WKS Czarni Radom

Flisiak
Posty: 128
Rejestracja: 7 lip 2014, o 14:53
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Flisiak »

Na twiterze pojawiła się informacja o inicjałach nowego zawodnika (T.S.), a Wojtek Żaliński napisał, iż pochodzi on zza Odry, więc zgaduję, że będzie to Tom Strohbach.
Wess
Posty: 201
Rejestracja: 12 maja 2014, o 16:01
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Wess »

Flisiak pisze:Na twiterze pojawiła się informacja o inicjałach nowego zawodnika (T.S.), a Wojtek Żaliński napisał, iż pochodzi on zza Odry, więc zgaduję, że będzie to Tom Strohbach.
Dokładnie. Wydaje mi się, że chłopak może fajnie wejść w naszą ligę, a i Wachnik pogra na spokojnie bez presji w słabszej lidze.
bartosz25876458790
Posty: 40
Rejestracja: 12 wrz 2015, o 15:28
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: bartosz25876458790 »

Mówili że to zawodnik z Pucharu Świata stawiam pewnie na kanadyjczyka
bartosz25876458790
Posty: 40
Rejestracja: 12 wrz 2015, o 15:28
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: bartosz25876458790 »

Wie ktos moze czy David Lee ma gdzies podpisany kontrakt
kanimo

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: kanimo »

bartosz25876458790 pisze:Mówili że to zawodnik z Pucharu Świata stawiam pewnie na kanadyjczyka
Tylko, ze Tyler Sanders to sypacz, a szukaja podobno przyjmujacego.
Camillo Marcotti

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Camillo Marcotti »

kanimo pisze: Tylko, ze Tyler Sanders to sypacz, a szukaja podobno przyjmujacego.
Może Raul nie założył okularów i przeczytał Taylor Sander :D
dawid86
Posty: 19
Rejestracja: 20 maja 2014, o 09:17
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: dawid86 »

Nie ukrywamy, że jesteśmy bliscy pozyskania nowego gracza. Na razie powiem tylko tyle, że są dwie opcje, ale najbliżej kontraktu jest zawodnik, który gra obecnie na mistrzostwach Europy. Kwestia podstawowa to fakt, że siatkarz wstępnie zgodził się na nasze warunki. Jeśli sfinalizujemy umowę to niewątpliwie wzmocnimy przyjęcie zagrywki, a przecież w tym elemencie mamy najwięcej do poprawy - powiedział trener Prygiel.

Ktoś ma jakiś informacje o kogo może chodzić ? Czy Prygiel dobrze sie wyraził mowiąc ze zawodnik obecnie gra a nie grał na ME ? Bo jeśli gra to wychodzi na to że to gracz jednego z 4 półfinalistów.
Awatar użytkownika
Koso
Posty: 1249
Rejestracja: 13 cze 2012, o 09:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kutno.

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Koso »

dawid86 pisze:Nie ukrywamy, że jesteśmy bliscy pozyskania nowego gracza. Na razie powiem tylko tyle, że są dwie opcje, ale najbliżej kontraktu jest zawodnik, który gra obecnie na mistrzostwach Europy. Kwestia podstawowa to fakt, że siatkarz wstępnie zgodził się na nasze warunki. Jeśli sfinalizujemy umowę to niewątpliwie wzmocnimy przyjęcie zagrywki, a przecież w tym elemencie mamy najwięcej do poprawy - powiedział trener Prygiel.

Ktoś ma jakiś informacje o kogo może chodzić ? Czy Prygiel dobrze sie wyraził mowiąc ze zawodnik obecnie gra a nie grał na ME ? Bo jeśli gra to wychodzi na to że to gracz jednego z 4 półfinalistów.
Z jakiej strony ta informacja? Tak patrząc to z półfinalistów nie ma kogo wziąć na przyjęcie, bo wszyscy już mają chyba swoje kluby.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: madlark »

Koso pisze: Z jakiej strony ta informacja? Tak patrząc to z półfinalistów nie ma kogo wziąć na przyjęcie, bo wszyscy już mają chyba swoje kluby.
google nie działa? ;)
http://www.radom.sport.pl/sport-radom/1 ... tkarz.html
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Camillo Marcotti

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Camillo Marcotti »

Już miał być zawodnik z PŚ, teraz z ME? To co, Włoch, Rosjanin? Kubiaka wykupią z Halkbanku?
dziq
Posty: 359
Rejestracja: 6 maja 2008, o 21:07

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: dziq »

W dzisiejszych lokalnych wiadomościach sportowych Prygiel powiedział , że jest to zawodnik grający o medale w ME (nie jakiś super ale z dobrym przyjęciem )
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Antonella Hard Core »

Jeśli rzeczywiście miałby do Radomia dołączyć zawodnik który awansował do półfinału ME to grono potencjalnych kandydatów nie jest duże bo odrazu można wykreślić reprezentantów Francji i Włoch więc zostają Bułgarzy lub Słoweńcy. U tych ostatnich nie wiem czy kontrakty na przyszły sezon mają J.Klobucar i J.Pokersnik a u Bułgarów nie znam przynależności klubowej M.Gradinarowa i S.Petkowa który swego czasu był ogłoszony zawodnikiem Lotosu Gdańsk jednak ostatecznie nie zagrał w tym klubie.
marakuja
Posty: 447
Rejestracja: 27 maja 2009, o 13:17
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: marakuja »

Antonella Hard Core pisze:Jeśli rzeczywiście miałby do Radomia dołączyć zawodnik który awansował do półfinału ME to grono potencjalnych kandydatów nie jest duże bo odrazu można wykreślić reprezentantów Francji i Włoch więc zostają Bułgarzy lub Słoweńcy. U tych ostatnich nie wiem czy kontrakty na przyszły sezon mają J.Klobucar i J.Pokersnik a u Bułgarów nie znam przynależności klubowej M.Gradinarowa i S.Petkowa który swego czasu był ogłoszony zawodnikiem Lotosu Gdańsk jednak ostatecznie nie zagrał w tym klubie.
Petkow zagra w Turcji w Maliye Milli Piyango ;)
Marakuja - zwycięzca pretypera Typera Forum Strefy Siatkówki 2015/2016 !!!
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1028
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: hunter »

dziq pisze:W dzisiejszych lokalnych wiadomościach sportowych Prygiel powiedział , że jest to zawodnik grający o medale w ME (nie jakiś super ale z dobrym przyjęciem )
To Pokersnik pasowałby, przyjęcie ma w miarę ok, ale to tylko opcja na ławkę, w Beauvais sobie nie pograł.
Gradinarov w Japonii ma grać.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2562
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Murilo0 »

Jest jeszcze Jacopo Massari, chyba że ma już kontrakt na ten sezon.
All work and no play makes Jack a dull boy...
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Jiroux »

Jacopo Massari jest siatkarzem Paris Volley od tego sezonu
FLPman
Posty: 308
Rejestracja: 1 paź 2009, o 18:51
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: FLPman »

Stawiam, że Neven Majstorović
W Radomiu w nowym sezonie, będzie będzie zabawa, będzie się działo i znowu nocy będzie mało. @Czarni_official Welcome N. M. :)
https://twitter.com/eltraductor90/statu ... 8277199872
Awatar użytkownika
Koso
Posty: 1249
Rejestracja: 13 cze 2012, o 09:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kutno.

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Koso »

FLPman pisze:Stawiam, że Neven Majstorović
W Radomiu w nowym sezonie, będzie będzie zabawa, będzie się działo i znowu nocy będzie mało. @Czarni_official Welcome N. M. :)
https://twitter.com/eltraductor90/statu ... 8277199872
No rzeczywiście poprawi tylko przyjęcie XD. Bida w tym Radomiu. Spodziewałem się kogoś konkretniejszego.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: krzysiu »

Awatar użytkownika
MaciejJoker
Posty: 754
Rejestracja: 25 lis 2014, o 16:15
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: MaciejJoker »

Kogoś konkretniejszego w październiku ?
Bardzo dobra decyzja klubu, Neven będzie podstawowym libero, a co ważniejsze wzmocnieniem składu.
Kowalski dałby może radę ale w I lidze.
2012, 2013, 2015
Camillo Marcotti

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Camillo Marcotti »

Szukaj przyjmującego z drużyny walczącej o medale Mistrzostw Europy, kup libero Serbii, która odpadła szybciej.

Czyli jak rozumiem, tym zapowiadanym przyjmującym jest "drugi Kubiak" Zbierski, czy gracie na 3 libero?
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: dezerter »

MaciejJoker pisze:Kogoś konkretniejszego w październiku ?
Bardzo dobra decyzja klubu, Neven będzie podstawowym libero, a co ważniejsze wzmocnieniem składu.
Kowalski dałby może radę ale w I lidze.
Przynajmniej 3,4 zespoły z 1Ligi spokojnie prezentują wyższy poziom od: Będzina, Kielc, BBTS-u i Częstochowy. Dotyczy to się poprzedniego sezonu, a i w tym przedsezonie- dostawały bęcki od niechcianych zespołów 1Ligi. Taki Wałbrzych, Nysa, Wyszków czy nawet Suwaki, prezentowały o niebo lepszą siatkówkę dla oka, od tych "pseudo" PluLigowych "teamów" 8-)

Dla dobra polskiej siatkówki- Otworzyć Ligę!!!
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: drukjul »

Pasini utrzymuje, że Raul Lozano, który do niedawna pracował w irańskim ligowym klubie z Urmii, już za moment zostanie nowym selekcjonerem reprezentacji Iranu po Slobodanie Kovacu i jest tego tak pewien, że wymienia nawet nazwisko jego przyszłego pierwszego asystenta. http://tiny.pl/ggxjv

Ciekawe, czy w tej sytuacji trener Czarnych w ogóle dotrwa na stanowisku do końca sezonu ligowego w Polsce? Jeśli nawet i jakoś uda się Lozano pogodzić obie funkcje jeszcze w tym roku, to mam obawy, że jego współpraca z drużyną z Radomia potrwa pewnie tylko jeden sezon. Szkoda. :|
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Kamil92 »

drukjul pisze:Jeśli nawet i jakoś uda się Lozano pogodzić obie funkcje jeszcze w tym roku, to mam obawy, że jego współpraca z drużyną z Radomia potrwa pewnie tylko jeden sezon. Szkoda. :|
Nawet jeśli, to liczę na to, że Szalpuk i Bołądź skorzystają ze współpracy z nim i wskoczą przez ten sezon na wyższy poziom.
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Kamil92 »

Taka mnie naszła myśl po obejrzeniu tych trzech pierwszych meczów Czarnych, że grają podobną siatkówkę do tego co prezentowała reprezentacja Włoch podczas PŚ i ME. Oczywiście z zachowaniem skali, nie próbuję tutaj porównywać składów personalnie, tylko styl. Obie ekipa mają swoje problemy w przyjęciu, jednocześnie grając na bardzo wysokiej skuteczności na piłce sytuacyjnej. W obu parach przyjmujących, widać podział na tego, który ma zdobywać więcej punktów i na tego, który ma pracować więcej w defensywie, ale trzeba przyznać, że i Lanza i Żaliński w swoich ekipach, potrafią czyścić sytuacyjne piłki na wysokiej skuteczności. Obie ekipy posiadają środkowych, którzy raczej są od bloków i wybloków niż od ataków. Na pozycji rozgrywających też grają podobni zawodnicy i Kampa i Giannelli dysponują dobrą, mocną zagrywką i niezłym blokiem. Dodatkowo, grają dobrze z pola i raczej preferują grę przez skrzydła. Bołądź na razie gra na bardzo dobrej skuteczności, zwłaszcza jeśli chodzi o wysoką piłkę. Czarni prezentują się też dobrze jeśli chodzi o relację blok - obrona, chociaż tutaj mają jeszcze pole do poprawy. Szkoda, że na pozycji libero, Radomianie nie mają swojego odpowiednika Colaciego, chociaż Majstorović wygląda solidnie. Zagrywka to jest element, w którym Czarni mogą się jeszcze poprawić, dokładnie chodzi mi o Szalpuka, który ma rezerwy w tym elemencie.
Powtórzę się, że nie próbuję tutaj porównywać tych drużyn personalnie, bo gdzie Szalpuk do Juantoreny, albo Bołądź do Zajcewa, ale chodzi mi o styl jaki prezentują obie ekipy.
Swoją drogą to cieszę się, że Artur trafił do takie drużyny. Tutaj nikt go nie będzie krył w przyjęciu i będzie musiał w tym elemencie mocno pracować i się poprawiać, jak chce robić postępy. Dla niego i dla Bołądzia to będzie sezon, w którym bardzo często będą walczyć z podwójnym i potrójnym blokiem, co może procentować w przyszłości.
Matius

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Matius »

Jak dalej Majstrović będzie grał na libero to może być ciekawie, chociaż w końcu jest przyjmującym to nie wiem czy ta rola na dłuższym dystansie będzie mu odpowiadała. Kowalski jest niestety piątym kołem u wozu. Plus nie wiadomo jak tam z wahaniami formy u Bołądzia i Szalpuka.
Paveu19POL
Posty: 156
Rejestracja: 30 paź 2015, o 17:59
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Paveu19POL »

Matius pisze:Jak dalej Majstrović będzie grał na libero to może być ciekawie, chociaż w końcu jest przyjmującym to nie wiem czy ta rola na dłuższym dystansie będzie mu odpowiadała. Kowalski jest niestety piątym kołem u wozu. Plus nie wiadomo jak tam z wahaniami formy u Bołądzia i Szalpuka.
Majstorovic to libero...
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Antonella Hard Core »

Jednak troche zaskakujące są ostatnie decyzje kadrowe Czarnych Radom, mam na myśli oddanie J.Wachnika do Antwerpii i próby szukania przyjmującego który miałby wspomóc A.Szalpuka i W.Żalińskiego. Te próby zakończyły sie zakontraktowaniem ... libero N.Majstorovicia i zostaniem na przyjęciu z parą rezerwowych I.Grobelny i R.Zbierski.
Ejt
Posty: 216
Rejestracja: 8 lis 2009, o 19:59
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Ejt »

Antonella Hard Core pisze:Jednak troche zaskakujące są ostatnie decyzje kadrowe Czarnych Radom, mam na myśli oddanie J.Wachnika do Antwerpii i próby szukania przyjmującego który miałby wspomóc A.Szalpuka i W.Żalińskiego. Te próby zakończyły sie zakontraktowaniem ... libero N.Majstorovicia i zostaniem na przyjęciu z parą rezerwowych I.Grobelny i R.Zbierski.
Bo Zbierski kontraktowany był jako libero :) Jednak przed sezonem doskonale poradził sobie z grą na swojej nominalnej pozycji (przyjęcie) i decyzją Lozano przestawiony został w klubie na przyjęcie. Tym samym musieli szukać... libero :)
Matius

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Matius »

Paveu19POL pisze:
Matius pisze:Jak dalej Majstrović będzie grał na libero to może być ciekawie, chociaż w końcu jest przyjmującym to nie wiem czy ta rola na dłuższym dystansie będzie mu odpowiadała. Kowalski jest niestety piątym kołem u wozu. Plus nie wiadomo jak tam z wahaniami formy u Bołądzia i Szalpuka.
Majstorovic to libero...
Na plusliga.pl wpisany jako przyjmujący i tym się sugerowałem.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”