Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

iti
Posty: 916
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 17:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: iti »

W Belchatowie tie break. Tam tez Uriarte w koncowce gral podobnie do Fabiana, tyle ze do Kurka.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: drukjul »

iti pisze:W Belchatowie tie break. Tam tez Uriarte w koncowce gral podobnie do Fabiana, tyle ze do Kurka.
Blain nie ryzykował i na tie-break wprowadził na atak Wlazłego. Bez Mariusza ani rusz. :D

A w Rzeszowie w tie-breaku 1:4 dla Trefla. Może być sensacja. Drużyna AA radzi dziś sobie bez Miki.
Awatar użytkownika
b^free
Posty: 315
Rejestracja: 21 sty 2014, o 14:50
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: b^free »

ESPADON! ESPADON!
mmb
Posty: 1760
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: mmb »

Panie Andrzeju, Lube drży :D
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: drukjul »

b^free pisze:ESPADON! ESPADON!
Nadodrzańska solidarność? :D

Było 3:8 dla Trefla w Rzeszowie, ale jest już tylko 7:8. Jak Resovia to zdoła wyciągnąć i wygra, to naprawdę cudem.
iti
Posty: 916
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 17:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: iti »

drukjul pisze:
b^free pisze:ESPADON! ESPADON!
Nadodrzańska solidarność? :D

Było 3:8 dla Trefla w Rzeszowie, ale jest już tylko 7:8. Jak Resovia to zdoła wyciągnąć i wygra, to naprawdę cudem.
Schmitt trzy razy ustrzelil Lotos i 7-8 :)

Resovia w tb nie istnieje w ataku.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: drukjul »

I sensacja stała się faktem. Mamy F4 Pucharu Polski bez Resovii. Brawo dla Trefla i AA, choć dla samego widowiska na pewno szkoda.

Panie prezesie Popko, może jakaś dzika karta? ;)
Ostatnio zmieniony 11 sty 2017, o 20:02 przez drukjul, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Gerrard
Posty: 417
Rejestracja: 13 kwie 2016, o 20:09
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: Gerrard »

No i pięknie. Lotos i Skra.
Awatar użytkownika
b^free
Posty: 315
Rejestracja: 21 sty 2014, o 14:50
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: b^free »

Było blisko dwóch niespodzianek, pozostała jedna. Rzeszów czeka kolejny rok na Puchar.
lady_TNT
Posty: 139
Rejestracja: 29 mar 2016, o 01:17
Płeć: K

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: lady_TNT »

Kto tam w tym 5 secie tak Rzeszów przyblokował? Grzyb? Paszycki? :D
iti
Posty: 916
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 17:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: iti »

10:15
W aut atakuje Thibault Rossard!

10:14
Na podwójny blok nadział się Thibault Rossard. Piłki meczowe dla Lotosu!

9:12
Dwóch ataków nie skończyli rzeszowianie! Potem skutecznie Pietruczuk!

3:8
Zablokowany został Marko Ivović. Zmiana stron.

3:7
Ponownie zatrzymany został Gavin Schmitt. Przerwa dla Andrzeja Kowala.

3:6
Resovia miała piłkę w górze. Zablokowany został jednak Gavin Schmitt!

1:3
Marko Ivović zablokowany na skrzydle!


Festiwal niemocy w ataku :)

lady_TNT pisze:Kto tam w tym 5 secie tak Rzeszów przyblokował? Grzyb? Paszycki? :D
Jak istnieje los-figlarz to byl to na pewno Paszycki ;)
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: drukjul »

Mhm - ciekawe są statystyki drużynowe http://pls-web.dataproject.com/MatchSta ... 044&Page=S

Resovia 14 asów w tym aż 7 Messerschmitta, a Trefl tylko 5.

Ale w blokach punktowych sytuacja odwrotna - 14 bloków Trefl, Sovia tylko 7.

Wychodzi na to, że solidny blok liczy się bardziej niż punktowa zagrywka.

A dodajmy jeszcze, że Masny miał statystycznie dwa razy gorsze przyjęcie niż Drzyzga.
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: ldz »

iti pisze:
lady_TNT pisze:Kto tam w tym 5 secie tak Rzeszów przyblokował? Grzyb? Paszycki? :D
Jak istnieje los-figlarz to byl to na pewno Paszycki ;)
w sumie Grzyb to też byłaby swego rodzaju mała zemsta :P
ciekawe zestawienie w FF PP, z obecnej tabeli drużyna 1, 3, 4 i 7 :) i mam takie dziwne przeczucie, że w finale zobaczymy dwóch włoskich szkoleniowców naprzeciwko siebie :)
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2562
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: Murilo0 »

Resovię pokonał zespół z Hebdą i Pietruczukiem na przyjęciu. Dramat.
All work and no play makes Jack a dull boy...
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: Szampon093 »

Ivovic 31% w ataku, a gral caly mecz. Gratulacje dla Lotosu :)
iti
Posty: 916
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 17:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: iti »

Jezeli dobrze policzylem to w tb w Lotosie po 2 bloki zaliczyli: Schulz, Paszycki, po 1 dorzucili: Gawryszewski i Hebda.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: Noworoczny »

drukjul pisze:
Wychodzi na to, że solidny blok liczy się bardziej niż punktowa zagrywka.
Tak, bo zagrywka to tylko punkt, a blok to punkt tylko przy okazji. Przede wszystkim to, podobnie, jak w koszykówce, zdołowanie psychiczne atakującego. No i ułatwienie blokującym następnej akcji.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: drukjul »

Noworoczny pisze:
Tak, bo zagrywka to tylko punkt, a blok to punkt tylko przy okazji. Przede wszystkim to, podobnie, jak w koszykówce, zdołowanie psychiczne atakującego. No i ułatwienie blokującym następnej akcji.
Ale zaraz. Punktowa zagrywka to niby nie dołuje przeciwników? :o Mamy w końcu świeżo w pamięci, że jak Wlazły w ostatnią sobotę zaczął zdobywać punkty z zagrywki seriami, to i niezawodne dotąd sztucery z Kentucky przestały w końcu celnie strzelać.

Ja podejrzewam, że to co najbardziej dziś zdołowało Resoviaków, to brak w tym dzisiejszym meczu jakiejkolwiek siatkarskiej logiki. Mieli dziś w końcu znacznie lepszą zagrywkę, oraz znacznie lepsze przyjęcie niż Trefl, a także aktualnego mistrza świata na rozegraniu, którzy jak twierdzą eksperci z Polsatu z każdego przejęcia i niemal za każdym razem potrafi zgubić blok rywali, a tu proszę przeciwnicy czapowali ich raz za razem, a oni siatkarzy AA znacznie rzadziej. Treflowców ten ewidentny brak sensu pewnie nie zdeprymował, bo oni są znad morza i są pewnie bardziej przyzwyczajeni, że wszystko wokół płynie, a całe życie każdego człowieka, a tym bardziej każdego siatkarza jest absurdem, ale akurat na Podkarpaciu ten kompletny brak poszanowania dla wydawałoby się żelaznych i niepodważalnych siatkarskich reguł dla uporządkowanej, i dobrze ułożonej galicyjskiej głowy Messerschmitta, Rossarda, czy Ivovica mógł być nieakceptowalny i można to w końcu zrozumieć. Ja też bym się chyba też załamał, gdyby się jutro nagle okazało, że ziemia jednak jest płaska, spoczywa na grzbietach sześciu krokodyli, a całą wiedzę o świecie, mogę wyrzucić na śmietnik. :D
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: Noworoczny »

Sama zagrywka Mańka nic by nie dała. Wygrał mecz atakiem. Na nic się zdały wszystkie dobre zagrywki Zaxy, bo Skarpeta im wszystko czyścił (od trzeciego seta).
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: drukjul »

Noworoczny pisze:Sama zagrywka Mańka nic by nie dała. Wygrał mecz atakiem. Na nic się zdały wszystkie dobre zagrywki Zaxy, bo Skarpeta im wszystko czyścił (od trzeciego seta).
W końcu jak powiedział kiedyś Paweł Papke ”kto ma Wlazłego ten wygrywa” więc to akurat miało swoje logiczne uzasadnienie i jak myślę było dla niemal wszystkich ze wszech miar zrozumiałe. Siatkarzy ZAKS-y żelazna i niepodważalna logika, tego jak się okazało ciągle jeszcze aktualnego stwierdzenia, przygniotła w końcu w sobotę do ziemi ciężarem ataków i zagrywek Mańka, natomiast dla odmiany siatkarzy Resovii dziś na obie łopatki rozłożył całkowity brak w przebiegu tego meczu jakichkolwiek zasad siatkarskiej logiki. W tym akurat, tu masz pewnie absolutną rację, też bym widział różnicę. Ale logika, nie tylko zresztą ta siatkarska ma to do siebie i jest tak wredna, że rzeczywiście podstępnie potrafi zdeprymować i zdołować człowieka na kilka różnych sposobów. ;)
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: Noworoczny »

drukjul pisze:W końcu jak powiedział kiedyś Paweł Papke ”kto ma Wlazłego ten wygrywa”
A jednak Oleś na tyle nie zgadzał się z tą opinią, że zerwał kontrakt (-:
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: StanLee »

Swoją drogą, tyle mówi się, że ten Puchar Polski nieprestiżowy, a potem czołowa trójka go traktuje na poważnie i gra pierwszym składem, Jastrzębski i Trefl zamiast skupić się na walce o czwórce (choć nie wiem na ile Lotos ma szanse), skazują się na dwa kolejne mecze "o nic" zamiast pokusić się o weekend przerwy, a w finale krew, pot, łzy i płacz jak rok temu. Tylko jedno się nie zmienia, kibice przegranych drużyn umniejszają temu Pucharowi Polski, a że wygrać może tylko jeden, to się przyjęło w sumie. :D
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: Noworoczny »

Obrazek
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: Pele »

Michal5 pisze:Będę zdziwiony innymi wynikami niż 4x 3:0.
Zdziwiony :o :o :o
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: Michal5 »

Pele pisze:
Michal5 pisze:Będę zdziwiony innymi wynikami niż 4x 3:0.
Zdziwiony :o :o :o
Coż, Resovia i Skra jak zwykle zaskakują. Ugranego seta przez Gdańsk może i się trochę spodziewałem, ale nie ugrania trzech i dwóch setów przez Espadon. I niech ktoś powie, że obstawiał 5 setów w meczu Skry.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: pewniak »

Nie czytałem co tam pisaliście w komentarzach do meczu Resovii, bo dopiero teraz mam dostęp, więc powiem tak...
Byłem jednym z pierwszych, który jechał po drużynie za słabe mecze miesiąc i dwa temu, ale wczoraj jakoś nie czułem się specjalnie rozczarowany. Nie dopatrzyłem się celowego odpuszczenia żeby nie grać dwumeczu w weekend przed meczem z Civitanovą (choć to wcale nie wykluczone). Jak chłopaki dodali kilka newtonów do siły ramienia na zagrywce i ataku, to nie było co zbierać, ale jak odjęli, to Masny pokazał cały swój kunszt. Fajny mecz. Myślę, że kluczowe były dwie akcje Tichacka zaraz po wejściu w tie-breaku, gdzie nie dociągnął piłek do prawego Gavinovi i ten władował się dwa razy spektakularnie na blok, a to przybija jednych i napędza drugich.

Ech, jakby takiego Masnego ściągnąć do Rzeszowa......

E: dodam jeszcze dobry mecz Wojtaszka i spektakularny pojedynczy blok Nowakowskiego na Paszyckim. Po nim Anastazi od razu zdjął Dimę, bo widac było że go ta jedna piłka zdruzgotała.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: Noworoczny »

pewniak pisze:E: dodam jeszcze dobry mecz Wojtaszka i spektakularny pojedynczy blok Nowakowskiego na Paszyckim. Po nim Anastazi od razu zdjął Dimę, bo widac było że go ta jedna piłka zdruzgotała.
Potwierdzenie mojej tezy (-;
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
astronauta
Posty: 2868
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: astronauta »

W Polska 2017 o PP 15 minut, z czego 14 o Resovii, której we Wrocławiu nie będzie. PR działa: nieważne jak się mówi, byle się mówiło.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
mmb
Posty: 1760
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: mmb »

Spokojnie, Andrew szykuje formę na PO #potwierdzoneinfo :D
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: ciorny17 »

Plan naprawczy 2.0 już jest robiony.

Ale że studio od 14, no no no. Starają się :D
Kłamca.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchar Polski”