Liga Mistrzyń 2014/2015

Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1028
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Liga Mistrzyń 2014/2015

Post autor: hunter »

PJ_volleyball pisze:Świetny mecz w Zurichu na zakończenie tej fazy. Wiadomo, że poziom może nie był z tych najwyższych, ale mnóstwo długich, ciekawych akcji i przede wszystkim mnóstwo emocji.

Mogło po 3 setach być 3:0 dla Volero? Mogło, a nawet powinno.
Złoty set to niesamowita sinusoida i wojna nerwów.

Strasznie szkoda mi Volero. Zagrały dzisiaj naprawdę świetny mecz, było widać wolę walki, niesamowite zaangażowanie. Zabrakło niewiele.
Personalnie oczywiście Eczacibasi wygląda lepiej, ale mi ten zespół się w tym sezonie zupełnie nie podoba. Jak patrzę na ten zespół to odnoszę wrażenie, że nie wykorzystują swojego potencjału.

I jeszcze jedna rzecz. Strasznie z poziomem według mnie zjechała Furst w ostatnim czasie.
Może i zagrały niezły mecz ale na pewno nie wszystkie. Mammadova sabotowala dzisiaj działania koleżanek, masa błędów, problemy ze skonczeniem piłek, zwłaszcza w złotym secie to bolało.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Liga Mistrzyń 2014/2015

Post autor: akukuk »

MaciejJoker pisze:Policzanki mają duże szanse na awans do finału gdzie będzie czekał zespół ze Stambułu :) Stać je na wygranie Ligi Mistrzyń - absolutnie
Istotnie!
Stawiam na finał Chemik-Vakifbank, gdzie policzanki na straconej pozycji stać nie będą.
phil
Posty: 1280
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Liga Mistrzyń 2014/2015

Post autor: phil »

Problemem dla Polic może być to, że Busto to poukładany zespół. Sporo piłek idzie przez środek lub do Diouf. Jeżel Diouf będzie miała swój dzień to może być ciężko ją zatrzymać. Marcon świetnie gra w defensywnie i dobrze atakuje z szybkich piłek na lewe. Havelkova jest trochę niestabilna. Może być różnie, chociaż wierzę, że Chemik powinien wygrać 3:0 lub 3:1 i awansować do finału.
Z tego co czytałem to w lidze tureckiej Eczacibasi wygrało 2 razy z Vakifbankiem 3:2, więc może mają jakiś sposób na Vakif :)
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Liga Mistrzyń 2014/2015

Post autor: SerCos »

phil pisze:Z tego co czytałem to w lidze tureckiej Eczacibasi wygrało 2 razy z Vakifbankiem 3:2, więc może mają jakiś sposób na Vakif :)
Teraz będzie zupełnie inny mecz. bo nie ma limitów.

Eczacibasi to bardzo dziwny zespół, często jedna skrzydłowa u nich nie działa, a to Neslihan gra słabo, w ataku, a to de la Cruz jest nękana w przyjęciu, albo Larson nie potrafi się przebić przez blok. Vakifbank ma dużo większe pole manewru.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzyń”