Transfery 2015/16

Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: Artek1967 »

SevenUP pisze:
W sezonie 2015/2016 w rozgrywkach ORLEN Ligi, Pucharu Polski oraz Pucharu CEV zespół Polskiego Cukru Muszynianka Muszyna będą reprezentować:
Rozgrywające: Julia Milovits (Węgry, poprzedni klub: Crvena Zvezda Belgrad), Karolina Szczygieł (Młoda Liga Kobiet)
Przyjmujące: Natalia Kurnikowska, Karolina Ciaszkiewicz-Lach, Natalia Skrzypkowska (Budowlani Łódź), Anna Grejman (Impel Wrocław)
Atakujące: Marta Drpa (Serbia, Spartak Subotica), Kinga Hatala
Środkowe: Maja Savic (Serbia, Partizan Vizura), Sylwia Pelc (BKS Aluprof Bielsko-Biała), Justyna Sosnowska
Libero: Izabela Śliwa (VT Aurubis Hamburg)
Myślę, że istnieje duża szanse, że Katie Carter zagra w Dąbrowie o ile zostanie w Polsce. Ciekawe co z Pauliną Maj, no i może Grejman trochę pogra.
Hmmm... bardzo zaskakujące decyzje (mam na mysli ten bałkański zaciąg)... ciekawe kto je Serwińskiemu sprzedał i za ile - czytaj ile i kto za to przytulił, bo wątpię żeby sam Bogdan je wyszukał :D
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
phil
Posty: 1281
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: phil »

Artek1967 pisze:Hmmm... bardzo zaskakujące decyzje (mam na mysli ten bałkański zaciąg)... ciekawe kto je Serwińskiemu sprzedał i za ile - czytaj ile i kto za to przytulił, bo wątpię żeby sam Bogdan je wyszukał :D
Chyba nietrudno się domyślić... A tak właściwie to nie wiem dlaczego krytykujecie ten skład. Plchotova miała już swoje lata, w dodatku te kontuzje - Savić jest młoda i zdolna. Będzie w kadrze na IE w Baku. Tak samo Drpa. Na ataku w tym sezonie w kadrze Serbii będzie ona i Bjelica.
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Transfery 2015/16

Post autor: SevenUP »

A Bjelica zagra we Włoszech w przyszłym sezonie.
Kurek7
Posty: 696
Rejestracja: 3 paź 2011, o 14:10
Płeć: M
Kontakt:

Re: Transfery 2015/16

Post autor: Kurek7 »

Czyli jakaś bomba na atak do Chemika?


Naprawdę bardzo mnie cieszy, a zarazem imponuje, to w jaki sposób Impel buduje skład.
Jeszcze jeśli te plotki o Costagrande się potwierdzą... :D
Polska biało-czerwoni... :)
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Transfery 2015/16

Post autor: Noworoczny »

Czy Bociek to siora Boćka?

No, akurat Sadurek, to (wg mnie - dyletanta kobiecej siatki) słabo pasuje do Skowrońskiej, która jest raczej typem zawodniczki lubiącej szybko.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Transfery 2015/16

Post autor: ldz »

Noworoczny pisze:Czy Bociek to siora Boćka?
jeśli pytasz o Monikę Bociek, to tak, siostra Grześka.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
PJ_volleyball
Posty: 799
Rejestracja: 1 sty 2015, o 01:36
Płeć: M
Kontakt:

Re: Transfery 2015/16

Post autor: PJ_volleyball »

Co do plotek o Holenderkach w Atomie.

Jeżeli chodzi o Buijs to byłby to świetny ruch. Ciekawa, ofensywna przyjmująca. Ciągle jeszcze młoda dziewczyna, a juz trochę na poważnym poziomie zagrała.

Co do Grotheus to jak na razie po poważnej kontuzji wygląda słabo. Oczywiście pewnie wróci do dobrej dyspozycji, ale jakas niewiadoma zawsze jest.
serBalonSwann
Posty: 686
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 22:24
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: serBalonSwann »

poddobno w Impelu Logan Tom i Carolina Costagrande :O
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: krzysiu »

a Logan Tom nie zakończyła kariery czasem?
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Transfery 2015/16

Post autor: akukuk »

Impel chyba na bank napadł :o jeżeli to prawda

Logan kończyła karierę i wracała, także nigdy nic nie wiadomo. Tak było bodaj w czerwcu 2014, jednak mimo to w poprzednim sezonie grała w Cannes.
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: SerCos »

akukuk pisze:Logan kończyła karierę i wracała, także nigdy nic nie wiadomo. Tak było bodaj w czerwcu 2014, jednak mimo to w poprzednim sezonie grała w Cannes.
Zgadza się Logan kończyła karierę przynajmniej tak podawały portale w 2014 roku, ale po tej informacji trenowała razem z Niemkami, a potem podpisała kontrakt z Cannes.

Nie zmienia to jednak faktu, że zarówno Tom jak i wspomniana wcześniej Grothues miał dość słaby sezon w Cannes.
Stenol_92
Posty: 183
Rejestracja: 29 sie 2014, o 18:40
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: Stenol_92 »

serBalonSwann pisze:poddobno w Impelu Logan Tom i Carolina Costagrande :O
Jeśli to prawda, to byłyby prawdziwe megahity transferowe Impelu :o Wrocław z takim składem mógłby się śmiało włączyć do walki o MP i dobry wynik w LM :)
Stenol_92
Posty: 183
Rejestracja: 29 sie 2014, o 18:40
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: Stenol_92 »

Micha Hancock i Deja McClendon będą w przyszłym sezonie reprezentowały barwy klubu Tauron MKS Dąbrowa Górnicza.

http://www.mks.dabrowa.pl/2,3039,dwie-a ... iczej.html
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: Antonella Hard Core »

Stenol_92 pisze:Micha Hancock i Deja McClendon będą w przyszłym sezonie reprezentowały barwy klubu Tauron MKS Dąbrowa Górnicza.

http://www.mks.dabrowa.pl/2,3039,dwie-a ... iczej.html
Rozgrywająca M.Hancock z całą pewnością będzie w naszej lidze siała postrach swoją mocną zagrywką z wyskoku, o jej zagrywce mogły sie choćby przekonać siatkarki Atomu Sopot w ostatniej edycji Pucharzu CEV. Zobaczymy co pokaże D.McClendon która pobytu w Sopocie do udanych nie może zaliczyć, jednak na pewno jest w tej zawodniczce spory ofensywny potencjał.
KuNowymHoryzontom
Posty: 437
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 14:11
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Transfery 2015/16

Post autor: KuNowymHoryzontom »

LOGAN W POLSCE?!?! BYŁOBY CUDOWNIE:-D
:))
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Transfery 2015/16

Post autor: Jiroux »

Misha ma za sobą w lidze portorykańskiej 12 pkt zdobyte z zagrywki w jednym meczu. Ma łapę
Awatar użytkownika
MaciejJoker
Posty: 754
Rejestracja: 25 lis 2014, o 16:15
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: MaciejJoker »

Barbara Bawół z KSZO kończy karierę. W poprzednim roku piastowała funkcją kapitana drużyny.

Nie wiem czy było tu wspominane ale niezły transfer zrobił Developres Rzeszów, do zespołu dołączyła Joanna Kapturska (Frąckowiak), była reprezentantka Polski. 28-latka w poprzednim sezonie broniła barw włoskiego klubu Obiettivo Risarcimento Vicenza, z którym awansowała do Serie A kobiet.

Rewolucja w Bydgoszczy. Z drużyną pożegnały się już: Marta Biedziak, Anna Korabiec, Kinga Dybek, Zuzanna Pieczka, Patrycja Polak, Julia Twardowska oraz Patrycja Tomczyk. Można było się tego spodziewać bo kompletnie beznadziejnym sezonie. Aktualny skład: Rozgrywające: Marlena Pleśnierowicz, Paulina Bałdyga; Atakujące: -; Środkowe: Małgorzata Śmieszek, Marta Ziółkowska; Przyjmujące: Weronika Fojucik, Joanna Kuligowska; Libero: Pola Nowakowska. Trenerem pozostanie Adam Grabowski.
2012, 2013, 2015
phil
Posty: 1281
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: phil »

Jiroux pisze:Misha ma za sobą w lidze portorykańskiej 12 pkt zdobyte z zagrywki w jednym meczu. Ma łapę
Nie Misha tylko "Majka" :D Ciekawe czy komentatorzy Polsatu nauczą się wymawiać jej imię :)
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: Artek1967 »

MaciejJoker pisze:Rewolucja w Bydgoszczy. Z drużyną pożegnały się już: Marta Biedziak, Anna Korabiec, Kinga Dybek, Zuzanna Pieczka, Patrycja Polak, Julia Twardowska oraz Patrycja Tomczyk. Można było się tego spodziewać bo kompletnie beznadziejnym sezonie. Aktualny skład: Rozgrywające: Marlena Pleśnierowicz, Paulina Bałdyga; Atakujące: -; Środkowe: Małgorzata Śmieszek, Marta Ziółkowska; Przyjmujące: Weronika Fojucik, Joanna Kuligowska; Libero: Pola Nowakowska. Trenerem pozostanie Adam Grabowski.
pałac miał dwie Zuzanny na ataku :) zostaje z tego co mi wiadomo Czyżnielewska
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
Stenol_92
Posty: 183
Rejestracja: 29 sie 2014, o 18:40
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: Stenol_92 »

Pavla Vincourová nową rozgrywającą Budowlanych Łódź.

http://budowlanilodz.pl/artykul/-/f/256 ... -do-polski
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Transfery 2015/16

Post autor: SevenUP »

Brankica zagra w Turcji w Fenerbache, więc nie wiem co teraz z Chemikiem. Może faktycznie ta Rourke wróci.
phil
Posty: 1281
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: phil »

Z tego co rozumiem to Brankica była blisko Chemika, ale jednak manager wybrał jej Fener. http://www.novosti.rs/vesti/sport.297.h ... zacibasiju
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Transfery 2015/16

Post autor: akukuk »

Hmm... Nietrudno było się domyślić, że to się skończy w podobny sposób.
ligamistrzow
Posty: 204
Rejestracja: 24 kwie 2012, o 12:35
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: ligamistrzow »

Costagrande oficjalnie potwierdzona , szykuje sie naparwdy ciekawy sklad
https://twitter.com/goimpelwroclaw
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Transfery 2015/16

Post autor: Elgarten »

ligamistrzow pisze:Costagrande oficjalnie potwierdzona , szykuje sie naparwdy ciekawy sklad
https://twitter.com/goimpelwroclaw
Jestem pod wrażeniem! Bardzo się cieszę, że będę mógł zobaczyć Carolinę na polskich boiskach :). Teraz wypada czekać na odpowiedź Chemika.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: Skrzypek »

Elgarten pisze:
ligamistrzow pisze:Costagrande oficjalnie potwierdzona , szykuje sie naparwdy ciekawy sklad
https://twitter.com/goimpelwroclaw
Jestem pod wrażeniem! Bardzo się cieszę, że będę mógł zobaczyć Carolinę na polskich boiskach :). Teraz wypada czekać na odpowiedź Chemika.
Najpierw poczekałbym na finish Impela ;) Bo to wcale nie jest jeszcze koniec hiciorów! :)
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Transfery 2015/16

Post autor: akukuk »

Zatem czekam z niecierpliwością na Logan ;)
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: Skrzypek »

akukuk pisze:Zatem czekam z niecierpliwością na Logan ;)
Ojj. To sobie poczekasz.... i się nie doczekasz ;)
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Transfery 2015/16

Post autor: akukuk »

No to moja ciekawość została pobudzona jeszcze bardziej :)
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Transfery 2015/16

Post autor: SevenUP »

Nie wiem w ogóle skąd ta Logan, moim zdaniem jest kompletnie bez formy. Nazwisko nie gra. Nie dość że obciążające finansowo, to jeszcze nawet nie wiadomo czego by się tu spodziewać. Lepiej ściągnąć jakąś porządną zawodniczkę, może nie wielką gwiazdę, ale taką która za wszelką cenę będzie się chciała pokazać.

Tak myślałem bardziej o jakiejś zawodniczce typu Molnar, Pasynkova.
Zablokowany

Wróć do „Liga Siatkówki Kobiet”