Puchar Wielkich Mistrzów 2017

Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4599
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Puchar Wielkich Mistrzów 2017

Post autor: niepoinformowany »

Światówki Brazylia nie wygrała. W mistrzostwach kontynentu specjalnej konkurencji nie mają, więc takie wyliczanki dla mnie są mało warte.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Puchar Wielkich Mistrzów 2017

Post autor: Kamil92 »

Nie no mecz USA - BRA stał na bardzo fajnym poziomie. Szli bardzo równo, dużo przełamań wynikających ze świetnego serwisu obu drużyn. Aczkolwiek sporo było przyjęć na drugą stronę i w buraki.
Śmieszna sytuacja w meczu FRA - ITA. Giannelli serwuje, Francja przyjmuje i wyprowadza skuteczny atak z prawego skrzydła, ale chwilkę przed tym trener Francuzów bierze challange, bo twierdzi, że Simone przeszedł linię 9. metra przy serwisie. Oczywiście myli się i zamiast 6-7 robi się 5-8 a po chwili już 5-10.
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Puchar Wielkich Mistrzów 2017

Post autor: Elgarten »

niepoinformowany pisze:Światówki Brazylia nie wygrała. W mistrzostwach kontynentu specjalnej konkurencji nie mają, więc takie wyliczanki dla mnie są mało warte.
Uprzedziłeś mnie.
Porównywanie mistrzostw Ameryki Południowej do Mistrzostw Europy ma się mniej więcej tak, jak zestawienie Daewoo Tico z Mercedesem. Niby i tu samochód i tu, ale jednak jest "drobna" różnica.
2666 pisze: A licząc trzy ostatnie imprezy z rzędu - światówka, mistrzostwa kontynentu i PWM, to chyba też nikt nie miał takiej serii.
I chwała Bogu.
Kiedy ostatni raz Brazylia wygrała Ligę Światową? W 2010 roku 8-)
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Puchar Wielkich Mistrzów 2017

Post autor: Aranger »

Swoją drogą, tak popatrzyłem na tego Smitha na tle Brazylii i sobie znów pomyślałem, że jego transfer do Zawiercia to jest naprawdę absolutny hit biorąc pod uwagę poziom gracza i pozycję klubu. Ogromne gratulacje należą się działaczom Warty.
Mateja
Posty: 1084
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: Puchar Wielkich Mistrzów 2017

Post autor: Mateja »

Elgarten pisze:
2666 pisze: A licząc trzy ostatnie imprezy z rzędu - światówka, mistrzostwa kontynentu i PWM, to chyba też nikt nie miał takiej serii.
I chwała Bogu.
Kiedy ostatni raz Brazylia wygrała Ligę Światową? W 2010 roku 8-)
2666 miał pewnie na myśli to, że chyba żadna drużyna w historii męskiej siatkówki (w tym również obecna Brazylia) nie miała takiej serii :)

Brazylia gra najrówniej ze wszystkich uczestników turnieju i faktycznie zmierzają po złoto. Amerykanie po dzisiejszej wyrównanej porażce może i mieliby jutro jakieś szanse na tytuł, ale jak się przegrywa wygrany mecz z Iranem to trochę słabo :p Jankesi zagrają za to jutro z Włochami o miejsce na podium, bo przegrany straci je raczej kosztem Persów (z przebiegu tegorocznego PWM, powinni pyknąć przeciętnych tutaj Francuzów).
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Puchar Wielkich Mistrzów 2017

Post autor: StanLee »

Blengini wykonał świetną pracę z tą grupą zawodników jaką dostał, ten ćwierćfinał ME będzie im się śnić po nocach, bo w formie byli tam ewidentnie na medal, co zresztą pokazał ten turniej.

Brazylia status quo, Amerykanie zgodnie z moimi oczekiwaniami po tym co widziałem w tym sezonie. Chyba pierwsze MVP międzynarodowej imprezy dla Lucarelliego. Liczyłem na poważne granie jak u pań, ale i tak nie było biednie.
Mateja
Posty: 1084
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: Puchar Wielkich Mistrzów 2017

Post autor: Mateja »

Z jednej strony srebrny medal dla Włochów to sukces, z drugiej - kolejny brak złota, a okazało się, że wystarczyło wygrać jednego set więcej z Iranem. Wątpliwości nie mam natomiast przy ocenie rezultatu Iranu. To ich pierwszy medal poza Azją.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Puchar Wielkich Mistrzów 2017

Post autor: Noworoczny »

Z drugiej strony turniej o nic. Nawet nie o punkty rankingowe, które nic nie znaczą.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne turnieje na świecie”