ME 2017

Rafal91
Posty: 1
Rejestracja: 2 gru 2016, o 18:17
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Rafal91 »

Witam wszystkich☺. Na wstępie powiem że o siatkówce nie mam zielonego pojęcia za to moja dziewczyna wręcz przeciwnie. Interesuje się nią ale jeszcze nigdy nie była na meczu reprezentacji. Niedługo ma urodziny i chciałbym jej kupic w prezencie bilet na mecz reprezentacji Polski. Pytanie: czy możecie mi powiedzieć orientacyjnie ile mogą kosztować bilety na mecze? Pytam bo w do urodzin sprzedaż raczej nie ruszy a nie wiem czy powiedzieć że prezentem będzie bilet na jeden mecz czy na wszystkie trzy pierwsze mecze. Szukałem już informacji na ten temat ale nic nie znalazłem. Patrzyłem też ile kosztowały bilety podczas ostatnich mistrzostw ale nic z tej tabeli nie zrozumiałem.
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: ME 2017

Post autor: ldz »

"Siatkówka powraca na PGE Stadion Narodowy"

http://tinyurl.com/h8rv8vd

czyżby małe wpływy z biletów z ostatnich imprez? 8-)
mam wątpliwości czy to dobry pomysł. Wtedy to było coś nowego, niespotykanego. Nie wiem czy wypełnią stadion do maxa, szczególnie, że jest mowa o 2 meczach i nie wiem jak rozumieć zdanie "Dwa pierwsze mecze grupy A mają zostać rozegrane na PGE Stadionie Narodowym 24 sierpnia." Mam wrażenie, że chodzi o 2 pierwsze mecze grupowe, czyli jeden z udziałem Polaków, a drugi bez. Nawet jak bilety są całodniowe, czyli obowiązują na 2 meczach to zawsze, niezależnie kto grał w tym drugim meczu, wypełnienie hali było znacznie mniejsze. Jeśli drugim meczem będzie np. Finlandia-Estonia to nawet ci barwni "Fińczycy" nie zjadą tu w liczbie 60 tysięcy.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: aezakmi »

Przykład w piłce nożnej (wiem, że popularność dużo większa, ale z San Marino?): w 2013 roku w meczu Polska vs San Marino rozegranym na Narodowym, przyszło aż 43 tysiące kibiców (to nie było nic nowego, a przeciwnikiem byli amatorzy). W dodatku na kadrę, która grała fatalnie i nie była tak popularna, jak ta obecna kadra pod wodzą Adama Nawałki. To tylko kwestia odpowiedniej ceny biletów + puszczenia info w polsacie i polsacie sport o takim wydarzeniu. Stadion zapełniłby się, jak w 2014. Ale! No właśnie. Problemem są ludzie, którzy chcą robić biznes na kibicach i w d***e mają siatkówkę.
Przydałby się taki prezes, jak Boniek. PZPN w 2015 dał zbyt wysokie ceny na mecz z Gibraltarem i od razu wyciągnął wnioski. Na kolejnych meczach bilety były już dużo tańsze i tak jest do dziś. Natomiast w PZPS zwala się winę na kibiców i siatkarzy więc szanse na to, że bilety będą tanie są bardzo małe, czyli lepiej aby te mecze były w hali, bo będzie kolejna kompromitacja.
kaede
Posty: 105
Rejestracja: 14 wrz 2015, o 15:53
Płeć: K

Re: ME 2017

Post autor: kaede »

jutro o 12 rusza sprzedaż biletów na mecze półfinałowe i o medale:
Ceny na dwa spotkania półfinałowe turnieju (2 września 2017 roku) rozpoczynają się od 40 złotych i dalej w zależności od kategorii wynoszą: 70, 120, 170, 200 i 240 złotych. Struktura cen na dwa mecze o medal brązowy i Mistrzostwo Europy 2017 (3 września 2017 roku) rozpoczyna się od 50 złotych a dalej kształtują się następująco: 110, 170, 220, 300, 400 złotych.
https://www.ebilet.pl/sport/sporty-druzynowe/siatkowka/
Camillo Marcotti

Re: ME 2017

Post autor: Camillo Marcotti »

A wiadomo kiedy będą w sprzedaży bilety na Narodowy? Bo nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji, a potem jak zwykle okaże się, że już biletów nie ma :x
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: SerCos »

Ceny biletów, w zależności od kategorii, będą kształtować się następująco: 40, 70, 100, 130, 160, 190 złotych na koronie PGE Narodowego oraz 250, 300 i 400 złotych na okalających boisko trybunach położonych na płycie areny.

Zarząd PZPS postanowił również, że ze względu na trwające procedury prawne i techniczne, sprzedaż biletów na Ceremonię i Mecz Otwarcia CEV Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn – EUROVOLLEY POLAND 2017 rozpocznie się po zakończeniu tych procedur.

...

Przypominamy też, że dla fanów regularnie wpierających siatkarskie reprezentacje Polski uruchomione zostaną przedsprzedaże na Ceremonię i Mecz Otwarcia Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn – EUROVOLLEY POLAND 2017 na PGE Narodowym.

W przedsprzedażach uczestniczyć będą mogły osoby, które:

Nabyły lub nabędą jakikolwiek bilet/bilety na inne mecze EUROVOLLEY POLAND 2017: grupowe, play off, ćwierćfinałowe, półfinałowe, o medale (z wyjątkiem terminów,
w których prowadzona będzie przedsprzedaż na Ceremonię i Mecz Otwarcia EUROVOLLEY POLAND 2017 na PGE Narodowym).
W latach 2015-2017 drogą internetową nabyły bilety na mecze z udziałem reprezentacji Polski (kobiet i mężczyzn) i wyraziły zgodę na otrzymywanie newslettera eBilet.pl.

Każdy z kibiców spełniających jeden z powyższych kryteriów otrzyma specjalny link umożliwiający udział w przedsprzedaży.

Przedsprzedaże uruchamiane będą na 24 godziny przed rozpoczęciem sprzedaży otwartej. Planowane są trzy transze wprowadzania biletów do sprzedaży na Ceremonię i Mecz Otwarcia EUROVOLLEY POLAND 2017 na PGE Narodowym, i każdą z nich poprzedzać będzie przedsprzedaż.
http://www.pzps.pl/Znamy-ceny-biletow-n ... -2017.html

Na otwarcie MŚ 2014 było 50, 100, 150, 250, 350, 400. Wynika z tego, że podzielili stadion na więcej kategorii.
Anna Klaudia
Posty: 1
Rejestracja: 5 lip 2017, o 13:21
Płeć: K

Re: ME 2017

Post autor: Anna Klaudia »

Dzień dobry :)
kilka słów o sobie: wraz z mamą jesteśmy wiernymi kibicami naszej męskiej reprezentacji siatkarzy dlatego tez postanowiłyśmy w tym roku zakupić bilety na ME gdyż są organizowane w Polsce i wstyd byłoby nie przejechać tych kilkuset kilometrów żeby zobaczyć chłopaków na żywo! Mama tego dnia ma urodziny więc to tym bardziej wielka okazja i niezapomniana przygoda! niestety... sprawy rodzinne pokrzyżowały nam plany i pomimo tego że udało nam się cudem zdobyć bilety i znaleźć hotel w dobrej cenie musimy z bólem serca zrezygnować z wyjazdu. Może ktoś z Was będzie mógł się cieszyć za nas tymi chwilami na żywo kiedy to nasi będą rozkładali na łopatki przeciwnika. Jednym słowem ze łzami w oczach muszę sprzedać bilety. Czy ktoś z Was jest zainteresowany?
https://www.olx.pl/oferta/2-bilety-na-m ... n7Y2k.html

jestem cały czas pod telefonem w razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić bez wahania :)
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Szary Wilk »

Nie wiem jak was, ale mnie strasznie denerwuje olewatorskie podejście Włoskiej kadry do wszystkich turniejów poza Pucharem Świata i Igrzyskami. Juantorena sobie bierze urlop (w kadrze Włoskiej grał dosłownie chwile), Zaytsev nie jedzie, bo mu buty nie pasują. Ta kadra raz na cztery lata gra. Na Mistrzostwa Świata już pewnie pojadą najmocniejszym składem, ale już od długiego czasu nic na nich nie ugrali.

Podejrzewam, że w przyszłym roku Juantorena nawet jak by był w słabej formie, to i tak zostanie powołany i nawet jeśli na zgrupowaniu z jakichś przyczyn prezentowałby się słabo i tak by pojechał i grał, kosztem kogoś, kto ciężko pracował od Ligi Światowej zeszłęgo (tj tego) roku. No, ale to problem Włochów.
Mateja
Posty: 1084
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Mateja »

Włosi odpuszczają mniej ważne imprezy, bo kalendarz reprezentacyjny jest przeładowany, a widocznie PŚ i Igrzyska Olimpijskie to dla nich imprezy priorytetowe. Nie mieszałbym do tego sprawy Zaytseva, bo wynika ona bardziej z winy włoskiej federacji i umów przez nią podpisywanych. To zupełnie normalne, że zawodnicy mają kontrakty z dostawcami obuwia.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: madlark »

Tillie powinien mieć super doping :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
ciacho23
Posty: 951
Rejestracja: 2 sie 2012, o 23:09
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: ciacho23 »

Taki widzę skład:

Rozgrywający: Fabian Drzyzga, Grzegorz Łomacz.
Atakujący: Łukasz Kaczmarek, Dawid Konarski.
Środkowi: Mateusz Bieniek, Jakub Kochanowski, Bartłomiej Lemański.
Przyjmujący: Rafał Buszek, Michał Kubiak, Bartosz Kurek, Artur Szalpuk, Aleksander Śliwka.
Libero: Damian Wojtaszek, Paweł Zatorski.
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Michal5 »

https://www.pzps.pl/pl/aktualnosci/217- ... oland-2017

Ostateczny skład na ME. Wiśniewski w tej kadrze to jest jakieś kompletne nieporozumienie i kompromitacja sztabu.
mmb
Posty: 1760
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: mmb »

Wiśnia - niemłody, przy tym niedoświadczony w kadrze, niski i bez formy..

Gdzie jest Możdżon? Aha, no tak, nieperspektywiczny zawodnik :D
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: madlark »

Terminarz LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017

24 sierpnia, czwartek
17.30, Gdańsk: Finlandia – Estonia; Grupa A
17.30, Kraków: Bułgaria – Rosja; Grupa C
20.30, PGE Narodowy: Polska – Serbia; Grupa A
20.30, Kraków: Słowenia – Hiszpania; Grupa C

25 sierpnia, piątek
17.30, Szczecin: Słowacja – Czechy; Grupa B
17.30, Katowice: Holandia – Turcja; Grupa D
20.30, Szczecin: Włochy – Niemcy; Grupa B
20.30, Katowice: Belgia – Francja; Grupa D

26 sierpnia, sobota
17.30, Gdańsk: Serbia – Estonia; Grupa A
17.30, Kraków: Rosja – Słowenia; Grupa C
20.30, Gdańsk: Polska – Finlandia; Grupa A
20.30, Kraków: Bułgaria – Hiszpania; Grupa C

27 sierpnia, niedziela
17.30, Szczecin: Włochy – Słowacja; Grupa B
17.30, Katowice: Belgia – Turcja; Grupa D
20.30, Szczecin: Niemcy – Czechy; Grupa B
20.30, Katowice: Francja – Holandia; Grupa D

28 sierpnia, poniedziałek
17.30, Gdańsk: Finlandia – Serbia; Grupa A
17.30, Szczecin: Słowacja – Niemcy; Grupa B
17.30, Kraków: Słowenia – Bułgaria; Grupa C
17.30, Katowice: Holandia – Belgia; Grupa D
20.30, PGE Narodowy: Polska – Estonia; Grupa A
20.30, Szczecin: Czechy – Włochy; Grupa B
20.30, Kraków: Hiszpania – Rosja; Grupa C
20.30, Katowice: Turcja – Francja; Grupa D

29 sierpnia, wtorek
Dzień przerwy

30 sierpnia, środa
17.30, Kraków: 2A – 3C; play off 1
17.30, Katowice: 2B – 3D; play off 2
20.30, Kraków: 2C – 3A; play off 3
20.30, Katowice: 2D – 3B; play off 4

31 sierpnia, czwartek
17.30, Kraków: 1A – zwycięzca play off 3; ćwierćfinał 1
17.30, Katowice: 1B – zwycięzca play off 4; ćwierćfinał 2
20.30, Kraków: 1C – zwycięzca play off 1; ćwierćfinał 3
20.30, Katowice: 1D – zwycięzca play off 2; ćwierćfinał 4

1 września, piątek
Dzień przerwy

2 września, sobota
17.30, Kraków: zwycięzca ćwierćfinału 1 – zwycięzca ćwierćfinału 2; półfinał 1
20.30, Kraków: zwycięzca ćwierćfinału 3 – zwycięzca ćwierćfinału 4; półfinał 2

3 września, niedziela
17.30, Kraków: przegrany półfinału 1 –przegrany półfinału 2; mecz o 3. miejsce
20.30, Kraków: zwycięzca półfinału 1 – zwycięzca półfinał 2; mecz o 1. miejsce
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
rocky
Posty: 1164
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: rocky »

Wiadomo coś na temat transmisji?

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: niepoinformowany »

Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Szary Wilk »

Jestem ciekaw, czy de Giorgi będzie na tyle odważny, by ruszyć Drzyzgę, kiedy ten będzie słabo grał, czy zagra va bank i postawi na Fabiana na tym turnieju i następnym i pójdzie na dno razem z nim.

Szczerze mówiąc, to trochę żałuję odejścia Antigi. Wydaje mi się, że nie on był winowajcom, tylko siatkarze, którzy zachłysnęli się własnym sukcesem, między innymi Drzyzga. Myślę, że on by na ten rok dobrze ustawił zawodników. Niestety chyba nie do końca miał autorytet wśród niektórych krnąbrnych siatkarzy, bo jak na trenera jest młody i wszyscy pamietają go z boisk, jako Stefana i te relacje były zbyt koleżeńskie. Antiga według mnie radzi sobie jako szkoleniowiec, może za x lat jeszcze naszą kadrę poprowadzi, gdy zmieni się pokolenie.

Natomiast nawet on, jak każdy szkoleniowiec, miał swoich ulubieńców. Antiga szczególnie upodobał sobię Mikę (na plus, bo na prawdę postawienie na niego, ogrywanie w Lidze Światowej, przyniosło spory sukces naszej kadrze i stał się pewnym punktem). I Nowakowski, bez którego nie wyobrażał sobie środka. Może ze wzgląd na jego dobrą formę sprzed lat, był zdania, że potrafi jeszcze wycisnąć co nieco z niego.

#Anastasi - Żygadło, Bartman. Tutaj się skończyło, tak jak się musiało skończyć.
#Lozano - Winiarski i Wlazły, szczególnie. Był im bardzo pobłażliwy i bardzo wyrozumiały w stosunku do nich, ale można by powiedzieć to samo o Zagumnym i Świderskim, choć oni grali zdecydowanie częściej i większych fochów nie było.
#de Giorgi - Konarski,Drzyzga i Wiśniewski, choć ten trzeci mniej, zdecydowanie ta pierwsza dwójka. O ile Konar gra fajnie, tak co do Fabiana wszyscy mamy zastrzeżenia.
solanum
Posty: 324
Rejestracja: 4 maja 2012, o 21:51

Re: ME 2017

Post autor: solanum »

"Konkurencyjna gazeta": 22 Października 2015, 07:00

Mistrzostwa Europy 2015 - ocena zawodników

Fabian Drzyzga, Grzegorz Łomacz - 2,5
Dawid Konarski - 2, Bartosz Kurek - 3,5
Karol Kłos - 3, Mateusz Bieniek - 3,5
Marcin Możdżonek i Piotr Nowakowski - bez oceny
Michał Kubiak - 4, Rafał Buszek - 3, Mateusz Mika - 3,5
Artur Szalpuk - bez oceny
Paweł Zatorski - 3,5
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: aezakmi »

solanum pisze:Mistrzostwa Europy 2015 - ocena zawodników
To był inny zespół. Można to porównać na przykładzie Włochów. Zaytsev na przyjęciu, Vettori na ataku, a potem Zaytsev na ataku, a Vettori jego zmiennikiem - ci sami zawodnicy, te same nazwiska, a gra zupełnie inna, bo inne ustawienie - tak było w LŚ 2016. Blengini ogrywał zespół, szukał optymalnego zestawienia zawodników i znalazł - zdobył srebro na IO (utwierdził się w przekonaniu, że Ivan tylko na ataku - dlatego, jak ktoś mówi, że przegraliśmy na PŚ z Włochami tylko o 1 set, to się ośmiesza. Późniejszy srebrny i brązowy medalista IO nie przypadkowo nas wówczas wyprzedzili, bo to są właśnie te detale. :D 1 set to jest przepaść, bo 1 punkt to tak wiele). Zaytsev na ataku i Włosi są innym zespołem (za Antigi nigdy nie wygraliśmy z Włochami, gdy Zaytsev grał na ataku - 3 porażki). Mogą grać ci sami zawodnicy, ale inne ustawienie robi różnicę. Teraz Kurek jest na przyjęciu, Miki brak (podobne osłabienie do braku Juantoreny we włoskiej ekipie), Drzyzga jest pierwszym rozgrywającym, nowy środkowy, Konarski jest pierwszym atakującym (Kurek jak Zaytsev, Konarski jak Vettori). Nazwiska niby te same, ale różnice bardzo duże. Trzeba wierzyć, że Olympiakos oraz mecz z Rosją w wykonaniu Śliwki, Kaczmarka i Łomacza w Memoriale Wagnera dadzą do myślenia dla Drzyzgi, aby prowadził kadrę, tak jak prowadził Resovię w sezonie 2014/2015 (pełne ryzyko i fantazja oraz idealny rozkład ataku, jak z Nowosybirskiem) i jesteśmy w półfinale. Serbia bez Ivovicia, Włosi bez Juantoreny i Zaytseva - trzeba korzystać z nadarzającej się okazji. Półfinał, a dalej wszystko się może zdarzyć. :)
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Michal5 »

https://www.pzps.pl/pl/aktualnosci/217- ... rzej-wrona

Bieniek nabawił się urazu, do kadry w trybie awaryjnym ściągnięty Wrona.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: madlark »

Nastąpiło uszkodzenie drugiego stopnia więzadła skokowo-strzałkowego przedniego, uszkodzenie mięśnia prostownika długiego palców i troczka prostowników. Uraz jest bolesny, Mateusz porusza się samodzielnie.
To jest uszkodzenie dłoni?
To dlaczego nie miałby się poruszać się samodzielnie? :o
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Szary Wilk »

Jakiej dłoni? Masz jak byk napisane, że uszkodził więzadło SKOKOWO-STRZAŁKOWE i mięsień Prostownik długi palców. Chyba kość skokowa i strzałkowa nie są w kończynie górnej.

Skoro Bieniek nie pojedzie, to mam nadzieję, że będzie grać Kochanowski, nie Wiśnia
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: aezakmi »

Szary Wilk pisze:Skoro Bieniek nie pojedzie, to mam nadzieję, że będzie grać Kochanowski, nie Wiśnia
Kochanowski... Wyjdzie z Drzyzgą, dostanie kilka fatalnych piłek i zaraz go senior Drzyzga zjedzie, że jeszcze nie jest gotowy na taki turniej. :D Apropo, mamy jedną tajną broń na przeciwników i jest to: "zmiana zagrywki Fabiana", tzn. przejście z prawej strony na lewą lub odwrotnie i puszczenie tego samego balonika. Przeciwnik jest kompletnie zaskoczony, do tego stopnia, że Bieniek nawet nie zdąży wyskoczyć do bloku, a już jest wbity gwóźdź w nasz parkiet (Bieniek oczywiście winny, że nie zapobiegł). To zawsze jest kluczowa akcja meczu, emocje niesamowite. :] Oby się w końcu udała podczas ME, będzie radośnie.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Aranger »

http://manager.pzps.pl - są chętni do zabawy ? Można by było założyć ligę forumową.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Aranger »

Na szczęście Bieniek gotowy do gry. :)
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: ME 2017

Post autor: Noworoczny »

Aranger pisze:http://manager.pzps.pl - są chętni do zabawy ? Można by było założyć ligę forumową.
Nie ma głupich. Warunkiem uczestnictwa jest zgoda na newsletter.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: krzysiu »

Czy gotowy to nie wiadomo ;) jest w składzie a czy zagra okaże się dopiero na meczach :)
emerencja
Posty: 1045
Rejestracja: 29 wrz 2014, o 21:56
Płeć: K

Re: ME 2017

Post autor: emerencja »

Witam. A czy ktoś będzie planował Typera?
Mistrzyni Czerwonej Czcionki zaprasza do Typera PlusLigi 2017/2018:
http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f=71&t=6143
http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f=18&t=6167

5. miejsce w Typerze PlusLigi 2015/2016
Buraczek w Typerze PlusLigi 2016/2017
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Kamil92 »

Klienci Plusa i abonenci Cyfrowego Polsatu będą mogli obejrzeć wszystkie mecze Mistrzostw Europy za darmo na platformie iPla.

Źródło:
http://www.telepolis.pl/wiadomosci/klie ... 39766.html
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Artek1967 »

emerencja pisze:Witam. A czy ktoś będzie planował Typera?
przyłaczam sie do pytania
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Europy”