RALS - Typer 2012/2013

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby kevin » 1 Oct 2012, o 07:57

.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate_TKKF Pawłowice - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
3.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Leon Internet Rybnik 2:3
3.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Beer Team Rybnik 3:2
3.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
4.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jedynka Jankowice II 0:3
5.10 piątek 18:30 VT Nędza - OKiS Gaszowice 3:0
II liga grupa A
1.10 poniedziałek 18:45 Albion Team - gramy dla Kuby - Edytor Suszec 3:1
2.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
4.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 0:3
5.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kredyty Chwilówki Rybnik 0:3
II liga grupa B
1.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Old Stars 3:1
4.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Volleyball Marklowice 1:3
5.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - No Pain Żory 3:1
NORD Świerklany RO-JO Team
kevin
 
Posts: 87
Joined: 1 Nov 2009, o 09:57
Płeć: M


Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby rkmarcin » 1 Oct 2012, o 08:21

I liga
1.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate_TKKF Pawłowice - Jarbud Rybnik Piaski 0:3
3.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Leon Internet Rybnik 1:3
3.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Beer Team Rybnik 3:1
3.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
4.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jedynka Jankowice II 0:3
5.10 piątek 18:30 VT Nędza - OKiS Gaszowice 3:0
II liga grupa A
1.10 poniedziałek 18:45 Albion Team - gramy dla Kuby - Edytor Suszec 1:3
2.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
4.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 0:3
5.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kredyty Chwilówki Rybnik 0:3
II liga grupa B
1.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Old Stars 3:0
4.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Volleyball Marklowice 3:1
5.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - No Pain Żory 3:2
T.S.EUROSKOK
rkmarcin
 
Posts: 134
Joined: 19 Mar 2009, o 23:28
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby wiesx » 1 Oct 2012, o 11:05

I liga
1.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate_TKKF Pawłowice - Jarbud Rybnik Piaski 0 : 3
3.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Leon Internet Rybnik 3 : 1
3.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Beer Team Rybnik 3 : 1
3.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
4.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jedynka Jankowice II 0 : 3
5.10 piątek 18:30 VT Nędza - OKiS Gaszowice 3 : 0
II liga grupa A
1.10 poniedziałek 18:45 Albion Team - gramy dla Kuby - Edytor Suszec 2 : 3
2.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0 : 3
4.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 0 : 3
5.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kredyty Chwilówki Rybnik 0 : 3
II liga grupa B
1.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Old Stars 3 : 0
4.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Volleyball Marklowice 3 : 1
5.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - No Pain Żory 3 : 0
wiesx
 
Posts: 139
Joined: 21 Sep 2012, o 10:07
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby maqu » 1 Oct 2012, o 14:43

I liga
1.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate_TKKF Pawłowice 1 : 3 Jarbud Rybnik Piaski
3.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów 3 : 2 Leon Internet Rybnik
3.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory 3 : 2 Beer Team Rybnik
3.10 środa 18:30 KS Volley Katowice 1 : 3 Dwójka Świerklany Projtrans
4.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice 0 : 3 Jedynka Jankowice II
5.10 piątek 18:30 VT Nędza 3 : 0 OKiS Gaszowice
II liga grupa A
1.10 poniedziałek 18:45 Albion Team 3 : 1 gramy dla Kuby - Edytor Suszec
2.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice 0 : 3 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
4.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska 0 : 3 Strzelec Gorzyczki
5.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III 0 : 3 Kredyty Chwilówki Rybnik
II liga grupa B
1.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik 3 : 0 Old Stars
4.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia 3 : 0 Volleyball Marklowice
5.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki 3 : 2 No Pain Żory

a tutaj są typy od wrony, który jest na wakacjach:
I liga
1.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate_TKKF Pawłowice 3 : 2 Jarbud Rybnik Piaski
3.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1 Leon Internet Rybnik
3.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory 3 : 2 Beer Team Rybnik
3.10 środa 18:30 KS Volley Katowice 1 : 3 Dwójka Świerklany Projtrans
4.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice 0 : 3 Jedynka Jankowice II
5.10 piątek 18:30 VT Nędza 3 : 1 OKiS Gaszowice
II liga grupa A
1.10 poniedziałek 18:45 Albion Team 2 : 3 gramy dla Kuby - Edytor Suszec
2.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice 2 : 3 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
4.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska 0 : 3 Strzelec Gorzyczki
5.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III 3 : 1 Kredyty Chwilówki Rybnik
II liga grupa B
1.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik 3 : 1 Old Stars
4.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia 3 : 2 Volleyball Marklowice
5.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki 3 : 2 No Pain Żory
maqu
 
Posts: 150
Joined: 9 Nov 2009, o 17:46
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby maqu » 1 Oct 2012, o 14:44

I liga
1.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate_TKKF Pawłowice 1 : 3 Jarbud Rybnik Piaski
3.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów 3 : 2 Leon Internet Rybnik
3.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory 3 : 2 Beer Team Rybnik
3.10 środa 18:30 KS Volley Katowice 1 : 3 Dwójka Świerklany Projtrans
4.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice 0 : 3 Jedynka Jankowice II
5.10 piątek 18:30 VT Nędza 3 : 0 OKiS Gaszowice
II liga grupa A
1.10 poniedziałek 18:45 Albion Team 3 : 1 gramy dla Kuby - Edytor Suszec
2.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice 0 : 3 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
4.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska 0 : 3 Strzelec Gorzyczki
5.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III 0 : 3 Kredyty Chwilówki Rybnik
II liga grupa B
1.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik 3 : 0 Old Stars
4.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia 3 : 0 Volleyball Marklowice
5.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki 3 : 2 No Pain Żory

a tutaj są typy od wrony, który jest na wakacjach:
I liga
1.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate_TKKF Pawłowice 3 : 2 Jarbud Rybnik Piaski
3.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1 Leon Internet Rybnik
3.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory 3 : 2 Beer Team Rybnik
3.10 środa 18:30 KS Volley Katowice 1 : 3 Dwójka Świerklany Projtrans
4.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice 0 : 3 Jedynka Jankowice II
5.10 piątek 18:30 VT Nędza 3 : 1 OKiS Gaszowice
II liga grupa A
1.10 poniedziałek 18:45 Albion Team 2 : 3 gramy dla Kuby - Edytor Suszec
2.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice 2 : 3 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
4.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska 0 : 3 Strzelec Gorzyczki
5.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III 3 : 1 Kredyty Chwilówki Rybnik
II liga grupa B
1.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik 3 : 1 Old Stars
4.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia 3 : 2 Volleyball Marklowice
5.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki 3 : 2 No Pain Żory
maqu
 
Posts: 150
Joined: 9 Nov 2009, o 17:46
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby DADA1979 » 1 Oct 2012, o 18:27

I liga
1.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate_TKKF Pawłowice 1 : 3 Jarbud Rybnik Piaski
3.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów 1 : 3 Leon Internet Rybnik
3.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory 3 : 2 Beer Team Rybnik
3.10 środa 18:30 KS Volley Katowice 0 : 3 Dwójka Świerklany Projtrans
4.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 0 Jedynka Jankowice II
5.10 piątek 18:30 VT Nędza 3 : 1 OKiS Gaszowice
II liga grupa A
1.10 poniedziałek 18:45 Albion Team 3 : 1 Edytor Suszec
2.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice 1 : 3 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
4.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska 1 : 3 Strzelec Gorzyczki
5.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III 0 : 3 Kredyty Chwilówki Rybnik
II liga grupa B
1.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik 2 : 3 Old Stars
4.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia 3 : 1 Volleyball Marklowice
5.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki 3 : 2 No Pain Żory
User avatar
DADA1979
 
Posts: 238
Joined: 14 Dec 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Lukasz_Catering » 1 Oct 2012, o 18:57

DADA1979 niestety, ale Twoje typy na poniedziałkowe mecze nie mogą być brane pod uwagę, typowałeś po rozpoczęciu spotkań ;/
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby DADA1979 » 1 Oct 2012, o 19:59

Hej, w tych spotkaniach jeszcze nawet nie wyszli na salę ( nie przesadzaj ) nie mam tam żadnych skałtów, a także nie ma transmisji w Polsacie Sport ;)
User avatar
DADA1979
 
Posts: 238
Joined: 14 Dec 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby BosSs » 1 Oct 2012, o 20:07

I liga

3.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów 3 : 2 Leon Internet Rybnik
3.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory 3 : 1 Beer Team Rybnik
3.10 środa 18:30 KS Volley Katowice 1 : 3 Dwójka Świerklany Projtrans
4.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice 0:3 Jedynka Jankowice II
5.10 piątek 18:30 VT Nędza 3 : 1 OKiS Gaszowice
II liga grupa A

2.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice 0 : 3 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
4.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska 0 : 3 Strzelec Gorzyczki
5.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III 0 : 3 Kredyty Chwilówki Rybnik
II liga grupa B
1.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik 3:1 Old Stars
4.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia 0:3 Volleyball Marklowice
5.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki 3:2 No Pain Żory
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby PiotrekJ » 1 Oct 2012, o 20:24

No w końcu udało się dodać te typy. Żeby nie było przed rozpoczęciem meczy zostały one wysłane do łukasza z cateringow.

liga
1.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate_TKKF Pawłowice - Jarbud Rybnik Piaski 3:1
3.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Leon Internet Rybnik 1:3
3.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Beer Team Rybnik 3:0
3.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
4.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jedynka Jankowice II 0:3
5.10 piątek 18:30 VT Nędza - OKiS Gaszowice 3:0
II liga grupa A
1.10 poniedziałek 18:45 Albion Team - gramy dla Kuby - Edytor Suszec 1:3
2.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
4.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 0:3
5.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kredyty Chwilówki Rybnik 0:3
II liga grupa B
1.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Old Stars 3:0
4.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Volleyball Marklowice 3:1
5.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - No Pain Żory 3:1
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
User avatar
PiotrekJ
 
Posts: 255
Joined: 20 Sep 2011, o 16:46
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby janek » 2 Oct 2012, o 16:58

I liga
1.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate_TKKF Pawłowice - Jarbud Rybnik Piaski--------
3.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Leon Internet Rybnik 3:1
3.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Beer Team Rybnik 1:3
3.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
4.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jedynka Jankowice II 1:3
5.10 piątek 18:30 VT Nędza - OKiS Gaszowice 3:0
II liga grupa A
1.10 poniedziałek 18:45 Albion Team - gramy dla Kuby - Edytor Suszec-------
2.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
4.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 1:3
5.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kredyty Chwilówki Rybnik 0:3
II liga grupa B
1.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Old Stars ------
4.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Volleyball Marklowice 3:1
5.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - No Pain Żory 3:1
janek
 
Posts: 8
Joined: 23 Sep 2012, o 11:25
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Zorro » 3 Oct 2012, o 00:11

!Aloha
!Hej, w tych spotkaniach jeszcze nawet nie wyszli na salę ( nie przesadzaj ) nie mam tam żadnych skałtów, a także nie ma transmisji w Polsacie Sport

Witam,jako ,że jestem pomagierem głównego liczącego typera ,uważam DADA , że Łukasz ma rację,Twoje typy na poniedziałek są nieważne. Nie wiem jaki był układ z PiotrkiemJ. Panowie mamy reguły w siatę,to mamy również w typerze,gdyby Łukasz zawalił sprawę z podaniem zestawu na ostatnią chwilę to co innego,podał sumiennie i każdy miał czas na typy.
Przyjaciele to jest zabawa,ale szanujmy tą pracę,którą ktoś wykonuje a nie musi.
!Adios!
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Zorro » 3 Oct 2012, o 00:32

Góra
Re: RALS - Typer 2012/2013
przez Zorro » 19 minut temu

!Aloha
!Hej, w tych spotkaniach jeszcze nawet nie wyszli na salę ( nie przesadzaj ) nie mam tam żadnych skałtów, a także nie ma transmisji w Polsacie Sport

Witam,jako ,że jestem pomagierem głównego liczącego typera ,uważam DADA , że Łukasz ma rację,Twoje typy na poniedziałek są nieważne. Nie wiem jaki był układ z PiotrkiemJ. Panowie mamy reguły w siatę,to mamy również w typerze,gdyby Łukasz zawalił sprawę z podaniem zestawu na ostatnią chwilę to co innego,podał sumiennie i każdy miał czas na typy.
Przyjaciele to jest zabawa,ale szanujmy tą pracę,którą ktoś wykonuje a nie musi.
!Adios!
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby DADA1979 » 3 Oct 2012, o 06:41

Lukasz_Catering wrote:DADA1979 niestety, ale Twoje typy na poniedziałkowe mecze nie mogą być brane pod uwagę, typowałeś po rozpoczęciu spotkań ;/

Jeszcze raz pisze mój czas typowania 18:27 , a mecze 18:30,18;45, 18,50 nie rozumiem waszego toku myślenia!!
User avatar
DADA1979
 
Posts: 238
Joined: 14 Dec 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Simon_says » 3 Oct 2012, o 06:57

Jeżeli DADA upiera się, że typował 3 min przed rozpoczęciem pierwszego meczu - to nie ma o czym mówić. U mnie na jego poście również jest godzina 18.27 - więc może Łukasz musi sobie sprawdzić ustawienia (już tu był ten temat poruszany, że czas wejścia posta różnił się o godzinę od właściwego - kwestia ustawień). Co do Piotrka - był problem z umieszczeniem na stronie typowania (serwer wywalał), więc przesłał swoje typy mailem do Łukasza i z pewnością zrobił to przed pierwszym meczem, bo w nim akurat grał :)
Czas na kobiecą siatkówkę! - http://www.mkszorza.pl
User avatar
Simon_says
 
Posts: 302
Joined: 23 Sep 2007, o 19:19
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby ursinio » 3 Oct 2012, o 09:05

I liga
1.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate_TKKF Pawłowice - Jarbud Rybnik Piaski
3.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Leon Internet Rybnik 3:1
3.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Beer Team Rybnik 0:3
3.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
4.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jedynka Jankowice II 0:3
5.10 piątek 18:30 VT Nędza - OKiS Gaszowice 3:1
II liga grupa A
1.10 poniedziałek 18:45 Albion Team - gramy dla Kuby - Edytor Suszec
2.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
4.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 0:3
5.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kredyty Chwilówki Rybnik 0:3
II liga grupa B
1.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Old Stars
4.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Volleyball Marklowice 1:3
5.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - No Pain Żory 3:1

Pozdro
ursinio
ursinio
 
Posts: 248
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Zorro » 3 Oct 2012, o 12:11

Przepraszam DADA , zwracam honor , faktycznie mecze były później rozpoczęte a nie o 18.00 , wszystko jest OK.
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby PiotrekJ » 3 Oct 2012, o 15:08

Simon_says wrote:Co do Piotrka - był problem z umieszczeniem na stronie typowania (serwer wywalał), więc przesłał swoje typy mailem do Łukasza i z pewnością zrobił to przed pierwszym meczem, bo w nim akurat grał :)

Dokładnie tak więc jeżeli trzeba mogę posłać nawet screena że zostało to wysłane przed meczami :P

a co do DADY również u mnie jest 18:27 :P
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
User avatar
PiotrekJ
 
Posts: 255
Joined: 20 Sep 2011, o 16:46
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby drwalu » 3 Oct 2012, o 21:18

Re: RALS - Typer 2012/2013

N
I liga
1.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate_TKKF Pawłowice - Jarbud Rybnik Piaski xx
3.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Leon Internet Rybnik xx
3.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Beer Team Rybnik xx
3.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans xx
4.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jedynka Jankowice II 2:3
5.10 piątek 18:30 VT Nędza - OKiS Gaszowice 3:1
II liga grupa A
1.10 poniedziałek 18:45 Albion Team - gramy dla Kuby - Edytor Suszec xx
2.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej xx
4.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 0:3
5.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kredyty Chwilówki Rybnik 0:3
II liga grupa B
1.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Old Stars xx
4.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Volleyball Marklowice 3:2
5.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - No Pain Żory 3:1

Pozdr
drwalu
 
Posts: 23
Joined: 4 Mar 2010, o 10:24
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Lukasz_Catering » 6 Oct 2012, o 15:52

Witam, witam. Podaję podsumowanie typer drugiej kolejki (wraz z rozegranym awansem meczem Catering-FER) i klasyfikację generalną.

Kolejka nr 2

1. Gunther 24(6)
pampel 24(6)
3. rkmarcin 22(6)
4. damian albion 20(5)
CaMeLoTh 20(5)
6. PiotrekJ 19(5)
7. Lukasz_Catering 19(4)
8. wiesx 18(5)
9. kevin 18(4)
10. Simon_Says 17(5)
11. Gasior23 17(4)
12. WICEK 17(3)
13. maqu 16(4)
rajchu 16(4)
15. fubus007 16(3)
novotny 16(3)
17. x_Mario_x 15(4)
18. ptak 15(3)
19. Kamiljan 15(2)
20. Zorro 14(3)
21. ursinio 13(3)
22. coolfon 13(2)
23. plutek21 12(2)
24. szrama 12(1)
25. BosSs 11(2)
wrona 11(2)
27. dancio 11(1)
28. Dada1979 9(1)
29. janek 8 (1)
30. drwalu 6(1)
31. jedynkowicz 1(0)
Adas 1(0)
Jaro84 1(0)
34. Wiacek83 0

Klasyfikacja generalna

1. dancio 44(8)
2. Gunther 40(10)
3. rkmarcin 36(10)
4. pampel 35(9)
damian albion 35(9)
6. wiesx 34(10)
7. Simon_Says 33(10)
8. Zorro 32(8)
9. kevin 32(7)
10. PiotrekJ 31(8)
11. CaMeLoTh 30(7)
Gasior23 30(7)
novotny 30(7)
14. fubus007 28(5)
15. Lukasz_Catering 27(5)
ptak 27(5)
17. maqu 26(6)
wrona 26(6)
19. coolfon 26(5)
20. Kamiljan 26(4)
21. WICEK 24(4)
plutek21 24(4)
szrama 24(4)
24. BosSs 23(5)
25. x_Mario_x 22(5)
26. ursinio 22(4)
27. Dada1979 19(3)
28. rajchu 16(4)
29. janek 16(2)
30. Adas 12(2)
31. jedynkowicz 11(2)
Jaro84 11(2)
33. Wiacek 8(2)
34. drwalu 6(1)
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Lukasz_Catering » 6 Oct 2012, o 16:11

Rozkład jazdy 3 kolejki :)

I Liga
8.10 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Beer Team Rybnik
9.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - VT Nędza
10.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dach Decker Victoria Pilchowice
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
12.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Artus Atlas Tours Żory
12.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów
II liga A
10.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice
11.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Eks Żernica II Team
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska
12.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
II liga B
8.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - No Pain Żory
8.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Volleyball Marklowice
11.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Impacto LKS Chałupki
11.10 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Silesia Lubomia
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby CaMeLoTh » 6 Oct 2012, o 17:24

I Liga
8.10 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Beer Team Rybnik 3:1
9.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - VT Nędza 3:1
10.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
12.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Artus Atlas Tours Żory 3:2
12.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 0:3
II liga A
10.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice 2:3
11.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Eks Żernica II Team 3:0
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 0:3
12.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
II liga B
8.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - No Pain Żory 1:3
8.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Volleyball Marklowice 1:3
11.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Impacto LKS Chałupki 2:3
11.10 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Silesia Lubomia 3:0
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
CaMeLoTh
 
Posts: 423
Joined: 11 Sep 2007, o 16:06
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby szrama » 6 Oct 2012, o 19:42

I Liga
8.10 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Beer Team Rybnik 3;1
9.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - VT Nędza 3;1
10.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3;1
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3;0
12.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Artus Atlas Tours Żory 3;0
12.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 0;3
II liga A
10.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice 1;3
11.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Eks Żernica II Team 3;0
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3;0
12.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3;0
II liga B
8.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - No Pain Żory 1;3
8.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Volleyball Marklowice 0;3
11.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Impacto LKS Chałupki 0;3
11.10 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Silesia Lubomia 0;3
User avatar
szrama
 
Posts: 170
Joined: 21 Sep 2009, o 19:00
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby x_Mario_x » 6 Oct 2012, o 20:23

I Liga
8.10 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Beer Team Rybnik 2:3
9.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - VT Nędza 3:0
10.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
12.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Artus Atlas Tours Żory 3:1
12.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
II liga A
10.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice 3:2
11.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Eks Żernica II Team 3:1
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3:2
12.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:2
II liga B
8.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - No Pain Żory 0:3
8.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Volleyball Marklowice 0:3
11.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Impacto LKS Chałupki 0:3
11.10 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Silesia Lubomia 2:3
Impacto LKS Chałupki - Mario "7"
x_Mario_x
 
Posts: 160
Joined: 16 Oct 2010, o 09:49
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby fubus007 » 6 Oct 2012, o 20:51

I Liga
8.10 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Beer Team Rybnik 3-1
9.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - VT Nędza 3-0
10.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-0
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
12.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Artus Atlas Tours Żory 3-1
12.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 0-3
II liga A
10.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice 3-2
11.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Eks Żernica II Team 3-0
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 1-3
12.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-2
II liga B
8.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - No Pain Żory 2-3
8.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Volleyball Marklowice 0-3
11.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Impacto LKS Chałupki 0-3
11.10 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Silesia Lubomia 1-3
NORD Świerklany RO-JO Team
User avatar
fubus007
 
Posts: 52
Joined: 27 Feb 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby pampel » 6 Oct 2012, o 22:34

I Liga
8.10 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Beer Team Rybnik 1:3
9.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - VT Nędza 3:0
10.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
12.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Artus Atlas Tours Żory 3:0
12.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 0:3
II liga A
10.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice 3:1
11.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Eks Żernica II Team 3:0
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 1:3
12.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
II liga B
8.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - No Pain Żory 0:3
8.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Volleyball Marklowice 0:3
11.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Impacto LKS Chałupki 1:3
11.10 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Silesia Lubomia 3:2
pampel
 
Posts: 24
Joined: 25 Sep 2012, o 17:25
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby novotny » 6 Oct 2012, o 23:30

I Liga
8.10 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Beer Team Rybnik 1:3
9.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - VT Nędza 3:1
10.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
12.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Artus Atlas Tours Żory 3:2
12.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 0:3
II liga A
10.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice 3:0
11.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Eks Żernica II Team 3:0
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3:0
12.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2:3
II liga B
8.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - No Pain Żory 3:1
8.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Volleyball Marklowice 1:3
11.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Impacto LKS Chałupki 0:3
11.10 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Silesia Lubomia 0:3
novotny
 
Posts: 30
Joined: 16 Dec 2011, o 12:49

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Gasior23 » 7 Oct 2012, o 12:55

I Liga
8.10 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Beer Team Rybnik 3:1
9.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - VT Nędza 3:2
10.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
12.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Artus Atlas Tours Żory 3:0
12.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 0:3
II liga A
10.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice 3:1
11.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Eks Żernica II Team 3:0
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3:0
12.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
II liga B
8.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - No Pain Żory 3:1
8.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Volleyball Marklowice 0:3
11.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Impacto LKS Chałupki 0:3
11.10 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Silesia Lubomia 0:3
MARAT Rybnik
Gasior23
 
Posts: 99
Joined: 22 Sep 2012, o 10:59

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby drwalu » 7 Oct 2012, o 15:12

I Liga
8.10 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Beer Team Rybnik 3:1
9.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - VT Nędza 3:1
10.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
12.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Artus Atlas Tours Żory 3:0
12.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
II liga A
10.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice 3:1
11.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Eks Żernica II Team 3:0
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3:0
12.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
II liga B
8.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - No Pain Żory 3:1
8.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Volleyball Marklowice 0:3
11.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Impacto LKS Chałupki 1:3
11.10 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Silesia Lubomia 0:3
drwalu
 
Posts: 23
Joined: 4 Mar 2010, o 10:24
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby jedynkowicz » 7 Oct 2012, o 15:12

I Liga
8.10 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Beer Team Rybnik 3:2
9.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - VT Nędza 3:1
10.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
12.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Artus Atlas Tours Żory 3:0
12.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
II liga A
10.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice 2:3
11.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Eks Żernica II Team 3:1
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3:1
12.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
II liga B
8.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - No Pain Żory 3:2
8.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Volleyball Marklowice 2:3
11.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Impacto LKS Chałupki 2:3
11.10 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Silesia Lubomia 3:2
User avatar
jedynkowicz
 
Posts: 82
Joined: 2 Oct 2008, o 19:57
Płeć: M

PreviousNext

Return to Siatkówka amatorska

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest