WGP we Wrocławiu

Olla
Posty: 96
Rejestracja: 27 maja 2008, o 17:25
Płeć: K

WGP we Wrocławiu

Post autor: Olla »

Czy ktoś wie kiedy będzie wiadome o której będą mecze ? Szczególnie interesuje mnie III dzień bo jak by nie było o 20.45 jest finał EURO 2008 :)
Jak by ktoś coś to proszę o cynk :)

Pozdr.
O:)T
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: WGP we Wrocławiu

Post autor: Mate »

Podam cały plan imprezy:

27 czerwiec Polska - Dominikana 17:30
27 czerwiec Tajlandia - USA 20:00

28 czerwiec Polska - Tajlandia 15:00
28 czerwiec USA - Dominikana 17:30

29 czerwiec Polska - USA 15:00
29 czerwiec Dominikana - Tajlandia 17:30
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Olla
Posty: 96
Rejestracja: 27 maja 2008, o 17:25
Płeć: K

Re: WGP we Wrocławiu

Post autor: Olla »

hmm.. fajnie wiedzieć :) dzięki.
A skąd masz te informacje jeśli można się zapytać?
O:)T
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: WGP we Wrocławiu

Post autor: mewa »

Olla pisze:hmm.. fajnie wiedzieć :) dzięki.
A skąd masz te informacje jeśli można się zapytać?
jest taka strona - http://www.siatka.org - podobno sporo o siatkowce można znaleźć na niej. Nie wiem, rzadko tam zaglądam, ale ludziska tak mówią.
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: WGP we Wrocławiu

Post autor: Ted »

Jakby nie było jest to impreza "eFIVałBowska". Dziesięć sekund szukania
Olla
Posty: 96
Rejestracja: 27 maja 2008, o 17:25
Płeć: K

Re: WGP we Wrocławiu

Post autor: Olla »

He. Nie wpadłam na to szczerze. Cały czas patrzyłam na pzps'ie i się doczekać nie mogłam. Hihi... :]
O:)T
Awatar użytkownika
PaStKa
Posty: 174
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:19
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: WGP we Wrocławiu

Post autor: PaStKa »

A wie może ktoś gdzie będzie można kupić bilety na miejscu, we Wrocławiu? I przede wszystkim od kiedy?
„Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.” - Albert Einstein
Olla
Posty: 96
Rejestracja: 27 maja 2008, o 17:25
Płeć: K

Re: WGP we Wrocławiu

Post autor: Olla »

są na allegro do dostania ale płacisz wtedy kolo 30 zł więcej a poza tym przed meczem będą "konikowie" sprzedawać
O:)T
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: WGP we Wrocławiu

Post autor: evija »

A ja na Allegro kupiłam bilety na mecz Polska-USA po cenie nominalnej :) A koników nie będzie, bo w Hali Ludowej zostanie wiele wolnych miejsc zapewne - PZPS na swojej stronie zachęca grupy zorganizowane do zakupu biletów po tanszych cenach - wiadomo czym to pachnie ;)
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: WGP we Wrocławiu

Post autor: Robert »

Uważam, że PZPS trochę na wyrost dał takie ceny biletów. W ubiegłym roku będąc na WGP w Rzeszowie widziałem jak hala świeciła pustkami, jak była zapełniona w 60 % to wszystko. Nie inaczej zapewne będzie we Wrocławiu. Dlaczego nikt nie pomyślał o biletach trzydniowych, dlaczego nie ma biletów rodzinnych. Przecież wydatek dajmy na to dla trzech osób po 40 pln przez trzy dni to duży wydatek. Co roku jest to samo i nikt w PZPS nie wyciąga z tego żadnych wniosków.
Awatar użytkownika
PaStKa
Posty: 174
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:19
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: WGP we Wrocławiu

Post autor: PaStKa »

Jeśli chodzi o bilety, to na moje oko zostało(byłem po nie wczoraj) ok. po tysiąca na każdy mecz, więc nie będzie aż tak źle, choć na pewno mogłoby być lepiej. W internetowej sprzedaży chyba(podkreślam to słowo) były karnety, ale widocznie już się skończyły lub PZPS uznał że się nie opłaci.
„Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.” - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: WGP we Wrocławiu

Post autor: Robert »

Niestety karnetów nie było i to żadnych na każdy dzień bilet. Według mnie te bilety nie rozejdą się i nie zostaną sprzedane. znowu ktoś nie pomyślał dając wysokie ceny biletów.
kostrzewka
Posty: 3
Rejestracja: 10 cze 2008, o 19:49
Płeć: K

Re: WGP we Wrocławiu

Post autor: kostrzewka »

A wiadomo już oficjalnie jaka będzie 12 na Wrocław??
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WGP we Wrocławiu

Post autor: PAWKENS »

kostrzewka pisze:A wiadomo już oficjalnie jaka będzie 12 na Wrocław??
Tutaj jest ta dwunastka :)
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
pek
Posty: 307
Rejestracja: 10 maja 2008, o 23:00
Płeć: M
Kontakt:

Re: WGP we Wrocławiu

Post autor: pek »

Czy ktoś wie, w jakiej tv będą relacje z meczów we Wrocławiu? Interesowałyby mnie też relacje z innych turniejów - równoległych. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Nie to, żebym sam sobie odpowiadał na pytania - może kogoś to jeszcze zainteresuje. Transmisje są w Eurosporcie.
Ostatnio zmieniony 27 cze 2008, o 15:15 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Bo i czemu w dwóch postach? :)
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: WGP we Wrocławiu

Post autor: Robert »

Nasze reprezentantki poniosły porażkę grając w mocno eksperymentalnym składzie. Cóż szkoda tylko, że jest to kolejna czwarta porażka z rzędu i nasze panie okupują jedno z ostatnich miejsc w tabeli. Mam nadzieję, ze w następnych meczach będzie lepiej i wygramy.
Olla
Posty: 96
Rejestracja: 27 maja 2008, o 17:25
Płeć: K

Re: WGP we Wrocławiu

Post autor: Olla »

Mnie osobiście nie podoba się na rozegraniu Skorupa, aczkolwiek jest to moje bardzo subiektywne zdanie :-) Zresztą cały zespół nie błyszczał.
Mam szczerą nadzieje, że od jutra będzie tylko lepiej :-)
O:)T
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: WGP we Wrocławiu

Post autor: Robert »

Oby było lepiej. Z Tajlandią dziewczyny powinny dać radę. Jak do tej pory po dwóch setach gładkie 2:0 dla USA w meczu z Tajlandią (25:18 i 25:17). W tym sezonie podobnie jak siatkarze dziewczyny koncentrują się na przygotowaniach do IO. Szkoda tylko, że to kolejna porażka już czwarta.
Diego

Re: WGP we Wrocławiu

Post autor: Diego »

Zgadzam się. Skorupa dla mnie dzisiaj to była słaba.
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: WGP we Wrocławiu

Post autor: Robert »

Dziś mamy kolejną porażkę, a najbardziej przykre jest to, ze przegrywamy seta numer 5 w stosunku 4:15. dominacja drużyny z Tajlandii była bezdyskusyjna w tym secie. Oj ciężko będzie wygrać z USA....
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: WGP we Wrocławiu

Post autor: Nagor »

15:4 w tie breaku, gdzie ze 2 pt to błędy Tajek nie nastawia optymistycznie... Gratuluję Polkom, życzę kolejnych sukcesów. Przegrały u siebie mecze ze słabszymi drużynami, więc z USA chyba nawet nie chcę oglądać :|
...
Jacol
Posty: 30
Rejestracja: 10 sty 2008, o 14:28
Płeć: M

Re: WGP we Wrocławiu

Post autor: Jacol »

Nie bądźcie złośliwi, to wprawdzie Reprezentacja Polski ale nominalnie to skład młodzieżowy, jaka tam jest średnia wieku 22 lata ??? doskonały pomysł dać pograć tym nieopierzonym kurczakom :] niech zobaczą ile je jeszcze pracy czeka ale jak to zrozumieją
to kiedyś będzie z nich pożytek, warunki maja, ale je chyba chęci zżarły ??? a wtedy nic nie idzie !!! to są fajne dziewczyny, ja w nie wierzę !!! (no nie dziś oczywiście, ale każdy musi dostać po d... aby wiedział jak smakuje porażka zanim posmakuje zwycięstwa)
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: WGP we Wrocławiu

Post autor: mewa »

Masz racje Jacol. My damy pograć kurczakom, na następne GP nie przyjdzie pies z kulawą nogą, bo po tym, co ludzie widzą we Wrocławiu, to chyba rugby na poziomie krajowym jest bardziej pasjonujące. Punkty w rankingu FIVB niech zdobywają inni, bo po co nam one - jakoś sobie damy radę później w eliminacjach do preeliminacji. Poza tym na co komu to GP. Dobrze, ze tak grają, to już nas więcej tam nie zaproszą. Dziewczyny (kurczaki też) będa miały dłuższe wakacje.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: WGP we Wrocławiu

Post autor: Nagor »

mewa pisze:Masz racje Jacol. My damy pograć kurczakom, na następne GP nie przyjdzie pies z kulawą nogą, bo po tym, co ludzie widzą we Wrocławiu, to chyba rugby na poziomie krajowym jest bardziej pasjonujące. Punkty w rankingu FIVB niech zdobywają inni, bo po co nam one - jakoś sobie damy radę później w eliminacjach do preeliminacji. Poza tym na co komu to GP. Dobrze, ze tak grają, to już nas więcej tam nie zaproszą. Dziewczyny (kurczaki też) będa miały dłuższe wakacje.
Dokładnie...
Jacol pisałeś, że trzeba doznać porażki, by wygrać, ale ile można? 5, a może 6 porażek pod rząd ?
...
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: WGP we Wrocławiu

Post autor: Robert »

W przyszłym roku za obecne wyniki będziemy mieli "pozamiatane" z WGP. Pewnie nie zagrają nasze siatkareczki w przyszłorocznej edycji. Trudno też oczekiwać na zwycięstwa w tej edycji. Skoro po przegranym secie z Tajlandią głowy idą w dół to jest coś nie tak. Czary goryczy dopełnił tie-break przegrany 4:15. Znowu pozostanie nam żyć nadziejami, że na IO będzie lepiej....
Awatar użytkownika
hefalump
Posty: 34
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 12:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

Re: WGP we Wrocławiu

Post autor: hefalump »

Nie zgadzam sie z wami, to nie jest zwykly sezon, przed nami igrzyska, i to tej imprezie musza byc podporzadkowane wszystkie inne mecze. i jesli te porazki zosana przeklute w medal olimpijski to ja nie mam nic przeciwko tym porazka. chociaz napewno lepiej wracalo by mi sie do domu po wygranym meczu.
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: WGP we Wrocławiu

Post autor: Robert »

Zgoda, że są IO tego nie przeczę. Tylko styl w jakim te porażki zostały poniesione też jest ważny. Porażki bez walki, a przegrana z Tajlandią boli... Gdzie szaucnek dla kibiców i fanów, którzy płacą za bilety? Przy następnym WGP - o ile Polska je otrzyma - mało kto przyjdzie.
Jacol
Posty: 30
Rejestracja: 10 sty 2008, o 14:28
Płeć: M

Re: WGP we Wrocławiu

Post autor: Jacol »

No cóż każdy kij ma dwa końce, jak widać, to może obnizyć ceny biletów ? przecież trudno aby aby Gosia Glinka, Kaśka Skowrońska, i inne grały wszędzie. Nie da się : Kwalifikacje do Olimpiady pierwszy skład, GP pierwszy skład, Liga do początku do końca, rozgrywki klubowe miedzyrodowe itp. przecie te najlepsze to byłyby kaleki, gdyby w Hale wchodziły dwie lub więcej drużyn byłoby już pozamiatane a tak dopiero z Japonii dlaczego tam były 4 drużyny przecież w Hale poziom był o niebo wyższy.
Też chętnie widziałbym Gosie, Kaśkę w doskonałej formie roznoszące Dominikanki czy Tajlandki do 15 ale w tej sytuacji pewniejsze jest to że one by skończyły za 5 lat na wózkach. Jak tak napcha się kalendarz to z czegoś trzeba rezygnować
tak można zajechać najtrwalszy materiał nie tylko siatkarkę.
A za rok kto zagra jak Gosia, Masza i kilka innych powie mam dość własnie ten skład ale wtedy będzie awantura, że na ME
pojechały rezerwy !!!
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: WGP we Wrocławiu

Post autor: Nagor »

No dobra, ale Glinka czy Skowrońska powinny mieć rezerwowe, a było widać, że zamiast nich są zawodniczki, które nie prezentują nawet 30% zdolności zastępowanych. Coś jak u mężczyzn, pierwszy skład gra cudnie i miodnie, a drugi już jest kilka klas niżej.
...
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: WGP we Wrocławiu

Post autor: Robert »

Teraz trochę z innej perspektywy. Trzeci turniej WGP w Polsce i ... zero zwycięstw. W ubiegłym roku byliśmy blisko z USA prowadziliśmy już 2:0, a skończyło się 2:3, z CHRL też była porażka 2:3, a na koniec z Rosją 0:3. W tym roku niemal identycznie. Rozumię, że są IO, ale bilety (kolejny raz się tego czepiam) za drogie. W tym wypadku nikt nie pomyślał, ze warto zrobić karnety na trzy dni po to aby przyciągnąć więcej fanów. Pkolejna rzecz wystapił skład B i co zaprezentował było widać...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów K (dawniej WGP)”