Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Didek »

Może nie wiedzą, ale na YouTube można robić transmisję na żywo. Wygląda to OK. Biorąc pod uwagę, iż tak zrobiono np w Kobylce i wyglądało to przyzwoicie to tłumaczenie się kłopotami technicznymi przy dzisiejszych możliwościach technicznych wygląda nie poważnie.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Noworoczny »

Leeegiaaa, biało zieeelooniii Leeeegiaaa biało zieeelooonii.
Będzie fala na CWKS czy nie będzie?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Camillo Marcotti

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Camillo Marcotti »

Mielewskiemu chyba doskwiera brak funduszy ze studiów siatkarskich, że z Bożenką z Klanu disco-koncert na narodowym prowadził :D
Julek
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2016, o 16:15
Płeć: K

Transmisje polsatu

Post autor: Julek »

Nie wiem czy to dobry adres ale , - jestem zniesmaczony komentatorami transmisji !
Działają jak karabiny maszynowe, plotą bez sensu, powtarzają wszystko co widzimy i co wiemy. Na dodatek te ich głupawe dowcipy. Tragedia. Wyciszam oczywiscie głos, ale nie słychać dopingu hali. Może dało by się dać opcję bez komentarza z dopingiem hali. Julek
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: madlark »

Sędzia zasłaniał widok komentatorom :D
Kadziu: Nie możemy zwrócić uwagi sędziemu?
Swendro: Chyba nie. Możemy zwrócić uwagę jak następnym razem będą nam ustawiać stanowisko.

Kadziowi chyba się w d... poprzewracało :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Noworoczny »

Mniej więcej w połowie filmu zobaczymy jednego z naszych ulubionych komentatorów. Jednocześnie jest to jedyny filmik na liście, gdzie prowadzący, a nie gracz, łapie się do tytułowej dziesiątki.
https://www.youtube.com/watch?v=CK-lQuGFG8U
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: VernonRoche »

Od czegoś trzeba zacząć:D
grzegorzkaszkur
Posty: 2
Rejestracja: 10 sty 2017, o 15:53
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: grzegorzkaszkur »

Komentatorzy i "sprzedaż meczu" widzowi. Ja już nauczyłem się (zacząłem od piłki kopanej) oglądanie bez dźwięku. To trochę dziwne, żona zawsze się pyta o co mi chodzi. A ja po prostu bez fonii
miki1990
Posty: 168
Rejestracja: 2 gru 2008, o 16:48
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: miki1990 »

nie wiecie moze czy konto na twiterze wojciech drzazga naprawde jest prowadzone i należy do wojeciecha drzyzgi bo coś mi się wydaje ze nie kiedyś na twiter wstawiono ze załozył zespoł na wygraj plusliga a w magazynie polska 2017 ze się nie da na to namówić to mi dało do myślenia
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Michal5 »

A czy konto Franciszek Smóda jest kontem Franka Smudy? ;)
miki1990
Posty: 168
Rejestracja: 2 gru 2008, o 16:48
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: miki1990 »

masz pewnosć czy zartujesz sobie ze mnie ?
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Michal5 »

Oba konta są fejkowe.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Noworoczny »

To jakaś eksfibrystyka w wykonaniu tego młodego gracza.
http://media.polsatsport.pl/kuriozalny- ... odnik.html
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: madlark »

Kadziu idzie w aktory :]
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Noworoczny »

Może ktoś wie. Czy Kadzio zmienił płeć? Słyszałem na własne uszy, jak mówił "Jesteśmy dobrze przygotowane do turnieju".
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: madlark »

Noworoczny pisze:Może ktoś wie. Czy Kadzio zmienił płeć? Słyszałem na własne uszy, jak mówił "Jesteśmy dobrze przygotowane do turnieju".
czy normalny facet farbuje sobie włosy? :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: madlark »

Jerzy Mielewski‏ @Mielewski

Jest stres. Dawno tego z @IreneuszMazur1 nie robiłem
:D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Noworoczny »

Wanio pisze:Widzą państwo dyspozycję wzrostu pomiędzy skrzydłowym a środkowym
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: madlark »

WD: Zagrywka powinna być dużo ponad sto, a nawet więcej :o ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: madlark »

Trudno będzie odrobić tą przewagę :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Noworoczny »

Wojciech Drzyzga: Przeciwko lewemu skrzydłowi.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: madlark »

Kadziu o Amerykanach mówi półprodukty. To jak jego jako dziennikarza określić?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
united
Posty: 40
Rejestracja: 23 maja 2018, o 13:17
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: united »

Pan Kadziewicz jako ekspert proponuje nam takie uwagi jak ta, że z Sandera USA będzie mieć pociechę jeśli ten będzie zdrowy (łaał). Później jako prawdę objawioną głosi, iż Michajłow to zawodnik klasy światowej. Umieszcza go nawet w swoim top5 atakujących globu. I tu zabawna sytuacja, gdyż współkomentujący ten mecz Pan Lepa wtrącił, że Maxim to nawet w top3 by się zmieścił, na co Kadziewicz przytaknął. Wtedy Lepa odpala petardę: "Łukasz, tak z ciekawości jak wygląda Twój ranking top3 atakujących na świecie". Nastała cisza w eterze. Kadziu nie był w stanie wymienić żadnego. Lepa rzucił Wallace'a, Kadziu po dłuższym zastanowieniu Andersona. Serio Andersona? Gracza, który w klubie gra na przyjęciu, w kadrze kombinują jak mogą by grał również na przyjęciu, bo to przecież jego nominalna pozycja. Generalnie wyszło na to, że Kadziu z tym top3 atakujących tak sobie powiedział, nie to, że kiedyś się nad tym zastanawiał. Po prostu brzmi to tak jakby się znał, więc czemu nie.....
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: ciorny17 »

Człowiek teraz ogląda piłkarski Mundial i te wszystkie analizy, spekulacje, porównania. Głos ekspercki, różnorodny, ale zawsze ciekawy. I później nagle natrafia na artykuł w jednym z najstarszych polskich dzienników sportowych, gdzie swoje opnie na temat wyboru kadry przez Heynena, wygłasza dwóch znanych ekspertów. Oto one:
Maciej Jarosz pisze:Kaczmarek ma trudną zagrywkę, mocny atak, jest silny i sprawny. Wydaje się, że zasługiwał na grę w mundialu, ale nie wiemy jak radził sobie w treningach i jak funkcjonował w grupie. Bo sportowo raczej nie przegrał rywalizacji.
Ireneusz Mazur pisze:Kwolek jest mistrzem świata juniorów i ma gen zwycięzcy. Poza tym mógł przekonać trenera do siebie zagrywką. Potrafi nią seryjnie zdobywać punkty. Śliwka ma z kolei świetną lewą rękę
I teraz siada taki siatkarski laik do artykułu pana Drąga i się zastanawia, "ale czemu, słabi niesprawni bez zagrywki jadą na mistrzostwa, a nie jedzie taki okaz". Albo czemu na przyjęciu zawodnicy bez świetnych rąk. To taki trochę śmiech przez łzy, bo siatkarskie środowisko, uznające się za "ekspertów", nie mając żadnej presji jest żenująco słabe. Przecież na tym forum jest więcej ekspertów niż w polsatowskim grajdołku. Mam nadzieję, że LM w NC+ trochę skruszy to kółko wzajemnej adoracji.
Kłamca.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Aranger »

Nie mam pojęcia, który temat na forum jest odpowiedni dla tego wywiadu, wklejam więc w ten, który nosi nazwę samego zainteresowanego. :)

Bardzo mocna rzecz od Wojciecha Drzyzgi, na zachętę fragment:
Nikt nie bierze za nic odpowiedzialności. Trenerzy mają kontrakty, a działacze nie. Wobec nikogo nie wyciąga się konsekwencji i nikt nie wyciąga wniosków z poszczególnych sezonów. Dlaczego przegraliśmy zeszłoroczne mistrzostwa Europy? Ktoś to wie? Słynne słowo „atmosfera” to blamaż prezesa, dno wytłumaczeń. To ośmiesza cały Polski Związek Piłki Siatkowej, skoro Pion Szkolenia nie potrafi odpowiedzieć na to pytanie.
http://www.sport.pl/siatkowka/7,64948,2 ... wskim.html
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Guilder »

Drzyzga mocno dorzuca w tym wywiadzie do pieca, ale cieszę się, że w końcu ktoś z szeroko pojętego środowiska o tym mówi.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Xenio
Posty: 211
Rejestracja: 30 wrz 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Xenio »

Panowie Drzyzga i Swędrowski kiedy zapomnicie stare przepisy a zapoznacie się z tymi na 2017-2020. Zachowujecie się tak jak kobitki na poczcie, przepisy pozwalają nadać paczkę bez papieru i sznurka a one dalej "W papier i obwiązać sznurkiem." Wprowadzacie zamęt a powinniście nam kibicom wyjaśniać zawiłości regulaminów. Panowie do nauki marsz.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Aranger »

Mam odwrotne odczucia z tymi komentatorami - Dębowskiego według mnie nie da się słuchać, a Panas prawi prawie że same banały, jako że streamy na sport.tvp.pl są dla mnie najlepiej dostępne, to tam oglądam, ale bez dźwięku. Rok temu jak ze Swędrowskim komentował Kadziewicz, to też nie mogłem tego zdzierżyć, z Drzyzgą jak dla mnie jest bardzo spoko.
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Szary Wilk »

Swędrowski i Drzyzga niby najlepsi, ale oni czasem odpływają i więcej gadają tego co się dzieje wokół siatkówki, niż wokół samego meczu. W dodatku Drzyzga bardzo emocjonalny i nie potrafi ugryźć się w język. Dębowski jest najbardziej obiektywny, bezstronny i skupia się W WIĘKSZOŚCI na wydarzeniach na boisku.

W dodatku wprowadza większą dramaturgię, zmienia tonację głosu i wie, kiedy podkręcić emocje. U nas to jest tak - zdobywamy punkt, to jest dosłownie orgazm. Tracimy, to jest grobowy nastrój i nuda, jakby to był mecz juniorów na szczeblu powiatowym.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Noworoczny »

U Drzyzgi ostatnimi czasy najbardziej mi się podobało, że ktoś tam odrodził się jak popiół z feniksa.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tematy ogólno-siatkarskie”