Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: madlark »

Gdzie jest Wypalony? :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: grzegorzg »

Gratulacje!
Wygrali absolutnie najlepsi w tym turnieju.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: krzysiu »

Słabiutki poziom tego PP - i jeszcze więcej imprez róbmy a zawodnicy będą świeżsi :)
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: Milten »

Bez zaskoczenia, ten wygrany set Skry to po prostu kompletne frajerstwo ZAKSy. Zasluzona wygrana KK
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: ldz »

ale koszmarna końcówka Kurka, ile razy zaczapowany? 5?
brawka dla ZAKSy, zasłużone zwycięstwo :)

hehe, czyli co, MP nie dla Kędzierzyna? :D
Ostatnio zmieniony 15 sty 2017, o 17:04 przez ldz, łącznie zmieniany 1 raz.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Mateja
Posty: 1084
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: Mateja »

Gratulacje dla Kędzierzyna.

To teraz Bełchatów wygrywa MP :)
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: grzegorzg »

W hokeja...

Wlazły musiałby miec wiesiąc konia, albo chcociaz tydzień, a nie jeden dzień...
Ostatnio zmieniony 15 sty 2017, o 17:07 przez grzegorzg, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
maciek0812
Posty: 674
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 14:46
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: maciek0812 »

Co do Skry to jak już pisałem wcześniej w jej dziale, po sezonie czas na prawdziwą rewolucję, choć mówiąc szczerze zacząłbym ją już teraz a mianowicie od wywalenia Blaina, i danie szansy Stelmachowi już teraz ;)
Zagumny, Świderski, Kadziewicz, Wlazły, Winiarski, Pliński, Ignaczak
lobmar
Posty: 760
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: lobmar »

Mysle,ze jeszcze większym frajerem niż Zaksa w 2 secie jest Asseco.Dzisiaj jej szeroki skład byłby decydujący .ze słabnącą kondycyjnie Zaksą,
Awatar użytkownika
jimiq
Posty: 765
Rejestracja: 1 mar 2013, o 12:25
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: jimiq »

Didek pisze:Dzisiejsi siatkarze to cienkie bolki. Siadają kondycyjnie w drugim dniu turnieju. Szok.

nie bardzo rozumiem o co chodzi z tą fizyka po dwóch dniach.
W takiej NBA przez wakacje jest takie przygotowanie fizyczne że wytrzymują granie cały sezon 2xrazy w tygodniu...
batmanowski
Posty: 434
Rejestracja: 15 cze 2013, o 11:09
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: batmanowski »

Ale padaka nie ma kto grać, pewniakiem jest tylko Lisinac i Milczarek. Penchev to chyba agent z Resovi :D bo robi wszystko żeby był punt dla drużyny przeciwnej szczególnie na kontrach takie babole, że głowa boli. Kłos to jest jakaś porażka. Najpierw denerwowałem się czemu trener Wlazłego nie ściąga po dwóch czapach ale końcówka Kurka powiedziała dlaczego. :D Jeśli nie wróci Winiar w miarę dobrej formie to czarno to widzę nie ma kto grać. Wlazły jest czasem jak ma dzień konia, pozostali to Lisiniac i Milczarek a reszta to słupy do przeszkadzania na boisku.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: leeon »

Im bliżej najważniejszych meczów w sezonie tym bardziej prymitywną siatkówkę gra Skra.

Gratulacje dka Zaksy. Zasłużone zwycięstwo.
batmanowski
Posty: 434
Rejestracja: 15 cze 2013, o 11:09
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: batmanowski »

maciek0812 pisze:Co do Skry to jak już pisałem wcześniej w jej dziale, po sezonie czas na prawdziwą rewolucję, choć mówiąc szczerze zacząłbym ją już teraz a mianowicie od wywalenia Blaina, i danie szansy Stelmachowi już teraz ;)
Na przerwach to widziałem, że Stelmach stał z taką miną mówiącą "Blain skończ już" :D
Ked
Posty: 502
Rejestracja: 3 lut 2014, o 02:08
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: Ked »

ldz pisze:
hehe, czyli co, MP nie dla Kędzierzyna? :D
No właśnie kurczę, nie wiem czy się cieszyć czy jednak nie :(
mmb
Posty: 1760
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: mmb »

A nie mówiłem :D Brawo Zaksa!
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: grzegorzg »

lobmar pisze:Dzisiaj jej szeroki skład byłby decydujący .ze słabnącą kondycyjnie Zaksą,
Nie wiem. Mają atakujacego, który tak jak Konar potrafi atakowa nie tylko z wyskoku, ale i z podskoku?
Przy zmęczeniu piekielnie szybko wychodzi technika. A w Resovii z tym róznie.
Ked
Posty: 502
Rejestracja: 3 lut 2014, o 02:08
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: Ked »

Taka myśl mnie naszła.

Pod koniec 2 seta wszedł Janusz, grał jak grał, ale został na trzeciego, i nagle w czwartym wrócił Uriarte. Blain stwierdził, że:
a) spisujemy trzeciego seta na straty
b) Janusz w sumie gra dobrze, ale nie mam odwagi na niego postawić więc dociągnie tego seta a ja potem wyciągnę Uriarte?
Awatar użytkownika
maciek0812
Posty: 674
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 14:46
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: maciek0812 »

Szalpuk najlepiej zagrywającym za te zabójcze balony :]
Zagumny, Świderski, Kadziewicz, Wlazły, Winiarski, Pliński, Ignaczak
kibic_siatki
Posty: 2587
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: kibic_siatki »

Zaksa okazała się lepsza kondycyjnie w tym spotkaniu i zasłużenie zdobyła PP. Gratulacje!
Największy problem Skry w tym meczu było przyjęcie- bo wszyscy 4 przyjmujący się pojawili i żaden nie zagrał dobrze.
Obydwa zespoły grają teraz w LM mecze wyjazdowe i ciekawy jestem jak poradzą sobie kondycyjnie, bo od 3 seta nie wyglądało to dobrze.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: ciorny17 »

grzegorzg pisze: Nie wiem. Mają atakujacego, który tak jak Konar potrafi atakowa nie tylko z wyskoku, ale i z podskoku?
Przy zmęczeniu piekielnie szybko wychodzi technika. A w Resovii z tym róznie.
Grzegorzu, tak z tą technika nie do końca, ale to nie dyskusja na ten dział. Oczywiście się zgodzę, że Konar mimo zmęczenia dawał radę.

Ked, to wszystko to się nazywa kredyt zaufania od trenera. Wiadomym jest, że gracze podstawowi mają go więcej po to, aby pewniej się czuć na boisku. Janusz może nie sabotował, ale nie poprawiał spapranych przyjęć.
Kłamca.
Jolly
Posty: 747
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 07:57

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: Jolly »

Nagrody indywidualne 5000 zł? :] Co za kompromitacja PLPS... Niby jacyś nowi sponsorzy dochodzą a żenady ciąg dalszy. Frekwencja odzwierciedla to co widoczne na co dzień w PlusLidze. Równia pochyła...

Brawo ZAKSA. PLPS porażka...
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: ldz »

kibic_siatki pisze: Największy problem Skry w tym meczu było przyjęcie- bo wszyscy 4 przyjmujący się pojawili i żaden nie zagrał dobrze.
czyli jak to było do przewidzenia... to największa dziura w Skrze, a dosyć kluczowa dla gry całej drużyny.
Ked pisze:Taka myśl mnie naszła.

Pod koniec 2 seta wszedł Janusz, grał jak grał, ale został na trzeciego, i nagle w czwartym wrócił Uriarte. Blain stwierdził, że:
a) spisujemy trzeciego seta na straty
b) Janusz w sumie gra dobrze, ale nie mam odwagi na niego postawić więc dociągnie tego seta a ja potem wyciągnę Uriarte?
opcja a) wydaje mi się bez sensu, kto od początku seta spisywałby go na straty? To i Kurasia mógł od razu wpuścić i dać odpocząć Wlazłemu. Raczej skłaniam się ku opcji b).
nagrody nawet wydają mi się być dosyć rozsądnie rozdane. MVP może mógłby być również Tillie, ale i Konar zasłużył.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: grzegorzg »

ciorny17 pisze: Grzegorzu, tak z tą technika nie do końca,
Zaksy? Oczywiście, ża zwycięzyli techniką.

Uważam, że 1000 ojro nagrody to kpina na taki związek.
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: aezakmi »

Jolly pisze:Nagrody indywidualne 5000 zł?
No niecałe 1200 Euro :). Daliby chociaż 2k euro. Co do Blaina, to Stelmach jak najszybciej powinien objąć stery. Francuz to już chyba wypalony szkoleniowiec. W kadrze Polski też nie reagował na to, co się działo na boisku.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: ciorny17 »

grzegorzg pisze:
ciorny17 pisze: Grzegorzu, tak z tą technika nie do końca,
Zaksy? Oczywiście, ża zwycięzyli techniką.

Uważam, że 1000 ojro nagrody to kpina na taki związek.
Akurat chodzi o całokształt. Kiedyś być może wrócimy do tej dyskusji. Tak jak pisałem przyznaję Ci dzisiaj rację, że Zaksa uratowała się bardziej elastycznymi, a co za tym idzie technicznymi zawodnikami.
Kłamca.
batmanowski
Posty: 434
Rejestracja: 15 cze 2013, o 11:09
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: batmanowski »

5000 zł śmiech na sali tyle to górnik dostanie barbórkowej premii :D :D :D Dla zagranicznych zawodników to już całkiem porażka tak jakby ktoś z forumowiczów dostał 1200 zł. Jaja jak berety. :D :D :D
iti
Posty: 916
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 17:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: iti »

kibic_siatki pisze:Zaksa okazała się lepsza kondycyjnie w tym spotkaniu i zasłużenie zdobyła PP. Gratulacje!
Największy problem Skry w tym meczu było przyjęcie- bo wszyscy 4 przyjmujący się pojawili i żaden nie zagrał dobrze.
Obydwa zespoły grają teraz w LM mecze wyjazdowe i ciekawy jestem jak poradzą sobie kondycyjnie, bo od 3 seta nie wyglądało to dobrze.
Bednorza bym z tego wylaczyl, bo ile on gral? W 4 secie wszedl przy 21-16... Wczesniej sie pojawil w 2 secie, ale tez nie nagral sie za duzo.
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: ldz »

aezakmi pisze:Co do Blaina, to Stelmach jak najszybciej powinien objąć stery. Francuz to już chyba wypalony szkoleniowiec. W kadrze Polski też nie reagował na to, co się działo na boisku.
akurat co do reakcji to ciężko mu coś dzisiaj zarzucić. Może poza zmianą Winiar-Szalpuk, która moim zdaniem dała wręcz jeszcze gorszy efekt. Rozumiem zamysł poprawy przyjęcia, ale o był raczej kiepski pomysł. Co mógł poza tym zrobić? Zmienić Pencheva na Winiara chyba, ale wejście Winiarskiego było bez szału, więc nie wiem, czy coś by dało. Można by Kłosa wymienić na Gladyra, ale limit, mógłby grać tylko w 3 secie z Januszem. A znając umiejętność liczenia Blaina do 3 to lepiej niech już nie grzebie w tym zakresie ;)
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: grzegorzg »

ciorny17 pisze:Akurat chodzi o całokształt.
O całokształt, to wiadomo, ze nie zawsze. Ale jak ktos ma technikę, to coś mu zostanie jak fizyka pójdzie precz. A jak nie ma nic, to jest się dzisiejszym Kurkiem...
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: Marcy$ »

Powinien grać Janusz z Kurkierm i Gladyrem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchar Polski”