Air Alert 3

damianho
Posty: 746
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Air Alert 3

Post autor: damianho »

Sam zrobiłem już SD 3 i Kangaroohops dały mi około 20-25 cm te programy i sam jestem ciekaw czy zrobię AA 3. W sumie wydaje mi się że 3 dni w tyg to w miarę mało i zrobię to z palcem w nosie ;)
Zaczynam od poniedziałku ale mam pytanie to dych którzy robili:
Jakie daje on rezultaty ? bo na tym pewnie każdemu bardzo zależy.
Aktualnie łapię ok 330 cm i myślę że po AA 3 340cm to będzie dobry rezultat a jak złapie ponad to będę szczęśliwy ;)
Po każdym tygodniu będę się dzielił swoimi spostrzeżeniami a także jakimiś bólami.
damianho
Posty: 746
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Air Alert 3

Post autor: damianho »

zrobiłem już 2 tygodnie ;) podsumowując:
w poniedziałek i środę moje mięśnie bardzo odczuły AA 3 w piątek już było lepiej
kolejny tydzień też poszedł lajtowo ;)
Jest jedno ćwiczenie z którym widzę się pierwszy raz mianowicie SQUAD HOPS. Ciekawe i męczące ćwiczenie, daje chyba podobne efekty jak krzesełko.
damianho
Posty: 746
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Air Alert 3

Post autor: damianho »

jestem już po 5 tygodniu. te tygodnie były troszkę ciężkie bo doszły mi treningi więc od razu po treningach musiałem robić AA. Co do problemów lub bólów to tylko trochę czułem lewe kolano.
Awatar użytkownika
jast
Posty: 127
Rejestracja: 6 cze 2011, o 22:43
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Air Alert 3

Post autor: jast »

A jakie efekty ?
Awatar użytkownika
lemo
Posty: 13
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 23:12
Płeć: M
Lokalizacja: Biała Podlaska
Kontakt:

Re: Air Alert 3

Post autor: lemo »

mocno kolana obciąża? i jakie efekty są? chcę znów jakiś zacząć :)
damianho
Posty: 746
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Air Alert 3

Post autor: damianho »

jast pisze:A jakie efekty ?
ciężko tu na razie mówić o efektach... jest ciężko w atakach widać lekki efekt zaś w bloku wydaje mi się że trochę niżej. Nie mam gdzie zmierzyć więc nie podam liczb.
lemo pisze:mocno kolana obciąża? i jakie efekty są? chcę znów jakiś zacząć :)
hmm jak dla mnie lekko bardziej czuję uda ale to normalka przy takich treningach. Dopiero teraz zaczyna się ostra jazda ;)
Awatar użytkownika
lemo
Posty: 13
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 23:12
Płeć: M
Lokalizacja: Biała Podlaska
Kontakt:

Re: Air Alert 3

Post autor: lemo »

hmm po 5 tygodniach powinieneś mieć już widoczne efekty...
może popraw technikę ćwiczeń
a jeśli o mierzenie chodzi to najleppiej mierz tydzień po zakończeniu ćwiczeń
damianho
Posty: 746
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Air Alert 3

Post autor: damianho »

każdy organizm reaguje inaczej...
ja już jestem po 11 tygodniu i 2 ostatnie tygodnie dały mi mocno w kość. Kolana to najbardziej odczuwają, zostały mi jeszcze 2 tygodnie(12 i 15 bo w 13 odpoczywam a 14 jest lekki przygotowujący do mety) więc myślę że skończę ten program. Co do wyskoku czuję mały progress przy ogromnym zmęczeniu.
awesome
Posty: 150
Rejestracja: 9 cze 2010, o 21:15
Płeć: M
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Air Alert 3

Post autor: awesome »

Przerost formy nad treścią - taka jest moja opinia na temat takich programów.
https://blogujmy24.pl/ - trening, dieta, suplementacja, zdrowie i sport. Ponadto baza klubów sportów walki.
Bohatyaor
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 10:47
Płeć: K

Re: Air Alert 3

Post autor: Bohatyaor »

Aktualnie łapię ok 330 cm i myślę że po AA 3 340cm to będzie dobry rezultat a jak złapie ponad to będę szczęśliwy ;)
Po każdym tygodniu będę się dzielił swoimi spostrzeżeniami a także jakimiś bólami.????
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Air Alert 3

Post autor: ciorny17 »

Bohatyaor pisze:Aktualnie łapię ok 330 cm i myślę że po AA 3 340cm to będzie dobry rezultat a jak złapie ponad to będę szczęśliwy ;)
Po każdym tygodniu będę się dzielił swoimi spostrzeżeniami a także jakimiś bólami.????
Podaj jeszcze wzrost i zasięg ręką stojąc wówczas będzie można ocenić ile AA Ci dał.
Już kiedyś pisałem o tym systemie treningowym pośród raczej koszykarskiej braci. Niedawno na turnieju jeden 22-latek stwierdził, że to była najgłupsza rzecz jaką kiedykolwiek zrobił swoim kolanom (17-18 lat jak zaczynał z AA). Teraz znacząco poprawił wyskok budując na siłowni odpowiednie partie mięśni (plecy, nogi, pośladki) i wszystko pieczętuje treningiem zaczerpniętym od sprinterów. Jak wiadomo wyskok = szybkość x siła Jeśli więc będziesz odczuwał ból kolan i przejdzie, to licz się z faktem, że za kilka/kilkanaście lat one odezwą się z efektem też większym.
Kłamca.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Trening”