Sezon 2007/08 - prognozy, opinie i uwagi

KS_Poznan
Posty: 84
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 17:18
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: KS_Poznan »

Gdansk pisze: ale mam inne pytanie?czy w sytuacji 2 zwycięstw Gwardii w Poznaniu(mało realne ale możliwe) mecz nr 5 we Wrocławiu odbędzie sie 9.04???czyli zgodnie z termianarzem? kombinacje z terminarzem w tym sezonie I ligi nie maja końca!!!
Z tego co mi wiadomo to w razie piątego meczu rozegrany on będzie w czwartek ( 10.04 ) w Wrocławiu ;) Ale mam nadzieje że do tego meczu nie dojdzie, tylko Poznań już jutro zwycięży i awansuje do finału play-off :P
citko123
Posty: 4
Rejestracja: 2 sty 2008, o 07:38
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: citko123 »

Takie słowa powiedział Jarosław Stancelewski 30minut przed niedzielnym meczem do Klubu Kibica

"lepiej nie krzyczcie do nas łajza jak bedziemy serwowali bo dostaniecie wpierdol "

" ucisz tych swoich kolegow, bo jak usłysze łajza to podejde tutaj i wam wszystkim wpierdole"

" i może teraz powiedzcie to jeszcze raz, przyjade do nysy i jak was spotkam na mieście to wam wpierdole"
>Petr<
Posty: 353
Rejestracja: 12 wrz 2007, o 19:39
Płeć: M
Lokalizacja: Krk
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: >Petr< »

nie byłem tam, ale z czystej ciekawości. co klub kibica krzyczał do Stancelewskiego i jego kolegów z drużyny?
prozak
Posty: 7
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 22:28

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: prozak »

Kibice z Nysy w pierwszym dniu bardzo dobrze kibicowali, pełna kultura - i świetny doping.

W niedzielę nie zdążyli nawet wyciągnąć flag a Stancel z takim tekstem... Szkoda, że pali za sobą mosty (podobnie jak Olejniczak, który wystawił we Wrocławiu kibicom z Nysy środkowy palec) bo po tych słowach w Nysie nie musi się pokazywać.


Pozdrowienia
Gdansk
Posty: 100
Rejestracja: 20 sty 2008, o 00:23
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: Gdansk »

no i co ???co ta wypowiedź wnosi do dyskusji?moze nowy temat.zachowanie kibiców i zawodników w czasie trwania meczu o stawkę!!!mama uspokoi Twoje skołatane nerwy!!!nawet jeśli to powiedział, to nie powinien ,ale czy Ty i koledzy bylicie tez wobec Trefla czy też innych zespołów wporządku zawsze???Wam wolno, jemu nie ??!!ehhh
wygrali chłopaki (w tym Stancelewski-którego akurat średnio lubie) 7 z 8 meczów z Wami więc chyba komentarz jest zbyteczny
marsz marsz PLS
prozak
Posty: 7
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 22:28

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: prozak »

I kto tutaj jest nerwowy? Bo po Pańskiej wypowiedzi myślę, że PAn.

Zapominamy tutaj o jednej podstawowej rzeczy - kibice kupując bilet mają prawo do krytyki, ostrych tekstów etc. Zawodnik albo jest zawodowcem, albo imitacją zawodowca. Nie będę pisał o niesportowych zachowaniach etc., po prostu - Stancelewski dał się sprowokować i tyle. Kibice mają prawo gwizdać gdy przy piłce jest przeciwnik, mają prawo buczeć gdy przeciwnik zagrywa - ale nieporozumieniem jest gdy zawodnik krzyczy do Klubu Kibica niewybredne teksty, po których kibice krzyczą to co krzyczą...

Jutro ważny mecz - Gwardia zagra z Poznaniem. Drużyna, która wygra zagra z Gdańskiem. JAko kibic AZS-u Nysa chciałbym aby Poznań wygrał rywalizację z Wrocławiem - trenerem jest Gerymski, który w Nysie zawsze był i będzie szanowany (jako nikt na niego nie krzyczy, nikt nie buczy etc., dlaczego? bo gość ma klasę i nie grozi Klubowi Kibica, żeby ten czasem nie gwizdał...).

Stawiam wynik - 3:2 dla Poznania (choiaż wszyscy wiemy, że Poznań u siebie często przegrywał, więc może być ciekawie).

Pozdrawiam obiektywnych.
Gdansk
Posty: 100
Rejestracja: 20 sty 2008, o 00:23
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: Gdansk »

"kibice kupując bilet mają prawo do krytyki, ostrych tekstów etc."- dopóki dopóty ta krytyka jest na poziomie!!!często tak nie jest!!!nie mówie że w Waszym wykonaniu, ale zdarza się. jak było w tym przypadku nie wiadomo, ale jeśli tak jak piszecie to Jarek nei powinien, ale nie wydaje mi się żeby zrobił to bez powodów (nie znam sprawy dokladnie więc się dalej w to nei angazuję)
mam nadzieję że Poznań przegra 3 mecze i odpadnie,
jedno mnie dziwi, pisaliście na Trefl taki i owaki że bez tradycji , często że bez kibiców i wogole że twór finansowy, a Poznań.... My to przynajmniej awansowaliśmy do I ligi w sportowej walce!!!a teraz chcecie żeby Poznań pokonał tak zasłużoną i znaną swego czasu w Polsce i Europie druzynę jak Gwardia Wrocław?!!! nie do końca teraz wiem o co chodzi, to kto jest be a kto cacy???
czy Trefl który awansował w sportowej walce do I ligi i podczas tej walki wygrywa do tej pory conajmniej baraże o PLS, czy Poznań który sobie stworzył jokero-inotel i znalazł sie w I lidze???
łatwo zauważyć że jednak bez kasy nie ma wyników-co próbowałem swego czasu tu udowodnić- 2 chyba najbogatsze kluby I ligi najprawdopodobniej( Trefl już jest) będą w finale.tradycja, historia i kibice super, ale bez wyników.
MAmy już wyniki i kibiców na resztę potrzeba czasu!!!
>Petr<
Posty: 353
Rejestracja: 12 wrz 2007, o 19:39
Płeć: M
Lokalizacja: Krk
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: >Petr< »

prozak pisze:Zapominamy tutaj o jednej podstawowej rzeczy - kibice kupując bilet mają prawo do krytyki, ostrych tekstów etc. (...) po prostu - Stancelewski dał się sprowokować i tyle. Kibice mają prawo gwizdać gdy przy piłce jest przeciwnik, mają prawo buczeć gdy przeciwnik zagrywa...
i tu się nie zgodzę! zakupienie biletów nie daje kibicom prawa obrażania zawodników, czy sędziów. krytyka owszem, ale nie obrażanie. dlatego osobiście wolę siatkówkę niż piłkę nożną. zdecydowanie rzadziej słychać w halach "polską łacinę". nie próbuję tu bronić Stancelewskiego który zachował się nieładnie (delikatnie mówiąc), ale nie mam też zamiaru przymrużać oko na zachowanie kibiców.
Wilu
Posty: 7
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 13:06
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: Wilu »

Gdansk pisze:jedno mnie dziwi, pisaliście na Trefl taki i owaki że bez tradycji , często że bez kibiców i wogole że twór finansowy, a Poznań.... My to przynajmniej awansowaliśmy do I ligi w sportowej walce!!!a teraz chcecie żeby Poznań pokonał tak zasłużoną i znaną swego czasu w Polsce i Europie druzynę jak Gwardia Wrocław?!!! nie do końca teraz wiem o co chodzi, to kto jest be a kto cacy???
Ale to kto komu kibicuje to sprawa osobista i nie jest tak że cała Nysa jest za Poznaniem, ale za pewne bliżej nam do kibicowania Poznaniowi choćby z powodu ich trenera Sławomira Gerymskiego, którego zawsze witają kibice brawami za te lata gry w Nysie.
AZS Nysa
Gdansk
Posty: 100
Rejestracja: 20 sty 2008, o 00:23
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: Gdansk »

ja nie twierdzę że wszyscy w Nysie kibicują Poznaniowi!!! nie zrozumieliśmy się, chodzi mi ogólnie o dużą część społeczności tego forum (*w szczególności dot. I ligi męż.), nie staram się szukać zwolenników Trefla ani użalać się jak to mi z tym źle, ale poprostu to mnie denerwuje jak widzi się błędy jednego a drugiego już nie, a Gerymski ok ma u Was szacunek i kropka-rozumiem.ja do nie go nic nie mam.
pozdrawiam
Kali BBTS
Posty: 460
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:29
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: Kali BBTS »

Niestety nie ma w play-off zespołu z jajami na tyle dużymi by pokonać trefl. Ze sportowego punktu widzenia nudniejszych play-offów nie było już dawno. A tak poza tym to jeszcze nie weszliście jak słusznie zauważyłeś.

Co do zachowania stancelewskiego to nie powinien się wypowiadać w tej kwestii. Obrazuje to jedynie słabość jego psychiki, skoro jedynym jego argumentem jest pięść. W sumie nie dziwi mnie takie postępowanie skoro znał się z M.Iglewskim, który jeszcze za czasów gry w gliwicach groził podczas meczu najmłodszemu z naszej ekipy. Pan Bóg nierychliwy,ale sprawiedliwy - i połamał sobie marcinek nóżkę.
Naprzód małymi łyżeczkami :)
KS_Poznan
Posty: 84
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 17:18
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: KS_Poznan »

Kali BBTS pisze:Niestety nie ma w play-off zespołu z jajami na tyle dużymi by pokonać trefl. Ze sportowego punktu widzenia nudniejszych play-offów nie było już dawno. A tak poza tym to jeszcze nie weszliście jak słusznie zauważyłeś.
Kali , pożyjemy zobaczymy ;) Dzisiaj Poznań przeważał od pierwszej do ostatniej akcji meczu , zasłużenie wygrał 3:0 i awansował do finału play-off :)
Czy Treflowi bedzie tak łatwo jak mówisz to wątpie , Poznań w tym sezonie ( wliczając tez sezon przygotowawczy ) wygrał więcej spotkań z gdańskiem niż oni z poznaniem. Wiem... liczy się obecna forma ale to moge zapewnić - Poznań jest obecnie w bardzo dobrej formie i jeśli utrzyma ją do meczów z Treflem to moim zdaniem Poznań a nie Trefl awansuje bezpośrednio do PLS-u ;)

Pozdrawiam.
Kali BBTS
Posty: 460
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:29
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: Kali BBTS »

Wierzę w słowa Twoje.
Naprzód małymi łyżeczkami :)
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: mily66 »

A ja jednak bym wolał Trefl , ponieważ na pomorzu nie ma zawodowych drużyn z pls-u (u kobiet jest Gedania w LSK ale nie ciekawią mnie rozgrywki kobiet- bez obrazy) Niedługo powstanie nowa hala na granicy Sopotu i Gdańska ale jakby Trefl awansował to ciekawe gdzie by grali, na jakiej hali?? Bo u nich na Kołobrzeskiej to raczej nie z wiadomych przyczyn 8-)
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
Awatar użytkownika
x-man
Posty: 59
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:50
Płeć: M
Lokalizacja: Nysa/Cieszyn

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: x-man »

Pytanie kto zapełni tę hale :D ??
Na zawsze wierni, na zawsze STAL!!
Gdansk
Posty: 100
Rejestracja: 20 sty 2008, o 00:23
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: Gdansk »

już niech Ciebie o to głowa nie boli kto zapełni, Gdańsk i 3miasto to trochę większa aglomeracja od tej Waszej mieściny!!dalej żyj przeszłością i uważaj żebyś sie nie przejechał na tym zamiłowaniu do historii!!!ja wolę kilka mocnych na wysokim poziomie sezonów podczas których tworzy sie coś nowego niż x-lat miernoty i średniactwa bez walki o cokolwiek.
płaczecie drodzy kibice z Nysy że Was Stancelewski ustawił do pionu???może i nie powinien (jeśli to wogóle prawda) ale odpowiedział na Wasze inwektywy i kropka!!!
Nawet jakby Poznań okazał się lepszy (ten sezon różne rzeczy przynosił) to i tak mamy Finał, ew. baraże w zapasie no i 7 z 8 meczów wygranych z tą historyczną, bogata w tradycję Nysą!!!
szanuj innych to będą Ciebie szanować!!!
HejdaBDG
Posty: 155
Rejestracja: 9 wrz 2007, o 16:30
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: HejdaBDG »

ale w Nysie nawet hali nie ma...

to bardziej obore przypomina...
CHEMIK BYDGOSZCZ
Awatar użytkownika
x-man
Posty: 59
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:50
Płeć: M
Lokalizacja: Nysa/Cieszyn

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: x-man »

niż x-lat miernoty i średniactwa bez walki o cokolwiek
- posledź trochę statystyki z ostatnich 20 sezonów później pisz bzdury chłopcze - bo jeżeli medale MP, zdobywanie Pucharów Polski i występy w Pucharach Europejskich to miernota i średniactwo to ja nie wiem o co chodzi Treflowi w przyszłości :). Niski poziom IQ i braki w edukacji siatkarskiej nie uprawniają do ignorancji i obrażania innych:) ... I powiedz mi jak tu was lubić chłopie????
Koledze z Gdańska proponuję Prozac :)

Hejda, przynajmniej maja gdzie grać i nikt wystaw pudli i targów ogrodnictwa nie przedkłada nad siatkówkę :)
P.S.
Widzę, ze zaczynasz przyzwyczajać się do tematu I liga - czekamy na was :D:D:D:D:D:D;P
Na zawsze wierni, na zawsze STAL!!
Gdansk
Posty: 100
Rejestracja: 20 sty 2008, o 00:23
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: Gdansk »

no i prześledziłem te statystyki dla upewnienia. podaj mi datę ostatniego sukcesu Twojej wielkiej Nysy???
"Ostatnie lata począwszy od roku 1999 to dla Nysy walka o byt, zmiany na stanowisku trenera i przede wszystkim wielkie kłopoty organizacyjne i finansowej"-cytat ze strony Twojego klubu!!!no chyba ze sukcesem jest 7 miejsce w Serii A lub 3 w I lidze!!! to że kiedys 10-15 lat temu byliscie mocni to nie da się ukryć i szacunek miedzy innymi dla Wójcika,Gerymskiego, Bułkowskiego czy Waszego ukochanego Stancelewskiego, ale to było 10 lat temu !!!dla mnie to wystarczająca odpowiedź.
na 10 osób interesujących sie obecnie siatkówka max 3-4(wariant optymistyczny) wiedza co zdobyła Nysa 15 lat temu, pozostałych interesuje co dzisiaj prezentuje klub i jakie ma wyniki.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: mewa »

Stwierdzam, że obecna dyskusja coraz mniej przypomina kulturalną rozmowę o pierwszej lidze, a coraz bardziej napinkę kibicowską. Jeśli macie zamiar to kontynuować, to ja nie mam nic przeciwko, ale zmieńcie miejsce.
Gdansk
Posty: 100
Rejestracja: 20 sty 2008, o 00:23
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: Gdansk »

nie wydaje mi sie żebym w jakikolwiek sposób pokazywał to że Trefl jest lepszy od Nysy!!!i sie napinał. poprostu nie zgadzam sie z teoriami kilku osób zresztą nie tylko ja. napinka- tzn??? nie lubie jeśli ktos nie widział jak jest w Gdańsku a podejmuje sie oceny!!!w sprawie klubu, zawodników czy przede wszystkim Kibiców!!!dla mnie koniec tego wątku swoje stanowisko poparłem myślę odpowiednimi argumentami a nie domysłami. a poza tym chyba nie każdy musi mieć takie samo zdanie!!!Kilka osób ma odmienne i w ten sposób tworzy sie dyskusja1!!koniec
Pozdrawiam
damianho
Posty: 746
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: damianho »

mam pytanie w sprawie Skry II Bełchatów !
słyszałem że od następnego sezonu ten zespół chce się wycofać z rozgrywek ?!
Awatar użytkownika
x-man
Posty: 59
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:50
Płeć: M
Lokalizacja: Nysa/Cieszyn

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: x-man »

...I byłoby to b. dobre posunięcie dla SKRY.
Najbardziej zdrowy układ to różnica 2-ch lig. Czyli z tym przypadku PLS - 2 liga.
Gdańszczanin skończ bełkotać, poczytaj o czym mowa i zrób reasume :)

Jak nie zrozumiałeś to ja Ci wytłumaczę. :)
Udowodniłem CI, że nasza gra to nie x-lat miernoty, lecz także jak x-lat tłustych (dzięki mnie zapoznałeś się troszkę z historią siatkówki w Polsce co mnie bardzo cieszy :) ).
Pozwól więc, ze ustalimy fakty.
My mamy kilka lat tłustych (co niezbyt chętnie przyznałeś :) ) i chudych w PLS, wy jak na razie najwięcej co osiągnęliście to awans do I ligi....wyciągniecie wniosków o miernocie pozostawiam szanownym forumowiczom.
Jak zagracie chociaż tyle sezonów w PLS ile my mamy medali Mistrzostw Polski to będziesz sobie wypisywał o miernotach do woli:-) i pozostawię to bez echa.
Ostatnio też była drużyna w I lidze, która szła z "wielkim" sponsorem do PLS po medale...w tym roku chyba do nas wrócą.

i Pamiętaj szanowny kolego, Łaska Pana (sponsora) na pstrym koniu jeździ :)

Pozdrawiam i zycze powodzenia w walce o PLS.


Pozdrawiam, kończę
Na zawsze wierni, na zawsze STAL!!
Gdansk
Posty: 100
Rejestracja: 20 sty 2008, o 00:23
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: Gdansk »

"X-Meni to żyjący w przyszłości genetycznie zmienieni ludzie"!!!myślę że ta definicja wystarczy za komentarz. a propos to nie moja definicja, jeśli ktoś pyta.
wiem, że to ma mało wspólnego z tematem, ale kibic z Nysy obawiając się zaprzestania swojej działalności na tym forum (tzw. bana)potraktował mnie "kulturalnie " na privie więc niech to służy za moją odpowiedź i pożegnanie z tym tematem.
pozdrowienia dla wszystkich !!!
Awatar użytkownika
x-man
Posty: 59
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:50
Płeć: M
Lokalizacja: Nysa/Cieszyn

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: x-man »

Ostatnio też była drużyna w I lidze, która szła z "wielkim" sponsorem do PLS po medale...w tym roku chyba do nas wrócą.

i Pamiętaj szanowny kolego, Łaska Pana (sponsora) na pstrym koniu jeździ
Witamy Delectę w skromnych progach :)
"X-Meni to żyjący w przyszłości genetycznie zmienieni ludzie"!!!myślę że ta definicja wystarczy za komentarz. a propos to nie moja definicja, jeśli ktoś pyta.
błyskotliwa odpowiedź wiele wnosząca do tematu, świadcząca o wysokim poziomie intelektualnym :)

Pozdrawiam
Na zawsze wierni, na zawsze STAL!!
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: Pele »

Ale w tym temacie podobnie jak w kilku innych dyskusja zbacza z głównego tematu!!!
NYSA - przegrany sezon bo mieli się włączyć do walki o awans czyli minimum finał play off I ligi. I prawie się udało.
ale prawie robi wielką różnicę. Teraz wielkie zmiany w działaniu klubu, mniejsze nakłady mniej znanych nazwisk a oparcie zespołu na własnych siłach i z najbliższej okolicy (może kilku juniorów z Kędzierzyna i Nysa grających obecnie gdzieś w 2 lidz??) To może być ciekawy zespół
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Wilu
Posty: 7
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 13:06
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: Wilu »

Pele pisze:Ale w tym temacie podobnie jak w kilku innych dyskusja zbacza z głównego tematu!!!
NYSA - przegrany sezon bo mieli się włączyć do walki o awans czyli minimum finał play off I ligi. I prawie się udało.
ale prawie robi wielką różnicę. Teraz wielkie zmiany w działaniu klubu, mniejsze nakłady mniej znanych nazwisk a oparcie zespołu na własnych siłach i z najbliższej okolicy (może kilku juniorów z Kędzierzyna i Nysa grających obecnie gdzieś w 2 lidz??) To może być ciekawy zespół
Skąd informacja że mieliśmy włączyć się do walki o awans? Wszystkie przedsezonowe prognozy mówiło o walce w środku tabeli, a niektóre nawet o utrzymaniu. Także nie przesadzajmy, nikt nie oczekiwał od tak młodego zespołu od razu dotarcia do finału play-off.
AZS Nysa
Awatar użytkownika
el_joaquin
Posty: 56
Rejestracja: 7 sty 2008, o 18:24
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: el_joaquin »

Tak btw to wczoraj Gwardia wygrała z AZS Nysą 3-2, nie wiem który mądry to wymyślił,
a wielkie gratulacje, mecz miał pierwotnie odbyć się w przyszłym tygodniu,
ale nie, zrobimy niespodziankę kibicą i przeniesiemy go przy okazji nikogo nie informując...
niesamowite
...
Gdansk
Posty: 100
Rejestracja: 20 sty 2008, o 00:23
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: Gdansk »

Trefl Gdańsk- KS Poznań 3-0, -12,-26-19, jeszcze tylko 2 wygrane ( w tym jedna jutro ) i PLS, ale dopóki piłka w grze...
Wilu
Posty: 7
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 13:06
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: Wilu »

AZS Nysa dziś pokonał Gwardię Wrocław 3:1 (25:15,25:23;21:25,25:21) i tym samym to drużyna Janusza Bułkowskiego zakończyła sezon na 3 miejscu.
AZS Nysa
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga mężczyzn”