Superliga mężczyzn 2016/17

Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4599
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Superliga mężczyzn 2016/17

Post autor: niepoinformowany »

Dziś zaczął się nowy sezon, a na forum cisza.

O 17:30 Kazań gości Dynamo Moskwa. Mecz powinien być do obejrzenia tutaj: http://tvstart.ru/chempionat-rossii-muz ... dinamo-msk

Czy jest jakaś strona z aktualnymi składami wszystkich drużyn?
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2016/17

Post autor: Aranger »

niepoinformowany pisze:Dziś zaczął się nowy sezon, a na forum cisza.
W ubiegły weekend od Superpucharu zaczął się sezon najlepszej ligi świata, a w temacie pojawiło się ledwie kilka komentarzy. To co tu mówić o lidze rosyjskiej, która jest wyraźnie słabsza od włoskiej w tym momencie. ;)

Z tego co widzę, Superligę można oglądać też na Laoli.

Btw. działają wam normalnie streamy z aktualnie trwających meczów na tvstart.ru ? Bo u mnie się totalnie nie da oglądać.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2016/17

Post autor: drukjul »

niepoinformowany pisze:Dziś zaczął się nowy sezon, a na forum cisza.
NOWA Nowokujbyszewsk po dwóch partiach wygrywa z Biełgorodem 2:0 :] http://www.laola1.tv/en-int/livestream/ ... lgorod-len
niepoinformowany pisze:O 17:30 Kazań gości Dynamo Moskwa. Mecz powinien być do obejrzenia tutaj: http://tvstart.ru/chempionat-rossii-muz ... dinamo-msk
Na Laoli również http://www.laola1.tv/en-int/livestream/ ... moscow-len
niepoinformowany pisze:Czy jest jakaś strona z aktualnymi składami wszystkich drużyn?
Na stronie volleyservice http://tiny.pl/gwjcs pod sezon 2016, choć jeszcze nie uzupełniona o nazwiska wszystkich siatkarzy. Ale na stronie PLS-u też nie ma jeszcze aktualnych składów naszych drużyn. Pełna amatorszczyzna i tam i tu.
Aranger pisze: Z tego co widzę, Superligę można oglądać też na Laoli.

Btw. działają wam normalnie streamy z aktualnie trwających meczów na tvstart.ru ? Bo u mnie się totalnie nie da oglądać.
Jeżeli wszystkie mecze są też na Laoli, w tym roku jak słyszę z rosysjkim komentarzem, to może lepiej pozostać przy Laoli? Choć ja co prawda nie mam akurat też problemu z odtworzeniem streamów z tvstart.ru http://www.volleyufa.ru/?show=13748. Może kwestia konkretnej przeglądarki, lub ustawień adblocka?
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2016/17

Post autor: Aranger »

Akurat chciałem oglądnąć mecz Fakiełu, to na tvstart kompletnie się nie dało, chyba to były jakieś problemy "odgórne", bo inne streamy już mi śmigają i na tvstart.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2016/17

Post autor: drukjul »

Na Laoli mecz o superpuchar Zenit-Dynamo leci jednak pozbawiony komentarza.

Gdyby komuś bardzo zależało, to stream z ros. komentarzem można znaleźć tutaj (trzeba wcześniej wyłączyć adblocka) http://match.lafa.tv/now/

1:0 prowadzi Kazań. Przewaga Zenitu od początku meczu bardzo wyraźna, więc rosyjskich komentujących na razie najbardziej zajmuje temat występów Leona w reprezentacji Polski i zastanawiają się, czy wystąpi na przyszłorocznych ME, czy nie wystąpi. "Anderson to lider drużyny USA, Leon to można tak powiedzieć przyszły lider reprezentacji Polski" "Ja bym powiedział, że Leon to po prostu lider, niezależnie gdzie gra" :D
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2016/17

Post autor: Aranger »

Zastanawiam się, czy Dynamo wyjdzie tutaj w którymś secie z 20 punktów. Jak Zenit utrzyma ten poziom zagrywki, to chyba jednak nie ma szans.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2016/17

Post autor: drukjul »

Aranger pisze:Zastanawiam się, czy Dynamo wyjdzie tutaj w którymś secie z 20 punktów. Jak Zenit utrzyma ten poziom zagrywki, to chyba jednak nie ma szans.
Leon w ataku w I secie tylko jednej piłki nie skończył 7/8 - czyli 87% w ataku.

Ale w przyjęciu w tej pierwszej partii też była duża różnica 55% do 30% pozytywnego dla Zenitu.
W Dynamie dziś rozgrywa Antipkin nie Grankin i przy tak słabym przyjęciu nie gra wcale źle.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4599
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2016/17

Post autor: niepoinformowany »

Grankin zaczął w szóstce ale w serii Leona na zagrywce (od 10:9 do 16:9) też miał jakiś swój udział i zjechał na ławkę.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2016/17

Post autor: Aranger »

Zabrzmi jak banał, ale naprawdę zatrważająca jest skala przewagi Zenitu Kazań nad resztą ligi - pojechali po swoim "najgroźniejszym" rywalu w lidze jak po jakimś najsłabszym zespole rozgrywek.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2016/17

Post autor: drukjul »

Aranger pisze:Zabrzmi jak banał, ale naprawdę zatrważająca jest skala przewagi Zenitu Kazań nad resztą ligi - pojechali po swoim "najgroźniejszym" rywalu w lidze jak po jakimś najsłabszym zespole z ligi.
Przewaga rzeczywiście kolosalna - 42:28 w punktach zdobytych atakiem, 8:1 w asach serwisowych.

Przy tej przewadze Zenitu dla atrakcyjności rozgrywek na pewno jednak bardzo dobrze się stało, że w tegorocznym systemie rozgrywek o tytuł mistrza Rosji sezon zasadniczy nie ma absolutnie żadnego znaczenia, bo i tak wszystko rozstrzygnie się dopiero w maju, w finałowym turnieju z udziałem sześciu zespołów, gdzie z tego co pamiętam nawet pary półfinałowe mają być losowane. Zenit też może mieć wtedy jeden słabszy dzień, drużynie Alekny mogą się też przytrafić (lepiej odpukać) kontuzję, dlatego koronacja mistrzowskiej ekipy za sezon 2016/2017 jest na pewno przedwczesna.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2016/17

Post autor: Aranger »

drukjul pisze:Przewaga rzeczywiście kolosalna - 42:28 w punktach zdobytych atakiem, 8:1 w asach serwisowych.
Masz gdzieś statystyki ? Bo na volleyservice nie widzę.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2016/17

Post autor: drukjul »

Aranger pisze:
drukjul pisze:Przewaga rzeczywiście kolosalna - 42:28 w punktach zdobytych atakiem, 8:1 w asach serwisowych.
Masz gdzieś statystyki ? Bo na volleyservice nie widzę.
Podczas transmisji, tuż po zakończeniu meczu, a jeszcze przed dekoracją pokazywali.

PS. Są już oficjalne statystyki. Leon miał dziś 81% w ataku (13/16) http://tiny.pl/gwjjs
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2016/17

Post autor: drukjul »

Dziś rozgrywana jest II kolejka Superligi, gdzie mamy kilka ciekawie zapowiadających się pojedynków.

Trwa już mecz Kuzbassu Kemerowo z Dynama Moskwa, http://www.laola1.tv/en-int/livestream/ ... moscow-len

po trzech setach prowadzą gospodarze 2:1. W drużynie górników z Kuzbassu brylują młodzi 21-latkowie Poletajew i Pankow, ale na boisku widzimy też ex-treflowca Schwarza.

Rozpoczyna się właśnie od odegrania hymnów (15:30) spotkanie Fakieł Nowy Urengoj - Biełogorje Biełgorod http://www.laola1.tv/en-int/livestream/ ... lgorod-len

A za pół godziny, o 16:00 naszego czasu rozpocznie się mecz Ural Ufa - Zenit Kazań http://www.laola1.tv/en-int/livestream/ ... -kazan-len

To najciekawiej zapowiadajace sie pojedynki, a oprócz tego w II kolejce mamy jeszcze trzy inne spotkania:

Nowa Nowokujbyszewsk z Gazpromem Surgut ( również o 16:00 naszego czasu) http://www.laola1.tv/en-int/livestream/ ... region-len

"Dynama" Obwód Leningradzki z Lokomotiwem Nowosybirsk (godzina 17:00) http://www.laola1.tv/en-int/livestream/ ... ibirsk-len

oraz Dynama Krasnodar z Neftjanikiem Orenburg (godzina 18:00) - brak transmisji
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2016/17

Post autor: StanLee »

Świetnie widać, jak pod względem dostępności transmisji polska liga jest w tyle za Rosją i Włochami.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2016/17

Post autor: drukjul »

Drużyna Poletajewa wygrawa z Dynamem Moskwa 3:1 i jest to na pewno duża niespodzianka.

W IV partii goście z Moskwy prowadzili już 5-6 punktami, ale finisz Kuzbassu był porażający. Sammelvuo wprowadził za Pankowa na rozegranie weterana Siergieja Makarowa i ten .... maksymalnie uprościł grę - od tego momentu praktycznie wszystkie wystawy szły do Poletajewa. Ten wszystko kończył, a przy stanie 27:27 zatrzymał blokiem dodatkowo Markina, co było decydującym momentem tej końcówki.

Muszę powiedzieć, że Poletajew czasami bardzo mi przypomina młodego Wlazłego, choć to rzecz jasna dodatkowo lewa ręką.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2016/17

Post autor: StanLee »

Mi to bardziej Sartorettiego przypomina. ;) No i chyba troszkę zapomnieliśmy, a przynajmniej ja, przez stanie w kwadracie w Kazaniu, jak wymiatał Polietajew jako młodzieżowiec - w każdym razie na starcie sezonu, w dwóch meczach z Moskwą i Krasnodar zdobył 54 punkty. Bardzo mocny kandydat do miana najlepiej punktującego zbliżającego się sezonu.

Gdyby stworzyć ze wszystkich zawodników ligi poza Kazaniem jeden zespół, to byłby on i tak słabszy niż Zenit, to chyba nazywa się układem hegemonicznym. :D
PJ_volleyball
Posty: 799
Rejestracja: 1 sty 2015, o 01:36
Płeć: M
Kontakt:

Re: Superliga mężczyzn 2016/17

Post autor: PJ_volleyball »

Dynamo na początku sezonu słabo się jednak prezentuje. Kadrowo wyglądają dobrze, ale strasznie brakuje tam chemii i jednak takiego zwykłego zaangażowania.

Poletaev na razie szaleje na parkiecie i naprawdę fajnie, że w końcu można go oglądać w większym wymiarze czasowym.
Oprócz ekipy z Kemerova fajnie też wygląda Novy Urengoj, ale to nie jest zaskoczenie. W pierwszym meczu nie grał Kliuka i średnio to wyglądało. Wczoraj z Biełgorodem już zagrał i jego zespół wygrał w pięciu setach.
Vlasov, Volkov, Kliuka, naprawdę fajnie się to ogląda. Szkoda, że Poletaeva nie ściągnęli.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2016/17

Post autor: drukjul »

PJ_volleyball pisze: Vlasov, Volkov, Kliuka, naprawdę fajnie się to ogląda. Szkoda, że Poletaeva nie ściągnęli.
Nie ściągnęli pewnie dlatego bo już mają w drużynie o rok młodszego od Poletajewa innego bardzo młodego atakującego sądząc przynajmniej po nazwisku z jakimiś fińskimi korzeniami Siergieja Pirajnena, który na ubiegłorocznych MŚ 21, kiedy to Poletajew poleciał z kadrą Alekny na PŚ z mniejszym lub lepszym skutkiem na spółkę z Kimierowem zastępował go w kadrze rosyjskich juniorów. Pirajnen gra na razie w Fakiele w kratkę, mecz w pierwszej kolejce z Uralem miał akurat bardzo dobry - zdobył 26 pkt, w tym drugim z Biełgorodem zagrał fatalnie - tylko 19% a ataku.

Większą stabilizację pokazuje jego rówieśnik 20-letni Kimierow, który w dwóch pierwszych kolejkach ligowych zdobył w sumie 44 pkt. i jest na razie drugim punktującym w lidze po Poletajewie. Kilka miesięcy temu wydawało, że w tym sezonie Kimierow wróci do Dynama Moskwa z wypożyczenia w Uralu i będzie grał na środku, ale ostatecznie jego klub znów go wypożyczył tym razem można powiedzieć, że po linii resortowej do Krasnodaru. Sam Kimierow znów gra tam jako atakujący i przynajmniej na razie całkiem dobrze sobie tam radzi.
GolMar
Posty: 622
Rejestracja: 19 lip 2011, o 18:08
Płeć: K

Re: Superliga mężczyzn 2016/17

Post autor: GolMar »

Dziś starcie określane hitem - Zenit podejmie Biełgorod. Po laniu, jakie Zenit dał Moskwie w pierwszej kolejce, może dziś dowiemy się, czy dystans dzielący mistrzów Rosji od reszty drużyn jest ogromny, czy tylko bardzo duży ;) (cytując klasyka pd Bicza Bożego :))
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2016/17

Post autor: drukjul »

GolMar pisze:Dziś starcie określane hitem - Zenit podejmie Biełgorod. Po laniu, jakie Zenit dał Moskwie w pierwszej kolejce, może dziś dowiemy się, czy dystans dzielący mistrzów Rosji od reszty drużyn jest ogromny, czy tylko bardzo duży ;) (cytując klasyka pd Bicza Bożego :))
W sumie poza ostatnim setem był to nawet zaskakująco wyrównany mecz, w porównaniu do szybkich i totalnych demolek rywali Zenitu w poprzednich kolejkach. Goście z Biełgorodu całkiem nieźle zagrywali i dobrze czytali rozegranie Butko, więc sforsować ten wysoki blok dla skrzydłowych Kazania szczególnie w II i III secie było naprawdę sporym problemem. Do końca nie wiem, czy jest to akurat dobry prognostyk dla drużyny z Tatarstanu przed zbliżającymi się klubowymi mistrzostwami świata i czy rewelacyjna forma jaką prezentowali od początku sezonu nie poszła przypadkiem teraz trochę w dół. Zresztą obie drużyny miały olbrzymie kłopoty z kończeniem swoich ataków, a Zenit największą niemoc przeżywał w drugiej, przegranej przez siebie partii, kiedy w zasadzie przez dłuższy czas kończył tylko jeden Leon. Jednak ostatecznie jak to często w przypadku Zenitu mocna zagrywka zadecydowała - gospodarze zaserwowali aż 11 asów, w tym Michajłow 6, Leon 3, natomiast w Biełgorodzie ze trzy asy serwisowe miał powoli wracający do swojej normalnej, wysokiej formy Muserski. Choć i Dmitrij dziś strasznie męczył się w ataku, poprzednie trzy mecze w lidze w wykonaniu "Małysza" były na pewno znacznie lepsze. Fakt, że i dzisiejszy przeciwnik Biełgorodu był z całkiem innej półki - tylko Wolwicz zgromadził dziś na koncie aż 6 bloków punktowych. Zresztą efektownych bloków punktowych zresztą było sporo i to z obu stron - można powiedzieć, że była to typowa rosyjska siatkówka. :D

Jeśli ktoś przeoczył dzisiejszą transmisje, a chciałby obejrzeć ten mecz z odtworzenia to można zawsze zerknąć tutaj -> http://tvstart.ru/chempionat-rossii-muz ... t-belogore
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2016/17

Post autor: StanLee »

Ale ten Polietajew robi rzeź na razie. :o

4 mecze, 112 punktów, 12 asów, 57% skuteczności ataku, 35 punktów w meczu z Fakiełem, wygranym 3-1. Wiadomo było, że to najbardziej utalentowany atakujący młodego pokolenia na świecie, tak jak wiadomo, że aż tak dobrze z czasem jego statystyki nie będą wyglądać, ale chyba Rosjanie mają (nowego) lidera reprezentacji na lata.

Świetnie gra też Nikita Aleksiew(Aleksijew?).
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2016/17

Post autor: drukjul »

StanLee pisze:
Świetnie gra też Nikita Aleksiew(Aleksijew?).
Z Nowy Nowokujbyszewsk? Nikita Aleksiejew.

Mistrz olimpijski z Londynu Aleksiej Wołkow dziś zadebiutował podwójnie - bo zagrał pierwszy mecz w Surgucie i zarazem swój pierwszy mecz na przyjęciu z atakiem. :D Choć w tym drugim chyba na razie więcej moim zdaniem wątpliwej reklamy dla klubu niż konkretów. Wołkow wszedł bowiem na zmianę jako przyjmujący w II secie na trzy ustawienia pod siatką, a później od III partii grał już normalnie jako środkowy. O co w tym wszystkim chodzi przyznam się że sam już nie wiem. Prezes i jednocześnie trener Surgutu Chabibulin to na pewno niezły oryginał. Dwóch jest tylko takich trenerów-prezesów w całej rosyjskiej lidze - Szypulin w Biełgorodzie i właśnie Chabibulin w Jugrze-Surgut. Nie ma nad nimi żadnego bata, robią co chcą, więc obydwaj już od lat w tej lidze swoimi wypowiedziami i decyzjami bulwersują i irytują, a czasem tylko śmieszą. Czy te eksperymenty Chabibulina z Wołkowem w roli przyjmującego się powtórzą w następnych spotkaniach Surgutu nie mam pojęcia, ale osobiście mam taką nadzieję, że jednak nie.
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2562
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2016/17

Post autor: Murilo0 »

StanLee pisze:Ale ten Polietajew robi rzeź na razie. :o
Wiadomo było, że to najbardziej utalentowany atakujący młodego pokolenia na świecie, tak jak wiadomo, że aż tak dobrze z czasem jego statystyki nie będą wyglądać, ale chyba Rosjanie mają (nowego) lidera reprezentacji na lata.
Za mały jest na to. Jak zacznie grać non-stop w klubie i reprezentacji zniszczą go kontuzje, tak jak Wlazłego swego czasu.
All work and no play makes Jack a dull boy...
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2016/17

Post autor: ciorny17 »

Murilo0 pisze: Za mały jest na to. Jak zacznie grać non-stop w klubie i reprezentacji zniszczą go kontuzje, tak jak Wlazłego swego czasu.
Życzę mu jak najlepiej bo cenię go wyżej jak Kliukę czy buraka Wołkowa, ale masz rację, że postury to on jest wątłej a i bazuje na niesamowitej skoczności i dynamice, a jak wiadomo to znacznie wyniszcza organizm.
Kłamca.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2016/17

Post autor: StanLee »

Nie do końca podzielam te obawy, biorąc pod uwagę, że Polietajew pewnie docelowo wróci do Kazania, a i w reprezentacji ma kto grać na tej pozycji. Zresztą - dlaczego punktem porównania jest Wlazły, a nie np. Wallace? Szczyt formy w wieku 29 lat, regularna gra w kadrze i klubie od 5 sezonów. Nie ma co generalizować.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2016/17

Post autor: Aranger »

O cholerka, co on ma za statystyki z tego meczu z Fakiełem. :o 32/45(71%). To już coś więcej niż dzień konia. Jeden wielki kosmos.
andrevb
Posty: 112
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 16:29
Płeć: M
Lokalizacja: Krakow/Bialystok

Re: Superliga mężczyzn 2016/17

Post autor: andrevb »

Dziwne że w polskich mediach nic sie o nim nie mówi. Ja osobiście jestem już od dłuższego czasu zachwycony tym Polietajewem i tylko miałem nadzieje że opuści zenit, który go hamuje. Jak dla mnie najlepszy na świecie atakujący, aż chce się oglądać:)
Bazinga
Posty: 602
Rejestracja: 4 maja 2012, o 16:39
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2016/17

Post autor: Bazinga »

drukjul pisze: Mistrz olimpijski z Londynu Aleksiej Wołkow

Aleksander.
:o

po rusku Aleksandr

zasatanwiałem sie z minute czy tu chodzi o jakiegos innego Wołkowa, choc wiedzialem ze złoto w Londynie zdobyl tylko jeden Wołkow..
andrevb pisze:Dziwne że w polskich mediach nic sie o nim nie mówi. Ja osobiście jestem już od dłuższego czasu zachwycony tym Polietajewem i tylko miałem nadzieje że opuści zenit, który go hamuje. Jak dla mnie najlepszy na świecie atakujący, aż chce się oglądać:)
a co maja mowic, dla nich w ruskiej lidze to istnieje zenit, moskwa no i moze bielgorod i to tyle. a sklad to pewnie i tak tylko zenitu znaja.
zreszta jak sam patrze na te sklady chocby surgutu to polowa to dla mnie anonimy :D

kolo rodiczewa na przyjeciu kilil ursow. zeszly sezon w tiumieniu no to :D
na bombie jakis serb petar krsmanowic, tez pierwsze slysze

SerCos pisze: W Surgucie na ataku gra Aleksander Czefranow, a Petar Krsmanović to środkowy, który często był powoływany do reprezentacji, a w zeszłym roku grał w argentyńskim UPCN.
"poszedłem" z tym Krsmanowiciem :LD
Ostatnio zmieniony 18 paź 2016, o 12:23 przez Bazinga, łącznie zmieniany 1 raz.
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2016/17

Post autor: SerCos »

Bazinga pisze:zreszta jak sam patrze na te sklady chocby surgutu to polowa to dla mnie anonimy :D

kolo rodiczewa na przyjeciu kilil ursow. zeszly sezon w tiumieniu no to :D
na bombie jakis serb petar krsmanowic, tez pierwsze slysze
W Surgucie na ataku gra Aleksander Czefranow, a Petar Krsmanović to środkowy, który często był powoływany do reprezentacji, a w zeszłym roku grał w argentyńskim UPCN.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2016/17

Post autor: Chal »

Wyniki Polietajewa oczywiście imponujące, ale też pamiętajmy, że rzadko się zdarza w Rosji, żeby w kolejce choć jeden młotek nie wykręcił >20 punktów na >60% skuteczności, więc i punkt odniesienia trzeba jednak przyjąć nieco inny ;)
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rosja”