek322
Posty: 431
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 22:09
Płeć: M

Re: Reprezentacja Bulgarii

Post autor: olek322 »

Widać wyraźnie że Stoiev ma problem ze środkowymi, N. Nikolov jest faktycznie bardzo zdolny ale brak mu ogrania co potwierdza sam Stoiev nie dając mu szansy grać całych meczy. Z całym szacunkiem ale Cwetanov i Gajdarski troche odstają poziomem do Kazijskiego czy Jordanowa. A i jak porównać ich z parą środkowych Polski, Rosji czy Francji to też okazują się nie co słabsi. krótko mówiąc ciency ale nie dosłownie:)
Michaelll91
Posty: 7
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 21:38
Płeć: M

Re: Reprezentacja Bulgarii

Post autor: Michaelll91 »

jaka bedzie pierwsza szóstka Bułgarii na ME????? Mój typ: czytelny Żekow na rozegraniu, armata Jordanow po przekątnej z sypaczem, na środku dość dobrzy Gaydarski i raczej E. Ivanov, na przyjęciu Kaziyski - no coment :D i stary ale jary konstantinow i na libero Salparow - dobry ale na pewno nie lepszy od Verbova ;). Skład dobry; dobre skrzydła, dobry środek ale przez Żekowa Bułgarzy grają nieco zbyt czytelnie, na pewno mocni są w zagrywce ( Kaziyski i jordanow) i obronie (Salparov i konstantinov juz o to zadbają).
Awatar użytkownika
czarnykwiat
Posty: 13
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:19
Płeć: K

Re: Reprezentacja Bulgarii

Post autor: czarnykwiat »

Michaelll91 pisze:na środku dość dobrzy Gaydarski i raczej E. Ivanov
ja bym postawiła na parę Ivanov - Nikolov na środku, Gajdarski jakoś mnie ostatnio nie przekonuje, chociaż na LŚ było całkiem całkiem. Zapomniałeś też, że Ivanov ma mocny serwis - tej jego serwisy w finale z Jastrzębiem to mi się długo po nocach śniły. Generalne reprezentacja Bułgarii to jedna z najlepiej zagrywających ekip. Niki jak ma dzień i się wstrzeli w boisko to robi demolke, a Plamen ma mocną i celowaną zagrywkę, zresztą to szczwany lisek jest i wie co robić żeby obrydzić rywalowi życie.
Uważam, że jak się nie zagotują i Stoew im nie będzie mieszał składem to zajdą wysoko na tych mistrzostwach.
W piątek jade na tygodniowy urlop do Złotych Piasków i raczej będę miała możliwość oglądania Bułgarów niż naszych, coż nie można mieć wszystkiego :D
Ostatnio zmieniony 5 wrz 2007, o 11:19 przez czarnykwiat, łącznie zmieniany 1 raz.
Ann
Posty: 288
Rejestracja: 21 sie 2007, o 09:19
Płeć: K
Lokalizacja: Londyn

Re: Reprezentacja Bulgarii

Post autor: Ann »

Nie jest trudno wytypować szostkę Bułgarow, Stoew może zacząć kombinować tylko na środku. Ja postawiłaym na Ewgenia Iwanowa i Nikolaja Nikolowa. Stoew jakiś czas temu bardzo krytykował Gajdarskiego, ale widać ostatnio że zawodnik wraca do jego łask.
A poza tym to Żekow (a szkoda) Kazijski, Konstantinow (ze zmianami w trakcie meczu bo niestety Plamen całego meczu już nie zagra) Jordanow i Salparow.
BUmintrzyznaki
Posty: 8
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:32
Płeć: K
Kontakt:

Re: Reprezentacja Bulgarii

Post autor: BUmintrzyznaki »

Taaaak,wg. mnie to jest świetna reprezentacja. Ale jednak mają chyba nieco problemów między sobą, nawet podczas gry widać,że czasem ktoś wyskakuje z jakimiś pretensjami do innych (no coż,może to po prostu "bułgarski ogień"). Myślę, że ich najsłabszym punktem jest trener. Martin S. to taki siatkarski bóg w Bułgarii: rządzi tam i dzieli. Ale czy ma odpowiednie podejscie do zawodników??Podobno swojej klubowej druzynie kazał po przegranym meczu spać w hallu w hotelu.A nieładnie!Poza tym te jego decyzje kadrowe...dlazcego nie ma Nikołowa? a, bo pan trener chce sprawdzić nowych zawodników.Jeju,od czego ma treningi? ;) ok, ale bułgarscy siatkarze są super,indywidualnie każdy ma coś dobrego do zaoferowania.Boyan Yordanov to mój ulubiony siatkarz świata i okolic :D Trzymam za nich kciuki,mimo iz wydaje mi się że półfinał w ME to jednak za wysokie progi....do boju,Bułgarzy!
we always wanna play,but we never wanna loose!
everyin
Posty: 137
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:57
Płeć: K

Re: Reprezentacja Bulgarii

Post autor: everyin »

Tak, zdecydowanie silna strona reprezentacji Bulgarii jest ich sila w ataku i w zagrywce, chociaz to tez zelezy od dyspozycji dnia. Kazyjski i Jordanov w dobrej formie sa praktycznie nie do zatrzymania a jak juz ktos wczesniej wsponial, Plamen ma to do siebie, ze jest sprytny jak malo kto i mimo ze nie ma duzego wyskoku oraz nie atakuje z wielka sila to czesto obija blok rywali i w ten sposob punktuje a zagrywke tez ma dziwna, bo do linii lub miedzy dwoch zawodnikow, no coz jak to powiedzial komentator: "siatkarski lis" :) Niestety rozgrywajacy gra zbyt czytelnie i to jest problem. Slyszlam, ze dla Zekowa lepiej sie gra z mlodymi zawodnikami, bo oni nie narzucaja mu jaka pilke chca dostac, wtedy on gra tak jak chce i jest mu latwiej, moze i to jest prawda ;) Zaluje tylko, ze nie obejrze spotkan Bulgarow, bo niestety nie mam programu TVP SPORT, ale licze, ze na biezaco bedzie nas informowac Strefa Siatkowki :) Mam nadzieje, ze pokaza sie z jak najlepszej strony i z nasza reprezentacja dojda do finalow :) Pozdrawiam
"Entre la gente es más la copia que los originales"
Ann
Posty: 288
Rejestracja: 21 sie 2007, o 09:19
Płeć: K
Lokalizacja: Londyn

Re: Reprezentacja Bulgarii

Post autor: Ann »

everyin pisze:Zaluje tylko, ze nie obejrze spotkan Bulgarow, bo niestety nie mam programu TVP SPORT, ale licze, ze na biezaco bedzie nas informowac Strefa Siatkowki :)
Będzie :D
Ja jestem ciekawa jak jako pierwszy atakujacy poradzi sobie Bojan Jordanow. on zawsze był zmiennikiem Nikolowa, wchodził z ławki i odmieniał losy meczu. Kilka meczów zaczęte w pierwszej szóstce śrenio mu wyszły.
Może to kwestia ogrania, zobaczymy w Moskwie.
Awatar użytkownika
czarnykwiat
Posty: 13
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:19
Płeć: K

Re: Reprezentacja Bulgarii

Post autor: czarnykwiat »

Wybitnie wredne :x zachowanie Dynama w stosunku do Salparova. mam nadzieję, że znajdzie szybko nowych pracodawców bo jest solidnym libero, ma pozytywny wpływ na drużynę i przy okazji wydaje się być bardzo sympatycznym i wesołym człowiekiem.
Awatar użytkownika
Anusiek
Posty: 20
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:47
Płeć: K
Lokalizacja: ^^Sieradz...moje miastooo^^
Kontakt:

Re: Reprezentacja Bulgarii

Post autor: Anusiek »

Jupi!!Bulgaria pokonala Chorwacje 3:2!! W mekach, ale najwazniejsza jest wygrana...:p 3 set swiadczy o tym, jak ambitnie walczyli ''Bulgari Junaci'', oddali Chorwatom tylko 12 oczek...mam nadzieje,ze koljne mecze, beda lepsze w wykonaniu Bulgarii, musza sie szybko obudzic... no i ta okropna wiadomosc, o tym co Dynamo zrobilo Salparovovi :(
Ostatnio zmieniony 6 wrz 2007, o 20:33 przez Ann, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: na temat Bułgarii (i nie tylko) na ME dyskutujemy w temacie http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f=48&t=220
..."Każdym swoim zagraniem pokazujesz, kim naprawdę jesteś"...
kamilinho
Posty: 9
Rejestracja: 4 wrz 2007, o 18:23
Płeć: M
Kontakt:

Re: Reprezentacja Bulgarii

Post autor: kamilinho »

Noo kibicą Bułgarii napewno ulżyło przegrywać 2:0 z przeciętna Chorwacją . I oni chcą walczyć o medale ? Z pewnością szansę na medal mają i to sporą ale muszą poprawić grę. PoZDRo
Ostatnio zmieniony 6 wrz 2007, o 20:33 przez Ann, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: na temat Bułgarii (i nie tylko na ME dyskutujemy w temacie http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f=48&t=220
http://www.skra-belchatow.pl <- Nieoficjalny serwis mistrzów Polski !
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Reprezentacja Bulgarii

Post autor: Arff »

Ja jestem ciekawa jak jako pierwszy atakujacy poradzi sobie Bojan Jordanow. on zawsze był zmiennikiem Nikolowa, wchodził z ławki i odmieniał losy meczu. Kilka meczów zaczęte w pierwszej szóstce śrenio mu wyszły.
Może to kwestia ogrania, zobaczymy w Moskwie.
Jordanow to zawodnik który może wejść i zagrać na 100% skuteczności w ataku, albo walnąć 5 razy w siatkę pod rząd i zejść z boiska... może to troche na wyrost ale myśle że nie biorąc Vlado Nikolowa (chyba nie miał żadnej kontuzji ) Stoew popełnił straszny błąd.. ale zobaczymy może się chłopak przetrze...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reprezentacje innych państw”