Sezon 2014/2015

Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1028
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Sezon 2014/2015

Post autor: hunter »

SevenUP pisze:
serBalonSwann pisze:Ale przecież Mroczkowska została :O Tylko przegrywa rywalizacje z Chorwatkami. A Pyziołek zapewne nie chciała grać, co można wnioskować po tym, że nie ma jej w zadnym klubie.
Zostać została, ale grzeje ławę.

Ale ładnie pokazała się za to Legionovia z Bielskiem, co prawda przegrały w tym tie-breaku, ale przez dwa sety rewelacyjna gra. To jak dzięki reprezentacji rozwinęły się te dziewczyny (Wójcik, Paszek, Połeć i Smarzek) jest niewiarygodne. Paszek z Wójcik trzymały przez 3 i pół seta (z Wysocką) praktycznie perfekcyjne przyjęcie i uważam że w najbliższym czasie wiele drużyn będzie miało problem. Szkoda, że Malwina dopiero zaczęła grać, a kto wie jak to by wcześniej wyglądało. A przecież te dziewczyny dopiero zaczynają, Wójcik ma 20 lat, Smarzek 18, a Paszek 23. W dodatku Wójcik w reprezentacji grała raczej przeciętnie, a teraz dostała szansę grania w 6 co tydzień i zapowiada się ta dziewczyna bardzo dobrze. Zdaje się ostatnio w ataku jej mecze to wszystko w okolicy 50 % (58,42,50 ..) z przyjęciem bywa różnie ale w piątek obiecująco to wyglądało.
Optycznie patrząc na mecz to Wójcik i Paszek były najsłabsze w drużynie z Legionowa...Pierwsze dwa sety słabiutko grała także Bechis, co do Smarzek i Połeć zgodzę się, grały dobrze, ale czy to zasługa gry w reprezentacji to nie wiem.
W ogóle gra Legionowa ruszyła do przodu od momentu, w którym Smarzek zaczęła grać zamiast Piątek.
Warty odnotowania też dobry mecz Thibeault.
A po drugiej stronie Strózik tym razem nie była strzelnicą, ale i tak 6 bezpośrednich i dobra gra na siatce.
Trojan potwierdziła, że jest świetnie blokującą zawodniczką, Lis wbijała konkretne gwoździe, a Horka po raz kolejny pokazała braki kondycyjne.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Sezon 2014/2015

Post autor: SevenUP »

Optycznie to przyjmująca zawsze mają najgorzej, bo jak można porównać ich grę do innych pozycji? A no nijak. Ale można porównać do choćby przyjmujących po stronie przeciwnej i tu moim zdaniem Strózik z Beier dużo gorzej wypadły. Zarówno w przyjęciu, jak i ataku.
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1028
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Sezon 2014/2015

Post autor: hunter »

SevenUP pisze:Optycznie to przyjmująca zawsze mają najgorzej, bo jak można porównać ich grę do innych pozycji? A no nijak. Ale można porównać do choćby przyjmujących po stronie przeciwnej i tu moim zdaniem Strózik z Beier dużo gorzej wypadły. Zarówno w przyjęciu, jak i ataku.
Zakładając w ten sposób to zawsze najsłabsza jest libero...
Strózik grała wyjątkowo dojrzale jak na nią, Beier ciągle poniżej tego co potrafi, z wyjątkiem zagrywki, w kontekście Wójcik i Paszek mam na myśli za dużą ilość błędów w ataku, przyjęcia się nie czepiam, bo w całej OL jego poziom jest niski.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Sezon 2014/2015

Post autor: Artek1967 »

No tak, Grabowski długo nie był bezrobotny, Pałac szybko go ściągnał. Nie wiem czy nie za szybko podjeto ta decyzje, bo chwile potem kolejny trener, który potrafi pracować z kobietami , dosłownie z sąsiedztwa został bez pracy- Mariusz Bujek. Uważam, że młody zespół Pałacu miałby z niego większy pożytek niż z Grabowskiego.
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
baleron
Posty: 55
Rejestracja: 20 sie 2013, o 12:27
Płeć: M

Re: Sezon 2014/2015

Post autor: baleron »

We wtorek mecz Impelu z Chemikiem, a na stronie tych drugich jest info, że transmisji tv nie będzie. Co jest?! Polsat bojkotuje którąś z tych drużyn? Pewnie w tym czasie puszczą tam powtórkę jakiejś gali boksu, f1 czy inne g... Żenada.
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Sezon 2014/2015

Post autor: Jiroux »

Hitokit PlusLigi jest transmitowany. Faktycznie nie ma Chemik - Impel
sharkinator
Posty: 131
Rejestracja: 7 paź 2012, o 13:28
Płeć: M

Re: Sezon 2014/2015

Post autor: sharkinator »

To co za mózg wymyślił, żeby ten hitokit i mecz Impelu i Chemika zaczynał się o tej samej godzinie?

Jakoś pokazać mecze Lubina z Olsztynem i Rzeszowa z Łodzią mogli, choć oba stały na bardzo niskim poziomie, zwłaszcza ten mecz Orlen Ligi. Oglądał ktoś? To co wyprawiają dziewczyny z Łodzi to porażka, zero chemii na boisku, źle się to ogląda. Szkoda mi tylko Kajzer, że musi ustępować miejsca w szóstce 45-letniej Magdzie Śliwie.
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1028
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Sezon 2014/2015

Post autor: hunter »

Trener Strzałkowski zabawił się dzisiaj w stratega i na 3 seta wyszedł ze Smarzek na przyjęciu...
Efekt mizerny, na 7 prób przyjęcia, jeden błąd i 0% perfekcyjnego (57% pozytywnego), w ogóle Smarzek tym razem bardzo słabo.
Co do Strzałkowskiego to dość szybko wywiesił białą flagę w tym trzecim secie wpuszczając pozostałe rezerwowe.
Muszyna kolejny raz spokojnie 3pkt zgarnęła, największe pozytywne zaskoczenie tego sezonu.

sharkinator pisze:To co za mózg wymyślił, żeby ten hitokit i mecz Impelu i Chemika zaczynał się o tej samej godzinie?

Jakoś pokazać mecze Lubina z Olsztynem i Rzeszowa z Łodzią mogli, choć oba stały na bardzo niskim poziomie, zwłaszcza ten mecz Orlen Ligi. Oglądał ktoś? To co wyprawiają dziewczyny z Łodzi to porażka, zero chemii na boisku, źle się to ogląda. Szkoda mi tylko Kajzer, że musi ustępować miejsca w szóstce 45-letniej Magdzie Śliwie.
Oglądałem, cóż można powiedzieć, Rzeszów z Jagodzińską w składzie mógł nawet jakiś punkt tu zdobyć, w 2 secie 14-10, w 3 16-11, ale za chwilę serie i jakoś Łódź cudem dowiozła to w 3 partiach.
Jeśli chodzi o grę, to lepiej nic nie mówić. ;)
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
sharkinator
Posty: 131
Rejestracja: 7 paź 2012, o 13:28
Płeć: M

Re: Sezon 2014/2015

Post autor: sharkinator »

Właśnie przez brak atakującej Rzeszów przegrał mecz, bo zdaje się Szeremeta nie zdobyła ani jednego punktu (!). Szkoda, że Magda Jagodzińska doznała kontuzji, bo to dobra zawodniczka, która w Wiśle grywała nawet na pozycji środkowej i radziła sobie nieźle.
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1028
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Sezon 2014/2015

Post autor: hunter »

sharkinator pisze:Właśnie przez brak atakującej Rzeszów przegrał mecz, bo zdaje się Szeremeta nie zdobyła ani jednego punktu (!). Szkoda, że Magda Jagodzińska doznała kontuzji, bo to dobra zawodniczka, która w Wiśle grywała nawet na pozycji środkowej i radziła sobie nieźle.
Niestety Szeremeta potwierdziła, że OL to dla niej za wysoki poziom, który i tak jest niski.
W 3 secie Wojtowicz wystawił na prawym Głaz, ale niewiele to dało, też ciężko jej było skończyć, czapy dostawała, szkoda mi trochę Rzeszowa, bo początek sezonu miały całkiem niezły.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Sezon 2014/2015

Post autor: Jiroux »

Głaz za Szeremetę weszła już wcześniej. Na pewno w drugim secie. Łodzianki miały Szeremetę dobrze rozpisaną blokiem. Dziwię się, że Głaz a nie Śliwińska, bo przecież o Ewie się jako ewentualnej atakującej mówiło po kontuzji Magdy. Okej, mecz na super wysokim poziomie nie był, ale po przerwie świątecznej. Nie wiem jak rzeszowianki, ale łodzianki trochę przeczołgane na siłce. Dlatego mniej skoczne i słabsze. Akurat teza że w zespole z Łodzi brakuje chemii to ciężka bzdura. W tym temacie jest zdecydowanie lepiej niż było rok temu. Pozytywne aspekty gry są, dziewczyny walczą jedna za drugą, system blok obrona działa fajnie i chyba w sumie największe kłopoty to wciąż atak i jego skuteczność. Przy Magdzie na rozegraniu jest sporo gry szybkim do lewego, więc jak któraś z lewoskrzydłowych jest w słabszej dyspozycji (jak Sieczka w niedzielę) to to nieco siada. Są próby grania z Sanją z szóstej strefy mniej lub bardziej udane i chyba po raz pierwszy w tym sezonie Polańska poszła na jedną nogę. Swoją drogą wie ktoś czemu z Sylwią Pycią jedna noga nie jest grana wcale?

Co do Emilii Kajzer okej młoda utalentowana i widać że przy Magdzie Śliwie się sporo uczy. Ona dopiero od kilku dosłownie kilku spotkań pokazuje się pozytywnie, bo wcześniej jej wejścia w meczach nie wniosły zbyt wielu pozytywów. Mam wrażenie, że pomogła jej zmiana trenera i jeśli dalej będzie tak grała to będzie tego czasu na grę dostawała więcej i więcej
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Sezon 2014/2015

Post autor: lipton »

Kto MVP w meczu Legionowa z Łodzią?
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Sezon 2014/2015

Post autor: akukuk »

W Legionowie MVP Wójcik.
Bazinga
Posty: 602
Rejestracja: 4 maja 2012, o 16:39
Płeć: M

Re: Sezon 2014/2015

Post autor: Bazinga »

Mazur dzisiaj swoim komentarzem przechodzi samego siebie.
phil
Posty: 1281
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Sezon 2014/2015

Post autor: phil »

Bazinga pisze:Mazur dzisiaj swoim komentarzem przechodzi samego siebie.
Czy ja wiem, są gorsi na pewno. Wanio przede wszystkim. W sumie jak dla mnie to w Polsacie Sport tylko do siatkówki kobiecej nadają się Romański i Małolepszy - zawsze są przygotowani i mówią z sensem, aż miło się słucha. Czasami (ale raczej rzadko) komentują Lepa albo Mielewski i też jest ok. Sam Swędrowski też jest dobrym komentatorem.
Najgorsze są pary komentatorskie z Wanio i z Iwańczykiem. Podczas jednego z meczów Wanio z Niemczykiem mówili, że tyle "ile wkładają w ciało, tyle zawsze wyciągają".
Mazur popisał się tydzień temu. Podczas meczu z Wrocławiem zauważył charakterystyczną fryzurę Mroczkowskiej i powiedział że ma na głowie glony... (chyba pomyliło mu się z dredami).
Bazinga
Posty: 602
Rejestracja: 4 maja 2012, o 16:39
Płeć: M

Re: Sezon 2014/2015

Post autor: Bazinga »

phil pisze: Czy ja wiem, są gorsi na pewno. Wanio przede wszystkim. W sumie jak dla mnie to w Polsacie Sport tylko do siatkówki kobiecej nadają się Romański i Małolepszy - zawsze są przygotowani i mówią z sensem, aż miło się słucha. Czasami (ale raczej rzadko) komentują Lepa albo Mielewski i też jest ok. Sam Swędrowski też jest dobrym komentatorem.
Najgorsze są pary komentatorskie z Wanio i z Iwańczykiem. Podczas jednego z meczów Wanio z Niemczykiem mówili, że tyle "ile wkładają w ciało, tyle zawsze wyciągają".
Mazur popisał się tydzień temu. Podczas meczu z Wrocławiem zauważył charakterystyczną fryzurę Mroczkowskiej i powiedział że ma na głowie glony... (chyba pomyliło mu się z dredami).
mi chodzi o konkretna sytuacje z meczu lodzi z kszo. mianowicie z lawki na zagrywke poszla bodajze alicja stefanska, ktora de facto ma duze piersi. komentarz mazura byl taki "zawodniczka posiada bardzo dobre warunki fizyczne (...przerwa) 177 cm wzrostu (...długa przerwa)". i to byl koniec komentarza, mazur zacial sie jakby ucieli mu jezyk. na live bylo to naprawde smieszne i dziwne. do tego bylo pare chrzakniec typu "eeee"
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Sezon 2014/2015

Post autor: SerCos »

Po prostu Polsat ma słabych komentatorów siatkówki żeńskiej, co się potwierdziło na MŚ, gdzie babol gonił babol, nie mówiąc już o słabym rozeznaniu wśród zespołów.

Już Cuccarini odpowiedział Drzyzdze
Pan Wojciech Drzyzga jest specjalistą, ale od siatkówki męskiej. A to wielka różnica. We Włoszech mamy zawodników, którzy zdobywali kilka razy tytuł mistrza świata. Teraz komentują siatkówkę kobiecą i większość nie zgadza się z ich opiniami. Ja z opinią pana Drzyzgi również się nie zgadzam.
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Sezon 2014/2015

Post autor: akukuk »

Bazinga pisze:mi chodzi o konkretna sytuacje z meczu lodzi z kszo. mianowicie z lawki na zagrywke poszla bodajze alicja stefanska, ktora de facto ma duze piersi. komentarz mazura byl taki "zawodniczka posiada bardzo dobre warunki fizyczne (...przerwa) 177 cm wzrostu (...długa przerwa)".
Nie no, bez takich. Słyszałam ten komentarz i jestem przekonana, że panu Mazurowi chodziło ogólnie o mocną budowę ciała tej zawodniczki. W mojej opinii ta uwaga nie miała żadnych podtekstów.
Bazinga
Posty: 602
Rejestracja: 4 maja 2012, o 16:39
Płeć: M

Re: Sezon 2014/2015

Post autor: Bazinga »

powtorki lodzi z kszo polsat chyba nie ma zamiaru dac, zamiast tego w tym tygodniu codziennie bedize minimum jedna powtorka chemika z bielskiem :D

z kolei na ipli widze ostatnie archiwalne mecze orlen ligi z 2013 roku :]
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Sezon 2014/2015

Post autor: Artek1967 »

Zgadzam sie że poziom komentarzy na meczach kobiet jest żenująco niski.

Mazur jest ani śmieszny ani rzeczowy. W kwestii tego komentarza (Łódź- Ostrowiec)odnośnie dobrych warunków tej dziewczyny, to moze nie do końca chodziło mu o piersi :D ale jak sie zorientował co palnał o "dobrych warunkach" zawodniczki o wzroście libero a grajacej na przyjeciu, to chciał jakoś wybrnąć i niestety dalej sie pogrążał, Ale ten typ tak ma.
Trener Niemczyk, jaki jest taki jest, ale jesli cały czas nie wraca do swoich (niewątpliwych) sukcesów, to bardzo często wyraża bardzo trafne opinie, i jest jedyny, który potrafi wyjaśnić swoje uwagi taktyczne. Jesli by tylko miałby za partnera jakiegoś znajacego sie na rzeczy komentatora, to mógłby to być naprawdę fajny duet. Ktokolwiek, aby nie Wanio!
Wanio po prostu sie błaźni, aż nie można go słuchać. Jego poczucie humoru może kogoś śmieszy, ale ja nie jestem w stanie tyle wypić :D i to w krótkim czasie od momentu jak tylko go usłyszę na początku transmisji do pierwszego dowcipu :D
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Sezon 2014/2015

Post autor: SevenUP »

1 Smarzek Malwina 18-1-1-11 61%

Pozdrowienia od Malwiny z meczu z Piłą :o
phil
Posty: 1281
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Sezon 2014/2015

Post autor: phil »

SevenUP pisze:1 Smarzek Malwina 18-1-1-11 61%
Coraz lepiej radzi sobie Malwina. Gdyby grała od początku to byłaby pewnie w Top3 punktujących Orlen Ligi.

A co do wypowiedzi Cuccariniego - to dobrze, że ktoś zwrócił Drzyzdze uwagę, chociaż on pewnie i tak tego nie czytał. Wanio i Niemczyk ostatnio również twierdzą, że Maja jest bardzo słabą wystawiającą (bo nawet rozgrywającą tego nie można nazwać...) Pan Niemczyk uważa również, że bardziej kombinacyjnie gra Iza Bełcik. Podobne zarzuty pojawiały się w stosunku do Nootsary Tomkom, że jest słaba technicznie, a to jedna z najlepszych rozgrywających na świecie.

Podczas wczorajszego meczu również chyba Mazur powiedział coś w stylu, że "niczego nie brakuje Kornelii Moskwie, nawet warunków fizycznych"
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Sezon 2014/2015

Post autor: SerCos »

Wydawało się, że Legionovia mając 9 pkt przewagi na KSZO na 6 kolejek przed końcem i w perspektywie mecz z Pałacem i bezpośrednią konfrontację z zespołem z Ostrowca zapewni sobie miejsce w play-off, a tutaj teraz muszą drżeć o miejsce w ósemce. Najpierw porażka z KSZO za 3 pkt, teraz dwa punkty do tyłu w meczu z Pałacem i zostały 4pkt przewagi a do końca 4 mecze: z Chemikiem, Impelem, Atomem i Tauronem. Rywalki z kolei mają zaległy mecz z Dąbrową i mecze z Pałacem i Rzeszowem, potem jeszcze Chemik i Impel. Ciekawa sytuacja, widzę sporą szanse przed beniaminkiem na awans do play-off i ogromną porażkę tego sezonu Legionovii.
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Sezon 2014/2015

Post autor: Artek1967 »

phil pisze:
SevenUP pisze:1 Smarzek Malwina 18-1-1-11 61%
Coraz lepiej radzi sobie Malwina. Gdyby grała od początku to byłaby pewnie w Top3 punktujących Orlen Ligi.
Nie popadaj w hurra-optymizm, Malwina dopiero się pojawiła w OL, nie została jeszcze rozpisana. Zerknij na statystyki pierwszego sezonu w OL takiej np. Czyżnielewskiej, i porównaj z nastepnym.
phil pisze:Podczas wczorajszego meczu również chyba Mazur powiedział coś w stylu, że "niczego nie brakuje Kornelii Moskwie, nawet warunków fizycznych"
Kolejna durna wypowiedź Mazura. Zagrywka do bani, motoryka ciut lepsza od Kąkolewskiej, obejście bez polotu, wolna w bloku, a centymetrów jako środkowa to też mogłaby mieć z kilka więcej. Przewaga formy nad treścią, może na tle rówieśniczek jest wyróżniajacą, to niestety brak jej doświadczenia w graniu seniorskim, to widać. A niestety w Bielsku są zdecydowanie lepsze środkowe, stad pograć to sobie nie pogra.
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
sharkinator
Posty: 131
Rejestracja: 7 paź 2012, o 13:28
Płeć: M

Re: Sezon 2014/2015

Post autor: sharkinator »

Co tu taki marazm?

Właśnie oglądałem dość słaby mecz Muszyny i Bielska, niestety próżno widać tam jakiejś nadziei dla reprezentacji. Chyba tylko Kurnikowska jakoś prosperuje.

A tak z innej beczki, wypatrzyłem Marcina Wojtowicza (byłego trenera Developresu), siedział za boiskiem tam gdzie siedzą zawodnicy którzy nie mieszczą się do składu. Dostał jakąś fuchę w Muszynie?
cohen
Posty: 8
Rejestracja: 22 lut 2015, o 19:48
Płeć: M

Re: Sezon 2014/2015

Post autor: cohen »

witam. czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat wczorajszego meczu pomiędzy atomem i legionovią? sam spotkania nie widziałem ale jego wynik, a szczególnie przebieg budzi moje zdziwienie, by nie powiedzieć niesmak i to pomimo mojej szczerej sympatii dla klubu (składu) z podwarszawskiej miejscowości...
jako warszawiak życzę by legionowia załapała się do play offów i z chęcią wybrałbym się na mecz z chemikiem, ale coś mi tu pachnie "włoskim targiem".
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Sezon 2014/2015

Post autor: Artek1967 »

sharkinator pisze:Co tu taki marazm?

Właśnie oglądałem dość słaby mecz Muszyny i Bielska, niestety próżno widać tam jakiejś nadziei dla reprezentacji. Chyba tylko Kurnikowska jakoś prosperuje.
Niestety nawet jej gra nie była porywająca, może na tle Łyszkiewicz ( to dziecko -Strózik to chyba jakiś żart w OL, sądzę że w 1 Lidze też miałaby problemy ze zmieszczeniem się w składzie) była ciut lepsza, ale to wynika raczej z ilości czasu na parkietach OL a nie porywającego przyjęcia czy ataku. Jedyna młoda zawodniczka, która potwierdza swoje aspiracje do reprezentacji to Ola Trojan. Od dłuższego czasu ją obserwuję, i powiem szczerze, że nie rozczarowuje moich nadziei na porządną środkową.
sharkinator pisze:A tak z innej beczki, wypatrzyłem Marcina Wojtowicza (byłego trenera Developresu), siedział za boiskiem tam gdzie siedzą zawodnicy którzy nie mieszczą się do składu. Dostał jakąś fuchę w Muszynie?


może nie dostał, a tylko się rozglada lub się nudził , a poważnie to Marcin jest trochę związany z Muszyną, w końcu tu stawiał swoje pierwsze kroki w trenowaniu siatkówki dziewcząt :)
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1028
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Sezon 2014/2015

Post autor: hunter »

Słaby mecz w Łodzi, strasznie ciężko się to oglądało, niestety dostosował się do tego sędzia, trzy bardzo poważne błędy, z jednego na szczęście się wycofał (odbicie Strasz w obronie), po jednym niestety zakończył mecz, rozumiem, że wszystko dzieje się szybko ale miał to pod nosem, w 3 secie atak za antenką i też nie zauważył tego mając kilka centymetrów przed sobą sytuację, liniowy też się nie popisał, jeszcze dorzuciłbym także w 3 secie mocno kontrowersyjne odgwizdane przełożenie z korzyścią dla Dąbrowy.
Słabo to wyglądało jako całokształt, masa nieporozumień.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Sezon 2014/2015

Post autor: Jiroux »

Zdegradują go prawdopodobnie za to
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1028
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Sezon 2014/2015

Post autor: hunter »

Jiroux pisze:Zdegradują go prawdopodobnie za to
Ironizujesz czy piszesz poważnie?
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
Zablokowany

Wróć do „Liga Siatkówki Kobiet”