Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2016

Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2016

Post autor: Marcy$ »

Spokojnie. Inni też nie będę wymiatać na 150%. Po drodze Memoriał Wagnera. Troszkę wolnego, później Blain i Antiga wezmą się do roboty na kwalifikacje a następnie sporo odpoczynku na LŚ. Ja nie jestem zmartwiony.
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2016

Post autor: maciek77 »

Ktoś pisał o kontuzji Kubiaka.
Georges Matijasevic
‏@LZSportPro
Kubiak, with half injured knee 12p at 73%!! 63% + reception. Most important game of season. #winner #LZSportTeam

Ale zgarnął MVP FF, więc to chyba nic poważnego.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2016

Post autor: Noworoczny »

W świetle tych wszystkich kontuzji i wyniszczenia organizmów kluczowych graczy niewykluczone, że będziemy w Japonii oglądać taki skład na boisku:
Łomacz - Konarski; Kłos - Wrona (Możdżonek na niższe drużyny); Szalpuk (Żaliński) - Buszek; Zatorski. I powiem, że jak na klasę przeciwników to też tragedii nie ma.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2016

Post autor: Marcy$ »

Noworoczny pisze:W świetle tych wszystkich kontuzji i wyniszczenia organizmów kluczowych graczy niewykluczone, że będziemy w Japonii oglądać taki skład na boisku:
Łomacz - Konarski; Kłos - Wrona (Możdżonek na niższe drużyny); Szalpuk (Żaliński) - Buszek; Zatorski. I powiem, że jak na klasę przeciwników to też tragedii nie ma.
Kubiak to ze złamaną nogą będzie grać. Kurek też da radę 2,3 mecze. Mika faktycznie może nie dać rady. Choć grał z rozwalonym kolanem przez cały sezon więc kto wie.

Łomacz zamiast Drzyzgi - normalna rzecz :)
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2016

Post autor: drukjul »

Noworoczny pisze:W świetle tych wszystkich kontuzji i wyniszczenia organizmów kluczowych graczy niewykluczone, że będziemy w Japonii oglądać taki skład na boisku:

Łomacz - Konarski; Kłos - Wrona (Możdżonek na niższe drużyny); Szalpuk (Żaliński) - Buszek; Zatorski. I powiem, że jak na klasę przeciwników to też tragedii nie ma.
A ja mam niestety obawy, że to niestety nie będzie dla naszej drużyny wcale taki spacerek, jak się wszystkim wydaje. Pierwsza armata kangurów Thomas Edgar odrzucił wiosną lukratywne propozycje, aby wzmocnić na play-offy któryś z klubów włoskiej Serie A1, aby mieć własnie czas na odpoczynek i przygotowanie swojej najlepszej formy właśnie na ten majowy, przedolimpijski turniej. Kolubryna Kanadyjczyków Gavin Schmitt, który pod koniec ubiegłego roku rozwiązał kontrakt z brazylijskim Volei Taubate, aby móc wreszcie przejść operację piszczeli, również od stycznia rehabilituje się i przygotowuje formę z myślą o tym przedolimpijskim turnieju i Glenn Hoag, który całkiem słusznie uważa, że z Schmittem w składzie i bez Schmitta jego zespół to dwie całkiem różne drużyny jest dziś pełen optymizmu.

Mniej więcej wiadomo, czego się można będzie spodziewać po Francuzach, siatkarzach Iranu, czy nawet gospodarzach, natomiast turniejowa forma i dyspozycja takich Kanadyjczyków, czy Australijczyków pozostaje jednak w dużym stopniu zagadką. W każdym razie, byliśmy już świadkami takiej trochę niespodziewanej eksplozji formy obu tych ekip w poszczególnych, ważnych turniejach - na przykład takie Kangury na IO w Londynie przetrzepały skórę nam, a ledwo półtora roku temu na własnym podwórku zbiły też Francuzów w walce o awans do I dywizji Ligi Światowej, choć nikt się tego wcześniej po nich nie spodziewał. Zarówno drużyna Hoaga, jak i Roberto Santilliego ma więc na pewno wystarczający potencjał, aby myśleć o awansie na Igrzyska do Rio i walka z tymi zespołami w Tokio może iść na noże. Edgar już co prawda wystąpił na IO cztery lata temu, ale dla takiego Gavina Schmitta, już z 30-ką na karku, to być może będzie w ogóle ostatnia szansa, aby móc pojechać na olimpiadę.

Ja jestem szczególnie niepewny o dyspozycję naszych środkowych, pewnie jednak jeszcze bez Nowakowskiego i kto wie w jakiej dyspozycji tam będącego Mateusza Bieńka. Mało czasu kruca bomba, mało czasu :|
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2016

Post autor: Aranger »

Wiadomo, Kanada albo Australia to nie są chłopcy do bicia i pokonanie ich nie będzie najprostszą rzeczą na świecie, no ale szanujmy się - na prawie wszystkich pozycjach my posiadamy lepszych siatkarzy niż każda z tych drużyn i skończenie całego turnieju kwalifikacyjnego za tą dwójką byłoby dla nas kompromitacją.

Kombinowania ze składem nie może być, to jest zbyt poważny turniej, żeby cokolwiek eksperymentować. Muszą grać wszyscy najlepsi w danym momencie, więc o ile Kurek i Kubiak będą zdrowi, to nie wyobrażam sobie naszego zespołu w Tokio bez nich w szóstce.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2016

Post autor: Chal »

Jeśli będziemy mieli problem, żeby awansować z tego turnieju, to po co w ogóle jechać na igrzyska?
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2016

Post autor: madlark »

Chal pisze:Jeśli będziemy mieli problem, żeby awansować z tego turnieju, to po co w ogóle jechać na igrzyska?
Turystycznie ;) Poza sportowo to też spore przeżycie.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2016

Post autor: Chal »

Nie no, z perspektywy kibica mówię, nie zawodników ;)
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Raul Lozano
Posty: 22
Rejestracja: 22 kwie 2016, o 13:40
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2016

Post autor: Raul Lozano »

Marcy$ pisze:
Noworoczny pisze:W świetle tych wszystkich kontuzji i wyniszczenia organizmów kluczowych graczy niewykluczone, że będziemy w Japonii oglądać taki skład na boisku:
Łomacz - Konarski; Kłos - Wrona (Możdżonek na niższe drużyny); Szalpuk (Żaliński) - Buszek; Zatorski. I powiem, że jak na klasę przeciwników to też tragedii nie ma.
Kubiak to ze złamaną nogą będzie grać. Kurek też da radę 2,3 mecze. Mika faktycznie może nie dać rady. Choć grał z rozwalonym kolanem przez cały sezon więc kto wie.

Łomacz zamiast Drzyzgi - normalna rzecz :)


Boję się jedynie o to, że Kubiak w końcu przesadzi i dozna kontuzji lub ją pogłębi, że nie będzie co zbierać
Camillo Marcotti

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2016

Post autor: Camillo Marcotti »

Czytając wywiad z Gackiem doszedłem do wniosku, że skoro można wziąć tylko 12 zawodników, to ja na miejscu Antigi i tak wziąłbym dwóch libero. Przecież i tak 4 przyjmujący tak od czasu Anastasiego to tylko nazwisko w protokole, tym bardziej teraz, jak mamy trójkę Buszek Mika Kubiak + Szalpuk/Bednorz, to szanse że któryś młody coś pogra na IO jest bliskie zeru. Natomiast drugi libero może być dużo bardziej potrzebny, nawet w razie czego. Dwóch przyjmujących naraz nam nie padnie, a nawet jeśli to jeszcze można Kurka postawić. Natomiast w przypadku urazu libero to kogo sobie tam postawimy? Szalpuka?
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2016

Post autor: Didek »

Oczywiste, iż Szalpuk pojedzie. Nie po to poszedł do Blain aby nie pojechać na IO. Wszak Skra musi mieć kilku przedstawicieli na IO. Są jeszcze środkowi, którzy są twarzą sponsora. Ich też nie braknie, nawet kosztem Bieńka.
szatow
Posty: 547
Rejestracja: 9 sty 2016, o 21:25
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2016

Post autor: szatow »

No cóż, ale kto kiedy słyszał o kontuzji Zatorskiego? Może się stać- może, lecz naprawdę chcecie jechać z trójką przyjmujących, z których Buszek nie grał cały sezon, a bez formy to przeciętniak, Mika chodzi jak na szczudłach a i Kubiak miał swoje problemy? Możemy jechać z dwoma libero i zabezpieczać się przed ewentualną totalną katastrofą, lecz z 3 takimi przyjmującymi katastrofa jest pewna, może i mniejsza, lecz nieunikniona.
Z tym, że to by znaczyło, że stawiam Szalpuka jako zbawcę kadry, a przynajmniej kogoś, kto może grać w pierwszej szóstce w ważnych meczach- niestety nie sądzę żeby tak było.
Wniosek? Biedna ta nasza kadra w najbliższym czasie.
Ostatnio zmieniony 9 maja 2016, o 17:08 przez szatow, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2016

Post autor: lipton »

Didek, postawiłbyś Kazika, że więcej niż jeden środkowy ze Skry pojedzie na IO?
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2016

Post autor: Michal5 »

szatow pisze:No cóż, ale kto kiedy słyszał o kontuzji Zatorskiego?
Na początku ubiegłego roku pamiętam jedną i od tego czasu chyba nie miał.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2016

Post autor: Aranger »

szatow pisze:Może się stać- może, lecz naprawdę chcecie jechać z trójką przyjmujących, z których Buszek nie grał cały sezon, a bez formy to przeciętniak, Mika chodzi jak na szczudłach a i Kubiak miał swoje problemy? Możemy jechać z dwoma libero i zabezpieczać się przed ewentualną totalną katastrofą, lecz z 3 takimi przyjmującymi katastrofa jest pewna, może i mniejsza, lecz nieunikniona.
Z tym, że to by znaczyło, że stawiam Szalpuka jako zbawcę kadry, a przynajmniej kogoś, kto może grać w pierwszej szóstce w ważnych meczach- niestety nie sądzę żeby tak było.
Wniosek? Biedna ta nasza kadra w najbliższym czasie.
Biedna, ale tylko jeżeli założymy ten czarny scenariusz, z problemami zdrowotnymi Miki i Kubiaka, i Buszkiem bez formy. Kubiak w formie jest tej reprezentacji niezbędny, liczę, że będzie się prezentował tak dobrze, jak w większości spotkań na PŚ '15 i w ubiegłym sezonie klubowym, a to przecież jest jak najbardziej możliwe. Jeżeli chcemy powalczyć na IO o medal, to obok niego musi stanąć Mika w formie - i to już będzie trudniejsze. Na PŚ dobrze uzupełniali się z Buszkiem, ale to, że Mika często musiał zmieniać Rafała, być może było jednym z czynników, który spowodował, że awans na IO przegraliśmy przez gorszy stosunek setów. Mateusz powinien dostać wolne na LŚ przez jakiś tydzień-dwa, możliwe, ze to pomoże mu w pełnym powrocie do zdrowia. W szóstce może ogrywać się Buszek, po sezonie klubowym, w którym nie grał wiele, albo Szalpuk.
serBalonSwann
Posty: 686
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 22:24
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2016

Post autor: serBalonSwann »

Aranger pisze:
szatow pisze:Może się stać- może, lecz naprawdę chcecie jechać z trójką przyjmujących, z których Buszek nie grał cały sezon, a bez formy to przeciętniak, Mika chodzi jak na szczudłach a i Kubiak miał swoje problemy? Możemy jechać z dwoma libero i zabezpieczać się przed ewentualną totalną katastrofą, lecz z 3 takimi przyjmującymi katastrofa jest pewna, może i mniejsza, lecz nieunikniona.
Z tym, że to by znaczyło, że stawiam Szalpuka jako zbawcę kadry, a przynajmniej kogoś, kto może grać w pierwszej szóstce w ważnych meczach- niestety nie sądzę żeby tak było.
Wniosek? Biedna ta nasza kadra w najbliższym czasie.
Biedna, ale tylko jeżeli założymy ten czarny scenariusz, z problemami zdrowotnymi Miki i Kubiaka, i Buszkiem bez formy. Kubiak w formie jest tej reprezentacji niezbędny, liczę, że będzie się prezentował tak dobrze, jak w większości spotkań na PŚ '15 i w ubiegłym sezonie klubowym, a to przecież jest jak najbardziej możliwe. Jeżeli chcemy powalczyć na IO o medal, to obok niego musi stanąć Mika w formie - i to już będzie trudniejsze. Na PŚ dobrze uzupełniali się z Buszkiem, ale to, że Mika często musiał zmieniać Rafała, być może było jednym z czynników, który spowodował, że awans na IO przegraliśmy przez gorszy stosunek setów. Mateusz powinien dostać wolne na LŚ przez jakiś tydzień-dwa, możliwe, ze to pomoże mu w pełnym powrocie do zdrowia. W szóstce może ogrywać się Buszek, po sezonie klubowym, w którym nie grał wiele, albo Szalpuk.
Kubiak to taki nasz Sierioza Tietiuchin 8-)
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2016

Post autor: Didek »

lipton pisze:Didek, postawiłbyś Kazika, że więcej niż jeden środkowy ze Skry pojedzie na IO?
Ale ja uważam iż Wrona i Kłos zaliczą występ na IO.
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2016

Post autor: ldz »

jak będzie 12tka i pojedzie tylko 3 środkowych? Bitch, please. Bieniek, Kłos, Możdżon, a zapewne i Nowakowski, patrząc po powołaniu go na turniej do Rio, są przed Wroną, naprawdę nie wiem, jak wyobrażasz to sobie na IO.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2016

Post autor: Aranger »

Przecież żaden logicznie myślący trener nie zabierze na taką imprezę jak Igrzyska Olimpijskie gracza słabszego, kosztem gracza lepszego, a tak niewątpliwe jest z Kłosem, Wroną i dwójką Możdżonek-Nowakowski, o Bieńku nawet nie wspominając.
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2016

Post autor: lipton »

Didek pisze:
lipton pisze:Didek, postawiłbyś Kazika, że więcej niż jeden środkowy ze Skry pojedzie na IO?
Ale ja uważam iż Wrona i Kłos zaliczą występ na IO.
Czyli Kłos i Wrona pojadą Twoim zdaniem do Rio. Zakład o Kazika. Przegrany wpłaca na cel charytatywny wskazany przez wygranego. Stoi?
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2016

Post autor: Didek »

lipton pisze:
Didek pisze:
lipton pisze:Didek, postawiłbyś Kazika, że więcej niż jeden środkowy ze Skry pojedzie na IO?
Ale ja uważam iż Wrona i Kłos zaliczą występ na IO.
Czyli Kłos i Wrona pojadą Twoim zdaniem do Rio. Zakład o Kazika. Przegrany wpłaca na cel charytatywny wskazany przez wygranego. Stoi?
Kazika na to nie postawię. Ale skoro o cel charytatywny to symboliczne 20 PLN mogę postawić.
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2016

Post autor: Marcy$ »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 10 maja 2016, o 08:47 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Tu była reklama, za którą nikt nie chciał płacić.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2016

Post autor: madlark »

W zeszłym tygodniu wszyscy trenowali. I Mika, i Nowakowski, którzy mieli problemy zdrowotne. Myślę, że trenowali normalnie, bez bólu, wszyscy są prawie zdrowi - poinformował Francuz dając nadzieję na to, że w Krakowie zobaczymy wszystkich zawodników na boisku.

Szczególne zainteresowanie wzbudziła dyspozycja Mateusza Miki. Przyjmujący dobrze radził sobie na treningach. - Mika trenował normalnie, był nawet skuteczny. Oczywiście z dnia na dzień będzie grał jeszcze lepiej - zakończył Antiga.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
szatow
Posty: 547
Rejestracja: 9 sty 2016, o 21:25
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2016

Post autor: szatow »

Wygląda na to, że Antiga postanowił dokładnie powtarzać Anastasiego..
Z Miką coraz lepiej!
iti
Posty: 916
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 17:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2016

Post autor: iti »

Z gory uprzedzam, ze to co napisze traktuje w kategoriach sci-fi i nie bardzo wierze, ze to mogloby sie wydarzyc, ale...

...czy jest mozliwy powrot do kadry Michala Winiarskiego? Nie wiem w jakiej jest formie (i czy w ogole jest zdrowy ;)), ani nic (nawet nie wiem czy moglby byc wlaczony do kadry na LS), a obawiam sie, ze Mika moze zwyczajnie nie zdazyc na Igrzyska z odpowiednia forma, o ile wczesniej nie wyleci definitywnie z tego sezonu reprezentacyjnego ze swoja kontuzja, a Buszka w szostce na Igrzyskach zwyczajnie nie widze, a nawet jesli to brakuje zawodnikow mogacych grac na przyjeciu, bo w obwodzie zostanie Sliwka... Szalpuk/Sliwka to troche spore ryzyko, ba, biorac pod uwage, ze teraz bierzemy Mike na ten turniej, to nie wierze, ze w przypadku braku Mateusza na IO zdecyduja sie na w/w duet. Nie wierze tez, ze francuski duet nagle powola Bartmana, a reszta jest totalnie bez doswiadczenia. Oczywiscie zakladam Szalpuka w kadrze, ale umowmy sie, ze Igrzyska to specyficzny turniej, gdzie bardzo przydatne jest doswiadczenie oprocz odpowiedniej formy.

Jasne - to i sci-fi i bardzo odlegle myslenie, ale tutaj nie mysli sie nawet dalej niz jeden turniej w sezonie reprezentacyjnym, bo ciagniemy tego biednego Mike zupelnie niepotrzebnie do tej Japonii zamiast juz byc na etapie koncowym jego rehabilitacji.
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2016

Post autor: mikser »

Winiarski w kadrze - NIE. Nawet z litości, bo przecież Igrzyska idą, a on taki obcykany w grze dla kadry i pod presją....
Nie ma argumentów Winiar, niestety, żeby grać :)
meduza123
Posty: 347
Rejestracja: 28 maja 2010, o 22:50
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2016

Post autor: meduza123 »

Czy tylko ja mam wrażenie, że pożegnanie P. Gacka było dosyć wymuszone decyzją Antigi? Dziwne są wypowiedzi Piotra, tak jakby Antiga poinformował o wyborze Wojtaszka. Szkoda, że nie możemy godnie pożegnać takich zawodników.

Myślę, że na final six byłaby okazja podziękować Igle, Gato, Gumie, Winiarowi i Wlazłemu za wszystkie lata sukcesow i emocji
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2016

Post autor: madlark »

Winiar wróci, on jest niezatapialny(MMA) ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2016

Post autor: Kamil92 »

Michał Kubiak pisze:To nie będzie taki krótki odpoczynek, bo dla mnie to aż dwa tygodnie. Nie pamiętam, kiedy ostatnio miałem tyle wolnego – dodaje kapitan siatkarskiej reprezentacji.
Ogólnie, zawodnicy pierwszej szóstki mają dostać 2 tygodnie wolnego. Fajnie, to cieszy, że jest czas na odpoczynek, naładowanie akumulatorów i wyleczenie jakichś dolegliwości.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”