Obuwie

stifler202
Posty: 2
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 11:26

Re: Obuwie

Post autor: stifler202 »

Cześć. Jeśli chodzi o obuwie siatkarskie służę radą. Posiadam wiele modeli ASICS-ów w dobrej cenie.
Awatar użytkownika
PiotrekJ
Posty: 255
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 16:46
Płeć: M

Re: Obuwie

Post autor: PiotrekJ »

Stifler, a masz może Asics Gel Elite 2 MT (zielone) te co są w ostatnim poście na str.18 :D
jak tak i są nowe to biorę :D
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
stifler202
Posty: 2
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 11:26

Re: Obuwie

Post autor: stifler202 »

Hej :D Niestety nie mam zielonych :D pozdro
macko
Posty: 99
Rejestracja: 10 mar 2013, o 18:35
Płeć: M

Re: Obuwie

Post autor: macko »

A co myślicie o tych ?
ADIDAS ADIZERO ROSE 773 LIGHT BULLS
Obrazek

oraz

K1X Anti Gravity X-Red
Obrazek
James White który jest jednym z najlepszych dunkerów w tej chwili w NBA skakał w nich podczas tegorocznego konkursu wsadów
http://www.youtube.com/watch?v=2-45jV_zsdc
adrian5004
Posty: 6
Rejestracja: 28 cze 2013, o 18:33
Płeć: M

Re: Obuwie

Post autor: adrian5004 »

A co sądzicie o grze w wysokich butach (np lighting rx2) na przyjęciu ? Czy jednak niskie lepsze ?
CzyDe
Posty: 71
Rejestracja: 5 sie 2012, o 20:18
Płeć: M

Re: Obuwie

Post autor: CzyDe »

adrian5004 pisze:A co sądzicie o grze w wysokich butach (np lighting rx2) na przyjęciu ? Czy jednak niskie lepsze ?
Ja grałem w wysokich, jeżeli przeszkadzają (kwestia preferencji, mi się lepiej grało) to może ewentualnie w obronie a nie w przyjęciu
adrian5004
Posty: 6
Rejestracja: 28 cze 2013, o 18:33
Płeć: M

Re: Obuwie

Post autor: adrian5004 »

witam, czy ktoś gra w mizuno tornado 7 mid lub lightning rx2 to może opowie coś na temat jakości wykonania lub może poleci inne butki około 350zł do 400zł. Z góry dzięki.
Duzy
Posty: 151
Rejestracja: 18 wrz 2012, o 15:03
Płeć: M

Re: Obuwie

Post autor: Duzy »

Co to za buty ma Kubiak??
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 7913_o.jpg

Oraz czy mógłby ktoś mi podać link do tych botów tym kolorze.Z góry dziękuje
Gekonek
Posty: 2
Rejestracja: 10 paź 2013, o 21:07
Płeć: M

Re: Obuwie

Post autor: Gekonek »

Buty to Kobe VIII
Nie widziałem ich w takiej kolorystyce.
A sam mam pytanie dotyczące Jordan Super Fly 2. Miał ktoś okazję grać w nich siatkę? Jak się sprawdzają?
AnaJune
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2013, o 13:15
Płeć: K

Re: Obuwie

Post autor: AnaJune »

Witam !
Potrzebuję pomocy w decyzji dotyczącej zakupu butów.
W siatkówkę gram raczej hobbystycznie, jednak rozpoczynam grę w sekcji na uniwerku i z tej okazji postanowiłam kupić nowe buty. Budżet ograniczony bardzo, nie zbesztajcie mnie za to. Max 130zł. Znalazłam 3 modele, które mocno przypadły mi do gustu. Jednak podjęcie decyzji, który z nich jest najlepszy nie jest dla mnie łatwe. Mają być to buty wygodne, wytrzymałe. Nie mam zamiaru zajmować się siatkówką zawodowo, więc nie musi być to najwyższa liga butów. Proszę o pomoc! Oto 3 modele które wybrałam :

1.Adidas Opticourt Truster K
Obrazek

2.Asics Gel Hunter
Obrazek

3. Adidas Court Rock W
Obrazek

Prosze o pomoc w wyborze :)
Matrix929
Posty: 2
Rejestracja: 20 maja 2013, o 19:58
Płeć: M

Re: Obuwie

Post autor: Matrix929 »

Witam :D
Mam mały problem w wyborze butów. Nie gram jakoś zawodowo w siatkę, w jakiejś tam powiatowej lidze, jednak potrzebuję dobrego obuwia w trosce o moje zdrowie. Mimo że gram w siatkę najczęściej na pozycji atakującego (czasami też na przyjęciu) to najbardziej się skłaniam w stronę obuwia niskiego, głównie z powodu piłki ręcznej, która zajmuje pierwsze miejsce na liście moich sportów. Chciałbym żeby buty były przyczepne, gdyż w ręczną i siatkę jestem raczej dynamicznym graczem (w ręczną do mojego stylu gry zwrotność i przyczepność jest bardzo potrzebna). Jakby to było ważne to mam 188cm wzrostu i 80kg wagi, stopa 29,5cm dokładnie. Myślałem nad tymi rodzajami butów:
1. Nike Kobe VIIIObrazek
2. Nike KD VIObrazek
3. Mizuno Lightning RX7Obrazek
4. Asics Gel Sensei 3MTObrazek
5. Mizuno Wave Stealth 2Obrazek
Ma ktoś może któreś z wymienionych butów? Jest to dla mnie bardzo ważne, z góry dziękuję za odpowiedzi i rady. Pozdrawiam! :)
Gekonek
Posty: 2
Rejestracja: 10 paź 2013, o 21:07
Płeć: M

Re: Obuwie

Post autor: Gekonek »

Z wymienionych modeli jeżeli chodzi o przyczepność i wagę to Kobe VIII. Sensei są dosyć ciężkim modelem. KD VI niezbyt udanym, to już chyba KD V lepsze. O mizuno nic nie wiem. W każdym razie wielu siatkarzy w tym sezonie gra w Kobe.
Awatar użytkownika
PiotrekJ
Posty: 255
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 16:46
Płeć: M

Re: Obuwie

Post autor: PiotrekJ »

3. Mizuno Lightning RX7

Polecam tą wersję ze nawet w wersji za kostkę. Grałem w nich dwa lata i jestem z nich zadowolony, aczkolwiek wróciłem do firmy Asics i modelu GEL Elite 2 MT
Gram na pozycji rozgrywającego także tam zwrotność i przyczepność to podstawa i te buty dają radę ;)
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
piotrinho
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2013, o 08:07
Płeć: M

Re: Obuwie

Post autor: piotrinho »

zastanawiam się nad kupnem butów do siatkówki. gram amatorsko z kolegami przewaznie dwa razy w tygodniu i zastanawiam sie nad butami asic gel rocket 6 albo asic gel task. ktore wg was beda lepsze ?? a moze jeszcze cos innego w podobnej cenie
Matrix929
Posty: 2
Rejestracja: 20 maja 2013, o 19:58
Płeć: M

Re: Obuwie

Post autor: Matrix929 »

Ja z mojej strony mogę polecić ci Mizunki na których obecnie gram. Gdy grałem amatorsko z kolegami jak ty to mówisz w siatkę 2 razy w tygodniu i jeszcze troszeczkę profesjonalnie w ręczną to mi bardzo odpowiadały. Jednak z obawy o nogi i w związku z przystąpieniem do odrobinkę profesjonalnej ręcznej i siatki potrzebuję lepszego towaru. Buty w których grałem to Mizuno Wave Twister (a które dokładnie to ci nie powiem, nie można z nich już nic odczytać a nie pamiętam jakie kupowałem czy jedynki czy dwójki)
Awatar użytkownika
PiotrekJ
Posty: 255
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 16:46
Płeć: M

Re: Obuwie

Post autor: PiotrekJ »

piotrinho pisze:zastanawiam się nad kupnem butów do siatkówki. gram amatorsko z kolegami przewaznie dwa razy w tygodniu i zastanawiam sie nad butami asic gel rocket 6 albo asic gel task. ktore wg was beda lepsze ?? a moze jeszcze cos innego w podobnej cenie
jeśli chodzi o buty siatkarskie to Asics Gel Task MT B104N 2012-2013 są tanie lekkie i na granie amatorskie w zupełności wystarczą ;) albo te 40 zł droższe, a model tegoroczny ;) Buty Asics Gel Task MT B303N 2013-2014
Ja osobiście gram w Asics Gel Elite 2 MT i sobie bardzo chwalę ale z twojej półki cenowej to te co wymieniłem też są jak najbardziej dobre ;)
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
artur1510
Posty: 3
Rejestracja: 20 sty 2011, o 16:05
Płeć: M

Re: Obuwie

Post autor: artur1510 »

Cześć. Posiada ktoś Mizuno Wave Bolt 2 Mid ? Jak się sprawują itd ? Myślę właśnie nad ich kupnem . Obecnie mam asics Beyond mt za kostke, bardzo czesto grane przez ponad 2 lata, używane ze stabilizatorem, wygodne, jedynie po 2 latach zrobiły się dziury po bokach w siatce przy palcach. Ktoś może powiedzieć o tych butach ? Czy może lepiej zakupić Beyondy.
maniak2323
Posty: 2
Rejestracja: 26 gru 2012, o 17:12

Re: Obuwie

Post autor: maniak2323 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 11 lis 2013, o 19:43 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Na drugi raz spróbuj po polsku i z mniejszym zdjęciem
Bree
Posty: 2
Rejestracja: 13 sie 2013, o 12:13
Płeć: M

Re: Obuwie

Post autor: Bree »

Szukam butów do siatkówki (najlepiej nike) do 300zł ;) Poleci ktoś jakiś model ? Aktualnie mam Asicscy Gel TM i jestem z nich zadowolony ;p gram w nich 3miesiące i są nie praktycznie nie zniszczone , jedynie co jest w nich wadą to słabe czuby. Już się odklejają. W grudniu kończymy lige i potem sa play-offy :D Planuje wygodniejsze kupić bo te nie są mi wystarczalne ;) Pozdrawiam
martin19
Posty: 76
Rejestracja: 8 lip 2011, o 20:53
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdroj

Re: Obuwie

Post autor: martin19 »

W jakich butach ostatnio gra Kubiak?
http://1.bp.blogspot.com/-EbJpIzjUEjg/U ... 26_112.jpg
Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1528
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Obuwie

Post autor: nikt wazny »

Witam,
zbliża się u mnie zmiana obuwia, bo stare asicsy są już wysłużone.
Podobają mi się buty z wyższą cholewką. Prosiłbym o opinie, czy dla kogoś kto nigdy nie miał problemów z podkręconymi kostkami podwyższone buty nie będą czymś negatywnym. Naczytałem się o tym, że rozleniwiają wiązadła i one później stają się bardziej podatne na podkręcenia. Jest jakieś ziarno prawdy w tych rewelacjach? Powinienem przy wytrzymałych kostkach zostać przy niższych cholewkach?
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
mlodysiatkarz
Posty: 1
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:26
Płeć: M

buty "niskie" czy za kostkę?

Post autor: mlodysiatkarz »

Witam. Mam problem. A mianowicie nurtuje mnie pytanie czy grając na przyjęciu lepiej kupić sobie niskie buty czy buty wysokie?
Zaznaczę, że waham się miedzy Nike Kobe 8(niskie), a Nike Hyperdunk 2012/2013 (wysokie)
Z góry dziękuję ;)
profesor15
Posty: 6
Rejestracja: 27 lut 2013, o 23:23
Płeć: M

Re: buty "niskie" czy za kostkę?

Post autor: profesor15 »

Zależy czy miałeś problemy z kostką czy nie, jeżeli nie to kostka się osłabi w wysokich butach, odczujesz to gdy przejdziesz na niskie. Nie zmienia to faktu że na przyjęciu skaczesz sporo zwłaszcza do bloku. Wybór należy do Ciebie ja bynajmniej innych niż z kostką sobie nie wyobrażam
pikachu1999
Posty: 1
Rejestracja: 6 sty 2014, o 18:18
Płeć: M

Buty

Post autor: pikachu1999 »

Witam
Od przyszłego roku szkolnego zamierzam zacząć trenować w klubie siatkówkę. Mam 14 lat, 182cm wzrostu i ważę 60kg.
Jakie buty polecacie mi zakupić do 230zł ? Lepsze za czy przed kostkę ? Długość stopy do 29,5 cm - jaki numer brać ?
marcinnn
Posty: 4
Rejestracja: 9 sty 2014, o 13:26
Płeć: M

Re: Obuwie

Post autor: marcinnn »

te sykam dobrych butow w cenie 300-400 złotych, nie wiem czy lepiej po markach czy po modelach patrzeć?
Karamazow
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2014, o 13:06
Płeć: M

Re: Obuwie

Post autor: Karamazow »

Witam!
Szukam butów do siatkówki. Jestem świeżo po skręceniu kostki, a nie chcę grać w stabilizatorach, dlatego chciałbym kupić buty, które możliwie najbardziej zapobiegałyby skręceniu (wiem, że to nie to samo, co stabilizator). Ponadto buty powinny być lekkie gdyż jestm dosyć niski i lekki (1.80m, 60kg). Wolalbym, żeby wytrzymały przynajmniej ze 2 sezony. Wpadły mi w oko następujące modele:
-nike hyperfuse 2012
-asic gel beyond
-nike hyperquickness

Jestem otwarty na wszelkie propozycje (buty koszykarskie też wchodzą w grę) Cena do 300 zł. Proszę o opinie.
giveme98
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2014, o 17:17
Płeć: M

obuwie pomocy

Post autor: giveme98 »

siema mam 15 lat, gram 3 razy w tygodniu, prosze o doradzenie ktore buty z biegowych nadadza sie bardziej do siatkówki, prosze o szczera pomoc ;) są to asicsy : http://i1.ztat.net/large/AS/14/2A/07/A8 ... 50@3.1.jpg i mizuny : http://i1.ztat.net/large/M2/74/2A/03/P0 ... 02@3.1.jpg
kat.zab85
Posty: 2
Rejestracja: 29 sty 2014, o 11:09
Płeć: K

Re: Obuwie

Post autor: kat.zab85 »

Mizuno sa zdecydowanie najlepsze i na topie ;) Ostatnio kupowalam WAVE TORNADO 8, bardzo sobie je chwalę. [ingerencja moderatora]
Ostatnio zmieniony 30 sty 2014, o 10:57 przez nikt wazny, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: reklama
Duzy
Posty: 151
Rejestracja: 18 wrz 2012, o 15:03
Płeć: M

Re: Obuwie

Post autor: Duzy »

[quote="kat.zab85"]Mizuno sa zdecydowanie najlepsze i na topie ;) Ostatnio kupowalam WAVE TORNADO 8, bardzo sobie je chwalę. /quote]
Uwazasz zeto jest tanio?? Mizuno sa przereklamowane.. Lepsze asicsy beyondy najnowsze badz volley elity. Najlepiej nike jakies nowe
kat.zab85
Posty: 2
Rejestracja: 29 sty 2014, o 11:09
Płeć: K

Re: Obuwie

Post autor: kat.zab85 »

Tanie one może nie są, ale w kryteriach było podane do kwoty 300pln, więc nie rozumiem w czym problem, skoro w tej kwocie jest spory wybór - wystarczy pogrzebac, chocby sklep siatkarskiej ligi... A jesli conajmniej polowa moich znajomych w nich gra i sobie chwali, to nie nazwalabym tego przereklamowaniem, bo buty sa naprawde mega
ODPOWIEDZ

Wróć do „Trening”