AZS Częstochowa

Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: AZS Częstochowa

Post autor: leeon »

Cisza w PLPS wymowna.
JacekAZS
Posty: 199
Rejestracja: 27 kwie 2010, o 20:36
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: JacekAZS »

leeon pisze:Cisza w PLPS wymowna.
Jak tą ciszę interpretować? Spadli, a mieli zostać. Czy inaczej?
Camillo Marcotti

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Camillo Marcotti »

Rysiek jest w trakcie poszukiwania smoczych kul, które cofną czas i Go odmłodzą tak, by mógł wejść i sam wygrać Play-Out. Niestety póki co ma trzy, a potrzebuje sześciu.
tomko69
Posty: 32
Rejestracja: 9 paź 2012, o 19:35
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: tomko69 »

http://www.tvorion.pl/?action=show_news&idNews=22992
Wczoraj odbył się okrągły stół częstochowskiej siatkówki. Coś to wszystko chyba się rozejdzie po kościach. Bosek uważa że jeszcze jest duża szansa na Plusligę.
JacekAZS
Posty: 199
Rejestracja: 27 kwie 2010, o 20:36
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: JacekAZS »

Obejrzałem. Jeśli tym dziadom uda się numer z PlusLigą, to ja już nie mam pytań. Chcą więcej kasy od miasta. Masakra. Ciekawe co teraz Szewiński zrobi. Czy dobije grabarzy i odetnie pieniądze od Miasta? Chyba czeka na końcowe rozstrzygnięcie. Na fb azs czestochowa - reaktywacja, brak info, a miało juz cos być. Ale numer z kibicami nie przejdzie, nie ma opcji żeby ktoś chciał chodzić na mecze firmowane przez właścicieli boska, pakosza, lisowskiego, tobjańskiego.
Dla mnie utrzymanie się AZS, to byłby coś niebywałego, aż nie chcę w to wierzyć. To byłby dramat.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: AZS Częstochowa

Post autor: leeon »

To wygląda na to, że zielony stolik jest rozgrzany do czerwoności. Jak tu ludziom uzasadnić pozostanie AZS mimo całego cyrku z regulaminem i z barażami?
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: barti522 »

Nie uda im się , proponuję przenieść wątek do 1 ligi :)
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: krzysiu »

http://siatka.org/pokaz/azs-czestochowa ... czym-pzps/ czyli Zawiercie robi drużynę a Ci walczą w Sądzie i znowu odroczenia i znowu ludzie ..
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Didek »

krzysiu pisze:http://siatka.org/pokaz/azs-czestochowa ... czym-pzps/ czyli Zawiercie robi drużynę a Ci walczą w Sądzie i znowu odroczenia i znowu ludzie ..
Oni bronią swoich miejsc jak pracownicy upadających firm. Będą walczyć do końca. Za dużo do stracenia mają. W pierwszej lidze nawet 1/3 kwoty co mają teraz nie zobaczą .

Jak nie polecą za baraże, to mogą ich też wyrzucić za kilka innych warunków. Brak wygrania 5 meczów w rundzie zasadniczej, brak budżetu (ktoś pamięta, iż min. to 3 mln PLN), niespełnienie warunku 1,5 tys na każdym meczu czy w końcu nie są w stanie pokazać składu, który by gwarantował dobry poziom sportowy. Z tym co jest na rynku po prostu nie da się takiego stworzyć. Bogatsi mają kłopoty.
Papilot
Posty: 223
Rejestracja: 25 lip 2015, o 22:00
Płeć: K

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Papilot »

krzysiu pisze:http://siatka.org/pokaz/azs-czestochowa ... czym-pzps/ czyli Zawiercie robi drużynę a Ci walczą w Sądzie i znowu odroczenia i znowu ludzie ..
Żenada. Mam wrażenie, że PLPS się pogubił kompletnie w tym wszystkim. Brak szacunku do kibiców, brak szacunku do innych drużyn, brak szacunku do sponsorów - a z PLPS-u sygnału jak nie było tak nie ma. Żenada. Oni się działaczami mianują?
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: krzysiu »

Czego ty wymagasz od takich ludzi ;) Bajzel był jest i będzie - tak jak mówią w sporcie poważnym są regulaminy,terminarze itd. ustawione prędzej i nikt tego nie zmienia,nikt nie podskoczy a u Nas - ciągle cos
Papilot
Posty: 223
Rejestracja: 25 lip 2015, o 22:00
Płeć: K

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Papilot »

krzysiu pisze:Czego ty wymagasz od takich ludzi ;) Bajzel był jest i będzie - tak jak mówią w sporcie poważnym są regulaminy,terminarze itd. ustawione prędzej i nikt tego nie zmienia,nikt nie podskoczy a u Nas - ciągle cos
Taaa, tylko się reklamują z właściwym sobie zadęciem - Liga Mistrzów Świata :D

A swoją drogą, ciekawe, czy Rzeszów się ucieszył, że Bosek w wywiadzie opowiada, że w Rzeszowie miasto dało sponsorowi ulgi i sponsor uratował klub :D
Kolcz_ps
Posty: 430
Rejestracja: 7 paź 2011, o 18:55
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Kolcz_ps »

Papilot pisze:A swoją drogą, ciekawe, czy Rzeszów się ucieszył, że Bosek w wywiadzie opowiada, że w Rzeszowie miasto dało sponsorowi ulgi i sponsor uratował klub :D
Nie wiem o jakich ulgach gada Bosek, ale nie jest jakaś wielka tajemnica, że miasto jest jednym z sponsorów klubu i m.in dla tego ma obniżone koszty wynajęcia hali miejskiej. Takie działanie jest normalne i jakoś wątpię aby miasto Częstochowa nic nie dawała na AZS. To jest takie gadanie aby siebie wybielić.
Papilot
Posty: 223
Rejestracja: 25 lip 2015, o 22:00
Płeć: K

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Papilot »

Kolcz_ps pisze:Nie wiem o jakich ulgach gada Bosek, ale nie jest jakaś wielka tajemnica, że miasto jest jednym z sponsorów klubu i m.in dla tego ma obniżone koszty wynajęcia hali miejskiej. Takie działanie jest normalne i jakoś wątpię aby miasto Częstochowa nic nie dawała na AZS. To jest takie gadanie aby siebie wybielić.
Nie wiem, czy o to chodziło. Z tańszej hali korzysta wiele klubów i oprócz Rzeszowa na pewno można wymienić Bydgoszcz, Bielsko (i to zarówno siatkarze, jak i siatkarki), Gdańsk etc. Przypadek wcale nie rzadki, ale myślę, że Ryśkowi o grubszą forsę chodzi.
Po jego poprzedniej wypowiedzi myśmy kminili tak:
Jestem deweloperem. Ty jesteś AZS-em. Przychodzisz do mnie po kasę, a ja mówię: OK, dam ci tyle, ile potrzebujesz, jak miasto pchnie mi taniej działkę pod nowe osiedle. No, i wygląda na to, że Miasto nie chciało tego zrobić, co mnie zresztą nie dziwi. Oczywiście, Bosek wprost tego nie mówi, tylko jakimiś ogródkami, że przyprowadzał potencjalnych sponsorów do urzędu, a miasto nic im nie chciało dać.
Karola111
Posty: 3
Rejestracja: 31 maja 2017, o 12:49
Płeć: K

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Karola111 »

Didek pisze:
Jak nie polecą za baraże, to mogą ich też wyrzucić za kilka innych warunków. Brak wygrania 5 meczów w rundzie zasadniczej, brak budżetu (ktoś pamięta, iż min. to 3 mln PLN), niespełnienie warunku 1,5 tys na każdym meczu czy w końcu nie są w stanie pokazać składu, który by gwarantował dobry poziom sportowy. Z tym co jest na rynku po prostu nie da się takiego stworzyć. Bogatsi mają kłopoty.
Ten regulamin jest uznaniowy. Jeśli by go ściśle przestrzegać, to kilka drużyn z PL i OL w kilku poprzednich sezonach by się musiało pożegnać z ekstraklasą. Choćby z powodu zaległości finansowych.
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Michal5 »

Resovia dostaje od miasta sporo mniejszą kasę niż AZS.
reeman
Posty: 1997
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: AZS Częstochowa

Post autor: reeman »

"Podczas finałów pucharu Polski we Wrocławiu ówczesny prezes PLPS Artura Popko mówił, że żaden klub się nie zgłosił do gry w PlusLidze – wyjaśnia Roman Lisowski."
ustna umowa :D
Oxygen
Posty: 147
Rejestracja: 18 cze 2016, o 10:32

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Oxygen »

reeman pisze:"Podczas finałów pucharu Polski we Wrocławiu ówczesny prezes PLPS Artura Popko mówił, że żaden klub się nie zgłosił do gry w PlusLidze – wyjaśnia Roman Lisowski."
ustna umowa :D
Zadziwia mnie, że oni nie mają poczucia obciachu. Jeździł trzy lata za sponsorami, do miasta przyprowadzał, nie było pomocy sponsorowi, nikt im nie pomaga, liga nie pomaga... Nosz, kurde, same chęci nigdy nie były wystarczające, a Bosek zachowuje się jakby datki zbierał, a wkoło same ludzie nieżyczliwe. Proszę was o wsparcie mojego klubu... #dej #dej
To ja też wolę dać na jakaś fundację.
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: AZS Częstochowa

Post autor: dezerter »

Papilot pisze: Brak szacunku do kibiców, brak szacunku do innych drużyn, brak szacunku do sponsorów - a z PLPS-u sygnału jak nie było tak nie ma
Czytałeś artykuł??? "Chcemy ogłosić skład ligi do końca czerwca – zapowiada Wojciech Czayka"
Didek pisze: niespełnienie warunku 1,5 tys na każdym meczu
Przepis mówi o hali na 1,5 K widzów, a nie o frekwentacji, popraw mnie jak się mylę.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: krzysiu »

No tak czyli do końca czerwca jakby miało Zawiercie czekać to kto by im został? To nie jest fair , bo za rok jest jeszcze trudniej walczyć,żeby się utrzymać
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: drukjul »

dezerter pisze: Czytałeś artykuł??? "Chcemy ogłosić skład ligi do końca czerwca – zapowiada Wojciech Czayka"
.
"Chcemy" to jeszcze nie znaczy, że na pewno do końca czerwca ogłosimy.

Tym bardziej, że nie można powiedzieć, że jakiekolwiek fakty świadczą do tej pory, że u pracowników PLPS słowo jest rzeczywiście droższe od pieniędzy.

Przypominam, że 10 maja pan rzecznik PLPS Składkowski w wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego" 11 maja publicznie obiecał - dokładny cytat:
"maksymalnie za dziesięć dni spotka się rada nadzorcza PLPS, która podejmie uchwałę w sprawie tego, które drużyny będą występowały w PlusLidze sezonu 2017/18. Zarząd PLPS będzie rekomendował do udziału w rozgrywkach ekipę Aluronu Virtu Warty Zawiercie". http://www.przegladsportowy.pl/siatkowk ... 1,902.html
Którego dziś mamy? 31 maja. Aha 10 dni.... :]
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: krzysiu »

drukjul - wakacje mają ,daj im spokój :]
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Michal5 »

A czy czasem gdzieś na początku czerwca nie miało być spotkania prezesów, którzy będą decydować o kształcie i formule rozgrywek w przyszłym sezonie? W takim wypadku kto będzie jako przedstawiciel 16 drużyny? Prezes Warty czy AZSu?
Camillo Marcotti

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Camillo Marcotti »

@drukjul

Może oni liczą dni w przeliczeniu na roboczogodziny :] to by się zgadzało, 1 dzień kalendarzowy to 8 roboczogodzin, więc 1 "roboczodzień" to 3 dni rzeczywiste. Odliczając weekendy to dzisiaj minął dopiero piąty dzień :D
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mewa »

Rada Nadzorcza zgodnie ze słowami się spotkała i odrzuciła protest AZS. Ten wniósł sprawę do Sądu Odwoławczego przy PZPS.

PLPS nie tylko chce, ale musi ogłosić skład ligi do 30 czerwca - zarząd jest zobligowany tym terminem przez przepisy.
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: AZS Częstochowa

Post autor: dezerter »

mewa pisze:Rada Nadzorcza zgodnie ze słowami się spotkała i odrzuciła protest AZS. Ten wniósł sprawę do Sądu Odwoławczego przy PZPS.

PLPS nie tylko chce, ale musi ogłosić skład ligi do 30 czerwca - zarząd jest zobligowany tym terminem przez przepisy.

Nie wiem kiedy rada odrzuciła wniosek, ale termin na werdykt sądu to chyba dwa tygodnie, wiec powinniśmy wszystko wiedzieć w okolicy 10 czerwca, czy nie? 8-)
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: drukjul »

Przyznam, że zupełnie nie rozumiem dlaczego te dwie sprawy - wniosek Zawiercia o przyjęciu do Plusligi, oraz decyzja o niedopuszczeniu Częstochowy do rozgrywek Plusligi w sezonie 2017-2018 są teraz łączone. Z § 14 i 15 " Regulaminu Profesjonalnego Współzawodnictwa w Piłce Siatkowej Mężczyzn" wynikałoby, że decyzja w jednej i w drugiej sprawie, to dwie oddzielne uchwały rady nadzorczej PLPS. Dlaczego więc nie można było ogłosić i upublicznić przynajmniej tej pierwszej decyzji rady nadzorczej PLPS o przyjęciu Warty do Plusligi, skoro już zapadła???
rocky
Posty: 1164
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: rocky »

Camillo Marcotti pisze:Rysiek jest w trakcie poszukiwania smoczych kul, które cofną czas i Go odmłodzą tak, by mógł wejść i sam wygrać Play-Out. Niestety póki co ma trzy, a potrzebuje sześciu.
Kul jest siedem...

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka
Camillo Marcotti

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Camillo Marcotti »

rocky pisze:
Camillo Marcotti pisze:Rysiek jest w trakcie poszukiwania smoczych kul, które cofną czas i Go odmłodzą tak, by mógł wejść i sam wygrać Play-Out. Niestety póki co ma trzy, a potrzebuje sześciu.
Kul jest siedem...

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka
Nie będziesz mówił Ryśkowi jak ma żyć :D
Papilot
Posty: 223
Rejestracja: 25 lip 2015, o 22:00
Płeć: K

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Papilot »

dezerter pisze:Czytałeś artykuł??? "Chcemy ogłosić skład ligi do końca czerwca – zapowiada Wojciech Czayka"
A, i owszem, ale to nie jest żaden sygnał. Ponadto ktoś coś już wyżej o 10 dniach wspomniał.
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga mężczyzn”