Liga Europejska Mężczyzn 2014

ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Liga Europejska Mężczyzn 2014

Post autor: ciorny17 »

Spodziewałem się więcej po tym projekcie nazywanym "Polską U23". Jednak po chłodnej ocenie tego co się wydarzyło od momentu powołania tego tworu do chwili obecnej dziwię się, skąd u mnie było tyle optymizmu. Andrzej Kowal-jeśli związek daje komuś do oszlifowania i dopracowania gry młodych zawodników człowieka, który sprawia, że zawodnicy cofają się (Drzyzga, Penchev, Nowakowski) pod jego skrzydłami to coś jest tu nie halo. Idźmy dalej-selekcja i powołanie zawodników. Od kilku lat wiadomo, że roczniki 92-94 łagodnie mówiąc nie obrodziły wybieramy mimo wszystko tych, którzy w dotychczasowym przebiegu swojej kariery dawali oznaki gry, która może dawać nadzieję do optymizmu. Chęć i zamiar doby, ale wykonanie jak to często bywa złe. Związek stwierdził jak to zwykle bywa, że coś sklei i to samo się obroni. No niestety gra z meczu na mecz wygląda coraz gorzej i jakoś cienia szans chłopakom nie daję przed MŚ U23.
Kłamca.
adamow
Posty: 441
Rejestracja: 24 maja 2014, o 13:04
Płeć: M

Re: Liga Europejska Mężczyzn 2014

Post autor: adamow »

Tegoroczna Liga Europejska najlepiej pokazuje, że w polskiej kadrze nie dzieje się za dobrze. Po tym jak w zeszłym sezonie wieszano psy na AA i rewolucyjnych zmianach jakie zaszły kibice mieli prawo oczekiwać rehabilitacji naszych orłów za poprzedni sezon w postaci zdobycia 3 złotych medali. Po wczorajszej porażce ze słabymi Rumunami pierwszy z nich mocno się oddalił. LE w tym sezonie jest wybitnie słabo obsadzona i grają w niej sami kelnerzy więc nie wiem jak źle trzeba prowadzić tak zdolnych zawodników jakich mamy aby nie byli w stanie swobodnie wygrywać w tych rozgrywkach :(
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Liga Europejska Mężczyzn 2014

Post autor: Skrzypek »

ciorny17 pisze:Andrzej Kowal-jeśli związek daje komuś do oszlifowania i dopracowania gry młodych zawodników człowieka, który sprawia, że zawodnicy cofają się (Drzyzga, Penchev, Nowakowski) pod jego skrzydłami to coś jest tu nie halo. Idźmy dalej-selekcja i powołanie zawodników. Od kilku lat wiadomo, że roczniki 92-94 łagodnie mówiąc nie obrodziły wybieramy mimo wszystko tych, którzy w dotychczasowym przebiegu swojej kariery dawali oznaki gry, która może dawać nadzieję do optymizmu. C
Pal licho, że Kowal nie potrafi rozwijać talentów. Najbardziej zastanawiającą sprawą dotyczącą jego wyboru na stanowisko trenera jest fakt, że szkoleniowiec Resovii nie znał zawodników, z których miał za zadanie wybierać. Nie wierzę, że Kowal zawzięcie śledzi rozgrywki młodzieżowe czy niższe ligi, bo po prostu w Resovii tego nie musi robić. Nie musi wyruszać na łowy do 1 ligi czy na mistrzostwa świata czy Europy w różnych kategoriach wiekowych, ponieważ bierze graczy już ukształtowanych. To nie jest jednak zarzut do samego Kowala, ale do działaczy PZPS. Oni powinni wiedzieć kto czym się zajmuje. Ale po co mieć koncepcję... lepiej wybrać kogoś, kto zdobył 2 mistrzostwa Polski. Takie działanie przypomina mi jak trener mistrza kraju automatycznie stawał się asystentem trenera kadry. Amatorszczyzna.
Abdullo
Posty: 1064
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 18:53
Płeć: M

Re: Liga Europejska Mężczyzn 2014

Post autor: Abdullo »

Mogą być trzy przyczyny takiej sytuacji :
1.Albo trener do du...
2. Zawodnicy do bani.
3. Pkt 1 i 2 razem.
Myślę, iż to pkt 3. I ciągle zadaje pytanie. Gdzie te tabuny młodych zdolnych dla których rozszerzono ligę? Oni co najwyżej do 1 ligi.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Liga Europejska Mężczyzn 2014

Post autor: compact »

Dwóch młodych zdolnych się nie znalazło w orbicie zainteresowań trenera :)
Abdullo
Posty: 1064
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 18:53
Płeć: M

Re: Odp: Liga Europejska Mężczyzn 2014

Post autor: Abdullo »

compact pisze:Dwóch młodych zdolnych się nie znalazło w orbicie zainteresowań trenera :)
To rzeczywiście wielka różnica :)
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Liga Europejska Mężczyzn 2014

Post autor: compact »

Akurat na rozegraniu i przyjęciu, przy tej bryndzy, która jest obecnie, to wielka różnica. Zwłaszcza, że w kadrze znaleźli się Wolański, Stępień czy Kaczmarek.
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Liga Europejska Mężczyzn 2014

Post autor: Skrzypek »

Nie rozumiem dlaczego nie ma Muzaja. W tym sezonie grał bardzo mało, ale jak grał, prezentował się dobrze.
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Liga Europejska Mężczyzn 2014

Post autor: Basil »

Szkoda by było gdyby Bołądź znowu siedział na ławce w Czarnych bo ma niesamowity potencjał - jak dla mnie chłopak zjada pod tym względem na śniadanie Boćka z Konarskim... Za to Wachnik moim zdaniem mocno przereklamowany
[edit]
Matius

Re: Liga Europejska Mężczyzn 2014

Post autor: Matius »

Bołądź ma potencjał, ale to co najbardziej mi się u niego podoba to ułożenie techniczne i chłodna głowa. Siła, motoryka i dynamika również są w odpowiednim miejscu.

Gratulacje zwycięstwa. Podoba mi się zagrywka w tej grupie, zróżnicowana, dosyć regularna i skuteczna, ale niestety przyjęcie leży i kwiczy. Kędzierski też coraz lepiej i pewniej rozgrywa, a środek chodził dzisiaj bardzo fajnie.

Dlaczego Kowal nie zabrał czwartego przyjmującego?
kanimo

Re: Liga Europejska Mężczyzn 2014

Post autor: kanimo »

Bo wzial dwoch libero?
Bo pozostali tacy ciency, ze wstyd ich pokazac?

Warto raczej zapytac, dlaczego nie zabral Janusza i Lapy. Albo dlaczego nie gra Kowalski-od miesiaca ma to zatrucie pokarmowe?

Ale nie jest zle. Atak jest. Na sypie powinni w przyszlym roku konkurowac Janusz, Bienkowski i Kedzierski-2 z tego da sie wybrac
Bieniek zostaje plus ktos z obecnych juniorow. I dodac Szalpuka, Lape i w zaleznosci od postepow Sliwka i Halabe. Z libero tez nie powinno byc problemow.
Wychodzi fajna ekipa.
I jakby jeszcze trenera zmienic.. . marzenia
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Liga Europejska Mężczyzn 2014

Post autor: kanap »

nie ma co oceniać Wachnika, obecnie jest kompletnie bez formy, dlatego pisanie "przereklamowany" jest wysoce błędne i nieuczciwe, w lidze nie najsłabszej przecież pokazał że grać potrafi i to na dobrym poziomie.
jedynego zawodnika jakiego mi w tej kadrze brakuje to środkowego Grzechnika z Radomia, miał poważną kontuzję ale pod koniec sezonu wrócił i w jednym meczu zdobył około 20 punktów (na środkowego to imponujący wynik)otrzymując statuetkę MVP, rocznik 93.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Liga Europejska Mężczyzn 2014

Post autor: krzysiu »

Ale widzisz chciałbyś go w kadrze choć wrócił nie dawno i zagrał tylko jeden dobry mecz :)
Może ci wszyscy zawodnicy młodzi lub prawie młodzi grali by lepiej pod innym trenerem ,ale jak na razie tego się nie dowiemy.
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Liga Europejska Mężczyzn 2014

Post autor: Basil »

Nasze wyselekcjonowane przez Kowala Orlęta nie mogą sobie poradzić nawet z reprezentacją Azerbejdżanu czym prawdopodobnie grzebią swoje matematyczne szanse na awans do finałów. Oczywiście Andrzej szczyt formy szykuje na finał MŚ do lat 23 ale ja mam nadzieję, że ktoś kumaty w PZPSie nie da mu tej szansy i jak najszybciej odsunie od tej reprezentacji.
[edit]
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Liga Europejska Mężczyzn 2014

Post autor: Kamil92 »

Basil pisze:Nasze wyselekcjonowane przez Kowala Orlęta nie mogą sobie poradzić nawet z reprezentacją Azerbejdżanu czym prawdopodobnie grzebią swoje matematyczne szanse na awans do finałów. Oczywiście Andrzej szczyt formy szykuje na finał MŚ do lat 23 ale ja mam nadzieję, że ktoś kumaty w PZPSie nie da mu tej szansy i jak najszybciej odsunie od tej reprezentacji.
Zgadzam się w 100%, Polacy wymęczyli w końcu ten mecz 3-2, ale z ekipą z Azerbejdżanu powinni wygrać bez zająknięcia 2 razy po 3-0.
Wybór Kowala od początku był i jest kontrowersyjny, z tego względu, że nie dość, że żaden zawodnik się przy jego boku nie rozwinął, a nawet niektórych się "zwinęło" (patrz Drzyzga), to na dodatek nigdy nie odznaczał się on dobrym okiem w wyszukiwaniu młodych i zdolnych. Raczej kupował stare gwiazdy (choć to nigdy nie wiadomo ile było w tym jego pomysłów).

Moim zdaniem do prowadzenia kadry odpowiednich jest w Polsce dwóch trenerów: Kuba Bednaruk i Robert Prygiel, z ogromnym naciskiem na tego pierwszego. Przy nim nawet ukształtowani zawodnicy stają się jeszcze lepszymi i nie rzadko rozgrywają swoje najlepsze sezony. Co do jego skautingu to też nie można mieć zastrzeżeń, gdyż potrafi za nie duże pieniądze wyciągnąć świetnych grajków.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Liga Europejska Mężczyzn 2014

Post autor: StanLee »

Wiadomo, że każdy mądry po szkodzie i fakcie, ale przed tym sezonem nie było lepszego kandydata od Kowala na stanowisko trenera kadry B i tak po prawdzie wybór jakiegokolwiek innego trenera byłby szalenie niesprawiedliwy. Tzn. w Brazylii i we Włoszech wygląda to tak, że ci młodzi trenerzy, Giani i Rubinho zajmują się kadrą B, a przy odpowiednio Berruto i Rezende są asystentami. My mamy pulę trenreów młodego pokolenia i oczywistą oczywistością było wybranie tego, który resztę sukcesami bije na głowę. Skandaliczne byłoby, gdyby ktokolwiek kosztem Kowala dostał tą posadę, bo niby jakim prawem? Jak wyniki bronią trenera, to trener Kowal miał nieporównywalnie większe od innych kandydatów CV do objęcia omawianej funkcji. Jak założymy, że trenowanie kadry B ma na celu przygotowanie trenera do ew. objęcia funkcji pierwszego trenera reprezentacji w przyszłości, to tym bardziej wybór tego najbardziej utytułowanego jest oczywisty. Daj już spokój z tym kontrowersyjnym wyborem, bo że Kowal nie ogarnia, to zupełnie inna kwestia. Jak Antiga zdobędzie MŚ to nie będzie oznaczało, że Antiga był najlepszym kandydatem na to stanowisko, np. lepszym od McCutcheona czy innego Rezende.
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Liga Europejska Mężczyzn 2014

Post autor: Kamil92 »

StanLee pisze:Wiadomo, że każdy mądry po szkodzie i fakcie, ale przed tym sezonem nie było lepszego kandydata od Kowala na stanowisko trenera kadry B i tak po prawdzie wybór jakiegokolwiek innego trenera byłby szalenie niesprawiedliwy. Tzn. w Brazylii i we Włoszech wygląda to tak, że ci młodzi trenerzy, Giani i Rubinho zajmują się kadrą B, a przy odpowiednio Berruto i Rezende są asystentami. My mamy pulę trenreów młodego pokolenia i oczywistą oczywistością było wybranie tego, który resztę sukcesami bije na głowę. Skandaliczne byłoby, gdyby ktokolwiek kosztem Kowala dostał tą posadę, bo niby jakim prawem? Jak wyniki bronią trenera, to trener Kowal miał nieporównywalnie większe od innych kandydatów CV do objęcia omawianej funkcji. Jak założymy, że trenowanie kadry B ma na celu przygotowanie trenera do ew. objęcia funkcji pierwszego trenera reprezentacji w przyszłości, to tym bardziej wybór tego najbardziej utytułowanego jest oczywisty. Daj już spokój z tym kontrowersyjnym wyborem, bo że Kowal nie ogarnia, to zupełnie inna kwestia. Jak Antiga zdobędzie MŚ to nie będzie oznaczało, że Antiga był najlepszym kandydatem na to stanowisko, np. lepszym od McCutcheona czy innego Rezende.
Ale jakie on tak naprawdę ma umiejętności żeby brać go na trenera kadry? Wymień mi proszę 5 jego cech, które pozwalają uważać go za dobrego trenera, prócz tego, że potrafił przygotować dobrą formę fizyczną na playoffy. Tak, masz rację wyniki go bronią, ale zdobycie mistrzostwa Polski z taką kadrą jaką miał i takim budżetem, jest dla mnie mniejszym osiągnięciem niż 6 miejsce w lidze Bednaruka z ekipą i budżetem jaki on miał. Ja widzę o wiele większy potencjał w Kubie niż w Andrzeju i to tego pierwszego typowałbym na przyszłego trenera kadry. No chyba, że bierzemy do kadry tego kto wygrywa najwięcej nie patrząc na umiejętności, to w takim razie poproszę o Włodarczyka w kadrze, bo przecież wygrał mistrzostwo Polski.
Abdullo
Posty: 1064
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 18:53
Płeć: M

Re: Liga Europejska Mężczyzn 2014

Post autor: Abdullo »

Wiele zespołów miało lepszych zawodników niż Kowal i mistrzostwa nie zdobyli. Skra miała najlepszy skład i mimo wszystko przegrała. A teraz wyliczenia kompetencji
1. Pełen cykl szkolenia trenera. Od asystenta do pierwszego trenera.
2. Kowal to jeden z bardziej wyszkolonych trenerów. Na siatkówce zjadł zęby. Ma dużą wiedzę na temat tej dyscypliny.
3. Świetny taktyk. Dwa razy dzięki umiejętnie taktyce zdobył tytuł.
4. Potrafi przygotować zespół na imprezę docelową. Zawodnicy u niego nie oddychają rękawami pod koniec sezonu.
5. Nie konfliktowy. Nie jest typem furiata , który rzuca się boisku jak oparzony.
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Liga Europejska Mężczyzn 2014

Post autor: Basil »

@Abdullo prawidłowo rozgryzł Kowala i jego kompetencje - Andrzej już teraz szykuje formę na finał MŚ do lat 23 więc nie ma żartów.
Jak założymy, że trenowanie kadry B ma na celu przygotowanie trenera do ew. objęcia funkcji pierwszego trenera reprezentacji w przyszłości, to tym bardziej wybór tego najbardziej utytułowanego jest oczywisty
Nie strasz... ;)

Zgadzam się wybór z pozoru jest oczywisty ale skoro PZPS sam stwarza precedens i powierza naszą "dorosłą" reprezentację w przededniu najważniejszej imprezy w historii kompletnemu amatorowi w tej dziedzinie to znaczy, że nad kadrą B również mogli się trochę bardziej pochylić a wtedy, po zastanowieniu biorąc pod uwagę dotychczasowe dokonania Kowala w pracy z młodzieżą i kształtowaniem karier na tym etapie nie jest tak różowo. Pomijając już styl w jakim grają jego drużyny bo tutaj wiadomo - dopóki jego Resovia czołga się w stronę tego mistrzostwa dopóty bronią go wyniki.
nie ma co oceniać Wachnika, obecnie jest kompletnie bez formy, dlatego pisanie "przereklamowany" jest wysoce błędne i nieuczciwe, w lidze nie najsłabszej przecież pokazał że grać potrafi i to na dobrym poziomie.
Czytaj ze zrozumieniem - przereklamowany nie znaczy przecież, że jest słaby bo jest po prostu przeciętny.
[edit]
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Liga Europejska Mężczyzn 2014

Post autor: StanLee »

Kamil92 pisze:Ale jakie on tak naprawdę ma umiejętności żeby brać go na trenera kadry?
Nie wiem, o którym trenerze kadry mówisz (B, czy A) i generalnie raczej Cię nie rozumiem, zwłaszcza tego szukania absurdów, więc tylko powtórzę, że mnie tam niespecjalnie obchodzi warsztat Kowala (ostatni raz jak próbowałem się tutaj nad tym pochylić to usłyszałem, że przecież wygrali tamten mecz - i to jest cała kwintesencja rozmów o Kowalu), a po prostu rzucam łatwo wytłumaczalną opinię, że jak trenerami kadry B z reguły są młodzi trenerzy, którzy mają budować zaplecze trenerskie w kontekście pierwszej reprezentacji, to oczywistym kandydatem był Kowal, który a) jest Polakiem, b) jest młody, c) ma wielkie sukcesy na koncie. Pisanie o ''kontrowersyjnym wyborze'' to pisanie nieprawdy. A, i złoty medal w 2012 roku (siła drużyny w porównaniu do konkurentów, dyspozycja, styl gry) to coś, do czego myślę, że długo nie nawiąże żaden trener w Pluslidze.
Basil pisze:Nie strasz...
Przymiarki do polskiego trenera są tak oczywiste, że aż jestem przekonany, że następcą Antigi będzie nasz krajan. A wtedy, jak np. piąty serbski reprezentacyjny przyjmujący doprowadzi Resovię do złota, to i kandydatura Coacha K. byłaby prawdopodobna.
Abdullo
Posty: 1064
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 18:53
Płeć: M

Re: Liga Europejska Mężczyzn 2014

Post autor: Abdullo »

#Basil Kompetencji trenerowi Kowalowi nie można odmówić. Myślę, iż to jest trener który ma ogromną wiedzę o teorii siatkówki i taktyce gry oraz przygotowania drużyny . Nie jest tajemnicą iż chyba zrobił/zrobi doktorat z tego na Uniwersytecie. Odmawianie mu kompetencji jako szkoleniowcowi jest nie uczciwe. Bo je ma. Ale jak każdy, ma też wady. Wydaje mi się, iż ostatnio nie ma po prostu szczęścia. Czasem się gubi podczas prowadzenia meczu i podejmuje błędne decyzje. Ale, jak by on powiedział, iż wtedy to wydawało się słuszne. Ma małą skłonność do ryzyka oraz gra do znudzenia kilkoma zawodnikami, których uznaje za kluczowych. Lekko zmodyfikowana włoska szkoła. I na końcu, dla przypomnienia asystentem w kadrze B jest Robert Prygiel
Matius

Re: Liga Europejska Mężczyzn 2014

Post autor: Matius »

Ktoś ma jakieś statystyki z meczu z Azerbejdżanem? Na stronie CEV nie ma, a ciekawi mnie skład i jak sobie radzili nasi zawodnicy w tym meczu. Jedynie znalazłem gdzieś komentarz, że Kaczyński nastukał 27 punktów.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Liga Europejska Mężczyzn 2014

Post autor: StanLee »

Statystyki na stronie CEVu już są. Filip ma sto procent dramatycznych występów, przynajmniej statystycznie. Ale tam to chyba nikt nie gra na swoim poziomie.
Matius

Re: Liga Europejska Mężczyzn 2014

Post autor: Matius »

Dzięki. I w dodatku od razu są statystyki z drugiego meczu. Bołądź znowu kapitalny występ, w trzech setach 24 punkty na 73% skuteczności. Niestety w obu meczach przyjmujący albo słabo albo średnio. Już nie będę komentował tego kto mógł być w tej kadrze, bo nie jestem pewien czy zagrali by lepiej ale na pewno Łapszyński i Bednorz, nie zagrali by gorzej a mają chyba większy potencjał.
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Liga Europejska Mężczyzn 2014

Post autor: Basil »

Wiadomo, można być ostrożnym w szastaniu radykalnymi opiniami ale obecność Filipa w tej drużynie to jakiś niesmaczny żart. Jeśli Bołądź przegra rywalizację z Oivanenem to trochę słabo a nie wydaje mi się żeby Prygiel ściągał Fina na ławkę...
[edit]
Bartex
Posty: 567
Rejestracja: 2 lip 2008, o 15:41
Płeć: M

Re: Liga Europejska Mężczyzn 2014

Post autor: Bartex »

Spokojnie, w przyszłym sezonie do tej kadry trafią bardzo ciekawi przyjmujący z kadry juniorów. Problemem pozostaje rozegranie.
ja wam mówię - jest dobrze.
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Liga Europejska Mężczyzn 2014

Post autor: Skrzypek »

Basil pisze:Wiadomo, można być ostrożnym w szastaniu radykalnymi opiniami ale obecność Filipa w tej drużynie to jakiś niesmaczny żart. Jeśli Bołądź przegra rywalizację z Oivanenem to trochę słabo a nie wydaje mi się żeby Prygiel ściągał Fina na ławkę...
Wierz w Prygla. Już w zakończonym sezonie zapowiadał, że będzie stawił na Bołądzia i na początku tak było. Jednak Bartek nie prezentował poziomu, który prezentował chociażby w przygotowaniach, dlatego też stracił miejsce na rzecz Kooistry. Potem Holender zaczął błyszczeć i było pozamiatane.
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Liga Europejska Mężczyzn 2014

Post autor: kanap »

nie podoba mi się taka gra gdzie atak opiera się na jednym zawodniku Bołądziu, a reszta to pionki, przy dobrych rywalach będzie to w mig rozszyfrowane i taki lider zostanie zniszczony blokiem, nie jest dobrze
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Liga Europejska Mężczyzn 2014

Post autor: akukuk »

Jak grać inaczej, jak nie przez Bołądzia, gdy na lewym skrzydle dziura... Chyba większość jest zdania, że przyjęcie tej kadry mogłoby być inaczej obsadzone, tymczasem przyszło nam grać trójką przyjmujących, przy czym każdy z nich jest na tę chwilę chwiejny jak chorągiewka na wietrze.
adamow
Posty: 441
Rejestracja: 24 maja 2014, o 13:04
Płeć: M

Re: Liga Europejska Mężczyzn 2014

Post autor: adamow »

Postęp jest, choć awansu brak - przyznał Kowal.
Ktoś wie dlaczego już nie mamy szansy na awans? Został tylko mecz Czarnogóry z Grecją. Jeśli Czarnogóra wygra choćby po tiebreku to przecież utrzymamy drugie miejsce.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Europejska”