Puchar CEV 2013/2014

kanimo

Re: Puchar CEV 2013/2014

Post autor: kanimo »

Rektyfikuje-tego goscia z syrena to powinniscie wyrzucic; Wk…y jest, nawet na streamie nie da sie tego sluchac.
Nie ogarniam wiekszosci zmian MAF.
To wejscie Pilinskiego w 1 secie i zmiany pod koniec 2 ??? .
W ??? chodzenie Wlodarczyka na blok to na zasadzie, ze i slepemu sie moze trafic.
Z drugiej strony Pawlow i w obronie i w bloku daje ciala.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2013/2014

Post autor: ursula127 »

to co robi Wlazły woła o pomste do nieba:(
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Puchar CEV 2013/2014

Post autor: BadTrue »

Ten set zdecydowanie najlepszy w wykonaniu obu zespołów. Granie na kontrach Antige to dzisiaj błąd.
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2013/2014

Post autor: Basil »

Wlazły gra na kryminalnym poziomie i trudno tutaj winić Mariusza, który nie ma już swojej dawnej dynamiki oraz co najważniejsze - żadnego zmiennika.
[edit]
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Puchar CEV 2013/2014

Post autor: leeon »

Tyle ile Skra miała szans na przełamanie w 3 secie i je klasycznie spieprzyla to dawno nie widziałem. Ileż można? !
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3938
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Puchar CEV 2013/2014

Post autor: Klugenhammer »

Ruscy oddają prostą piłkę, a Zator dogrywa na 2m...
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2013/2014

Post autor: ursula127 »

Pawłow tragiczny przez cały set,ale skończył najwazniejszą piłkę,Wlazły każda ważną piłkę która dotknął zepsuł.I nie ma co go winic????????To po co on jest na boisku jak nie od atakowania?
Ostatnio zmieniony 2 mar 2014, o 21:30 przez ursula127, łącznie zmieniany 1 raz.
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2013/2014

Post autor: Skrzypek »

Ależ pech Skry i szczęście Rosjan. Piłka 3 odbiła się od nich i w taki sposób, że była możliwa swobodna wystawa. Zresztą już kilkanaście razy tak się wydarzyło.
kibic_siatki
Posty: 2587
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2013/2014

Post autor: kibic_siatki »

No to chyba po meczu... Falasca chyba nie ma opcji zmiany Wlazłego. Jak można przy tak dobrym przyjęciu grać tak słabo w ataku?
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2562
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2013/2014

Post autor: Murilo0 »

Basil pisze:Wlazły gra na kryminalnym poziomie i trudno tutaj winić Mariusza, który nie ma już swojej dawnej dynamiki oraz co najważniejsze - żadnego zmiennika.
Co gorsza na siłę pcha się go do reprezentacji robiąc krzywdę przede wszystkim jemu samemu. Trudna sytuacja Bełchatowian, obiektywnie daje im niestety tylko 20% szans na wygranie dwumeczu :(
All work and no play makes Jack a dull boy...
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Puchar CEV 2013/2014

Post autor: adi_tiger »

Koniec Pucharu CEV dla Skry. Nie widzę przesłanek by wygrać 3 kolejne sety.
Mieli swoją szanse w końcówce 3 seta, nie skorzystali. Druga taka nie przyjdzie.
Brasil

Re: Puchar CEV 2013/2014

Post autor: Brasil »

Tylko Conte stawił się na mecz.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3938
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Puchar CEV 2013/2014

Post autor: Klugenhammer »

Zatem teraz w dwumeczu 5-3 dla Ruskich. Skra musi wygrać 3 sety z rzędu. Wykonalne.
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2013/2014

Post autor: Basil »

I nie ma co go winic????????
Conte jest zawodnikiem gorszej klasy od Kurka aby brać na siebie wszystkie trudne piłki zresztą Bartkowi w Skrze też to różnie wychodziło, Antiga na kontrach jest z reguły blokowany a Wlazły ma już 30 lat i tylko 194 cm wzrostu... To raczej kwestia Konrada Piechockiego, który musi sprowadzić atakującego, który posadzi Wlazłego na ławie bo o lepszych przyjmujących od pary Conte - Antiga faktycznie będzie ciężko.
Skra musi wygrać 3 sety z rzędu. Wykonalne.
Sety do 15-nastu są jednak trochę loteryjne więc jeszcze nie wszystko stracone w przypadku wygrania najbliższego seta.
[edit]
Awatar użytkownika
nicram
Posty: 1372
Rejestracja: 7 lut 2010, o 19:34
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2013/2014

Post autor: nicram »

Zatreneratak czy siak będzie musiał kogoś szukać
Karol Kłos - Potem naskakujemy na sędziów a oni nas jeszcze karzą
StanLee - Miano najlepszej drużyny Europy w październiku-listopadzie aż tak prestiżowe to nie jest...
Andrzej Kowal- Gdyby każdy w teorii wygrywał to cóż to byłby za sport
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2013/2014

Post autor: ursula127 »

Basil pisze:
I nie ma co go winic????????
Conte jest zawodnikiem gorszej klasy od Kurka aby brać na siebie wszystkie trudne piłki zresztą Bartkowi w Skrze też to różnie wychodziło, Antiga na kontrach jest z reguły blokowany a Wlazły ma już 30 lat i tylko 194 cm wzrostu... To raczej kwestia Konrada Piechockiego, który musi sprowadzić atakującego, który posadzi Wlazłego na ławie bo o lepszych przyjmujących od pary Conte - Antiga faktycznie będzie ciężko.
Atan zjadłby własne buty i zagryzł antenką a nie puścił takiego fajfusa w najważniejszej piłce sety gdy Skra dochodziły Rosjan bodajże na 20-20.Ale Wlazły to święta krowa Skry
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2013/2014

Post autor: Basil »

Zatreneratak czy siak będzie musiał kogoś szukać
Dlaczego? Skra gra fajną siatkówkę, jak dla mnie Falasca robi z tym zespołem dobrą robotę a na lepszą grę nie ma składu.
[edit]
betkrzys
Posty: 883
Rejestracja: 6 maja 2012, o 10:41
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2013/2014

Post autor: betkrzys »

Murilo0 pisze:
Basil pisze:Wlazły gra na kryminalnym poziomie i trudno tutaj winić Mariusza, który nie ma już swojej dawnej dynamiki oraz co najważniejsze - żadnego zmiennika.
Co gorsza na siłę pcha się go do reprezentacji robiąc krzywdę przede wszystkim jemu samemu.(

Niestety, ale czy na ten moment mamy lepszego atakującego w Polsce od Wlazlego ? Nie mamy, wg statystyk +ligi Mariusz jest topowym zawodnikiem ligi, gdzie Bociek czy Konarski którzy są kreowani na pierwszych bombardierow reprezentacji? Do tego dochodzi zupełny brak zmiennika w Skrze dla Wlazlego i o zmęczenie dla tak eksploarowanego zawodnika nie trudno.
Co do meczu, świetny Conte
zespół nie da rady to sędzia pomoże - finał czelendż 2019.
Brasil

Re: Puchar CEV 2013/2014

Post autor: Brasil »

Szczerze nie wydaje mi się, by Wlazły był bardziej eksploatowany od jakiegokolwiek innego klasowego atakującego, w przeciwieństwie do większości - robi sobie co roku wolne wakacje.
jinx
Posty: 6285
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2013/2014

Post autor: jinx »

betkrzys pisze:
Murilo0 pisze:
Basil pisze:Wlazły gra na kryminalnym poziomie i trudno tutaj winić Mariusza, który nie ma już swojej dawnej dynamiki oraz co najważniejsze - żadnego zmiennika.
Co gorsza na siłę pcha się go do reprezentacji robiąc krzywdę przede wszystkim jemu samemu.(

Niestety, ale czy na ten moment mamy lepszego atakującego w Polsce od Wlazlego ? Nie mamy, wg statystyk +ligi Mariusz jest topowym zawodnikiem ligi, gdzie Bociek czy Konarski którzy są kreowani na pierwszych bombardierow reprezentacji? Do tego dochodzi zupełny brak zmiennika w Skrze dla Wlazlego i o zmęczenie dla tak eksploarowanego zawodnika nie trudno.
Co do meczu, świetny Conte
taaa chyba najlepszy z rozegranych piłek. Jak jest wyższa wystawa, to Wlazły się gubi
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2013/2014

Post autor: ursula127 »

Po pierwszym secie najważniejszym pytaniem było jak długo Stefan wytrzyma ciągnięcie tego wózka.Teraz pytanie powraca.
Oby dał radę jeszcze te trzy sety
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
betkrzys
Posty: 883
Rejestracja: 6 maja 2012, o 10:41
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2013/2014

Post autor: betkrzys »

Brasil pisze:Szczerze nie wydaje mi się, by Wlazły był bardziej eksploatowany od jakiegokolwiek innego klasowego atakującego, w przeciwieństwie do większości - robi sobie co roku wolne wakacje.
W przeciwienstwie do innych Wlazly gra praktycznie od dechy do dechy w każdym meczu.
zespół nie da rady to sędzia pomoże - finał czelendż 2019.
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Puchar CEV 2013/2014

Post autor: BadTrue »

Dobrze ze wszedł Tuia.

Ehhh tylko na chwile :D .
bumbum
Posty: 259
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 13:54
Płeć: K

Re: Puchar CEV 2013/2014

Post autor: bumbum »

betkrzys pisze:
Brasil pisze:Szczerze nie wydaje mi się, by Wlazły był bardziej eksploatowany od jakiegokolwiek innego klasowego atakującego, w przeciwieństwie do większości - robi sobie co roku wolne wakacje.
W przeciwienstwie do innych Wlazly gra praktycznie od dechy do dechy w każdym meczu.
No biedny Mariusz.. Faktycznie, taki Zajcev czy Sokolov to grają tylko wtedy kiedy muszą, a tu ludzie ich mianują najlepszymi atakującymi świata.. :/
Ewa6
Posty: 422
Rejestracja: 15 gru 2013, o 18:11
Płeć: K

Re: Puchar CEV 2013/2014

Post autor: Ewa6 »

Pliński do kadry w tym roku jak dla mnie
Awatar użytkownika
nicram
Posty: 1372
Rejestracja: 7 lut 2010, o 19:34
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2013/2014

Post autor: nicram »

Basil pisze:
Zatreneratak czy siak będzie musiał kogoś szukać
Dlaczego? Skra gra fajną siatkówkę, jak dla mnie Falasca robi z tym zespołem dobrą robotę a na lepszą grę nie ma składu.
Chodziło mi o selekcjonera naszego ;)
Karol Kłos - Potem naskakujemy na sędziów a oni nas jeszcze karzą
StanLee - Miano najlepszej drużyny Europy w październiku-listopadzie aż tak prestiżowe to nie jest...
Andrzej Kowal- Gdyby każdy w teorii wygrywał to cóż to byłby za sport
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2013/2014

Post autor: ursula127 »

betkrzys pisze:
Brasil pisze:Szczerze nie wydaje mi się, by Wlazły był bardziej eksploatowany od jakiegokolwiek innego klasowego atakującego, w przeciwieństwie do większości - robi sobie co roku wolne wakacje.
W przeciwienstwie do innych Wlazly gra praktycznie od dechy do dechy w każdym meczu.
W przeciwieństwie do innych atakujących +ligi Wlazły nie jest lokomotywą swego zespołu,a statystą który dostaje łatwe piłeczki i nabija statystyki,mając mały wpływ na grę i wyniki Skry
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2013/2014

Post autor: Basil »

No biedny Mariusz.. Faktycznie, taki Zajcev czy Sokolov to grają tylko wtedy kiedy muszą, a tu ludzie ich mianują najlepszymi atakującymi świata.. :/
Ale po co tyle jadu? Wlazły nigdy nie ogłosił się najlepszym atakującym świata, być może był w tym gronie w czasach Raula Lozano, do kadry się nie pcha... Wlazły byłby znakomitym zmiennikiem czy to w Skrze czy w reprezentacji narodowej.
[edit]
betkrzys
Posty: 883
Rejestracja: 6 maja 2012, o 10:41
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2013/2014

Post autor: betkrzys »

bumbum pisze:
betkrzys pisze:
Brasil pisze:Szczerze nie wydaje mi się, by Wlazły był bardziej eksploatowany od jakiegokolwiek innego klasowego atakującego, w przeciwieństwie do większości - robi sobie co roku wolne wakacje.
W przeciwienstwie do innych Wlazly gra praktycznie od dechy do dechy w każdym meczu.
No biedny Mariusz.. Faktycznie, taki Zajcev czy Sokolov to grają tylko wtedy kiedy muszą, a tu ludzie ich mianują najlepszymi atakującymi świata.. :/
Tylko dlaczego porownujesz Wlazlego do światowego topu, bez sensu.
zespół nie da rady to sędzia pomoże - finał czelendż 2019.
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Puchar CEV 2013/2014

Post autor: BadTrue »

Ależ szkoda Daniela....ehh świetny występ.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Puchar Konfederacji”