[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez amator85 » 21 kwi 2015, o 14:58

Rozkład jazdy 26 kolejki

21.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice II - Proxeo Racibórz 3 : 0
21.04 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 1 : 3
21.04 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - MARAT Rybnik 3 : 1
22.04 środa 19:30 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 0 : 3
22.04 środa 20:00 KS Volley Katowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3 : 1
amator85
 
Posty: 258
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03


Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez BosSs » 21 kwi 2015, o 20:04

22.04 środa 19:30 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 0 : 3
22.04 środa 20:00 KS Volley Katowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3 : 1
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 468
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Lukasz_Catering » 22 kwi 2015, o 22:04

24.04 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice
29.04 środa 19:30 Artus Żory - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posty: 490
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez amator85 » 24 kwi 2015, o 09:13

24.04 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3 : 1
29.04 środa 19:30 Artus Żory - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0
amator85
 
Posty: 258
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Swierq » 24 kwi 2015, o 10:20

24.04 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 2:3
29.04 środa 19:30 Artus Żory - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posty: 143
Dołączył(a): 16 wrz 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Zorro » 24 kwi 2015, o 11:01

24.04 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3-3 a serio to 2-3
29.04 środa 19:30 Artus Żory - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
Avatar użytkownika
Zorro
 
Posty: 587
Dołączył(a): 6 wrz 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez wrona » 24 kwi 2015, o 14:25

24.04 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 2:3
29.04 środa 19:30 Artus Żory - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
wrona
 
Posty: 218
Dołączył(a): 9 sty 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Lukasz_Catering » 24 kwi 2015, o 16:34

24.04 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 2:3
29.04 środa 19:30 Artus Żory - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posty: 490
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Jajens » 24 kwi 2015, o 17:43

24.04 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3:2
29.04 środa 19:30 Artus Żory - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
Jajens
 
Posty: 85
Dołączył(a): 18 lis 2011, o 23:58

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez anilia » 26 kwi 2015, o 20:51

24.04 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 2:3
29.04 środa 19:30 Artus Żory - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 1
anilia
 
Posty: 62
Dołączył(a): 23 wrz 2014, o 16:35
Płeć: K

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez damian albion » 28 kwi 2015, o 10:17

29.04 środa 19:30 Artus Żory - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0
damian albion
 
Posty: 337
Dołączył(a): 30 mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Lukasz_Catering » 30 kwi 2015, o 10:24

Wyniki 26 kolejki i klasyfikacja generalna

26 kolejka:

1. Swierq 11 (3)
amator85 11 (3)
3. Jajens 9 (2)
Lukasz_Catering 9 (2)
Zorro 9 (2)
6. wrona 8 (2)
damian albion 8 (2)
8. anilia 7 (1)
9. BosSs 3 (1)

Klasyfikacja generalna:

1. Jajens 579 (149)
2. Lukasz_Catering 556 (145)
3. wrona 532 (131)
4. amator85 528 (135)
5. BosSs 524 (132)
6. damian albion 520 (132)
7. Swierq 503 (125)
8. Zorro 496 (124)
9. wiesx 490 (123) 1 nb
10. anilia 485 (118)

Po 3 nieobecnościach z rzędu udział w zabawie kończy dancio
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posty: 490
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Lukasz_Catering » 30 kwi 2015, o 13:41

Rozkład jazdy 27 kolejki

4.05 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - BFK Michel
4.05 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Albion Team-gramy dla Kuby
4.05 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice
5.05 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Jedynka Jankowice II
5.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - No Pain Żory
5.05 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Top Ten ZST Rybnik
5.05 wtorek 19:30 Beer Team - TKKF Szczygłowice
6.05 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice
6.05 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice III
6.05 środa 19:30 Artus Żory - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski
6.05 środa 20:00 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
7.05 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - Catering Rybnik
8.05 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik
8.05 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - MARAT Rybnik
8.05 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki
8.05 piątek 19:30 Edytor Suszec - AZS Morgan Rybnik
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posty: 490
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Swierq » 3 maja 2015, o 12:48

4.05 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - BFK Michel 3:1
4.05 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
4.05 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3:1
5.05 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Jedynka Jankowice II 3:1
5.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - No Pain Żory 3:1
5.05 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Top Ten ZST Rybnik 3:2
5.05 wtorek 19:30 Beer Team - TKKF Szczygłowice 2:3
6.05 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:2
6.05 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice III 1:3
6.05 środa 19:30 Artus Żory - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3:1
6.05 środa 20:00 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
7.05 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - Catering Rybnik 3:0
8.05 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
8.05 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - MARAT Rybnik 3:1
8.05 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 1:3
8.05 piątek 19:30 Edytor Suszec - AZS Morgan Rybnik 0:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posty: 143
Dołączył(a): 16 wrz 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez anilia » 3 maja 2015, o 12:50

4.05 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - BFK Michel 2:3
4.05 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
4.05 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3:1
5.05 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Jedynka Jankowice II 3:1
5.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - No Pain Żory 3:1
5.05 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Top Ten ZST Rybnik 1:3
5.05 wtorek 19:30 Beer Team - TKKF Szczygłowice 3:2
6.05 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
6.05 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice III 1:3
6.05 środa 19:30 Artus Żory - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3:1
6.05 środa 20:00 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
7.05 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - Catering Rybnik 3:1
8.05 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
8.05 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - MARAT Rybnik 3:1
8.05 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 2:3
8.05 piątek 19:30 Edytor Suszec - AZS Morgan Rybnik 1:3
anilia
 
Posty: 62
Dołączył(a): 23 wrz 2014, o 16:35
Płeć: K

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez damian albion » 4 maja 2015, o 00:15

4.05 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - BFK Michel 1:3
5.05 wtorek 18:15Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
4.05 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 1:3
5.05 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Jedynka Jankowice II 3:2
5.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - No Pain Żory 3:0
5.05 wtorek 19:00Top Ten ZST Rybnik - Proxeo Racibórz 3:1 tu zmieniłem
5.05 wtorek 19:30 Beer Team - TKKF Szczygłowice 3:2
6.05 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
6.05 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice III 3:1
6.05 środa 19:30 Artus Żory - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3:1
6.05 środa 20:00 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
7.05 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - Catering Rybnik 3:0
8.05 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
8.05 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - MARAT Rybnik 3:1
8.05 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 3:0
8.05 piątek 19:30 Edytor Suszec - AZS Morgan Rybnik 3:1
Ostatnio edytowano 4 maja 2015, o 21:53 przez damian albion, łącznie edytowano 1 raz
damian albion
 
Posty: 337
Dołączył(a): 30 mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez amator85 » 4 maja 2015, o 16:09

Ave!
4.05 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - BFK Michel 3:1
4.05 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
4.05 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3:0

reszta pozniej
amator85
 
Posty: 258
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez wrona » 4 maja 2015, o 16:51

4.05 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - BFK Michel 1:3
5.05 wtorek 18:15 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
4.05 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3:0
5.05 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Jedynka Jankowice II 3:1
5.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - No Pain Żory 3:1
5.05 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Top Ten ZST Rybnik 3:1
5.05 wtorek 19:30 Beer Team - TKKF Szczygłowice 2:3
6.05 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
6.05 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice III 3:1
6.05 środa 19:30 Artus Żory - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3:1
6.05 środa 20:00 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
7.05 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - Catering Rybnik 3:0
8.05 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
8.05 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - MARAT Rybnik 3:1
8.05 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 3:1
8.05 piątek 19:30 Edytor Suszec - AZS Morgan Rybnik 3:1
wrona
 
Posty: 218
Dołączył(a): 9 sty 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Lukasz_Catering » 4 maja 2015, o 16:54

4.05 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - BFK Michel 1:3
5.05 wtorek 18:15 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
4.05 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3:1
5.05 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Jedynka Jankowice II 3:2
5.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - No Pain Żory 3:1
5.05 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Top Ten ZST Rybnik 3:0
5.05 wtorek 19:30 Beer Team - TKKF Szczygłowice 3:2
6.05 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:2
6.05 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice III 3:2
6.05 środa 19:30 Artus Żory - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3:0
6.05 środa 20:00 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
7.05 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - Catering Rybnik 3:2
8.05 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
8.05 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - MARAT Rybnik 3:1
8.05 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 3:1
8.05 piątek 19:30 Edytor Suszec - AZS Morgan Rybnik 3:1
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posty: 490
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Jajens » 4 maja 2015, o 18:03

4.05 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - BFK Michel 2:3
5.05 wtorek 18:15 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
4.05 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3:1
5.05 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Jedynka Jankowice II 3:1
5.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - No Pain Żory 1:3
5.05 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Top Ten ZST Rybnik 3:0
5.05 wtorek 19:30 Beer Team - TKKF Szczygłowice 3:2
6.05 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
6.05 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice III 1:3
6.05 środa 19:30 Artus Żory - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3:0
6.05 środa 20:00 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
7.05 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - Catering Rybnik 3:2
8.05 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
8.05 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - MARAT Rybnik 3:1
8.05 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 3:1
8.05 piątek 19:30 Edytor Suszec - AZS Morgan Rybnik 3:1
Jajens
 
Posty: 85
Dołączył(a): 18 lis 2011, o 23:58

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Zorro » 5 maja 2015, o 09:09

4.05 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - BFK Michel ---
5.05 poniedziałek 18:15 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
4.05 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice ---
5.05 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Jedynka Jankowice II 3-0
5.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - No Pain Żory 3-0
7.05 wtorek 19:00 Top Ten ZST Rybnik - Proxeo Racibórz 3-0
5.05 wtorek 19:30 Beer Team - TKKF Szczygłowice 3-1
6.05 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-1
6.05 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice III 3-1
6.05 środa 19:30 Artus Żory - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-0
6.05 środa 20:00 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
7.05 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - Catering Rybnik 3-1
8.05 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 2-3
8.05 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - MARAT Rybnik 1-3
8.05 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 3-1
8.05 piątek 19:30 Edytor Suszec - AZS Morgan Rybnik 2-3
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
Avatar użytkownika
Zorro
 
Posty: 587
Dołączył(a): 6 wrz 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez amator85 » 5 maja 2015, o 13:56

Ave!
Reszta typów :D
5.05 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 1
5.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - No Pain Żory 3 : 0
5.05 wtorek 19:30 Beer Team - TKKF Szczygłowice 3 : 1
6.05 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 0
6.05 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice III 3 : 1
6.05 środa 19:30 Artus Żory - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3 : 1
6.05 środa 20:00 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 1
7.05 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - Catering Rybnik 3 : 1
7.05 czwartek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Proxeo Racibórz 3 : 2
8.05 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 3 : 2
8.05 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - MARAT Rybnik 3 : 0
8.05 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 3 : 1
8.05 piątek 19:30 Edytor Suszec - AZS Morgan Rybnik 3 : 0
amator85
 
Posty: 258
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez BosSs » 6 maja 2015, o 10:46

4.05 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - BFK Michel ---
5.05 poniedziałek 18:15 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej ...
4.05 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice ---
5.05 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Jedynka Jankowice II ...
5.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - No Pain Żory ...
7.05 wtorek 19:00 Top Ten ZST Rybnik - Proxeo Racibórz 2:3
5.05 wtorek 19:30 Beer Team - TKKF Szczygłowice ...
6.05 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-1
6.05 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice III 3:1
6.05 środa 19:30 Artus Żory - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-0
6.05 środa 20:00 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
7.05 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - Catering Rybnik 3-0
8.05 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
8.05 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - MARAT Rybnik 3:0
8.05 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 3-0
8.05 piątek 19:30 Edytor Suszec - AZS Morgan Rybnik 0:3
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 468
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Lukasz_Catering » 9 maja 2015, o 18:50

Wyniki 27 kolejki i klasyfikacja generalna

27 kolejka:

1. Zorro 16 (4)
damian albion 16 (4)
3. Swierq 15 (4)
4. amator85 15 (3)
5. wrona 14 (4)
6. BosSs 12 (3)
7. anilia 11 (2)
8. Jajens 10 (2)
9. Lukasz_Catering 9 (1)

Klasyfikacja generalna :

1. Jajens 589 (151)
2. Lukasz_Catering 565 (146)
3. wrona 546 (135)
4. amator85 543 (138)
5. damian albion 536 (136)
6. BosSs 536 (135)
7. Swierq 518 (129)
8. Zorro 512 (128)
9. anilia 496 (120)
10. wiesx 490 (123) 2 nb
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posty: 490
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Lukasz_Catering » 9 maja 2015, o 19:20

Rozkład jazdy 28 kolejki

11.05 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice
12.05 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Beer Team
12.05 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - GAF Gliwice
12.05 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
12.05 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Jedynka Jankowice II
12.05 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - VRF Klimatyzacja Żory
12.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - No Pain Żory
13.05 środa 18:00 No Pain Żory - Silesia Lubomia
13.05 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska
13.05 środa 19:30 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Artus Żory
14.05 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
14.05 czwartek 18:30 BFK Michel - Leon Internet Rybnik
14.05 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team
15.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jar-Trans Fox Pszów
15.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans
15.05 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Impacto LKS Chałupki
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posty: 490
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Swierq » 9 maja 2015, o 22:09

11.05 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 1:3
12.05 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Beer Team 3:2
12.05 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - GAF Gliwice 1:3
12.05 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
12.05 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Jedynka Jankowice II 3:1
12.05 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - VRF Klimatyzacja Żory 2:3
12.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - No Pain Żory 3:1
13.05 środa 18:00 No Pain Żory - Silesia Lubomia 0:3
13.05 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:2
13.05 środa 19:30 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Artus Żory 2:3
14.05 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
14.05 czwartek 18:30 BFK Michel - Leon Internet Rybnik 3:1
14.05 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
15.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
15.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
15.05 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Impacto LKS Chałupki 1:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posty: 143
Dołączył(a): 16 wrz 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez BosSs » 10 maja 2015, o 19:53

11.05 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 3:1
12.05 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Beer Team 3:2
12.05 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - GAF Gliwice 1:3
12.05 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
12.05 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Jedynka Jankowice II 3:0
12.05 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
12.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - No Pain Żory 3:0
13.05 środa 18:00 No Pain Żory - Silesia Lubomia 1:3
13.05 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
13.05 środa 19:30 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Artus Żory 1:3
14.05 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
14.05 czwartek 18:30 BFK Michel - Leon Internet Rybnik 3:0
14.05 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
15.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
15.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
15.05 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Impacto LKS Chałupki 1:3
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 468
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez anilia » 10 maja 2015, o 21:49

11.05 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 1:3
12.05 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Beer Team 3:2
12.05 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - GAF Gliwice 1:3
12.05 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
12.05 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Jedynka Jankowice II 3:1
12.05 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - VRF Klimatyzacja Żory 2:3
12.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - No Pain Żory 3:1
13.05 środa 18:00 No Pain Żory - Silesia Lubomia 0:3
13.05 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:1
13.05 środa 19:30 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Artus Żory 2:3
14.05 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
14.05 czwartek 18:30 BFK Michel - Leon Internet Rybnik 3:1
14.05 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
15.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
15.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
15.05 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Impacto LKS Chałupki 1:3
anilia
 
Posty: 62
Dołączył(a): 23 wrz 2014, o 16:35
Płeć: K

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Lukasz_Catering » 11 maja 2015, o 12:46

11.05 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 0:3
12.05 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Beer Team 1:3
12.05 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - GAF Gliwice 1:3
12.05 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
12.05 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Jedynka Jankowice II 3:1
12.05 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
12.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - No Pain Żory 3:0
13.05 środa 18:00 No Pain Żory - Silesia Lubomia 1:3
13.05 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:2
13.05 środa 19:30 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Artus Żory 1:3
14.05 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
14.05 czwartek 18:30 BFK Michel - Leon Internet Rybnik 3:0
14.05 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
15.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
15.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
15.05 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Impacto LKS Chałupki 3:2
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posty: 490
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Jajens » 11 maja 2015, o 15:18

11.05 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 0:3
12.05 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Beer Team 1:3
12.05 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - GAF Gliwice 1:3
12.05 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
12.05 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Jedynka Jankowice II 3:1
12.05 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
12.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - No Pain Żory 3:1
13.05 środa 18:00 No Pain Żory - Silesia Lubomia 3:1
13.05 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:1
13.05 środa 19:30 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Artus Żory 1:3
14.05 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
14.05 czwartek 18:30 BFK Michel - Leon Internet Rybnik 3:1
14.05 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
15.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
15.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
15.05 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Impacto LKS Chałupki 3:1
Jajens
 
Posty: 85
Dołączył(a): 18 lis 2011, o 23:58

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Siatkówka amatorska

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości