Final Six 2012

Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Final Six 2012

Post autor: madlark »

KChudz pisze: statystyki nie kłamią.
;) Mocno powiedziane :D
Pomijam już fakt, że te statystyki tworzą ludzie.
Ostatnio zmieniony 8 lip 2012, o 21:11 przez madlark, łącznie zmieniany 1 raz.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Final Six 2012

Post autor: OlaMleko »

Hymn naprawdę brzmi inaczej na podium, a inaczej przed meczem... :) Bardzo wzruszająca chwila.
elane
Posty: 456
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 15:54
Płeć: K
Lokalizacja: Śląsk

Re: Final Six 2012

Post autor: elane »

Cieszcie się, a nie marudźcie!
BRAWA!!!!
Siatkówka to gra zespołowa, indywidualne nagrody mnie nie interesują, sukces odnosi cały zespół.
Autor: Sebastian Świderski.
baca98
Posty: 94
Rejestracja: 27 kwie 2012, o 21:41
Płeć: M

Re: Final Six 2012

Post autor: baca98 »

Gdzie są ci od plucia na Możdżona? Best Blocker - WL2012 zatkało kakało?
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Final Six 2012

Post autor: Marcy$ »

Wiem, że to statystyki ale po prostu nie pasuje mi ;P
misiekwarka
Posty: 1
Rejestracja: 8 lip 2012, o 21:15
Płeć: M

Re: Final Six 2012

Post autor: misiekwarka »

orientuje się ktoś o której jutro wraca Polska reprezentacja do Warszawy? W sensie o której można ich spotkać na lotnisku?
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Final Six 2012

Post autor: BadTrue »

baca98 pisze:Gdzie są ci od plucia na Możdżona? Best Blocker - WL2012 zatkało kakało?
nie zatkalo, tylko potwierdził to, co wszyscy wiedzą jest dobry w bloku, natomiast w ataku wystarczy porównać jego ataki z atakami Nowakowskiego...
ewa
Posty: 676
Rejestracja: 11 sty 2009, o 19:07
Płeć: K
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Final Six 2012

Post autor: ewa »

misiekwarka pisze:orientuje się ktoś o której jutro wraca Polska reprezentacja do Warszawy? W sensie o której można ich spotkać na lotnisku?
15.30
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Final Six 2012

Post autor: OlaMleko »

Najfajniesze wywiady ever :D Bartman i Winiar złapani chwilę po ostatnim gwizdku i ta radość jeszcze taka nieokiełznana i to cudowne :D Dzięki, panie Marcinie Lepa!! :D
Mam nadzieję,że ktoś wrzuci te wywiady później, ja przeoczyłam moment włączenia nagrywania
kibic_siatki
Posty: 2587
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Final Six 2012

Post autor: kibic_siatki »

Najlepszy mecz naszej drużyny na koniec turnieju. Wielkie brawa dla trenerów i zawodników! Jeśli chodzi o naszych zawodników to dojrzali- szczególnie Kurek i Bartman. Kurek ciągnął nam atak w każdym meczu- zasłużone MVP. Bartman dorównał Stanleyowi w finale: nawet po 2 kolejnych czapach nie stracił pewności siebie. Inna rzecz, że Stanley zagrał o klasę gorzej niż wczoraj. Żygadło zagrał bardzo dobrze- przeciwko niektórym zespołom jest dużo skuteczniejszy o Zagumnego. Mecz ten przypominał ten z PŚ 2011 r (z USA). Nie było widać braków z wczoraj: słabego atakującego i słabych w ataku środkowych.
W całym turnieju zagraliśmy jeden słaby set - pierwszy z Brazylią. Graliśmy o klasę lepiej od innych zespołów. Teraz najważniejsze aby utrzymać taką formę do końca olimpiady.
LUKASJUS
Posty: 85
Rejestracja: 1 cze 2009, o 13:55
Płeć: M

Re: Final Six 2012

Post autor: LUKASJUS »

A ja chyba muszę trochę ponażekać, nie wydaje wam się trochę wieśniackie nagrywanie (igłę jeszcze zrozumiem bo to na bloga i fajnie się to ogląda) komórką filmików przez Michała K.? Niedługo dojdzie do sytuacji, że cała nasza ekipa będzie wychodziła do dekoracji ze sprzętem nagrywającym :)
Awatar użytkownika
Skalar121
Posty: 384
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:17
Płeć: M

Re: Final Six 2012

Post autor: Skalar121 »

Wielkie gratulacje dla naszych zawodników, pokazali, że przynajmniej w tym turnieju nie było na nich mocnych, właściwie przez cały turniej grając równo i kontrolując sytuację.
Nawet w drugiej lidze Czarnych Radom się nie wstydzę!
Kurek7
Posty: 696
Rejestracja: 3 paź 2011, o 14:10
Płeć: M
Kontakt:

Re: Final Six 2012

Post autor: Kurek7 »

LUKASJUS pisze: [...] Niedługo dojdzie do sytuacji, że cała nasza ekipa będzie wychodziła do dekoracji ze sprzętem nagrywającym :)

Jak dla mnie to jeden może wejść z lodówką na plecach, drugi z mikrofalówką pod pachą, a trzeci z piecem na barana byle za każdym razem stali na tym najwyższym stopniu na podium :D :D :D :D
Ostatnio zmieniony 9 lip 2012, o 07:11 przez Kurek7, łącznie zmieniany 2 razy.
Polska biało-czerwoni... :)
daria-p-20
Posty: 45
Rejestracja: 18 kwie 2012, o 19:18
Płeć: K

Re: Final Six 2012

Post autor: daria-p-20 »

Jestem bardzo szczęśliwa bo jak tu się nie cieszyć, wygraliśmy z niezłym przeciwnikiem, pokazaliśmy że teraz należymy do faworytów igrzysk, pokazaliśmy naszą siłę i walczyliśmy do końca. Jeszcze parę niedociągnięć jest, ale do igrzysk jeszcze trochę czasu, ja dziś jestem wdzięczna Ruciakowi, jak on to robi, że wchodzi i zagrywa asy, niech nauczy resztę jak się serwuje ;) Bardzo fajnie się nasi cieszyli i super się ich oglądało. Ukłony dla trenera i wszystkich zawodników.
p.s. Teraz niestety wszyscy sobie przypomną o siatkarzach.Oby nie, bo nie lubię indolencji naszych pseudodziennikarzy, którzy zadają pytania nie mając zielonego pojęcia o siatkówce i co gorsze co chwila nawiązują do naszych kopaczy.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Final Six 2012

Post autor: OlaMleko »

daria-p-20 pisze: Teraz niestety wszyscy sobie przypomną o siatkarzach.Oby nie, bo nie lubię indolencji naszych pseudodziennikarzy, którzy zadają pytania nie mając zielonego pojęcia o siatkówce i co gorsze co chwila nawiązują do naszych kopaczy.
DOKŁADNIE TAK. To jest straszliwie żenujące doświadczenie, oglądać inteligentnych siatkarzy w rozmowie z jakąś "śniadaniową" redaktorzyną, czy inną "gwiazdą", która zazwyczaj zajmuje się polityką,a teraz nagle udaje, że wie o czym mówi, chociaż pytania ktoś jej spisał na podkładce... Dlatego ja już nawet nie oglądam tych wywiadów, jeśli wiem,że będą do kitu.
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Final Six 2012

Post autor: Hirako »

Nasi pseudo-kopacze choćby przegrali z San Marino to i tak będą bardziej popularni i wspierani przez kibiców, siatkarze zawsze w ich cieniu THIS IS POLAND! :]
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Final Six 2012

Post autor: hugo »

Liczę, że jak zadomowimy się już na dobre na szczycie to posprzątamy w europejskiej i światowej siatkówce, bo tak dalej być nie może.Skandaliczne sędziowanie, faworyzowanie gospodarzy, marketingowe dno i chaos organizacyjny na prawie każdym turnieju.
\
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Final Six 2012

Post autor: grzegorzg »

Wielkie gratulacjie!!!!!
Ten mecz dla mnie był cezurą po przekroczeniu której ja, marny kibic, nie przepadający na dodatek za trenerem i kilkoma zawodnikami, muszę powiedzieć - to naprawdę jest sukces !
I tak naprawdę te moje antypatie są zupełnie nieważne, może nawet niezasłuzone. W końcu Anastasi udowodnił ,że na siatkówce zna się on a nie ja ;) I nie będę miał mu za złe, jeśli to przekonanie będzie podtrzymywał.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Final Six 2012

Post autor: dreamer »

WOW!!!
Musiało naprawdę stać się coś wielkiego, skoro forumowe sokoły - zawsze wzrokiem cięte na naszą "medialną twarz PZPSu" tym razem nie zwróciły nawet uwagi na brak nieodłącznych okularów.

Dla mnie największym wydarzeniem jest to, że Żygadło pokazał, że jest nieprzypadkowo pierwszym rozgrywającym w kadrze.

Pozwolę sobie pogratulować sukcesu całej naszej drużynie. Rozumiem, że ci którzy odmawiają mi tego prawa i tak za chwilę się odezwą (normalna kolej rzeczy: stół i nożyce - resztę sobie samo dopowiedzcie).

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Final Six 2012

Post autor: azsiak88 »

Na naszych oczach rodzi się drużyna i to drużyna która jeszcze nie jest "skończona", tylko może grać jeszcze lepiej choćby za sprawą tego, że kadra jest młoda, a mózgami drużyny są doświadczeni, w pełni uzupełniający się rozgrywający. To jest ewenement, że potrafimy z jednym rozgrywaczem wygrać półfinał a z drugim finał. Ewenemet drugi - zawodnicy zadaniowi wchodzą na zagrywkę i nie psują (Ruciak, Jarosz), mało tego - zdobywają asy na wagę setów i meczów ( mecze w grupie eliminacyjnej i sam turniej F6).
Ewenement trzeci - gramy w finale i psychika na jakim poziomie.
Ewenemet czwarty - to co zrobił w ciągu roku Andrea Anastasi brąz --->brąz--->srebro--->złoto---->......nie zapeszajmy :)
Dziękuję Drużyno :)
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
SENIOR
Posty: 114
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 22:46
Płeć: M

Re: Final Six 2012

Post autor: SENIOR »

Z łezką w oku oglądałem finałowy mecz, który zapewnił nam awans na światowy szczyt siatkarzy.
Ucieszyłem się tym bardziej, że pokonanym zespołem okazała się reprezentacja USA.
Odpowiem dlaczego. Otóż przed wielu, wielu laty, miałem okazję sędziować jako sędzia II towarzyski mecz Polski ze Stanami Zjednoczonymi. Nasz zespół, wówczas jeszcze mistrz świata i mistrz olimpijski przegrał niespodziewanie 1:3
Był to ostatni sprawdzian przed mistrzostwami świata w Rzymie, gdzie niestety nasz zespół zamiast walki o medale, rywalizował o miejsca 5-8.
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Final Six 2012

Post autor: hugo »

@Senior

Czy siatkarze w tamtych lata grali w Spodku?
\
Awatar użytkownika
Sigurdsson
Posty: 76
Rejestracja: 27 kwie 2012, o 08:18
Płeć: M

Re: Final Six 2012

Post autor: Sigurdsson »

Trudno, naprawdę trudno doszukać się mankamentów w grze reprezentacji Polski. Czy tak wygląda siatkarski ideał? Nie można uciec od porównania z Brazylijczykami w ich najlepszych latach. Wielkie słowa uznania. Sztab wspaniale rozpracował przeciwnika - gdzie w tym meczu byli tak chwaleni (nie bez podstaw) przyjmujący Matt Anderson czy Sean Rooney, środkowi Holmes i Lee. W zespole amerykańskim jedynie kapitan Stanley grał na dobrym poziomie. Mecz do wielokrotnego oglądania, tak jak ten o 3 miejsce w ME z Rosjanami. Można z pełnym przekonaniem że Polska ten turniej wygrała z przewagą kilku długości, walczyła jak Tyson w najlepszych latach - szybko, potężnie i bezlitośnie.

Jeden minus - wpuszczanie polsatu do szatni po zwycięstwie było niepotrzebne, to tak jakby zaprosić reporterów do własnego domu. W końcu Ci ludzie będą teraz sportowym (i nie tylko) wzorem dla młodych siatkarzy. Trochę to popsuło ten pozytywny wizerunek. Nie zrozumcie mnie źle nie odbieram im prawa do zabawy, picia, dyskotek i innych przyjemności cielesnych (gdyż są to ich prywatne wybory) a o to że zgoda na kamerę w środku musiała wypłynąć od nich ew. kierownika drużyny. Tutaj nie zachowano zdrowego rozsądku i trzeźwości umysłu.
Darowizna na rzecz Stowarzyszenia Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia
Bank Millenium S.A.
03 1160 2202 0000 0000 6017 6058 PLN

http://hospicjum.lublin.pl/zaangazuj-sie/
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Final Six 2012

Post autor: krzysiu »

Graliśmy znakomite zawody , a sam mecz finałowy był jednym z najlepszych z ostatniej dekady w naszym wykonaniu. Tylko pamiętajmy , że na IO może przyjść jeden słabszy dzień tak jak w LS z Bułgarią i odpadniemy wtedy w ćwierćfinale. Dla mnie na IO najważniejszy będzie ćwierćfinał jeśli go wygramy to mamy wg.mnie pewny medal.
ewcia0133
Posty: 99
Rejestracja: 15 cze 2011, o 09:53
Płeć: K

Re: Final Six 2012

Post autor: ewcia0133 »

piękniej być nie mogło. Wielkie gratulacje dla chłopaków! aż łza w oku się zakręciła..
Cztery imprezy i cztery medale, WOW! Teraz jeszcze tylko podium na Igrzyskach i rok 2012 będzie należał dla Polaków :)
rocky
Posty: 1164
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Final Six 2012

Post autor: rocky »

Co ten Żygadło. Może jak AA da szansę Bąkiewiczowi to będziemy mieli drugiego Winiarskiego?xd
szakal21
Posty: 41
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 11:56
Płeć: M

Re: Final Six 2012

Post autor: szakal21 »

wybiera sie ktos na Okecie? szukam chetnych :)
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Final Six 2012

Post autor: adi_tiger »

Slychac glosy krytyki wzgledem bulgarskich kibicow, ktorzy nawet podczas dekoracji gwizdali. A co bylo podczas finalu ligi mistrzow i kibicow skry?
Be3
Posty: 31
Rejestracja: 4 cze 2012, o 11:36

Re: Final Six 2012

Post autor: Be3 »

LUKASJUS pisze:A ja chyba muszę trochę ponażekać, nie wydaje wam się trochę wieśniackie nagrywanie (igłę jeszcze zrozumiem bo to na bloga i fajnie się to ogląda) komórką filmików przez Michała K.? Niedługo dojdzie do sytuacji, że cała nasza ekipa będzie wychodziła do dekoracji ze sprzętem nagrywającym :)
"Wieśniackie"?? A nie przyszło Ci do głowy, że być może Michał K. nagrywał dla Igły i ku uciesze wielu osób śledzących wspomnianego bloga? Piszesz, że fajnie się to ogląda, więc nie zapominaj, że tego typu materiały nie układają się same na pstryknięcie palcami, wiadomo- żeby zmontować 10min. czegoś ciekawego, potrzeba sporo więcej filmu (bo szumy, obraz, itp.) ;) . Jak dla mnie przyjemne, że Igła okiem kamery pokazuje od wewnątrz tę dyscyplinę i towarzyszące jej emocje.

A tak w ogóle, to GRATULACJE PANOWIE!
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Final Six 2012

Post autor: OlaMleko »

Bardzo ładne zachowanie Prezia, cały milion zostawia drużynie :) Mam nadzieję,że ten fakt również zostanie w mediach szeroko ogłoszony i może KTOŚ KIEDYŚ weźmie przykład z - na pewno nie idealnego, ale myślę,że wiele zarzucić nie możemy - PZPS.

A co do narzekań kilka postów wyżej (że niby pokazanie szatni było w złym guście.... -_-) - a co takiego zobaczyliśmy? Skaczących z radości siatkarzy popijających szampana. Zalanych w trupa? Nie. Sikających na podłogę? Nie. Czystą radość zakrapianą JAKŻE ZASŁUŻONYM szampanem. Także bez przesady.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”