RALS okienko transferowe

damian albion
Posty: 340
Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
Płeć: M

RALS okienko transferowe

Post autor: damian albion »

Myślę, że czas zacząć mysleć o nowym sezonie! Transferach, wzmocnieniach, odejściach, przejściach, wypożyczeniach, castingach itp. itd. :)

Albion team ogłasza nabór do drużyny na nowy sezon, szukamy zawodników na każdą pozycję bez względu na wiek, doświadczenie, płeć, kolor skóry... żadnej dyskryminacji!!! :) Ktokolwiek pragnie zmienić otoczenie, czuje się niedoceniony, albo chce podjąć trudne wyzwanie gry w Albion teamie, zapraszam do rozmowy na privie, na finałach, w sękatej, telefonicznie, na maila, listownie (jedynie telepatycznie nie potrafię się komunikować). Gramy w poniedziałki i chętnych zapraszam na treningi (po wcześniejszym umówieniu się) do końca czerwca.

Pozdrawiam
DP

PS trzeba się spieszyć bo Leśne Dziady aktywnie przeczesują rynek ;)
Marek
Posty: 77
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 07:21
Płeć: M

Re: RALS okienko transferowe

Post autor: Marek »

Witam...
LEON INTERNET RYBNIK szuka zawodnika na pozycję "Libero"...
Walczymy o najwyższe miejsca w Naszej Lidze, jednocześnie nie zapominając o dobrej atmosferze w drużynie, zabawie i koleżeństwie.
Jeśli ktoś chciałby z nami pograć to proszę o kontakt na priv, lub tel. (mój tel. dostępny na stronie RALS).

Pozdrawiam

Marek Marchel.
Awatar użytkownika
tados
Posty: 434
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:46
Płeć: M
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: RALS okienko transferowe

Post autor: tados »

Żeby dostać się drużyny Leśnych (…) to trzeba spełnić wysokie wymagania:
Wiekowe…
Wagowe…
No i nieposzlakowana przeszłość 8-)
A co do celów sportowych to nie ukrywam, ze stawiamy sobie cele bardzo perspektywiczne (trzeba patrzeć w przyszłość a nie skupiać się na teraźniejszości).
Cel główny to utrzymanie w III lidze ;)
http://liga.miastorybnik.pl (zgoda administratora)
Wiacek83
Posty: 120
Rejestracja: 16 gru 2007, o 11:55
Płeć: M

Re: RALS okienko transferowe

Post autor: Wiacek83 »

No to jak? Kto i gdzie? Jakieś zmiany w składach?
Volley16
Posty: 5
Rejestracja: 17 mar 2012, o 03:53
Płeć: M

Re: RALS okienko transferowe

Post autor: Volley16 »

Właśnie i to bardzo ciekawe :) kto pozyskał nowych zawodników ? :)) albo kto gdzieś przeszedł ;) ?
Awatar użytkownika
DawcioKMPS
Posty: 140
Rejestracja: 6 paź 2007, o 12:28
Płeć: M
Kontakt:

Re: RALS okienko transferowe

Post autor: DawcioKMPS »

Impacto prawdopodobnie 2 wzmociniena na srodku i ataku z gorzyczek ale narazie tylko prawdopodobnie :P
..Impacto LKS Chałupki..
Awatar użytkownika
rals
Posty: 107
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:57
Płeć: M

Re: RALS okienko transferowe

Post autor: rals »

Witajcie ! Jestem młodym dobrze zapowiadającym sie przyjmującym, cały czas się rozwijam, szukam ekipy która mnie przygarnie. Mam małe wymagania tzn. transport z domu na mecze i treningi, kolacje w Sękatej ze złocistym ( może byc inny równie atrakcyjny lokal ale z renomą siatkarską ), z mojej strony gwarantuje niezapomniane wrażenia z meczy oraz super atmosferę wraz ze szczyptą uszczypliwości w stosunku do mniej sprawnych oraz młodszych kolegów :-), najchętniej zasilił bym szeroką ławkę LESNYCH DZIADKÓW, ale oni są poza zasięgiem (na razie ). Czekam na propozycje. Pozdrawiam
Wiacek83
Posty: 120
Rejestracja: 16 gru 2007, o 11:55
Płeć: M

Re: RALS okienko transferowe

Post autor: Wiacek83 »

Z tego co wiem RALS, to najlepiej Ci będzie tam gdzie spędziłeś poprzedni sezon :D
Awatar użytkownika
tados
Posty: 434
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:46
Płeć: M
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: RALS okienko transferowe

Post autor: tados »

Ale Leśne Dziadki również zapraszają !!!
zwłaszcza, że z Żor będzie chyba silna grupa, więc może jakiś autobus klubowy ;)
http://liga.miastorybnik.pl (zgoda administratora)
Lukasz_Catering
Posty: 490
Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: RALS okienko transferowe

Post autor: Lukasz_Catering »

Catering Parys Rydułtowy
Przybyli: 4 zawodników Olimpii Rybnik - 3 przyjmujących i środkowy oraz 2 zawodników OKiS Gaszowice - rozgrywający i libero
Ubyli: przyjmujący i atakujący odeszli do nowej drużyny z Marklowic
Jar-Trans Fox Pszów!
CaMeLoTh
Posty: 423
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 16:06
Płeć: M

Re: RALS okienko transferowe

Post autor: CaMeLoTh »

Drużyna Kredyty Chwilówki w związku z rezygnacją części zawodników szuka zawodników na praktycznie każdą pozycję ze szczególnym naciskiem na atak i środek bloku. Mile widziani zawodnicy, którzy będą realnym wzmocnieniem drużyny i którym będzie się chciało przyjeżdżać na treningi i mecze. Oferujemy miłą atmosferę, arcyciekawe towarzystwo, walkę o awans do 1 ligi i przede wszystkim brak opłat za salę :D
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
ODPOWIEDZ

Wróć do „Siatkówka amatorska”