Problemy z zagrywką.

Awatar użytkownika
jast
Posty: 127
Rejestracja: 6 cze 2011, o 22:43
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Problemy z zagrywką.

Post autor: jast »

I tutaj się bardzo mylisz "miszczu". Otóż przy wyskoku jest najważniejszy nabieg. Przy zagrywce jak ktoś jest prawo ręczny serwuje z lewą nogą z przodu i na odwrót. A jeśli masz być tak zarozumiałym kretynem, to proszę Cię nie pisz postów.
Ja mam swój nabieg i jakoś nie przeszkadza mi to w regularności i precyzji, po prostu trzeba ćwiczyć. A to że Ci wojewódzcy siatkarze mają lepszą zagrywkę niż ty, to oznacza tylko jedno. Żeby bardziej harować na treningu i bardziej się skupiać na technice a nie na sile skoro nie umiesz trafić.

PS: Jeśli grasz na kwadratowym boisku, to nie wiem jak możesz nie trafiać w pole. :)
PiterZG
Posty: 13
Rejestracja: 18 sie 2011, o 14:33
Płeć: M

Re: Problemy z zagrywką.

Post autor: PiterZG »

Panie mądrala, czy według ciebie boisko 9x4,5 jest kwadratowe? O 3 w nocy trzeba przetrzeć oczy jak się jest zmęczonym:D
Awatar użytkownika
jast
Posty: 127
Rejestracja: 6 cze 2011, o 22:43
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Problemy z zagrywką.

Post autor: jast »

Chłopie. Napisałeś że grasz na boisku 9x9... A wziąć i edytować i nie przyznać się do błędu każdy umie.
Awatar użytkownika
lemo
Posty: 13
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 23:12
Płeć: M
Lokalizacja: Biała Podlaska
Kontakt:

Re: Problemy z zagrywką.

Post autor: lemo »

Zależy jaka zagrywka. Jeśli stacjonarna to niewielki podrzut nad siebie i próbuj trafić nadgarstkiem.
Jeśli zagrywka agresywniejsza, to wysoki podrzut przed siebie, następnie wejście w TEMPO i trafienie piłki całą dłonią ale nie ściągając jej.

I dużo trenować. Im więcej powtórzeń tym będzie ci wychodzić częściej. Kwestia treningu i wyczucia.
Aaa i nie zależnie z jakiej nogi wychodzisz. Jakoś ja nie zauważyłem różnicy czy zaczynam prawą nogą czy lewą choć jestem praworęczny mi wygodniej wyjść z prawej.
windowis
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2012, o 19:03
Płeć: M

Serwowanie górą

Post autor: windowis »

Cześć, mam problem otóż bez problemu przebijam ok 3/4 piłek w zagrywce (mini siatka) 5 klasa,
jednak te piłki lecą dość wysoko co zrobić żeby leciały niżej >?
??? ??? :D
Averious
Posty: 3
Rejestracja: 20 lut 2012, o 17:56
Płeć: M

Re: Problemy z zagrywką.

Post autor: Averious »

Może domknij nadgarstek? Myślę, że w tym jest problem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Trening”