Chemik Bydgoszcz

Camillo Marcotti

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Camillo Marcotti »

Ferens miał być podstawowym zawodnikiem, a tu się okazuje, że on nawet jeszcze rehabilitacji nie skończył... Szkoda, bo gdyby nie te urazy to z Wojtka byłby całkiem solidny ligowiec.
DelectaFan
Posty: 141
Rejestracja: 13 maja 2013, o 18:15
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: DelectaFan »

Niestety z tego co można przeczytać to rehabilitacja Wojtka ciągnie się w nieskończoność. Nawet jeśli wróci on od nowego tygodnia do Bydgoszczy to nie wiadomo w jakiej jest dyspozycji fizycznej, nie wspominając już o dyspozycji czysto siatkarskiej. Zanim wróci on do formy z przed kontuzji to może być już po sezonie. Szkoda
Camillo Marcotti

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Camillo Marcotti »

W takiej sytuacji pierwszym zmiennikiem dla Katicia lub Yudina będzie... Rohnka... Nie wygląda to zbyt różowo. Chyba że kogoś za Ferensa ściągną.
DelectaFan
Posty: 141
Rejestracja: 13 maja 2013, o 18:15
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: DelectaFan »

Drugi mecz i druga porażka. Martwi mnie nie tyle co przegrany drugi mecz, ale styl w jakim przegraliśmy w Warszawie. Nie wygląda to zbyt kolorowo. Słabe rozegranie, libero, który również nie zachwyca, a reszta chłopaków momentami grała na poziomie juniora, a nie seniora. Trzeba coś szybko poprawić, bo może się okazać, że bedzie to najgorszy nasz sezon.
cwirek
Posty: 320
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Żory

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: cwirek »

Ja szczerze mówiąc mam wątpliwości czy Makowski ma nadal pomysł na tę drużynę. Ok, nie ma Ferensa, ale obsada niektórych pozycji woła o pomstę do nieba.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Kamil92 »

Ciekawe zdanie prezesa na temat hitu ostatniej kolejki i ogólnie swojego zespołu:
Piotr Sieńko pisze: Gra Częstochowy była żenująca, a nasza po prostu megażenująca. Nie wiem, co się dzieje z zespołem. Drużyna kompletnie nie potrafi w trakcie meczu zaprezentować tego, co pokazuje na treningach. W jednym secie gramy nieźle, w kolejnym koszmarnie. Poziom ciągle faluje. Przeżywam to wszystko. Nie śpię po nocach. Sądziłem, że po czterech meczach będziemy mieć nawet komplet 12 punktów. A jest jeden. Nie jestem w stanie tego pojąć
Źródło:
http://siatka.org/pokaz/piotr-sienko-to ... jako-klub/
Papilot
Posty: 223
Rejestracja: 25 lip 2015, o 22:00
Płeć: K

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Papilot »

No jak on myślał że z tym rozegraniem będzie miał komplet punktów, gratuluję samopoczucia.
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Kiepski »

Dobrze Pluslidze nie wróży z takimi Prezesami klubów. Niektórzy po prostu są oderwani od rzeczywistości. 12 pkt? Nieźle się uśmiałem. Tak jak w Bełku tatuś zwalił na Mielczarka, tak tu może zwalić na Szczurka ( a było wiadomo że dla niego jest przerostem możliwości granie jako pierwszy w Pluslidze), no ale żeby synuś mógł coś pograć to trzeba takich kombinacji...
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Aranger »

Sacharewicz po pierwszych sześciu meczach ma 1.08 bloku na set grając w bardzo słabej Bydgoszczy. Bardzo jestem ciekaw gdzie trafi po tym sezonie, ale przy tych umiejętnościach w bloku, zespół pokroju Cuprum Lubin to chyba absolutne minimum dla niego w naszej lidze.
DelectaFan
Posty: 141
Rejestracja: 13 maja 2013, o 18:15
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: DelectaFan »

Okej Sacharewicz może i jest jednym z najlepszych blokujących w naszej lidze, ale w ataku to jest przeciętniakiem a szkoda. Gdyby do tak dobrego bloku dorzucił dobry atak to by się nawet o kadrę obijał. Nomen omen w Bydgoszczy jest jednym z lepszych zawodników jak i nie najlepszym.
Camillo Marcotti

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Camillo Marcotti »

Gdybyście mieli rozgrywającego w drużynie, to może i ataki by kończył :)
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: sb.slav »

DelectaFan pisze:Okej Sacharewicz może i jest jednym z najlepszych blokujących w naszej lidze, ale w ataku to jest przeciętniakiem a szkoda. Gdyby do tak dobrego bloku dorzucił dobry atak to by się nawet o kadrę obijał. Nomen omen w Bydgoszczy jest jednym z lepszych zawodników jak i nie najlepszym.
Akurat jeśli chodzi o środkowych kadry to na atak nie narzekamy, ale na brak bloku owszem. Pytanie czy jest zasadne powoływać do niej Sacharewicza w tym wieku, nad grobem jeszcze nie stoi co prawda, ale w perspektywie liczymy na Lemańskiego.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Kali BBTS
Posty: 460
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:29
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Kali BBTS »

Wojciech Ferens rozstał się z Łuczniczką.

http://www.luczniczkabydgoszcz.pl/Wojci ... ubu_,28660
Naprzód małymi łyżeczkami :)
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Szampon093 »

Kali BBTS pisze:Wojciech Ferens rozstał się z Łuczniczką.

http://www.luczniczkabydgoszcz.pl/Wojci ... ubu_,28660
Zapowiadali jakiś transfer na przyjęciu zobaczymy co z tego wyjdzie.
kanimo

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: kanimo »

sb.slav pisze:
DelectaFan pisze:Okej Sacharewicz może i jest jednym z najlepszych blokujących w naszej lidze, ale w ataku to jest przeciętniakiem a szkoda. Gdyby do tak dobrego bloku dorzucił dobry atak to by się nawet o kadrę obijał. Nomen omen w Bydgoszczy jest jednym z lepszych zawodników jak i nie najlepszym.
Akurat jeśli chodzi o środkowych kadry to na atak nie narzekamy, ale na brak bloku owszem. Pytanie czy jest zasadne powoływać do niej Sacharewicza w tym wieku, nad grobem jeszcze nie stoi co prawda, ale w perspektywie liczymy na Lemańskiego.
Lemanskiego i w dalszej perspektywie moze Kochanowskiego.
Dobry blok i ogranie miedzynarodowe ma Mozdon.
DelectaFan
Posty: 141
Rejestracja: 13 maja 2013, o 18:15
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: DelectaFan »

Możdżonek jest moim ulubionym środkowym, niestety jest mocno niedoceniany przez trenerów. Facet oprócz bloku daje, dobry atak (chociaż gwoździa nie wbije w parkiet), równie dobrą zagrywkę, w obronie sobie również radzi. Przy jego wzroście nawet jak jest spóźniony może zablokować, a do zespołu wprowadza potrzebny spokój, doświadczenie i mam wrażenie, że to taki dobry duch zespołu.
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2562
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Murilo0 »

Właśnie gdyby nie słabiutki atak Możdżonka grałby on w szóstce w kadrze i klubie.
All work and no play makes Jack a dull boy...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: madlark »

A, co to ma wspólnego z Chemikiem?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Mateja
Posty: 1084
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Mateja »

Igor Yudin zmienił ostatnio obywatelstwo?
MrArtist
Posty: 225
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: MrArtist »

Mateja pisze:Igor Yudin zmienił ostatnio obywatelstwo?
O ile pamiętam to chyba w 2013 dostał rosyjskie obywatelstwo. W końcu tam się urodził.
Mateja
Posty: 1084
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Mateja »

Żyłem w przekonaniu, że cały czas ma australijskie. Dziękuję za wyprowadzenie mnie z błędu.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Szampon093 »

Ale transfer! Szok!
http://reklama konkurencyjnego serwisu.wp.pl/siatkowka/65 ... l-nowy-szk
Tak się składa, że Artur gra w ALSM, kujawsko-pomorskiej lidze, mam okazję grać przeciwko ,, wybitnemu zawodnikowi". Niczemu nie ujmując, ale to jest żart.
Mateja
Posty: 1084
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Mateja »

Niestety, kiedyś musiały się skończyć pieniądze w Bydgoszczy. Zobaczymy, czy da się to dopchnąć do następnego sezonu, czy już teraz skończy się nasza przygoda na najwyższym szczeblu rozgrywek.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: madlark »

To teraz tylko progres :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Mateja
Posty: 1084
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Mateja »

Noooo, I ligi jeszcze nigdy nie udało się wygrać :P
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: krzysiu »

Piotr Makowski wyleciał, na razie trenerem ma być pan Kardas
TommyLeeJones
Posty: 1667
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: TommyLeeJones »

Jeśli to Makowski odpowiadał za budowę składu - to dał ciała. Żeby kontraktować Sacharewicza na środek, by potem skończyć ze Szczurkiem na sypie i Gromadowskim (!!!) na ataku, trzeba mieć co najmniej fantazję. Chociaż wiele zależy kto przyjdzie po nim, jeśli to Kardas ma być trenerem do końca sezonu (a pamiętam jak po nim na gwałt ściągano Heynena), to zakończenie współpracy z Makowskim jest jedynie pustym gestem władz klubu pt. "coś robimy".
cwirek
Posty: 320
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Żory

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: cwirek »

Ja mam jeden podstawowy problem z Łuczniczką - ciężko mi w tej drużynie znaleźć jakikolwiek potencjał, który dawałby nadzieję, że ta drużyna może grać lepiej.



Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
Just#
Posty: 165
Rejestracja: 15 sty 2017, o 17:31
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Just# »

cwirek pisze:Ja mam jeden podstawowy problem z Łuczniczką - ciężko mi w tej drużynie znaleźć jakikolwiek potencjał, który dawałby nadzieję, że ta drużyna może grać lepiej.


Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
Przede wszystkim nie ma potencjału na rozegraniu i na ataku.
Czunkiewicz jakoś daje radę. Środkowi na dobrym poziomie. Widać, że Yudin się stara, robi co może, ale czasami brakuje wsparcia.

Katic prezentuje się tragicznie. Miewa przebłyski, ale jednak znacznie więcej miał spotkań słabych. Gromadowski słabiutko, a Filipiak jeszcze bardzo nierówny. Rozegranie to w ogóle nieporozumienie. Szczurek stara się grać szybciej, ale jest strasznie niedokładny, a Sieńko strasznie upraszcza grę.

Łuczniczka w tym sezonie to jeden z tych zespołów, których nie lubię oglądać.

Swoją drogą Sacharewicz nie miał propozycji z ciekawszych klubów?
pigula
Posty: 146
Rejestracja: 14 lut 2017, o 19:33
Płeć: M
Lokalizacja: WWA

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: pigula »

Just# pisze:
cwirek pisze:Ja mam jeden podstawowy problem z Łuczniczką - ciężko mi w tej drużynie znaleźć jakikolwiek potencjał, który dawałby nadzieję, że ta drużyna może grać lepiej.


Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
Swoją drogą Sacharewicz nie miał propozycji z ciekawszych klubów?
też się zastanawiałem nad tym jego wyborem, gorzej już chyba nie mógł trafić bo umiejętności chłopak ma.
Zablokowany

Wróć do „I liga mężczyzn”