[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

RALS - Typer 2012/2013

RALS - Typer 2012/2013

Postby Zorro » 20 Sep 2012, o 09:00

Witam rozpoczynamy typowanie nowego sezonu,jako,że mamy zmiany w ilości meczy do rozegrania podczas jednej kolejki,teraz będzie ich 14 ,proponuję następujące zasady punktacji:
1- trafnie wytypowany wynik - 3 pkt.
2- trafnie wytypowany zwycięzca- 1 pkt.
3 - bonus za 9 trafnie wytypowanych wyników - 10 pkt. ( do negocjacji )
Ponadto:
a - typować można do godziny rozpoczęcia danego meczu
b - mecze zakończone w.o. - nie będą się liczyły do punktacji
c - mecze w których nastąpi nagła zmiana gospodarza - nie będą się liczyły do punktacji
d - gracz typer ,który opuści 3 kolejki z rzędu w typowaniu zostanie usunięty z listy
e - mecze zaległe zostaną doliczone do danej kolejki w odpowiednim czasie :)
f - w przypadku równej ilości punktów o kolejności decyduje większa liczba trafionych meczy,następnie liczba przyznanych bonusów
Prośba ,aby przy typowaniu korzystać z zestawu meczów ,który będzie podany ,metodą kopiuj - wklej,znacznie ułatwia to pracę.Jeżeli ktoś ma coś do dodania zapraszam, punkt 3 można po uzgodnieniach zmienić. Jako,że pierwsza kolejka obejmuje 10 meczy,bonus przyznany będzie za 7 trafnie wytypowanych spotkań.
Oto zestaw 1 termin
I liga
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M


Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby damian albion » 20 Sep 2012, o 09:16

mam chwilkę to zacznę :)

I liga
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:0
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 2:3
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:2
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:1
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:0
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:0
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:0
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
Last edited by damian albion on 20 Sep 2012, o 09:45, edited 1 time in total.
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby tados » 20 Sep 2012, o 09:44

Biorąc pod uwagę doniesienia o ustawianiu meczy w lidze przez zawodników typujących wyniki (np. w lidze włoskiej, w naszej 2 lidze itd.) 8-)
Proponuję by typujący nie mógł obstawiać meczu z udziałem swojej drużyny...
http://liga.miastorybnik.pl (zgoda administratora)
User avatar
tados
 
Posts: 434
Joined: 1 Sep 2007, o 08:46
Location: Rybnik
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby damian albion » 20 Sep 2012, o 09:55

:) w pierwszej też ustawiają :) i to na potęgę! zwłaszcza ekipy z południowych dzielnic Rybnika :)
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Simon_says » 20 Sep 2012, o 11:31

Eeee tam - jak nie będę mógł ustawiać meczy, to wcale nie popunktuję w typerze ;) A poważnie, uważam, że przyznawanie bonusów nie powinno się odbywać w kolejkach - bo nie zawsze jest tak, że gra cała liga (2 grupa II ligi ma "okienka"), do tego dochodzą mecze przełożone, walkowery, itp i trafienie 9 na 10 a 9 na 14 to jest różnica. Sądzę, że dobrym wyjściem byłoby przyznawanie punktów bonusowych za mecze rozegrane w danym tygodniu - jeżeli ktoś trafnie wytypuje np. 75% meczów w danym tygodniu - bonusa mu! Zorro nie będzie miał zamieszania z przełożonymi meczami, wszystko z tygodnia na tydzień będzie jasne i klarowne.
Czas na kobiecą siatkówkę! - http://www.mkszorza.pl
User avatar
Simon_says
 
Posts: 302
Joined: 23 Sep 2007, o 19:19
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby fubus007 » 20 Sep 2012, o 18:56

I liga
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:1
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 3:2
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:2
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:1
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 2:3
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:1
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:1
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:1
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik2:3
NORD Świerklany RO-JO Team
User avatar
fubus007
 
Posts: 52
Joined: 27 Feb 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby jedynkowicz » 20 Sep 2012, o 19:29

Cześć.
I liga
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:2
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 3:1
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:2
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:2
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:2
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:1
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:2
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 2:3
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
powodzenia Typerzy !! ;)
pozdrawiam
User avatar
jedynkowicz
 
Posts: 82
Joined: 2 Oct 2008, o 19:57
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby ursinio » 20 Sep 2012, o 19:47

Witam w nowym sezonie :D
Moje typy :
I liga
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:1
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 1:3
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 0:3
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:0
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:0
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:1
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:1

Pozdro
ursinio 8-)
ursinio
 
Posts: 248
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Kamiljan » 20 Sep 2012, o 19:59

Dobry wieczór chciałbym oznajmić, że nie potrzebnie typujecie, to ja w tym sezonie wygrywam typera. Mam znajomości w tylu drużynach i sobie wszystko poustawiam.

24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:0
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 1:3
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:1
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:0
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:1
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:1
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2

Pozdrawiam
Mały
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...

Pozdrawiam
Mały
Kamiljan
 
Posts: 283
Joined: 25 Sep 2008, o 23:06
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby maqu » 20 Sep 2012, o 21:45

I liga
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik x : x VT Nędza
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1 : 3 Beer Team Rybnik
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 0 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory 1 : 3 Jar-Trans Fox Pszów
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II 3 : 0 KS Volley Katowice
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski 3 : 1 Dach Decker Victoria Pilchowice
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice 3 : 0 Albion Team – gramy dla Kuby
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki 3 : 0 Jedynka Jankowice III
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 0 Kuźnia Raciborska
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec 3 : 1 Eks Żernica II Team
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy 3 : 2 Fundacja Elektrowni Rybnik
maqu
 
Posts: 150
Joined: 9 Nov 2009, o 17:46
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby novotny » 20 Sep 2012, o 22:04

24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik 3:1 VT Nędza
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1 Beer Team Rybnik
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans 3:0 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory 3:0 Jar-Trans Fox Pszów
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II 3:1 KS Volley Katowice
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski 3:0 Dach Decker Victoria Pilchowice
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice 3:0 Albion Team – gramy dla Kuby
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki 2:3 Jedynka Jankowice III
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0 Kuźnia Raciborska
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec 1:3 Eks Żernica II Team
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy 3 : 1 Fundacja Elektrowni Rybnik
novotny
 
Posts: 30
Joined: 16 Dec 2011, o 12:49

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Zorro » 21 Sep 2012, o 22:23

Witam , doszedł jeden mecz ,który zostanie rozegrany awansem,więc proszę edytować swoje typy a nie zakładać nowego posta:
Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik
Simon pomysł dobry nawet bardzo i ułatwiający życie ,ale co będzie jak w jednej kolejce rozegramy tylko 5 terminów i to w roli głównej z faworytami,wszyscy bonusa :) prawdopodobnie. Mam to ogarnięte po zeszłym typerze i zostaniemy tak jak było,czyli mecze liczą się do danej kolejki,tylko pytanie ,za ile meczy na 14 bonusa 8 ??? 9 ??? - 75 % to wychodzi 10 i pół mecza ,patrząc na miniony sezon; to na 12 spotkań najwięcej było 6 trafnych czyli 50 %,nikt ani razu nie trafił 7 meczy,więc myślę ,że 9 to dobra cyfra :) sam nie wiem czemu :)
Łukasz_Catering spotkamy się na Waszym meczu z FER i sobie pogadamy.
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby wiesx » 22 Sep 2012, o 10:11

I liga
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:1
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 1:3
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:1
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:0
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:0
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:0
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
wiesx
 
Posts: 139
Joined: 21 Sep 2012, o 10:07
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Gasior23 » 22 Sep 2012, o 11:01

I liga
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:0
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 3:1
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:2
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:2
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:0
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:0
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:0
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
MARAT Rybnik
Gasior23
 
Posts: 99
Joined: 22 Sep 2012, o 10:59

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby dancio » 22 Sep 2012, o 12:16

I liga
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:2
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 3:1
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 2:3
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:1
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:2
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 0:3
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:0
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:0
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:0
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 2:3
Albion Team
dancio
 
Posts: 191
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby PiotrekJ » 22 Sep 2012, o 19:15

Czołem wszystkim po długiej przerwie :D
Czas podać typy żeby nie zapomnieć jutro :P

24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:1
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 1:3
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:2
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:1
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:0
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:1
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:1
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
User avatar
PiotrekJ
 
Posts: 255
Joined: 20 Sep 2011, o 16:46
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Lukasz_Catering » 22 Sep 2012, o 19:36

Pora sprawdzić czy pamiętam jak to jeszcze się typowało... :D

24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 2:3
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 1:3
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 1:3
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:2
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:0
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:1
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:1
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0

Te nowe drużyny to jedna wielka niewiadoma ;) po 3 kolejkach będzie wiadomo mniej więcej co prezentują i nie będą to wtedy typy "w ciemno" ;)
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Wiacek83 » 22 Sep 2012, o 20:29

wchodzę w to w tym sezonie...skupię się tylko na I lidze, bo słabo znam resztę...
Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:1
Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 1:3
Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:1
Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:2
Wiacek83
 
Posts: 120
Joined: 16 Dec 2007, o 11:55
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby szrama » 23 Sep 2012, o 10:05

24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:1
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 1:3
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 1:3
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:1
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 1:3
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:1
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 1:3
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
User avatar
szrama
 
Posts: 170
Joined: 21 Sep 2009, o 19:00
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Adas » 23 Sep 2012, o 11:16

24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:1
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 1:3
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 2:3
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:0
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:2
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 2:3
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:1
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:2
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
Adas
 
Posts: 1
Joined: 23 Sep 2012, o 11:12
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby janek » 23 Sep 2012, o 11:29

24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:0
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 1:3
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:2
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:2
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:0
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:1
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:1
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 2:3
janek
 
Posts: 8
Joined: 23 Sep 2012, o 11:25
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby plutek21 » 23 Sep 2012, o 13:42

24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:0
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 1:3
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 2:3
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:0
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:1
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:1
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:1
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 2:3
plutek21
 
Posts: 45
Joined: 21 Sep 2011, o 21:52
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby DADA1979 » 23 Sep 2012, o 19:57

24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:1
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 3:2
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:2
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:0
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 2:3
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:2
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:1
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:1
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:0
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
User avatar
DADA1979
 
Posts: 238
Joined: 14 Dec 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Jaro84 » 23 Sep 2012, o 20:21

24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:1
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 1:3
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 1:3
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:1
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 2:3
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:0
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:2
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:1
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
Jaro84
 
Posts: 31
Joined: 20 May 2009, o 23:17
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Gunther » 23 Sep 2012, o 21:26

24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:0
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 3:1
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 2:3
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:1
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:1
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:1
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:2
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
Gunther
 
Posts: 118
Joined: 20 Sep 2007, o 20:05
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby CaMeLoTh » 23 Sep 2012, o 21:30

24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:1
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 1:3
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 1:3
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:1
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:2
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 2:3
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:2
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 2:3
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
CaMeLoTh
 
Posts: 423
Joined: 11 Sep 2007, o 16:06
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby coolfon » 23 Sep 2012, o 22:04

24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:1
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 1:3
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 2:3
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:1
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III przełożony
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:1
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:2
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
coolfon
 
Posts: 211
Joined: 14 Feb 2010, o 17:53
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby ptak » 24 Sep 2012, o 07:09

Witam, czas na typy:

24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:1
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 3:2
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 2:3
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:1
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:2
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:1
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:1
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:1
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
ptak
 
Posts: 61
Joined: 6 May 2010, o 01:33
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby WICEK » 24 Sep 2012, o 07:58

Witka !!!
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:1
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 1:3
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 1:3
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:0
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:1
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:2
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 1:3
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
WICEK
 
Posts: 170
Joined: 3 Sep 2007, o 13:12
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby kevin » 24 Sep 2012, o 08:47

nowy sezon nowe wyzwanie dla Kevina TYPER :D
powodzenia wszystkim życzę :) !!!

24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:0
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 3:2
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 2:3
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:1
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:2
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:0
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:1
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 1:3
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
NORD Świerklany RO-JO Team
kevin
 
Posts: 87
Joined: 1 Nov 2009, o 09:57
Płeć: M

Next

Return to Siatkówka amatorska

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest