[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Lukasz_Catering » 3 Sep 2014, o 14:44

Witam Typerów po przerwie :) Niestety w piątek wyjeżdżam na 2-tygodniowe wakacje, więc pewnie pierwszą kolejkę musiałby poprowadzić ktoś inny :) Piszcie o swoich pomysłach na nowy sezon, a może ktoś inny jest chętny do prowadzenia typera w tym sezonie? Pozdrawiam :)
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M


Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Swierq » 5 Sep 2014, o 11:25

Propozycja na nowy sezon.
W tym sezonie żeby urozmaicić zabawę można byłoby zrobić coś na wzór typera z moja11.pl. Tzn.
Wytypowanie zwycięzcy - 2 pkt.
Dokładny wynik - 3 pkt + 2 za wskazanie zwycięzcy = 5 pkt
Joker- Każdy w każdej kolejce wskazywałby jedno spotkanie i oznaczał je słowem "Joker". Dawałoby to podwójna liczbę pkt za wskazane spotkanie. Czyli np. Błędne obstawienie + Joker = 0. Wskazanie zwycięzcy + Joker = 4 pkt. Dokładny wynik + Joker = 10.
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posts: 168
Joined: 16 Sep 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby dancio » 20 Sep 2014, o 20:01

wiele propozycji nie ma a nawet tej jednej nikt nie przedyskutował, więc myślę że zostańmy przy starym liczeniu - przynajmniej każdy już wie jak to funkcjonuje :)
Albion Team
dancio
 
Posts: 191
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby dancio » 20 Sep 2014, o 20:08

1 KOLEJKA :) na prośbę Łukasza!
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
Last edited by dancio on 21 Sep 2014, o 17:38, edited 1 time in total.
Albion Team
dancio
 
Posts: 191
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby kevin » 21 Sep 2014, o 08:36

1 KOLEJKA
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:0
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 3:2
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory Pszów 3:1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:0
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:1
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 0:3
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3:1
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 2:3
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
NORD Świerklany RO-JO Team
kevin
 
Posts: 87
Joined: 1 Nov 2009, o 09:57
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby PiotrekJ » 21 Sep 2014, o 10:28

1 KOLEJKA
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 1:3
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 3:1
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3:1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:1
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 0:3
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3:1
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 1:3
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
User avatar
PiotrekJ
 
Posts: 255
Joined: 20 Sep 2011, o 16:46
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby CaMeLoTh » 21 Sep 2014, o 11:08

1 KOLEJKA
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:1
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 3:2
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3:1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:1
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 1:3
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3:1
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 1:3
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
CaMeLoTh
 
Posts: 423
Joined: 11 Sep 2007, o 16:06
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Gasior23 » 21 Sep 2014, o 13:32

23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3-0
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 3-1
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 2-3
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3-1
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3-0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 3-2
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3-0
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 3-2
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0-3
MARAT Rybnik
Gasior23
 
Posts: 99
Joined: 22 Sep 2012, o 10:59

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Zorro » 21 Sep 2014, o 14:08

I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3-0
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 1-3
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory Pszów 3-0
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3-0
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3-0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 3-2
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3-1
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 3-0
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby pepe_volley » 21 Sep 2014, o 15:56

I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3-0
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 2-3
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory Pszów 3-1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3-0
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3-0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 3-1
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3-0
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 3-0
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0-3
pepe_volley
 
Posts: 55
Joined: 22 Feb 2014, o 12:56
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby szrama » 21 Sep 2014, o 16:32

1 KOLEJKA
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:0
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 1:3
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory Pszów 3:1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:0
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:1
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 1:3
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3:0
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:1
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
User avatar
szrama
 
Posts: 170
Joined: 21 Sep 2009, o 19:00
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby DADA1979 » 21 Sep 2014, o 20:35

1 KOLEJKA
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:0
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 3:2
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3:1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:0
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 3:1
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3:1
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:1
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
User avatar
DADA1979
 
Posts: 238
Joined: 14 Dec 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby maly olo » 21 Sep 2014, o 21:55

I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans 3:1 Top Ten ZST Rybnik
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz 3:2 KS Volley Katowice
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów 3:1 No Pain Żory
24.09 środa 19.30 Artus Żory 3:0 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II 3:0 Silesia Lubomia
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1 Leon Internet Rybnik
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice 1:3 Impacto LKS Chałupki
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team 2:3 Fundacja Elektrowni Rybnik
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel 3:1 Strzelec Gorzyczki
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik 3:1 Jedynka Jankowice III
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 0:3 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
maly olo
 
Posts: 97
Joined: 1 Feb 2013, o 21:51
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby rkmarcin » 22 Sep 2014, o 09:31

I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans 3:0 Top Ten ZST Rybnik
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz 3:1 KS Volley Katowice
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów 3:1 No Pain Żory
24.09 środa 19.30 Artus Żory 3:0 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II 3:0 Silesia Lubomia
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0 Leon Internet Rybnik

II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice 3:1 Impacto LKS Chałupki
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team 3:1 Fundacja Elektrowni Rybnik
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel 3:1 Strzelec Gorzyczki
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik 1:3 Jedynka Jankowice III
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 0:3 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
T.S.EUROSKOK
rkmarcin
 
Posts: 134
Joined: 19 Mar 2009, o 23:28
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby wiesx » 22 Sep 2014, o 16:42

I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 3 : 0
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3 : 1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3 : 1
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3 : 0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 1 : 3
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 1 : 3
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3 : 1
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 3 : 0
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1 : 3
wiesx
 
Posts: 139
Joined: 21 Sep 2012, o 10:07
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby damian albion » 22 Sep 2014, o 17:07

I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:1
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 3:2
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 1:3
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:0
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 3:0
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3:0
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 1:3
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Kamiljan » 22 Sep 2014, o 20:01

I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:0
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 1:3
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3:1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:0
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 3:1
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3:1
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 1:3
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...

Pozdrawiam
Mały
Kamiljan
 
Posts: 283
Joined: 25 Sep 2008, o 23:06
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby BosSs » 22 Sep 2014, o 20:38

I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:1
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 1:3
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3:2
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:0
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 1:3
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3:0
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 2:3
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby dancio » 22 Sep 2014, o 20:51

I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:1
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 2:3
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3:1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:1
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 2:3
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3:0
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:2
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
Albion Team
dancio
 
Posts: 191
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby fubus007 » 22 Sep 2014, o 22:29

I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3-0
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 1-3
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3-1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3-0
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3-1
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 1-3
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3-1
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 3-2
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0-3
NORD Świerklany RO-JO Team
User avatar
fubus007
 
Posts: 52
Joined: 27 Feb 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby wrona » 23 Sep 2014, o 07:32

I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3-0
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 3-1
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3-1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3-0
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3-1

II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 2-3
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3-2
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 3-2
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0-3
wrona
 
Posts: 219
Joined: 9 Jan 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Swierq » 23 Sep 2014, o 09:49

I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:1
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 1:3
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3:0
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:0
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 3:1
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 1:3
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 2:3
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posts: 168
Joined: 16 Sep 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Lukasz_Catering » 23 Sep 2014, o 11:06

I liga

23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:0
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 1:3
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3:1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:0
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:0

II liga grupa A

23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 2:3
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3:1
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 1:3
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Jajens » 23 Sep 2014, o 16:12

I liga

23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:0
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 1:3
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3:0
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:1
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:0

II liga grupa A

23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 2:3
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3:2
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 2:3
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
Jajens
 
Posts: 85
Joined: 18 Nov 2011, o 23:58

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby anilia » 23 Sep 2014, o 16:44

I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:0
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 2:3
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3:0
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:1
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:1
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 3:2
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 0:3
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 1:3
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 2:3
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2:3
anilia
 
Posts: 62
Joined: 23 Sep 2014, o 16:35
Płeć: K

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby amator85 » 24 Sep 2014, o 10:57

Ave!
Niech Was w nowym sezonie kontuzje omijają :)
Pierwsza kolejka i już 3 typy w plecy..

I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik ------
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice ------
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3 - 1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 - 0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3 - 1
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3 - 1

II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki ------
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 1 - 3
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3 - 1
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 1 - 3
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 - 1
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Lukasz_Catering » 27 Sep 2014, o 12:06

Wyniki 1 kolejki :)

1. damian albion 22(6)
2. BosSs 20(6)
3. CaMeLoTh 20(5)
4. dancio 19(6)
5. Gasior23 19(5)
Lukasz_Catering 19(5)
7. pepe_volley 17(5)
8. rkmarcin 17(4)
Jajens 17(4)
10. maly olo 16(4)
wiesx 16(4)
Kamiljan 16(4)
13. wrona 15(3)
14. Swierq 14(4)
15. PiotrekJ 14(3)
16. szrama 13(3)
Zorro 13(3)
18. DADA1979 12(2)
fubus007 12(2)
20. kevin 12(1)
21. anilia 8(1)
22. amator85 7(1)
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Lukasz_Catering » 27 Sep 2014, o 12:16

Rozkład jazdy 2 kolejki

I liga

29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory

II liga gr. A

29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Jedynka Jankowice III
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik

II liga gr. B

30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby fubus007 » 27 Sep 2014, o 12:51

I liga

29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 2-3
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 0-3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 3-1
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3-1

II liga gr. A

29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Jedynka Jankowice III 3-1
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3-0
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3-0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3-0

II liga gr. B

30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 3-1
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3-0
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3-0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3-1
NORD Świerklany RO-JO Team
User avatar
fubus007
 
Posts: 52
Joined: 27 Feb 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby kevin » 27 Sep 2014, o 14:25

I liga

29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 1-3
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 0-3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 3-1
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-2
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3-0

II liga gr. A

29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Jedynka Jankowice III 3-1
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3-0
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3-1
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3-0

II liga gr. B

30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3-0
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3-0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3-1
NORD Świerklany RO-JO Team
kevin
 
Posts: 87
Joined: 1 Nov 2009, o 09:57
Płeć: M

Next

Return to Siatkówka amatorska

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests