Wybicie kciuka

Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Wybicie kciuka

Post autor: Asta »

Witam,
w okolicach maja wybiłem lewego kciuka. Po dwóch tygodniach przerwy ból ustał a więc wróciłem do grania jednak przy jednym z bloków piłka uderzyła mnie w tego palce i ból powrócił. Znowu przerwa i przy następnym powrocie usztywniałem go i jakoś dało się dograć do końca "sezonu". Na wakacjach jedynie odbijałem przed domem, bólu nie odczuwałem. Po 3 miesiącach przerwy wróciłem na halę do gry już bez usztywniania. Niestety ale ból powrócił przy przepychaniu się na siatce - ból nie tak duży jak wcześniej jednak uciążliwy. Co radzicie w tej sytuacji? Czym ewentualnie usztywniać go przed grą? I czy da się to w jakiś sposób zaleczyć? Pewnie torebka stawowa jest uszkodzona...da się jakoś to załatwić?

Pozdrawiam i liczę na pomoc.
Defit
Posty: 576
Rejestracja: 12 sie 2012, o 21:26
Płeć: M

Re: Wybicie kciuka

Post autor: Defit »

http:// reklama

2-3 warstwy i masz prawie gips na palcu ;).
koperroo
Posty: 3
Rejestracja: 7 cze 2014, o 00:10

Re: Wybicie kciuka

Post autor: koperroo »

Siemanko , mam ten sam problem tylko z prawym kciukiem , "tejpy" mam , ale nie wiem jak dobrze ich użyć na kciuk . Ból na treningach jest uporczywy , a nie chcę robić sobie przerwy , bo wiadomo jak to negatywnie działa , więc jakbyście mogli , podpowiedzieć w jaki sposób zatejpowac kciuk żebym mógł grać z tejpami byłbym bardzo wdzięczny :D . Z góry dziękuje . ;)
Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Wybicie kciuka

Post autor: Asta »

reklama tu była
ODPOWIEDZ

Wróć do „Trening”