MKS Banimex Będzin

Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

MKS Banimex Będzin

Post autor: Basil »

Będzin zaprezentował na swojej stronie internetowej skład na kolejny sezon, który musi robić wrażenie. Ta bodaj najbogatsza drużyna w I lidze powinna w cuglach wygrać rozgrywki bo nie wydaje mi się zeby Kadziu i spółka mieli takie zasoby personalne. Myślę ze brak miejsca na podium będzie w Będzinie prawdziwą katastrofą

Przy okazji dyskusji o ubraniowej mizerii w siatkówce w temacie PLS muszę przyznać ze nowe stroje zaprojektowane przez firmę Colo zrobily na mnie duze wrazenie - przypominają najlepsze włoskie wzory dzięki czemu cała drużyna prezentuje się tak jak (chyba) chcą jej szefowie - na bogato. W I lidze się da a w PLS jest z tym problem?
[edit]
rbk23
Posty: 12
Rejestracja: 20 lip 2013, o 08:02
Płeć: M

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: rbk23 »

Zgadza się. Stroje Będzina są naprawdę extra. Zawstydzili Pls:p. A co do wygrania ligi w cuglach to bym się wstrzymał i poczekał.
Awatar użytkownika
Pridzej
Posty: 15
Rejestracja: 4 sie 2013, o 16:20

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: Pridzej »

Ciekawe jak MKS poradzi sobie w roli faworyta. Faktycznie sklad robi wrazenie, ale pytanie czy zawodnicy sie zgraja. Wymiana praktycznie calego skladu moze nie wyjsc na dobre. Mam nadzieje ze liga bedzie wyrownana,a nie zdominowana przez Bedzin czy Lubin. Avia musi namieszac !!!
Artek
Posty: 335
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: Artek »

Mi się najbardziej podobały stroje bez rękawków, chyba jako pierwsi takie mieliśmy w lidze :)
[Obrazek]
Nie wiem dlaczego z nich zrezygnowali, bo wydawało się że były wygodne.
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: dezerter »

Nie wiem nad czym ten zachwyt, mnie osobiście te stroje w ogóle się nie podobają, jakieś takie- "weglowe" :]
Awatar użytkownika
ark
Posty: 408
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 11:22
Płeć: M
Lokalizacja: Kęty

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: ark »

Sławomir Szczygieł, obok trenera Rafała Legienia, w MKS Andrychów

http://www.sportowe-kety.pl/index.php?o ... a&Itemid=1
Artek
Posty: 335
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: Artek »

Jak podają w mediach, trener Dacewicz zostaje na stanowisku. Stelmach pewnie też zostanie jako asystent.

Natomiast z zawodników wg mojego odczucia odejdą: Gaca, Stelmach (zajmie się tylko trenerką, tak jak brat :), Urbanowicz (nie dali mu szans na grę), Warda oraz pewnie Tomczyk i Wołosz.

PS. A tak liczyłem na derby w I lidze z Wartą Zawiercie :/
PS. Firma Banimex ma predyspozycje aby stać się nowym Budimexem, na razie remontują wszystkie mosty i wiadukty w regionie przed czasem.
ortalion
Posty: 121
Rejestracja: 23 kwie 2012, o 17:48

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: ortalion »

czy są jakieś informacje dotyczące nowych zawodników Banimexu ?
Matius

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: Matius »

Fajnie by było jakby stworzyli solidny skład, który może na początek chociaż nawiązać walkę. Ale problem, że aktualnie ciężko o zawodników na poziomie na naszym podwórku. Może taki Mika, Hebda, do tego Ferens zdaje się szuka klubu, przynajmniej tak jest wpisany w karuzeli.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: compact »

Lew wspominał na Twitterze, ze Tuia zostaje w Polsce, dla wielu drużyn świetne wzmocnienie, a już tegorocznych bieniaminkow na pewno na niego stać.
Awatar użytkownika
Skra_7
Posty: 535
Rejestracja: 8 sie 2013, o 10:47
Płeć: M

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: Skra_7 »

Jeśli Tuia naprawdę zostaje w Polsce to stawiam na Zaksę. Starali się o Lotmana a Francuz to gracz na podobnym poziomie.
zibibobi
Posty: 790
Rejestracja: 28 paź 2009, o 20:21
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: zibibobi »

Skra_7 pisze:Jeśli Tuia naprawdę zostaje w Polsce to stawiam na Zaksę. Starali się o Lotmana a Francuz to gracz na podobnym poziomie.
Do Zaksy to już wszyscy byli przymierzani, a Lotman to już na 99% był w Zaksie, co zresztą sam potwierdzał. Nie wspomnę innych nazwisk kojarzonych z Zaksą ; Ivovic, Kaliberda, Marechal, Fonteles, Lucarelli, Maurotti, Mika a ostatnio Nikic. Teraz widzę spekulacje dotyczące Tui. To taki swoisty koncert życzeń, a jak będzie zobaczymy. Mam nadzieję, że Pani Prezes SN i trener SŚ wiedzą kogo chcą? Być może pośpiech jest złym doradcą, oby tylko nie zostali z rękę w nocniku.
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: Hirako »

Tuia w koncercie życzeń ZAKSY? Litości... Ale to nie temat na tą rozmowę ;)
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Abdullo
Posty: 1064
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 18:53
Płeć: M

Re: Odp: MKS Banimex Będzin

Post autor: Abdullo »

zibibobi pisze:
Skra_7 pisze:Jeśli Tuia naprawdę zostaje w Polsce to stawiam na Zaksę. Starali się o Lotmana a Francuz to gracz na podobnym poziomie.
Do Zaksy to już wszyscy byli przymierzani, a Lotman to już na 99% był w Zaksie, co zresztą sam potwierdzał. Nie wspomnę innych nazwisk kojarzonych z Zaksą ; Ivovic, Kaliberda, Marechal, Fonteles, Lucarelli, Maurotti, Mika a ostatnio Nikic. Teraz widzę spekulacje dotyczące Tui. To taki swoisty koncert życzeń, a jak będzie zobaczymy. Mam nadzieję, że Pani Prezes SN i trener SŚ wiedzą kogo chcą? Być może pośpiech jest złym doradcą, oby tylko nie zostali z rękę w nocniku.
Kogo chcą a kogo będą mieć to dwie osobne tematy. Juz na ten moment kilka transferów nie udało się zrobić i zapewne analizują kto jeszcze może przyjść.
Ejpok
Posty: 628
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: Ejpok »

A ja kończąc ten OT o zaksie powiem że SN już nie jest prezesem. A jeśli jeszcze jest to niedługo, gdyż szykowany jest następca, również z ramienia jednego ze sponsorów. Tyle że teraz będzie to z Brenntagu.
jinx
Posty: 6285
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: jinx »

Czy to ten pan który mial "Swoich " zawodników?
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
marakuja
Posty: 447
Rejestracja: 27 maja 2009, o 13:17
Płeć: M

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: marakuja »

Czyli Pan Zenon M jak dobrze rozumiem, tak ??
Marakuja - zwycięzca pretypera Typera Forum Strefy Siatkówki 2015/2016 !!!
Awatar użytkownika
Skra_7
Posty: 535
Rejestracja: 8 sie 2013, o 10:47
Płeć: M

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: Skra_7 »

Hirako pisze:Tuia w koncercie życzeń ZAKSY?
Tylko ja nie życzę Zaksie Tui. Szkoda aby chłopak zmarnował się w Kędzierzynie. Lepiej aby przeszedł to takiego Będzina.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: krzysiu »

Na razie to tylko Dacewicz chyba szuka rozgrywającego a jak się nie uda znaleźć lepszego to pierwszym będzie Stelmach..
Abdullo
Posty: 1064
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 18:53
Płeć: M

Re: Odp: MKS Banimex Będzin

Post autor: Abdullo »

krzysiu pisze:Na razie to tylko Dacewicz chyba szuka rozgrywającego a jak się nie uda znaleźć lepszego to pierwszym będzie Stelmach..
Młody i zdolny :) Swego czasu to kolejny powrót Andrzeja do elity. Z Wieluniem tez wchodził.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: lucass90 »

Adrian Hunek zostaje na kolejny sezon w Będzinie.

http://www.mks-mos.bedzin.pl/wiadomosc/ ... n,807.html
AZS CZĘSTOCHOWA!
brzydal
Posty: 141
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 17:45
Płeć: M

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: brzydal »

Król i Wołosz mają dostać wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu
jinx
Posty: 6285
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: jinx »

Sarnecki w Będzinie
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: Streeter »

jinx pisze:Sarnecki w Będzinie
Jakie źródło tego newsa?

Myślę, że byłby to fajny ruch. Mikołaja pamiętam jeszcze z Wielunia, całkiem fajnie się tam prezentował, również w swojej drużynie na Słowacji całkiem dobrze sobie radził, więc biorąc pod uwagę możliwości finansowe w Będzinie i chęć posiadania na tej pozycji Polaka, ruch jak najbardziej w porządku, oczywiście jeżeli się potwierdzi.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
jinx
Posty: 6285
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: jinx »

Streeter pisze:
jinx pisze:Sarnecki w Będzinie
Jakie źródło tego newsa?

Myślę, że byłby to fajny ruch. Mikołaja pamiętam jeszcze z Wielunia, całkiem fajnie się tam prezentował, również w swojej drużynie na Słowacji całkiem dobrze sobie radził, więc biorąc pod uwagę możliwości finansowe w Będzinie i chęć posiadania na tej pozycji Polaka, ruch jak najbardziej w porządku, oczywiście jeżeli się potwierdzi.
Póki co Volleyball movies
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: luck191 »

Firma z Będzina trzęsie polską siatkówką. Rodzi się nowa siła Plus Ligi?
http://www.slask.sport.pl/sport-slask/1 ... i_sie.html
Kali BBTS
Posty: 460
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:29
Płeć: M

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: Kali BBTS »

Ta hala to już powinna się budować, w 1 rok może i można to zrobić fizycznie, ale przygotowanie projektów etc. to nie jest takie hop-siup.
Naprzód małymi łyżeczkami :)
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: SerCos »

Plany już są. Budowa ma ruszyć w przyszłym roku.

http://www.mmsilesia.pl/483658/2014/6/1 ... egory=news
siarczanwisni
Posty: 229
Rejestracja: 18 lip 2012, o 10:37
Płeć: M

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: siarczanwisni »

luck191 pisze:Firma z Będzina trzęsie polską siatkówką. Rodzi się nowa siła Plus Ligi?
http://www.slask.sport.pl/sport-slask/1 ... i_sie.html
Zastanawia mnie skąd wezmą tych polskich zawodników do walki o miejsca 6-10?
Chociaż z drugiej strony, jakby mieli ściągać siatkarskich no-name'ów to lepiej faktycznie postawić na Polaków.
brzydal
Posty: 141
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 17:45
Płeć: M

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: brzydal »

"Andrzej Banaszek: Bardzo nas to cieszy. Nie ukrywam jednak, że naszym "dzieckiem" jest MKS Banimex Będzin, który właśnie awansował do Plus Ligi."

Wiem ze się czepiam ale slowo "awansował" jest troche na wyrost
Poza tym zgadzam się ze ciężko bedzie zbudować zespół na miejsca 6-10 z samych rodzimych zawodników bo rynek się juz mocno skurczył, w szczególności na pozycji rozgrywającego
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”