[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Zabezpieczenie kolan

Zabezpieczenie kolan

Postby bakek » 8 Apr 2014, o 13:03

Czy znacie jakieś metody na zabezpieczenie kolan oprócz nakolanników?

Właściwie to zależy mi na zabezpieczeniu przed otarciami. Nie chcę stosować nakolanników, bo to sprawia, że często zapomina się o technice padów.

Czy ściągacz kolana nadawałby się do tego? Ewentualnie jakieś taśmy?
bakek

Re: Zabezpieczenie kolan

Postby BadTrue » 9 Apr 2014, o 12:18

bakek wrote:Czy ściągacz kolana nadawałby się do tego? Ewentualnie jakieś taśmy?

Ściągasz kolana nadaje się, ostatnio nawet widziałem takie opaski na kolana (efekciarstwo ale wydaje mi się że uchroni przed otarciem), taśmy odradzam bo nie są wygodne.
BadTrue
Moderator   Moderator

Re: Zabezpieczenie kolan

Postby bakek » 9 Apr 2014, o 14:34

Dzięki za odpowiedź. Swoją drogą to ciekawi mnie jakich nakolanników używają wysocy zawodnicy, bo jak biorę rozmiar XL markowych nakolanników to jest na mnie zwykle za ciasny przy normalnej budowy nodze i 183cm wzrostu.

Spróbuję jak się będzie grało z jakąś opaską/ściągaczem i podzielę się wrażeniami.
bakek

Return to Trening