Puchar Polski mężczyzn 2015

rocky
Posty: 1164
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: rocky »

ajsmen90 pisze:https://twitter.com/pwrotny/status/589798318089330688

https://vine.co/v/ez9n5wwtmQX


Jochenowi zbiła się nagroda dla najlepszego atakującego turnieju. :( Ciekawe co się stało i czy dostanie jakąś drugą?
Pewnie postawił na ziemi na czas wywiadu a ktoś nieumyślnie kopnął i się rozbiła.

Nawet jeśli Resovia przegrałaby finał ligi to nie nazwałbym tego sezonu przegranym. Na pewno byłoby duży niedosyt ale do 'przegrania' jednak daleko. Tak samo jak Trefl nie będzie przegranym jeśli ten sam finał przegra.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: pk+ »

rocky pisze: Nawet jeśli Resovia przegrałaby finał ligi to nie nazwałbym tego sezonu przegranym. Na pewno byłoby duży niedosyt ale do 'przegrania' jednak daleko. Tak samo jak Trefl nie będzie przegranym jeśli ten sam finał przegra.
Przegrany by nie był, ale rozczarowanie duże... nie dlatego że Trefl słaby, tylko dlatego że 3 finały i nie ma złota.

Natomiast moim zdaniem Trefl miał sezon wygrany gdy wszedł do czwórki, teraz już tylko bonusy i poprawianie wyniku.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
pozytyw
Posty: 174
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 19:29

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: pozytyw »

Nie przepadam za Anastasim, ale trzeba przyznać, że zna się na swoim fachu. W pierwszym sezonie, przy ograniczonym budżecie zbudował skład na PP i finał MP. Gdyby tak miał do dyspozycji takie pieniądze jak Kowal...
Najlepsi na świecie są kibice Resovii
Mike1337
Posty: 184
Rejestracja: 30 kwie 2012, o 18:45
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: Mike1337 »

rocky pisze:
ajsmen90 pisze:https://twitter.com/pwrotny/status/589798318089330688

https://vine.co/v/ez9n5wwtmQX


Jochenowi zbiła się nagroda dla najlepszego atakującego turnieju. :( Ciekawe co się stało i czy dostanie jakąś drugą?
Pewnie postawił na ziemi na czas wywiadu a ktoś nieumyślnie kopnął i się rozbiła.
A może Trener Kowal dalej się rozpychał i kogoś popchnął na to trofeum? :D
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: azsiak88 »

Kluczem do zwycięstwa był wreszcie Mika i to od samego początku w meczu. O ile w poprzednich meczach grał różnie, to dziś był liderem. Jak uda się im wszystkim podtrzymać taką formę meczową + normalną grę Troya (dziś miał masę złapanych pojedynczych bloków) to Rzeszów musi spinać poślady ;)
Mam wrażenie, że najbardziej z tego pucharu cieszył się AA :D
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: sb.slav »

Ale statystyk na PLS nadal nie ma. To jakiś żart chyba jest.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: leeon »

Brawo Lotos co by nie mówić o zmęczeniu, błędach rywali to co osiągnęli samo się nie zrobiło. Grają poukladaną siatkówkę i nie odpuszczają. Do tego brak presji. Ciekawi mnie Resovia. Ostatni PP był początkiem końca dobrej gry JW.
chemical_brother
Posty: 848
Rejestracja: 12 lut 2015, o 16:49
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: chemical_brother »

pk+ pisze:
chemical_brother pisze:
pewniak pisze:Tja... kompromitacja! :)

Ktoś tu pisał, że Resovii potrzeba więcej pokory! Ja nie widziałem, żeby ktokolwiek z nią związany widział ich jako zwycięzców. TO wszyscy inni to robili: komentatorzy, Bartmany, kibice Skry... :)
Ehe...
Fabian Drzyzga pisze:Myślę, że to my mamy dużo większą moc niż gdańszczanie i nawet jeśli opuścimy tematy czysto fizyczne, to trzeba także zauważyć, że zaplecze też mamy szersze.
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... -glowa-mur
Aha
Fabian Drzyzga pisze: Trefl Gdańsk to świetna drużyna. Graliśmy z nimi w tym sezonie już trzy razy, z czego dwukrotnie zwyciężyliśmy, a ostatnio po naszej bardzo dobrej grze, a ich średniej.
2 zdania wcześniej…. trochę inaczej to brzmi w całości.
Nie, nie brzmi. Trefl to świetna drużyna, ale to my mamy dużo większą moc niż gdańszczanie (i dlatego powinniśmy wygrać bez problemu). A czy to prawda, czy nie, to kwestia opinii. Ja zresztą odnosiłem się tylko do tezy że "a nie widziałem, żeby ktokolwiek z nią związany widział ich jako zwycięzców."
"Lepiej być burakiem niż Resoviakiem" - Bartosz Kurek, były zawodnik Resovii
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2562
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: Murilo0 »

Dlaczego kilka godzin po finale nie ma jeszcze statystyk z niego? Co za amatorszczyzna... :x
All work and no play makes Jack a dull boy...
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: Noworoczny »

Wg mnie zachowanie Bidżeja w pierwszym secie 1/2, mimo, że wyglądało na emocjonalne, było odegrane na chłodno i było inwestycją. Widział co się dzieje. Wiedział, że zarobi kartkę, ale chciał pokazać sędziom, że bez reakcji takie decyzje nie przejdą. Za dobrą ma renomę, żeby zarobić czerwoną. Byłoby za dużo gadania.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: Bezowy »

Gratulacje dla Gdańska! Świetny sezon, ciekawi mnie jakie będą ruchy na przyszły - kasa, transfery, marketing, frekwencja na trybunach... no i cele?
Jako kibicowi Reski jest mi smutno. I wcale nie uważam PP za bezwartościowy jak to ktoś określił "pucharek do lodów". Jego prestiż jest powiedzmy chwiejny, ale jednak przechodzi do historii. Cóż, Reska zagrała słabo. I absolutnie nie deprecjonuję postawy gdańszczan. Po prostu, to co wystarczyło na Ptoki, to na dobrze grający Gdańsk już nie.
Szukając, może na siłę, pozytywów, to ta porażka może otrzeźwić i zmobilizować zawodników, trenerów i działaczy (tu w kontekście transferów) przed najważniejszymi meczami sezonu w lidze.
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
Abdullo
Posty: 1064
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 18:53
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: Abdullo »

Wczoraj wygrała drużyna lepsza. Gratulacje dla Gdańska. Świetny mecz i zasłużona nagroda.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: pk+ »

Jeśli już poruszamy temat prestiżu Pucharu Polski to ja uważam że jest taki sam jak był, czyli wysoki... cóż federacja zabrała bonus w postaci awansu do LM - szkoda ale przecież obaj finaliści udział w LM mieli zapewniony już wcześniej więc nie ma co marudzić.


Zdobywając Puchar Polski (z udziałem w LM czy bez) zapisuje się na trwałe w historii polskiej siatkówki!
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Lineczka
Posty: 3629
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: Lineczka »

Gratulacje dla Lotosu, pokazali klasę. Świetną robotę wykonał AA.
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: Mateusz1993 »

Anastasi potwierdza klasę. Generalnie bardzo fajny mecz, coś się działo, bo w półfinałach to jakoś czuć było kto grę prowadzi i zwycięży. Co do Lotosu to zagrali na prawdę fajnie, dużo lepiej (niż chociażby w Rzeszowie). Już od pierwszej piłki Mika pokazywał klasę, co niezmiernie mnie cieszy, bo ostatnio miał trochę zniżkę formy (no ale mówiło się coś o chorobie), więc oby tak dalej jak w niedzielę. Schops pokazuje klasę ogląda się jego grę z wielką przyjemnością, podobnie jak współpracę Niemca z Drzyzgą. Co do meczu to świetnie też zagrał Schwarz, Troy słabiej, ale miał też swój moment. Jeszcze taka uwaga a propo kreatora Resoviaków (jak nazywa go Antiga). Fakt miał kilka niedokładności w finale, ale jego gra imponuje. Generalnie będę przy swoim Fabię będzie świetnym rozgrywającym (tak pełną gębą), wiem wiem, pewnie już jest, bo wszedł w tym sezonie na bardzo fajny wysoki, świetny poziom ale czekam na ten sezon reprezentacyjny i jak pokieruje kadrą bez praktycznie żadnej alternatywy, jakoś mam przeczucie, że poradzi sobie bardzo dobrze.
PJ_volleyball
Posty: 799
Rejestracja: 1 sty 2015, o 01:36
Płeć: M
Kontakt:

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: PJ_volleyball »

Przeglądam sobie tak ten temat i trochę chyba przesadzacie z tą "nagonką" na Kowala.
Co takiego zrobił? Drużyna przegrała (byli faworytem, więc spore rozczarowanie) i chciał coś drużynie przekazać. Po co pchać tam kamerę? Pewnie nie chciał, żeby to wyszło. Zrobiłbym tak samo.

Wracając do samego finału to mecz na naprawdę wysokim poziomie. Zasłużone zwycięstwo Trefla, widać było determinację. Resovia szczerze mówiąc jakaś taka niemrawa. Sporo naprawdę dziwnych decyzji w ataku, brakowało nie wiem czego, może przekonania? Może pewności siebie. Ale to dziwne, bo dosyć pewnie ostatnio Lotos pokonali.

Tak jak przed finałem PP sądziłem, że Resovia gładko ten finał PlusLigi wygra (sądziłem też, że wygra PP) tak teraz wydaje mi się, że Lotos coś urwie.
Nie wydaje mi się, żeby wygrali 3 mecze, ale u siebie powinni coś urwać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchar Polski”