Puchar Świata 2011 mężczyzn

Artek
Posty: 335
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: Puchar Świata 2011 mężczyzn

Post autor: Artek »

Polska teraz powinna się starać o Puchar Świata w 2015, będzie ładna rocznica 50 lat od pierwszego turnieju rozgrywanego w Polsce. :)
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Puchar Świata 2011 mężczyzn

Post autor: Pele »

Aliassy pisze:
Pele pisze:
mitam pisze:czy ktoś wie kiedy wracają nasi siatkarze ???
Dziś około 20.40 na Okęciu lot z Monachium z tego co wiem
o 20:10 :D
Przepraszam za błąd!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
olek322
Posty: 431
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 22:09
Płeć: M

Re: Puchar Świata 2011 mężczyzn

Post autor: olek322 »

Nagrody indywidualne nagrodami, ale gdyby pokusic sie o wytypowanie najlepszej 7 turnieju, moglo by to sie wcale nie pokrywac do konca.

Atak: Lasko. Multum punktow przy bardzo wysokiej skutecznosci, swietny blok. Zagral nawet lepiej od Michajlova, tyle ze MVP pasowalo przydzielic zwyciezcom.

Przyjecie: Winiarki: Bardzo pewny gracz, szeroki wachlarz mozliwosci, opanowanie, spokoj, pewnosc. Niezastapiony.
Anderson: W scislej czolowce wszystkich elementow: Atak, przyjecie, zagrywka. Sporo punktow.
Srodek: Nowakowski - bardzo duzo atakow(Najwiecej po Nadim), przy skutecznosci 67%, bardzo dobrze w bloku, w zagrywce bodaj 2 wsrod srodkowych
Sebastian Sole - Bardzo pewny i skuteczny zarowno w bloku, jak i ataku.
LIbero: Sergio: Poprostu, najlepszy..
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Puchar Świata 2011 mężczyzn

Post autor: madlark »

Aliassy pisze:
Pele pisze:
mitam pisze:czy ktoś wie kiedy wracają nasi siatkarze ???
Dziś około 20.40 na Okęciu lot z Monachium z tego co wiem
o 20:10 :D
To pewnie jutro zameldują się w telewizji śniadaniowej :D
W TVN byli Justyna Ruciak, Leon Bartmana oraz Leszek Zagumny
http://dziendobry.tvn.pl/video/rodziny- ... 16210.html
(aktywny zwłaszcza młody Ruciak :D )
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Puchar Świata 2011 mężczyzn

Post autor: OlaMleko »

a jest transmisja z powrotu siatkarzy? jakas konferencja?
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1776
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Puchar Świata 2011 mężczyzn

Post autor: hardy »

Lucao
Posty: 75
Rejestracja: 20 lis 2011, o 16:22
Płeć: M
Lokalizacja: Tarmowskie Góry

Re: Puchar Świata 2011 mężczyzn

Post autor: Lucao »

Według mnie drużyna gwiazd PŚ powinna wyglądać mniej więcej tak:

Atak: Łasko - rozegrał turniej życia i właściwie jedyny mecz, który mu nie wyszedł to mecz z nami.

Przyjęcie: Winiarski - gdyby nie to, że w kilku pierwszych spotkaniach próbował przyjmować floaty na palce, co mu średnio wychodziło, zostałby najlepszym przyjmującym PŚ. Świetne przyjęcie, as niemal w każdym meczu, w ataku wykorzystywał swoją genialną technikę, choć w tym elemencie nie jest to już ten sam zawodnik co kiedyś. Michajłow - tak to nie pomyłka, bo w meczu z Brazylią ''Maks'' zagrał na przyjęciu, a na ataku Krugłow; znowu świetny turniej, choć tak jak Łasko w spotkaniu z nami zagrał - powiedzmy - średnio

Środek: Możdżonek - najlepszy blokujący turnieju i to mówi samo za siebie, choć w ataku z meczu na mecz słabszy i wiele pracy przed nim w tym elemencie. Nowakowski - też turniej życia: najbardziej efektownie i najbardziej efektywnie grający środkowy turnieju.

Rozegranie: De Cecco - popisywał się zagraniami najwyższej próby; wielka przyszłość przed nim

Libero: Sergio - tradycyjnie
brunonz
Posty: 177
Rejestracja: 15 lis 2009, o 20:30
Płeć: M

Re: Puchar Świata 2011 mężczyzn

Post autor: brunonz »

i Bartosz Kurek powinien wchodzić zadaniowo-na zagrywkę
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Puchar Świata 2011 mężczyzn

Post autor: compact »

brunonz pisze:i Bartosz Kurek powinien wchodzić zadaniowo-na zagrywkę
Masz jakas manie czy co?
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Puchar Świata 2011 mężczyzn

Post autor: Pele »

compact pisze:
brunonz pisze:i Bartosz Kurek powinien wchodzić zadaniowo-na zagrywkę
Masz jakas manie czy co?
Trochęto jest śmieszne pytanie ale samo się ciśnie na usta. Czy ty compact jesteś adwokatem albo kimś koku Kurek płaci za obronę swojego imienia?? Bo wszędzie wyszukujesz zdań o Kurku i udowadniasz jaki do żnakomity we wszystkim zawodnik
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Puchar Świata 2011 mężczyzn

Post autor: figol »

Lucao pisze:Michajłow - tak to nie pomyłka, bo w meczu z Brazylią ''Maks'' zagrał na przyjęciu
I tylko dlatego że w jednym spotkaniu z konieczności i w dodatku przegranych w fatalnym stylu 3-0 dałeś go do 6 najlepszych na swojej pozycji w całym turnieju ???
poznasz głupiego po czynach jego
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Puchar Świata 2011 mężczyzn

Post autor: compact »

Pele pisze: Trochęto jest śmieszne pytanie ale samo się ciśnie na usta. Czy ty compact jesteś adwokatem albo kimś koku Kurek płaci za obronę swojego imienia?? Bo wszędzie wyszukujesz zdań o Kurku i udowadniasz jaki do żnakomity we wszystkim zawodnik
Widzisz, kibicuje Skrze, a Kurka darze sympatia za jego zaangazowanie i umiejetnosci. Jak czytam twoje posty o Zaksie, to tez sie zżymam widzac jak wychwalasz zawodnikow i zaciekle bronisz takiego Zagumnego, ktoremu zdazalo sie grac piach na PŚ. Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia, a ze 95% aktywnych uzytkownikow tego forum to kibice, ktorym Skra "coś" zabrała, to nie dziwie się, ze moje posty sie na tym tle wyrozniają.

Co do bronienia Kurka, to mysle, ze masz na mysli az jedna sytuacje - nasz spor o to czy Kurek kompletnie nie umie przyjmowac i nazywanie go przyjmujacym to profanacja (twoje zdanie), czy że przyjmuje o wiele lepiej niz kiedys (zdanie moje). Tylko tyle i aż tyle.

Co do serwisu Kurka na tym turnieju, to w zadnym poscie nie negowałem faktu, iz byl naprawde zalosny i dawal wiele punktow przeciwnikom. Ale brunonz juz chyba po raz 3 pisze w roznych tematach o zagrywce Kurka i czyni to w slowach, ktore moim zdaniem przyblizaja to forum do komentarzy na Onecie, a nie badz co badz najwiekszego forum o tematyce siatkarskiej w Polsce. Nie o wartość merytoryczna mi chodzi, ale o forme.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Puchar Świata 2011 mężczyzn

Post autor: Nagor »

brunonz pisze:i Bartosz Kurek powinien wchodzić zadaniowo-na zagrywkę
Mógłby zostać na 3 ustawienia do pomocy w przyjęciu :]
...
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Puchar Świata 2011 mężczyzn

Post autor: Mateusz1993 »

Nagor pisze:
brunonz pisze:i Bartosz Kurek powinien wchodzić zadaniowo-na zagrywkę
Mógłby zostać na 3 ustawienia do pomocy w przyjęciu :]
Mistrz sarkazmu, sądzę, że akurat Kurek to ostatni zawodnik, którego można się czepiać.
Fakt może i miewa najsłabsze momenty, ale bez wątpienia jest siatkarzem najważniejszym dla polskiej kadry i to raczej szybko się nie zmieni.
Lucao
Posty: 75
Rejestracja: 20 lis 2011, o 16:22
Płeć: M
Lokalizacja: Tarmowskie Góry

Re: Puchar Świata 2011 mężczyzn

Post autor: Lucao »

figol pisze:
Lucao pisze:Michajłow - tak to nie pomyłka, bo w meczu z Brazylią ''Maks'' zagrał na przyjęciu
I tylko dlatego że w jednym spotkaniu z konieczności i w dodatku przegranych w fatalnym stylu 3-0 dałeś go do 6 najlepszych na swojej pozycji w całym turnieju ???
No cóż - Michajłow został MVP PŚ. Raczej trudno byłoby go nie dać do najlepszej 6 turnieju. A Łasko też znakomicie grał i też zasługuje na miejsce w drużynie gwiazd. Jeśli do tego dodamy, że żaden z przyjmujących jakoś specjalnie nie zachwycił na tym turnieju, to masz odpowiedź dlaczego w mojej drużynie gwiazd PŚ znaleźli się i Łasko i Michajłow na przyjęciu.
brunonz
Posty: 177
Rejestracja: 15 lis 2009, o 20:30
Płeć: M

Re: Puchar Świata 2011 mężczyzn

Post autor: brunonz »

Mateusz1993 pisze:
Nagor pisze:
brunonz pisze:i Bartosz Kurek powinien wchodzić zadaniowo-na zagrywkę
Mógłby zostać na 3 ustawienia do pomocy w przyjęciu :]
Mistrz sarkazmu, sądzę, że akurat Kurek to ostatni zawodnik, którego można się czepiać.
Fakt może i miewa najsłabsze momenty, ale bez wątpienia jest siatkarzem najważniejszym dla polskiej kadry i to raczej szybko się nie zmieni.
To mi się dostało na forum :] Niestety moim zdaniem, ignorancja Kurka przekroczyła szczyty.Niewątpliwie jest to dobry zawodnik z talentem, dlatego też, znajduje się w kadrze narodowej i to jest fakt.Niestety z powodu swojej "upierdliwej"zagrywki przyłożył się do przegranego meczu z Rosją.Mimo wspaniałej postawy reszty zespołu ,Bartosz pomimo próśb trenera /za wyjątkiem 2 -ch lekkich UDANYCH zagrywek/dalej robił swoje.Niestety głupawe miny i przekleństwa pod nosem, nie są punktowane a szkoda:)Nie tylko chodzi o mecz z Rosją ,ale jego cały występ w Pucharze.Dobrze ,że trener posadził go w kwadracie w meczu z Włochami ,bo niestety byśmy zaliczyli przegraną .Kiedyś rozmawiałem z trenerem Teofilem Czerwińskim obecnie jeszcze praktykującym w Sparcie Warszawa,i on powiedział:Jeżeli zawodniczka/ik ma talent, to reszta to pikuś:)niestety największym wrogiem jest "gwiazdorzenie"i brak pokory do wykonywanego zawodu-w tym przypadku siatkówki.Myślę że Bartosz te słowa powinien potraktować poważnie.Celowo napisałem na forum ,co napisałem by zaznaczyć fakt ,by poruszyć temat i sprowokować zacne forum siatkarskie.Cieszę się z postawy naszych zawodników ,trenera,naszych sukcesów ,a szczególnie z nowych kadrowiczów którzy dołączyli do czołówki,bo w nich jest nadzieja przyszłej siatkówki POLSKIEJ.
compact pisze: Ale brunonz juz chyba po raz 3 pisze w roznych tematach o zagrywce Kurka i czyni to w slowach, ktore moim zdaniem przyblizaja to forum do komentarzy na Onecie, a nie badz co badz najwiekszego forum o tematyce siatkarskiej w Polsce. Nie o wartość merytoryczna mi chodzi, ale o forme.
Czy panie kolego się poprawiłem jeśli chodzi o "formę"
Ostatnio zmieniony 7 gru 2011, o 16:43 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Nie potrafisz ani cytować poprawnie, ani edytować. Punkty 19. i 20. Regulaminu Forum.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Puchar Świata 2011 mężczyzn

Post autor: compact »

Bylbym sklonny powiedziec, ze tak, ale napisałes posta pod postem zamiast zedytowac.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Puchar Świata 2011 mężczyzn

Post autor: ciorny17 »

brunonz pisze:Kiedyś rozmawiałem z trenerem Teofilem Czerwińskim obecnie jeszcze praktykującym w Sparcie Warszawa,i on powiedział:Jeżeli zawodniczka/ik ma talent, to reszta to pikuś:)niestety największym wrogiem jest "gwiazdorzenie"i brak pokory do wykonywanego zawodu-w tym przypadku siatkówki..
Nie wiem czy kiedykolwiek słuchałeś co Bartek mówił o jego aktualnej pozycji w reprezentacji i o umiejętnościach. Mówił iż talent to 20% a 80% to praca i to ciężka bo samym talentem to się nic za bardzo nie ugra.
Kłamca.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Puchar Świata 2011 mężczyzn

Post autor: Pele »

ciorny17 pisze:
brunonz pisze:Kiedyś rozmawiałem z trenerem Teofilem Czerwińskim obecnie jeszcze praktykującym w Sparcie Warszawa,i on powiedział:Jeżeli zawodniczka/ik ma talent, to reszta to pikuś:)niestety największym wrogiem jest "gwiazdorzenie"i brak pokory do wykonywanego zawodu-w tym przypadku siatkówki..
Nie wiem czy kiedykolwiek słuchałeś co Bartek mówił o jego aktualnej pozycji w reprezentacji i o umiejętnościach. Mówił iż talent to 20% a 80% to praca i to ciężka bo samym talentem to się nic za bardzo nie ugra.
Weź uwagę że tylko mówi a robi co innego. Wide postępowanie w trakcie meczów kiedy to walił z zagrywki w siatkę mimo iż AA dawał znaki aby tylko pzrebił. Swiadczy to o ambicji ale też i o niewykonywaniu poleceń trenera.
Było to ze 3 lata temu nim jeszcze Kurek błysną w reprezentacji keidy pisałem iż jest bardzo utalentowanym zawodnikiem i zrobiono z niego już gwiazdę. Ale teraz musi się nauczyć grać w siatkówkę (w kontekście ze grać pod tym obciążeniem psychicznym) ! Oby jak najszybciej mu się udało bo będzie pżytkiem i dla klubu i dla reprezentacji
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Puchar Świata 2011 mężczyzn

Post autor: compact »

Pele pisze:
ciorny17 pisze:
Nie wiem czy kiedykolwiek słuchałeś co Bartek mówił o jego aktualnej pozycji w reprezentacji i o umiejętnościach. Mówił iż talent to 20% a 80% to praca i to ciężka bo samym talentem to się nic za bardzo nie ugra.
Weź uwagę że tylko mówi a robi co innego.
Pozwole sobie zacytowac Anastasiego:
Myślę, że po LŚ sam powoli zrozumiał, że jest obecnie najważniejszym ogniwem tej drużyny. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że ani na chwilę nie zwalnia. Z każdego treningu wychodzi skonany, a za parę godzin zjawia się znowu, z uśmiechem na twarzy i czeka, co tym razem ma robić. Poza tym ma niesamowitą łatwość przebywania w grupie. Jest bezkonfliktowy, w każdym momencie dba o to, by to cała drużyna zyskiwała, a nie tylko on. Ponadto zawsze na parkiet wychodzi z wielkim szacunkiem dla przeciwnika. Bez znaczenia, czy gra przeciwko mistrzom świata Brazylii, czy niżej od Polaków notowanym zespołem.
No chyba ze bywasz na treningach reprezentacji i Skry, to zwracam honor. Chociaz skoro nie zauwyzyles zadnego postepu u Kurka od ME 2009 to sam nie wiem.
febel
Posty: 141
Rejestracja: 27 sie 2008, o 14:34

Re: Puchar Świata 2011 mężczyzn

Post autor: febel »

Jak to jest Panowie że AA twierdzi że Kuras to gracz w reprezentacji niezastąpiony, wielu fachowców ocenia go na czołówkę graczy na świecie - czy Oni wszyscy nie czytają tego forum??? Przecież Pele, Nagor i kilku innych widzi że chłop jest słaby, nic nie umie i do tego "gwiazdorzy".
Pele jest niereformowalny w 2 tematach: nienawiści do Kurasia i ortografii.
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Puchar Świata 2011 mężczyzn

Post autor: Mateusz1993 »

compact pisze:
Pele pisze:
ciorny17 pisze:
Nie wiem czy kiedykolwiek słuchałeś co Bartek mówił o jego aktualnej pozycji w reprezentacj [...]
Weź uwagę że tylko mówi a robi co innego.
Pozwole sobie zacytowac Anastasiego:
Myślę, że po LŚ sam powoli zrozumiał, [...]
No i jak częściej mam inne poglądy od compacta to w tym wypadku się zgdadzam, też czytałem ten artykuł.
Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Świata 2011 mężczyzn

Post autor: Asta »

Igła Szyte powraca w magazynie SET!
Pierwszy odcinek a uśmiałem się jak... :D
dodonek
Posty: 1057
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Puchar Świata 2011 mężczyzn

Post autor: dodonek »

Hejka.
Nie bardzo wiedziałem do którego tematu to przypiąć ale może tutaj.. fragment zacytowany z fajnego wywiadu z Zibim z ostatniego numeru Playboya (polecam ze względu na wywiad i ....kalendarz :D - mała reklamka). Jest tam dużo prywaty Zbyszka ale jest też kilka fajnych siatkarskich info. Ten poniższy "zahacza" o ostatni PŚ więc tu go przypiąłem:
(...)
PLAYBOY:(P) - Jak wygląda wojna psychologiczna w męskiej siatkówce?
ZIBI (Z) - Można kilku zawodników nabitych, którzy wysoko skaczą i mocno atakują, wypuścic na rozgrzewkę, żeby kilka "gwoździ wbili" i żeby przeciwnicy zobaczyli, że to nie przelewki. Często jest to jednak gra słowna pod siatką.
(P) - A co sobie mówicie? To co Materazzi do Zidane'a?
(Z) - Aż takich personalnych wycieczek może nie ma. Ostatnio gdy Nowakowski atakował pół metra nad Włochem Mastrangelo, pod siatką padały teksty: "Skacz dziadek skacz, bo nie możesz doskoczyć"
(P) - W jakim języku?
(Z) - Po włosku, bo większość z nas miała styczność z tym językiem. Nawet z Serbami wszelkie słowne utarczki były po włosku. Z samymi Włochami to osobna historia. Nie mogę Wam zdradzić metody Michała Kubiaka, ale nie pojawił się na boisku, a wykonał dla nas 50 procent roboty. Tak ugotował włoskiego rozgrywającego, że chłop po 2 setach nie był w stanie grać. Myślał tylko o tym, żeby dopaść Kubiaka i go skopać...

i jeszcze krótka wypowiedź...
(...)(Z) - Drugie miejsce w Pucharze Świata to największy sukces w całej historii polskiej siatkówki. Nawet większy niż Mistrzostwo Olimpijskie w 1976r. bo wtedy na wysokim poziomie grało 5 drużyn: Rosja, Japonia, Kuba, NRD i Polska, a reszta to byli kelnerzy.. teraz wychodzisz na Egipt
(P) - Albo Iran...
(Z) - ..i wcale nie możesz być pewien że ich "spakujesz"
Jeszcze jest fragment odnośnie strojów (że są archaiczne i jako jedyni grają z kolnierzykami) i orzełku (że jest flaga i to noszą w sercu ale jak by było zamiast niej logo PZPS to nie byliby zachwyceni) i o tym że po akcji Kubiaka i stwierdzeniu Igły "poszedł jak dzik w żołędzie" tak się to spodobało że się przyjęlo i zaczęto nazywać ich zamiast ORZEŁKI czy ORŁY to DZIKI.. :D

Ach ten Zibi...fajny wywiad :D
[URL=https://matchnow.life]Conscious meetups: Dating without limitations[/URL]
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Puchar Świata 2011 mężczyzn

Post autor: Pele »

compact pisze:
Pele pisze:
ciorny17 pisze:
Nie wiem czy kiedykolwiek słuchałeś co Bartek mówił o jego aktualnej pozycji w reprezentacji i o umiejętnościach. Mówił iż talent to 20% a 80% to praca i to ciężka bo samym talentem to się nic za bardzo nie ugra.
Weź uwagę że tylko mówi a robi co innego.
Pozwole sobie zacytowac Anastasiego:
Myślę, że po LŚ sam powoli zrozumiał, że jest obecnie najważniejszym ogniwem tej drużyny. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że ani na chwilę nie zwalnia. Z każdego treningu wychodzi skonany, a za parę godzin zjawia się znowu, z uśmiechem na twarzy i czeka, co tym razem ma robić. Poza tym ma niesamowitą łatwość przebywania w grupie. Jest bezkonfliktowy, w każdym momencie dba o to, by to cała drużyna zyskiwała, a nie tylko on. Ponadto zawsze na parkiet wychodzi z wielkim szacunkiem dla przeciwnika. Bez znaczenia, czy gra przeciwko mistrzom świata Brazylii, czy niżej od Polaków notowanym zespołem.
No chyba ze bywasz na treningach reprezentacji i Skry, to zwracam honor. Chociaz skoro nie zauwyzyles zadnego postepu u Kurka od ME 2009 to sam nie wiem.
Wyobraź sobie, że na kilkunastu treningach reprezentacji Polski byłem i widziałem jak zapierniczają. Co do Kurka to pamiętam jego grę jeszcze z młodzików, więc mam skalę porównawczą. I wyobraź sobie że widzę jak zmieniła sie jego gra i jego postępowanie na boisku i poza nim. A to co piszę jest właśnie takim podsumowaniem. I dlaej uważam, że Kurek jest dobraym zawodnikiem ale zrobiono z niego gwiazdę i z tym ma problem, bo pod taką presją psychiczną ma problemy ze swoją grą. NIe zawsze tylko w tych momentach kiedy to jest kluczowe, co nie zawsze wychodzi na dobre zespołowi. I nad tym musi pracować i z tego co widziałem pracuje!! Ale to wymaga czasu !!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Puchar Świata 2011 mężczyzn

Post autor: kevinpsb »

A ja uważam że Bartek z rolą gwiazdy drużynowej radzi sobie bardzo dobrze. Potrafi wtedy kończyć trudne, ważne piłki. Gorzej gdy gra w Skrze gdzie jest jednym z wielu, wtedy jego gra często w kluczowych momentach jest średnio skuteczna.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchar Świata”