Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: Noworoczny »

Brasil pisze:jako, że wbrew większości na tym forum, nie uważam Ciebie za idiotę, to wolałem wyjaśnić, byś potem nie odnosił się w dziwny sposób do moich wypowiedzi.
Peace Brada ;-)

Po prostu pomeczowe analizy wychodzą Ci lepiej, niż typowanie. W tym akurat ja jestem dobry. Nie omieszkam się pochwalić, że na półfinały kupiłem kupon, chociaż z reguły unikam hazardu. Żeby jednak cieszyć się z 900% wygranej, musi jeszcze Zenit wygrać z Biełogorie.

Rozumiem, że można przerzucać się faktem, że Zagumny nie wygrał nigdy MP a pierwsze trofeum w Polsce w ub. roku. Nie porównujmy jednak jego osiągnięć do Masnego. Zagumny był wybierany najlepszym rozgrywającym mistrzostw świata, igrzysk olimpijskich, mistrzostw Europy, finałów ligi światowej.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Lineczka
Posty: 3629
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: Lineczka »

hardy pisze:
Lineczka pisze:Wygrała drużyna najmniej lubiana przeze mnie z całej czwórki...
Napisz to otwarcie - drużyna której nie lubisz w ogóle i przy każdej nadarzającej się okazji to okazujesz.

Nieprawda, nie ma takiej drużyny w żadnym ze sportów, której bym nienawidziła czy kompletnie nie lubiła. Po prostu nie przepadam za ZAKSĄ jako całością, ale wielu jej zawodników lubię. Kibicuje Boćkowi, o Holendra od początku byłam spokojna i nawet broniłam go przed niezasłużoną krytyką ze strony "kibiców" ZAKSY. Nie przepadam również za kibicami ZAKSY, ale przykładowo lubię czytać użytkownika Kicu i z nim dyskutować.
Ostatnio zmieniony 18 mar 2014, o 15:38 przez Lineczka, łącznie zmieniany 1 raz.
kamien
Posty: 217
Rejestracja: 28 lut 2012, o 15:55

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: kamien »

Grupa AZOTY ma w tym sezonie dwa zwyciestwa w Pucharze Polski ;) , o złotym Kamilu i Jego kolegach tez nalezy pamiętać :P
reprezentacyny rozrywający:" gdyby wiosną 2020, w momencie przerwania rozgrywek, Warszawa lub Bełchatów były na pierwszym miejscu to mielibyśmy Mistrza Polski"
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: Pele »

hardy pisze:
Lineczka pisze:Wygrała drużyna najmniej lubiana przeze mnie z całej czwórki...
Napisz to otwarcie - drużyna której nie lubisz w ogóle i przy każdej nadarzającej się okazji to okazujesz.
Ale czy to ważne???
MA dziewczyna do tego prawo, zwłaszcza po tym jak jej ulubiona drużyna "podała tyły" musi sobie poprawić nastrój. Przypominam że spore grono sympatyków ZAKSY po ubiegłorocznym finale MP też deprecjonowała sukces Resovii. I co? Nic bo i tak zostało jak jest czyli że Sovia została mistrzem a ZAKSA obroniła puchar. I prawdopodobnie będzie miała szansę na rewanż za ubiegłoroczny finał
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Garp
Posty: 596
Rejestracja: 18 mar 2012, o 20:46
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: Garp »

Pele pisze:...bo i tak zostało jak jest czyli że Sovia została mistrzem a ZAKSA obroniła puchar. I prawdopodobnie będzie miała szansę na rewanż za ubiegłoroczny finał
Oj, O ile lepiej by smakował rewanż na Resovii, zwłaszcza że już w półfinale... Mniam...!
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: Noworoczny »

Wywiad z Waldemarem Kiepskim:
http://www.siatkarskaligatv.pl/Bylismy- ... owani.html
Około trzydziestej sekundy gość w czapce dłubie w nosie.

Przeglądam właśnie statystyki zbiorcze pucharu, pod kątem tych nagród indywidualnych i widzę następujące wyniki (liczone z trzech faz):

Najlepiej atakujący (liczba ataków punktowych) -
1. Dick Kooy - 47 ataków punktowych (drugi 41 - 13% gorzej)

Najlepiej blokujący (liczba bloków punktowych) -
1. Dick Kooy - 8 bloków (drugi 6 - 25% gorzej)

Najlepiej punktujący (wszystkie punkty)
1. Dick Kooy - 61 (drugi 49 - 20% gorzej)

Najlepiej serwujący (liczba zagrywek punktowych)
1. Dick Kooy - 6 (drugi 5 - 17% gorzej)

Najlepiej przyjmujący (% perfekcyjnego przyjęcia)
1. Dick Kooy - 39,68% (drugi 37,29% - już tylko 6% gorzej).

Najlepiej rozgrywający (to jest chyba ilość ataków skończonych minus bloki i błędy na ilość wystaw)
1. Zagumny 72%!!!
2. Masny 38%

Wygląda na to, że to był turniej jednego siatkarza, i chociaż Dick nie jest tak impulsywny i widowiskowy, jak Lipe, to w tym turnieju go przerósł. Znakomity występ. Od razu po meczu powiedziałem, że Guma będzie MVP i tak było, ale widzę, że nie był to sprawiedliwy wybór. To Kooy wygrał Zaksie ten turniej.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: sb.slav »

Brasil pisze:Fajnie, że Kooy przestał być przypałem i realizuje swój potencjał.
Dobra charakterystyka :) Na początku sezonu był strasznie wyobcowany i apatyczny. Teraz wziął na siebie rolę lidera zdecydowanie. Może się tego trochę bał, może w nowej lidze czuł się niepewnie - ale teraz zdecydowanie to minęło. Zaksie znowu pofarciło się z ofensywnym przyjmującym.
Brasil pisze:Są świetni technicznie rozgrywający, którzy potrafią zagrać wszystko, jednak gdy przychodzi do gry o medale, nie potrafią podnieść poziomu swojej gry. Są też tacy, którzy tę cząstkę ''mistrzostwa'' posiadają. Do pierwszej zalicza się Esko i Masny, do drugiej Ball i Zagumny.
I gdzie mieli Fin i Słowak zdobywać te laury reprezentacyjne? Klubowe podobnie? O reprezentacji Finów nie ma co mówić, tym bardziej o Słowakach. A w klubach chociaż obaj grają/li niezłych - to nigdy nie na tyle, żeby na poważnie włączyć się w walkę o medale, nawet nie o złoto, a o najniższe podium. Dam ci przykład z innej pozycji - sam chwaliłeś: Gamowa - do przedwczoraj zawodniczka takiego kalibru nie miała LM, nie ma złota Igrzysk z różnych powodów. Czasem tak po prostu się dzieje, ze nawet wybitnych i tych bardzo dobry zawodników - najwyższe laury omijają.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3225
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: Kicu »

sb.slav pisze:Dobra charakterystyka :) Na początku sezonu był strasznie wyobcowany i apatyczny. Teraz wziął na siebie rolę lidera zdecydowanie. Może się tego trochę bał, może w nowej lidze czuł się niepewnie - ale teraz zdecydowanie to minęło. Zaksie znowu pofarciło się z ofensywnym przyjmującym.
Albo po prostu Świder ma nosa do przyjmujących. Sam nim był, więc może widzi w zawodnikach to coś ;) Z tego co się mówiło, to Lipe rok temu też był jego pomysłem, a nie Castellaniego.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3938
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: Klugenhammer »

Kicu pisze:
sb.slav pisze:Zaksie znowu pofarciło się z ofensywnym przyjmującym.
Albo po prostu Świder ma nosa do przyjmujących. Sam nim był, więc może widzi w zawodnikach to coś ;) Z tego co się mówiło, to Lipe rok temu też był jego pomysłem, a nie Castellaniego.
W zasadzie to z wyjątkiem Lipe ZAKSA w ostatnich kilku sezonach w ogóle nie miała farta do transferowania przyjmujących. Urnaut, Samica, Sammelvuo, Popelka, Idi, Nogueira, Contreras, a nawet sam Świder - wszyscy z różnych względów nie spełnili pokładanych w nich nadziei.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: sb.slav »

Dlatego napisałem, że się pofarciło :) Bo w ostatnich latach przeważały jednak "niewypały".
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: VernonRoche »

Noworoczny pisze:....
Jak tak dalej pójdzie i tak dalej Kooy będzie grał, to wyrośnie na głównego rywala
dla Kubiaka, Masnego i może Wojtaszka do MVP sezonu. :)
Bazinga
Posty: 602
Rejestracja: 4 maja 2012, o 16:39
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: Bazinga »

Lineczka pisze: Nieprawda, nie ma takiej drużyny w żadnym ze sportów, której bym nienawidziła czy kompletnie nie lubiła. Po prostu nie przepadam za ZAKSĄ jako całością, ale wielu jej zawodników lubię. Kibicuje Boćkowi, o Holendra od początku byłam spokojna i nawet broniłam go przed niezasłużoną krytyką ze strony "kibiców" ZAKSY. Nie przepadam również za kibicami ZAKSY, ale przykładowo lubię czytać użytkownika Kicu i z nim dyskutować.
meczy w KK nie da sie ogladac, hala/atmosfera/"kibice" no strasznie sie to prezentuje niestety, w porownaniu do rzeszowa/jastrzebia (wg mnie dwie najlepsze hale, na ktorych mecze oglada sie z przyjemnoscia). co do zaksy to maja bardzo sympatycznych i ciekawych zawodnikow, jednak jako druzyna to juz tez uczuc ktore ich darzę miloscia nazwac nie mozna.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3938
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: Klugenhammer »

Kończąc wątek Pucharu Polski jeszcze taki sympatyczny obrazek z ceremonii zakończenia turnieju.
Bo niektórzy twierdzą, że Kubiak (Dzik) wzbudza wokół złe emocje i daje zły przykład kibicom ;)

Obrazek
Pawel909
Posty: 740
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 13:16
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: Pawel909 »

Eh gdyby ten pan po lewej miał koszulke tego samego koloru co Wiśnia na sobie, MARZENIA :D Oczywiście nierealne bo Michała wykupi jakiś rosyjski czy turecki gigant, z taką formą to pewne.
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2562
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: Murilo0 »

Pawel909 pisze:Eh gdyby ten pan po lewej miał koszulke tego samego koloru co Wiśnia na sobie, MARZENIA :D Oczywiście nierealne bo Michała wykupi jakiś rosyjski czy turecki gigant, z taką formą to pewne.
No raczej do Zaksy to on nie przejdzie po tych wszystkich konfliktach z kibicami KK. Chociaż z drugiej strony nigdy nic nie wiadomo, nie takie transfery w sporcie miały miejsce.
All work and no play makes Jack a dull boy...
Brasil

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: Brasil »

sb.slav pisze:Dam ci przykład z innej pozycji - sam chwaliłeś: Gamowa - do przedwczoraj zawodniczka takiego kalibru nie miała LM, nie ma złota Igrzysk z różnych powodów. Czasem tak po prostu się dzieje, ze nawet wybitnych i tych bardzo dobry zawodników - najwyższe laury omijają.
Nie piszę o medalach. Oglądam dużo siatkówki, i dużo oglądałem Esko i Masnego, dobrze na ich przykładzie widać różnicę w rzemiośle, a tym ''czymś'' co mają najlepsi rozgrywający.
Bazinga
Posty: 602
Rejestracja: 4 maja 2012, o 16:39
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: Bazinga »

Pawel909 pisze:Eh gdyby ten pan po lewej miał koszulke tego samego koloru co Wiśnia na sobie, MARZENIA :D Oczywiście nierealne bo Michała wykupi jakiś rosyjski czy turecki gigant, z taką formą to pewne.

ze niby kto go kupi? bo zaden gigant to go nie zechce bo maja o wiele lepszych zawodnikow, w do "gigantow" zaliczam bielgor, zenit, loko, lube, copra no i ten nieszczesny halkbank.

chyba zeby go dac do takiej guberni zamiast nikicia to nawert byloby wzmocnienie
Jolly
Posty: 747
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 07:57

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: Jolly »

Ja chcę pogratulować Zaksie nie tylko PP ale przede wszystkim że wyeliminowali w 1/2 Skre która już sprzedawała pamiątkowe koszulki PP a i takie z napisem zdobywca PP mieli przygotowane.

Oj czasem pewność siebie może być zgubna :D.

Nie mam nic do kibiców (największych chuliganów zresztą w lidze :p) Skry ani do zawodników. Ale jest w tym klubie taka jedna persona, która zawsze cieszy się z potknięć innych i mało nie wyjdzie z siebie jak innym w Pucharach powinie się noga. Dlatego w żadną szczerość gratulacji przy sukcesach innych płynącą z tego klubu nie wierzę.

Mam nadzieję że JW tym razem utrze im nosa w PL a i pokaże w LM że można cos ugrac bez kupowania finału.
reda
Posty: 95
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 03:58
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: reda »

a może w końcu Guma dogadał się z Kooyem lub Holender zrozumiał o co chodzi w grze zespołowej. A co na to Corsano?
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: madlark »

Żenujące jest, że za posumowanie PP bierze się wodzirej :o
Czy któryś z kolegów z Polsatu pokusi się na zrecenzowanie dokonań Magiery?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3938
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: Klugenhammer »

madlark pisze:Żenujące jest, że za posumowanie PP bierze się wodzirej :o
Niestety pan wodzirej kiepsko liczy. Twierdzi że ZAKSA (Mostostal) zdobyła czwarty Puchar Polski w historii klubu. W rzeczywistości był piąty.
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: Skrzypek »

Klugenhammer pisze:
madlark pisze:Żenujące jest, że za posumowanie PP bierze się wodzirej :o
Niestety pan wodzirej kiepsko liczy. Twierdzi że ZAKSA (Mostostal) zdobyła czwarty Puchar Polski w historii klubu. W rzeczywistości był piąty.
Wodzirej nie tylko kiepsko liczy, ale też popełnia błędy rzeczowe. Gdyby miał pisać maturę z pucharu Polski, to poległby na matematyce, ale też na języku polskim.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: Noworoczny »

Bazinga pisze:
Pawel909 pisze:Eh gdyby ten pan po lewej miał koszulke tego samego koloru co Wiśnia na sobie, MARZENIA :D Oczywiście nierealne bo Michała wykupi jakiś rosyjski czy turecki gigant, z taką formą to pewne.

ze niby kto go kupi?
Gigant niegigant, ale jednak ktoś wykupił jego kontrakt (-:
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: lucass90 »

Jutro o 12:00 losowanie par Pucharu Polski. Transmisja tutaj: http://www.siatkarskaligatv.pl/videoLive2,vfId,15.html
AZS CZĘSTOCHOWA!
timshel
Posty: 414
Rejestracja: 25 maja 2014, o 08:52

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: timshel »

Purevolley pisze:Znajac Siedlecka mentalnosc zaraz po wygraniu z Polibuda wytransferuja Zbierskiego do Skry, Jasinkiego do Jastrzebia i Schulza do Resovii...
Kilka miesięcy później wytłuszczonego do Gdańska wytransferowali, chyba też nieźle ;>

Urywki z tamtego meczu https://www.youtube.com/watch?v=TvW6l63_PHA
Bednaruk się wypowiada ;) https://www.youtube.com/watch?v=5k2dAgMKbOk
Learn to love the process.
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2013/14

Post autor: lipton »

timshel pisze:Kilka miesięcy później wytłuszczonego do Gdańska wytransferowali
Gwoli ścisłości - nie wytransferowali. Damian wrócił do Gdańska z Siedlec po rocznym wypożyczeniu. Wcześniej był w składzie Lotosu w rozgrywkach Młodej Ligi, w których gdańszczanie zdobyli złoty medal.

Tu info o wypożyczeniu do Siedlec:
http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/ ... ,id,t.html

Tutaj o powrocie:
http://sport.trefl.com/siatkowka/aktual ... ra-param=1
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchar Polski”