Puchar Polski kobiet 2010/2011

depciak
Posty: 241
Rejestracja: 1 maja 2009, o 21:25
Płeć: M

Re: Puchar Polski kobiet 2010/2011

Post autor: depciak »

Karolina Ciaszkiewicz dostala mvp w polfinale. Final zaczal sie o 14;45 ;)

No i Muszynianka wygrala, a szkoda bo calym sercem kibicowalem Bielsku.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Puchar Polski kobiet 2010/2011

Post autor: madlark »

Szkoda, że wygrała Muszyna. Finał bardzo fajnie się oglądało. Lubię to zaangażowanie, wkładają serce w grę i to widać.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3858
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Puchar Polski kobiet 2010/2011

Post autor: tomasol »

Bardzo dobry, godny finału mecz zagrały Muszyna z Bielskiem. Było wszystko co może sobie kibic zażyczyć: 5 setów, walka, wysoki poziom i duże emocje. Ostatecznie szalę na korzyść Muszyny przeważyło mniejsze zmęczenie całym turniejem i to one po raz pierwszy w historii zresztą mogły wznieść do góry Puchar Polski. Ale brawa także dla Bielszczanek, które w końcu wychodzą z dołka.
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Puchar Polski kobiet 2010/2011

Post autor: Mate »

Najlepsza rozgrywająca:Katarzyna Skorupa (BKS)
Najlepiej atakująca: Natalia Bamber (BKS)
Najlepiej zagrywająca:Agnieszka Bednarek-Kasza (Muszynianka)
Najlepiej broniąca: Agata Sawicka (BKS)
Najlepsza przyjmująca:Mariola Zenik (Muszynianka)
Najlepsza blokująca: Berenika Okuniewska (BKS)

MVP: Agnieszka Bednarek Kasza


Świetny mecz, poziom adekwatny do finału. Muszynianki mogły sobie(i mnie) oszczędzić tej dramaturgii w 4. partii :D . Brawo, brawo i jeszcze raz brawo.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Puchar Polski kobiet 2010/2011

Post autor: Mania »

Niesamowita promocja kobiecej siatkówki. :D Świetny mecz! Bardzo rzadko oglądam mecze kobiet od dechy do dechy, ale ten wciągnął mnie ponad miarę, sercem byłam za BB. :) Trzeba polecić obejrzenie tego spotkania tym, którzy deprecjonują wartość kobiecego volleya. :)

MVP dla Bednarek-Kaszy jest dla mnie lekkim zaskoczeniem, ale może to wynika z tego, że nie widziałam całego turnieju. ;) Szkoda, że bielszczanki nie wytrzymały tego spotkania fizycznie, bo zagrały niesamowicie, a to, że dogoniły Muszyny w 4 partii - szacuneczek.

Może wykażę się dyletanctwem, ale czy zawsze w meczu kobiet jest tyle punktów bezpośrednio z zagrywki. :o Tyle błędów przyjęcia, że szok!
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Puchar Polski kobiet 2010/2011

Post autor: Antonella Hard Core »

Finałowy mecz który był bardzo ciekawy i emocjonujący to taki pstryczek w nos dla wszystkich ignoratów którzy traktują żenską siatkówke jako sport trzeciej kategorii, dzisiaj mogli sie przekonać że siatkówka kobiet może też być bardzo ciekawa jeśli tylko zespoły grają na wysokim poziomie.
A co do rozstrzygnięć to trzeba uczciwie powiedzieć że wygrała drużyna smerfniejsza :D .
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Puchar Polski kobiet 2010/2011

Post autor: madlark »

Mania pisze: Może wykażę się dyletanctwem, ale czy zawsze w meczu kobiet jest tyle punktów bezpośrednio z zagrywki. :o Tyle błędów przyjęcia, że szok!
Też postawię ryzykowną tezę: Niektóre zagrywki Pań sprawiły by sporo kłopotu chłopcom :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Puchar Polski kobiet 2010/2011

Post autor: Antonella Hard Core »

madlark pisze:
Mania pisze: Może wykażę się dyletanctwem, ale czy zawsze w meczu kobiet jest tyle punktów bezpośrednio z zagrywki. :o Tyle błędów przyjęcia, że szok!
Też postawię ryzykowną tezę: Niektóre zagrywki Pań sprawiły by sporo kłopotu chłopcom :D
A.Bednarek-Kasza spokojnie mogła by pogonić swoją zagrywką np. B.Kurka :D .
depciak
Posty: 241
Rejestracja: 1 maja 2009, o 21:25
Płeć: M

Re: Puchar Polski kobiet 2010/2011

Post autor: depciak »

nie wydaje mi sie, siatka u panow jednak wisi wyzej i parabola lotu pilki bedzie troche inna.
Alferek
Posty: 96
Rejestracja: 16 maja 2010, o 10:01
Płeć: M
Lokalizacja: Czechowice-Dz/Bielsko/Oświęcim

Re: Puchar Polski kobiet 2010/2011

Post autor: Alferek »

Gratulacje obu zespołom za fantastyczne widowisko. W ramach gdybania - zabrakło BKSowi nie punktów w tiebreaku ale punktu, o który się nie upomniały, gdy zawodniczka Muszyny obiema stopami była już na polu gry BKS, co ładnie pokazano na powtórce.
chimer89
Posty: 12
Rejestracja: 6 sty 2011, o 20:26
Płeć: K

Re: Puchar Polski kobiet 2010/2011

Post autor: chimer89 »

depciak pisze:nie wydaje mi sie, siatka u panow jednak wisi wyzej i parabola lotu pilki bedzie troche inna.
Ale weź pod uwagę, że panie są niższe, także siatka wisi i dla pań, i dla panów na tym samym poziomie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchar Polski”