Kobieca Amatorska Liga Wodzisław Śląski

moonisss
Posty: 3
Rejestracja: 10 wrz 2014, o 18:48
Płeć: K

Kobieca Amatorska Liga Wodzisław Śląski

Post autor: moonisss »

Z racji braku kobiecej drużyny amatorskiej w Wodzisławiu Śląskim zapraszamy Panie do ogłaszania się poniżej jeśli są chętne takową założyć lub szukają zawodniczek :)
Joannaaa
Posty: 1
Rejestracja: 1 paź 2014, o 08:53
Płeć: K

Re: Kobieca Amatorska Liga Wodzisław Śląski

Post autor: Joannaaa »

Byłabym chętna gdyby takowa drużyna powstała. Jestem z Rybnika. :) Pozdrawiam
Katarzynaaa
Posty: 1
Rejestracja: 1 paź 2014, o 12:05
Płeć: K

Re: Kobieca Amatorska Liga Wodzisław Śląski

Post autor: Katarzynaaa »

Dopisuję się z chęcią do listy. Oby się udało zebrać większą grupę chętnych :-)
wrona
Posty: 219
Rejestracja: 9 sty 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: Kobieca Amatorska Liga Wodzisław Śląski

Post autor: wrona »

Witam.

Słyszałem, że w Raciborzu ma ruszyć amatorska liga kobiet w tym sezonie i z tego co się dowiedziałem zapisują jeszcze chętne drużyny. Więcej informacji podam niebawem. W przypadku pytań proszę o kontakt na priv.
Dzasta
Posty: 1
Rejestracja: 1 paź 2014, o 15:32
Płeć: K

Re: Kobieca Amatorska Liga Wodzisław Śląski

Post autor: Dzasta »

witam dziewczyny ja również byłabym chętna :)
oczywiście w zależności w jakich terminach by odbywały się nasze spotkania ale mam nadzieję , że byśmy odpowiedni termin dla wszystkich znalazły ;)

pozdrawiam
wrona
Posty: 219
Rejestracja: 9 sty 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: Kobieca Amatorska Liga Wodzisław Śląski

Post autor: wrona »

Rusza Amatorska Liga Siatkówki Kobiet w Raciborzu!

Raciborska Liga Piłki Siatkowej JP Telebim zaprasza wszystkie drużyny siatkarskie z Raciborza i okolic do wzięcia udziału w I-szej edycji rozgrywek Ligi Siatkówki Kobiet. Mecze będą odbywały się w niedziele (ok. godz. 12:00). Zgłoszenia należy przesyłać na: rlpspoczta@gmail.com. Termin składania zgłoszeń upływa 31 października. Regulamin oraz terminarz zostanie przedstawiony po przyjęciu wszystkich zgłoszeń. Więcej szczegółów można uzyskać poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny (697068243 lub 602396151).

Jeśli jednak nie masz drużyny, a jesteś zainteresowana grą w lidze, zgłoś się do organizatorów – oni pomogą Ci wziąć udział w rozgrywkach.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Siatkówka amatorska”