RALS - Typer 2012/2013

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby ursinio » 21 Oct 2012, o 14:06

I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3:0
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:0
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 1:3
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 3:2
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 3:1
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 0:3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 0:3
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3:1
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3:1
Pozdro
ursinio 8-)
ursinio
 
Posts: 248
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M


Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby ursinio » 21 Oct 2012, o 14:07

I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3:0
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:0
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 1:3
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 3:2
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 3:1
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 0:3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 0:3
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3:1
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3:1
Pozdro
ursinio 8-)
ursinio
 
Posts: 248
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby kevin » 21 Oct 2012, o 15:15

I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3:0
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:0
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 1:3
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 0:3
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 3:1
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 1:3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 1:3
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3:0
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3:0
NORD Świerklany RO-JO Team
kevin
 
Posts: 87
Joined: 1 Nov 2009, o 09:57
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby fubus007 » 21 Oct 2012, o 15:49

I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3-1
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2-3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3-0
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 1-3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3-2
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 3-2
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 0-3
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 3-1
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 0-3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 0-3
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3-0
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3-1
NORD Świerklany RO-JO Team
User avatar
fubus007
 
Posts: 52
Joined: 27 Feb 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby maqu » 21 Oct 2012, o 17:10

I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 0 Jar-Trans Fox Pszów
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice 3 : 0 Artus Atlas Tours Żory
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice 2 : 3 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II 3 : 1 Leon Internet Rybnik
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0 : 3 Jarbud Rybnik Piaski

II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik 3 : 1 Albion Team-gramy dla Kuby
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska 1 : 3 Jedynka Jankowice
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team 0 : 3 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III 3 : 1 Edytor Suszec

II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice 3 : 1 Catering Parys Rydułtowy
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik 0 : 3 Top Tens ZST Rybnik
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia 1 : 3 No Pain Żory
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki 3 : 1 Old Stars
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki 3 : 1 Jedynka Jankowice III
maqu
 
Posts: 150
Joined: 9 Nov 2009, o 17:46
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby coolfon » 21 Oct 2012, o 17:35

I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3-1
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2-3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3-1
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 0-3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3-1
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 1-3
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0-3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 0-3
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 3-1
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 1-3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 1-3
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3-1
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3-0
coolfon
 
Posts: 211
Joined: 14 Feb 2010, o 17:53
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby plutek21 » 21 Oct 2012, o 19:47

I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3:2
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:1
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 0:3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 3:1
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 0:3
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 1:3
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 1:3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 1:3
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3:0
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3:0
plutek21
 
Posts: 45
Joined: 21 Sep 2011, o 21:52
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby damian albion » 21 Oct 2012, o 20:06

liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 0 Jar-Trans Fox Pszów
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice 3 : 0 Artus Atlas Tours Żory
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice 3: 2 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II 3 : 0 Leon Internet Rybnik
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0 : 3 Jarbud Rybnik Piaski

II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik 1 : 3 Albion Team-gramy dla Kuby
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska 2 : 3 Jedynka Jankowice
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team 1 : 3 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III 0 : 3 Edytor Suszec

II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice 3 : 1 Catering Parys Rydułtowy
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik 0 : 3 Top Tens ZST Rybnik
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia 1 : 3 No Pain Żory
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki 3 : 0 Old Stars
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki 3 : 0 Jedynka Jankowice III
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Gunther » 21 Oct 2012, o 21:07

I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3:0
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:1
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 0:3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 2:3
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 3:2
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 3:1
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 0:3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 1:3
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3:1
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3:1
Gunther
 
Posts: 118
Joined: 20 Sep 2007, o 20:05
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby rkmarcin » 21 Oct 2012, o 22:42

I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3:1
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:0
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 0:3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 1:3
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 0:3
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 3:1
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 0:3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 1:3
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3:0
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3:0
T.S.EUROSKOK
rkmarcin
 
Posts: 134
Joined: 19 Mar 2009, o 23:28
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby szrama » 22 Oct 2012, o 08:24

I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3:1
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:1
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 0:3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 1;3
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 0:3
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 3:2
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 3:0
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 1:3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 2:3
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3:0
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3:1
User avatar
szrama
 
Posts: 170
Joined: 21 Sep 2009, o 19:00
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby pampel » 22 Oct 2012, o 09:33

I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 2;3
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:1
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 0:3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 0;3
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 1:3
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 0:3
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 1:3
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 0:3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 1:3
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3:0
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3:1
pampel
 
Posts: 24
Joined: 25 Sep 2012, o 17:25
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby jedynkowicz » 22 Oct 2012, o 11:23

I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3:0
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:1
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 1:3
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 3:2
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 3:1
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 0:3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 1:3
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3:1
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3:2
User avatar
jedynkowicz
 
Posts: 82
Joined: 2 Oct 2008, o 19:57
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby drwalu » 22 Oct 2012, o 11:29

I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3:1
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:1
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 0:3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 3:2
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 3:2
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 3:1
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 1:3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 1:3
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3:1
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3:2
drwalu
 
Posts: 23
Joined: 4 Mar 2010, o 10:24
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby CaMeLoTh » 22 Oct 2012, o 13:31

I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3:1
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:2
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 0:3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 1:3
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 2:3
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 3:1
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 0:3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 0:3
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3:1
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3:1
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
CaMeLoTh
 
Posts: 423
Joined: 11 Sep 2007, o 16:06
Płeć: M

Postby wiesx » 22 Oct 2012, o 14:37

Mam pytanie.
Czy mecz zaległy 24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III trzeba, można typować jeszcze raz. jest to mecz z I kolejki który już typowałem.
wiesx
 
Posts: 139
Joined: 21 Sep 2012, o 10:07
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby PiotrekJ » 22 Oct 2012, o 15:07

I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3:1
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:1
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 0;3
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 1:3
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 0:3
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 3:2
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 0:3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 1:3
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3:0
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3:1
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
User avatar
PiotrekJ
 
Posts: 255
Joined: 20 Sep 2011, o 16:46
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Lukasz_Catering » 22 Oct 2012, o 15:35

wiesx, nie musisz typować tego meczu na nowo, jeśli nie chcesz zmieniać typu :) pozdrawiam :)
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby wiesx » 22 Oct 2012, o 15:52

Ok. dzięki wielkie
wiesx
 
Posts: 139
Joined: 21 Sep 2012, o 10:07
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Kamiljan » 22 Oct 2012, o 16:04

I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3:0
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:1
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 0:3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3:2
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 3:2
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 0:3
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 3:2
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 1:3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 1:3
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3:1
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3:0
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...

Pozdrawiam
Mały
Kamiljan
 
Posts: 283
Joined: 25 Sep 2008, o 23:06
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby wrona » 22 Oct 2012, o 16:22

I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 1 Jar-Trans Fox Pszów
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice 3 : 1 Artus Atlas Tours Żory
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice 2 : 3 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II 3 : 1 Leon Internet Rybnik
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0 : 3 Jarbud Rybnik Piaski

II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik 3 : 1 Albion Team-gramy dla Kuby
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska 1 : 3 Jedynka Jankowice
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team 0 : 3 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III 3 : 2 Edytor Suszec

II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice 3 : 1 Catering Parys Rydułtowy
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik 1 : 3 Top Tens ZST Rybnik
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia 2 : 3 No Pain Żory
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki 3 : 0 Old Stars
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki 3 : 2 Jedynka Jankowice III
wrona
 
Posts: 219
Joined: 9 Jan 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Lukasz_Catering » 22 Oct 2012, o 16:48

Wyniki 4 kolejki typera i klasyfikacja generalna

Wyniki 4 kolejki:
1. Gunther 22(6)
2. drwalu 21(5)
jedynkowicz 21(5)
4. wiesx 20(5)
5. szrama 20(4)
pampel 20(4)
plutek21 20(4)
8. janek 19(4)
Lukasz_Catering 19(4)
PiotrekJ 19(4)
ursinio 19(4)
WICEK 19(4)
13. novotny 18(4)
Kamiljan 18(4)
kevin 18(4)
16. CaMeLoTh 18(3)
17. ptak 17(4)
18. fubus007 17(3)
coolfon 17(3)
20. Gasior23 16(3)
wrona 16(3)
Zorro 16(3)
23. x_Mario_x 15(3)
BosSs 15(3)
rkmarcin 15(3)
26. maqu 15(2)
dancio 15(2)
28. rajchu 14(2)
29. damian albion 11(2)

Klasyfikacja generalna:
1. Gunther 81(21)
2. dancio 78(16)
3. pampel 68(16)
kevin 68(16)
5. rkmarcin 67(16)
6. wiesx 66(18)
7. Zorro 66(16)
8. coolfon 64(14)
9. PiotrekJ 62(15)
10. novotny 62(14)
11. damian albion 61(14)
12. Kamiljan 61(13)
CaMeLoTh 61(13)
14. wrona 59(13)
maqu 59(13)
16. Gasior23 59(12)
Lukasz_Catering 59(12)
18. szrama 59(11)
19. ptak 57(11)
20. WICEK 56(11)
21. fubus007 54(8)
22. ursinio 53(11)
23. plutek21 53(10)
BosSs 53(10)
25. x_Mario_x 46(8)
26. jedynkowicz 45(10)
27. drwalu 44(10)
28. janek 43(7)
29. Simon_Says 42(11)
30. Dada1979 35(8)
31. rajchu 30(6)
32. Wiacek83 13(3)

udział w zabawie kończą Adas i jaro84 jako, że nie typowali wyników w 3 z rzędu kolejkach ;/
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby janek » 22 Oct 2012, o 17:54

I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3:1
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:1
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 1:3
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 1:3
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 3:1
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 2:3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 1:3
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3:0
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3:1
janek
 
Posts: 8
Joined: 23 Sep 2012, o 11:25
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby BosSs » 22 Oct 2012, o 18:25

I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3:2
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:1
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3:2
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 0:3
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 0:3
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 3:1
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 1:3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 1:3
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3:0
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3:1
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby dancio » 22 Oct 2012, o 22:09

I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3:1
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:1
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 0:3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 1:3
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 1:3
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 3:2
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 0:3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 1:3
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3:0
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3:0
Albion Team
dancio
 
Posts: 191
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby ptak » 23 Oct 2012, o 11:34

I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3:0
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:2
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3:2
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 1:3
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 1:3
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 3:2
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 1:3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 2:3
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3:1
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3:0
ptak
 
Posts: 61
Joined: 6 May 2010, o 01:33
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby wiesx » 23 Oct 2012, o 13:48

I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3 : 0
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1 : 3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3 : 0
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 0 : 3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3 : 0
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 1 : 3
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0 : 3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 1 : 3
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 3 : 0
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 3 : 2
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 1 : 3
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3 : 0
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3 : 0
wiesx
 
Posts: 139
Joined: 21 Sep 2012, o 10:07
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Lukasz_Catering » 23 Oct 2012, o 14:26

I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3 : 1
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1 : 3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3 : 1
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 0 : 3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3 : 1
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 1 : 3
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0 : 3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 1 : 3
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 3 : 1
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 0 : 3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 1 : 3
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3 : 0
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3 : 1
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby amator85 » 23 Oct 2012, o 16:42

23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3:0
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:1
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 3:2
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 3:1
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 3:1
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 2:3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 3:1
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3:0
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby amator85 » 23 Oct 2012, o 20:29

zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 2:3
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

PreviousNext

Return to Siatkówka amatorska

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests

cron